PDA

View Full Version : Помощ. Луда лъжкиня.



my_name_is_love
07-14-2008, 18:36
Izvinqvam se za latinicata,no kirilizatora mi ne raboti :( ...
Eto go i moqt ogromen problem -->priatelkata mi.
Kato za nachalo shte vi kaja,che ne e osobenno krasiva.Teji 45 kg vupreki che e v 11 klas.Ima leko kriv nos i golemichki yshi.Vupreki tova tq se smqta za "yjasno sexy" ...moje bi tova e problema i.Strashno mnogo luje :o Predi ne mi praveshe vpechatlenie no ...
Haresa si tq edin muj(27 godini) i mi kaza che hodqt.Zaradvah se,nali mi e priatelka.Na drygiq den mi kaza che ve4e sa spali zaedno v kolata na negov fr.Hybavo...Oba4e...Poisah da se zapoznaq s nego,da vidq 6to za 4ovek e,a tq...Kato 4y po4na da se opravdava-qsno ne iska6e.Ok.Porazpitah tyk tam,i se okaza 4e az poznavam tova mom4e.Edna ve4er bqh na diskoteka i toi doide pri men.Pomoli me da izlezem otvun i da pogovorim.Suglasih se...Gorovorim si nie i az re6avam da popitam za moqta fr,a negovata reakciq be6e :"Koq e taq be?"Obqsnih my nakratko,a toi:"OO ne az ne hodq s tazi,beglo q poznavam..."Ot tam mi razkaza,kak tq go presledvala,pra6tala my sms-i kolko go obi4a,a na nego my se povdigalo ot neq...Ostanah kato prebita!!!Na drygiq den,tq my zvuni.Toi est.ne i vdigashe i nakraq si izkly4i telefona...A tq samo kaza:"Snoshti se skarahme,poneje me vidq s dryg snoshti v diskoto"Samo deto tq neznaeshe che i az bqh tam i cqlata nosht bqhme zaedno.Pobesnqh no ostanah pas.Kolko mi beshe zabavno s neq.Tq postoqnno mi govore6e za nego,ne spira6e da si izmislq vsqkakvi glyposti.Edin den idva v nas,cqlata siae.Pitam q kakvo e stanalo,a tq mi kazva che vuprosnoto momche i e podarilo plyshka.Ve4erta pak go vijdam i se zagovorihme.Pitam go dali e vqrno a toi:"Boje taq e nenormalna.Ni6to ne sum i vzemal."Na drygiq den minava s kolata si,i dori ne q pogledna.A tq:"Of boje pak sme skarani.Az ti kazvam 4e pred horata se pravi 4e ne me poznava"Zamul4ah neka o6te malko se poizlaga.I taka...Oba4e edna ve4er neinoto "gadje"idva pri men s predlojenie da my stana gadje.Otkazah vse pak moita fr si pada6e po nego...I taka pribirame se ot y4ili6te,kolata my na 5 m ot nas.I tq vika:"Vij kak me gleda beee"i az:"Ok kat te gleda 6to ne doide pri teb"tq:"Prosto mi e surdit"Razdelqme se nie,a toi me nastiga s kolata.Ka4vcam se az i toi"Izvinqvai oba4e taq ne moga da q gledam na pravo.Za tova iz4akah da si trugne..."Lujite prosto valqha ot ystata i.Vseki den mi reve6e 4e moje da e bremenna pri polojenie 4e ne sa spali zaedno nito 1.Drygoto nai gnysno e 4e imahme fvs i se subli4ahme sled ma4a i kato poglednah maikoo millaa....Be6e s pra6ki a kosmite i napravo gi bqha napravili na re6eto.I dori ne se sramyva6e.Da kaja samo 4e si brusne krakata samo do kolenata"Tip bermudki"a na gore ... goraa.I pod mi6nicite ne se brusne... :shock: gnysnoo.Druga sluchka s neq.Zvuni na nqkfo mom4e i vika"ela da 4ye6 kak si govorim se edno sme gadjeta"dopiram si yhoto i s vdiganeto onq kre6ti:"ama kyrvo koga 6e spre6 da zvuni6 maaa"i tq se otdrupna i vika:"viij li ka sa prai,ama ina4e me haresva..."Pripadnah.Sme6na sly4ka...tq ima nqkakfi kosmi na gurba i mom4etata s edna zapalka leekinko gi zapaliha i posle az q pitam verno li e bilo(ne bqh tam,no gledah klip4eto) i tq...Ti lyda li si?Toi mi burka6e v ga6tite,ne me e palil" :shock: :shock: :shock: Drugo ne6to deto mi se otvrati i q namrazih.Zna4i postoqnno obijda6e gadjeto mi.Bil edi-k1v si nz si kakvo pravel.Razdelihme se s nego-az poiskah imah si pri4ini.Na dr den ytivam na daskalo i taq moita fr mi kazva 4e hodi s moq "bivsh"Zamluchah i zapo4nah da kroq planove za otmushtenie.Tq po cql den mi govore6e,kvo e pravila s nego,kude sa bili.Edin den moq bivsh idva v nas pada mi na kolene i se moli da se vurna pri nego.Kaza 4e taq e mnogo zle daje ne moje da se celyva-4yknali si zubite...tq si e zubata de...Porazpitah go za nqkoi ne6ta..Okazaha se luja..Toi skusa s neq i pak se subrahme.Posle se razdelihme :booooomb: 8-) i poznaite tq pak po4na da se vurti okolo nego.Ve4e otka4ih...Otivam v doma na bivshiq i my kazvam taka i taka...Budi s neq ama ne se ebavai s men.I toi mi kaza 4e iskal prosto da me narani,za6toto sum go izostavila.A tq e bila stra6no naivna i my se vurzala.Kaza 4e ne moje da q gleda i t.t.Prosto lujite i mi susipaha jivotaaa.Dori luje6e 4e moi bratov4ed q zabival i go razdeli s gadjeto my,pri polojenie 4e toi ne q poznava.Vseki den mi govori glyposti:"ooo tva e moq mujj.ooo too kak me gleda,bla-bla.eto dnes naprimer edin deto hodeh s nego predi vreme minava i mi podsvirna a az samo se ysmihnah i tq vika:"Lele too me haresva"i az:"Mi ne na mene svirna"i tq..."oo da be "I kato se qdosa re6ih da q zatapq i vikam"Tva mi e mn blizuk priatel,hodihme i o6te ima 4yvstva kum men,tak 4e pone za nego ne luji.Trugnah si.Spasete me kakvo da pravq s neqqqq[/quote]

AnzaRe
07-14-2008, 18:50
Такива приятели да нямаш!!!

TheGirlNextDoor
07-14-2008, 18:52
С такива приятели... на кого му трябват врагове...? ....


жалко но факт :(

miss_asi
07-14-2008, 19:00
Ужас!Аз също останах потресена. :shock: нямам думи просто! :shock: Разкарвай я.Тва че лъже може да значи че не ти е никаква приятелка!

soul1199
07-14-2008, 19:02
pff basi la6kinqta,ne ti trqbva takava priqtelka :?

sladur4etyYy
07-14-2008, 19:27
:razz: тая не си поплюва оба4е :D ми оставяй я за кво ти е? само да ти трови нервите?

mrssmith
07-14-2008, 19:35
хахахахх тая твойта приятелка направо ме разби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: да не ми дава Господ такива "приятели" дано...

Whyniser
07-14-2008, 19:46
Izvinqvam se za latinicata,no kirilizatora mi ne raboti :( ...
Eto go i moqt ogromen problem -->priatelkata mi.
Kato za nachalo shte vi kaja,che ne e osobenno krasiva.Teji 45 kg vupreki che e v 11 klas.Ima leko kriv nos i golemichki yshi.Vupreki tova tq se smqta za "yjasno sexy" ...moje bi tova e problema i.Strashno mnogo luje :o Predi ne mi praveshe vpechatlenie no ...
Haresa si tq edin muj(27 godini) i mi kaza che hodqt.Zaradvah se,nali mi e priatelka.Na drygiq den mi kaza che ve4e sa spali zaedno v kolata na negov fr.Hybavo...Oba4e...Poisah da se zapoznaq s nego,da vidq 6to za 4ovek e,a tq...Kato 4y po4na da se opravdava-qsno ne iska6e.Ok.Porazpitah tyk tam,i se okaza 4e az poznavam tova mom4e.Edna ve4er bqh na diskoteka i toi doide pri men.Pomoli me da izlezem otvun i da pogovorim.Suglasih se...Gorovorim si nie i az re6avam da popitam za moqta fr,a negovata reakciq be6e :"Koq e taq be?"Obqsnih my nakratko,a toi:"OO ne az ne hodq s tazi,beglo q poznavam..."Ot tam mi razkaza,kak tq go presledvala,pra6tala my sms-i kolko go obi4a,a na nego my se povdigalo ot neq...Ostanah kato prebita!!!Na drygiq den,tq my zvuni.Toi est.ne i vdigashe i nakraq si izkly4i telefona...A tq samo kaza:"Snoshti se skarahme,poneje me vidq s dryg snoshti v diskoto"Samo deto tq neznaeshe che i az bqh tam i cqlata nosht bqhme zaedno.Pobesnqh no ostanah pas.Kolko mi beshe zabavno s neq.Tq postoqnno mi govore6e za nego,ne spira6e da si izmislq vsqkakvi glyposti.Edin den idva v nas,cqlata siae.Pitam q kakvo e stanalo,a tq mi kazva che vuprosnoto momche i e podarilo plyshka.Ve4erta pak go vijdam i se zagovorihme.Pitam go dali e vqrno a toi:"Boje taq e nenormalna.Ni6to ne sum i vzemal."Na drygiq den minava s kolata si,i dori ne q pogledna.A tq:"Of boje pak sme skarani.Az ti kazvam 4e pred horata se pravi 4e ne me poznava"Zamul4ah neka o6te malko se poizlaga.I taka...Oba4e edna ve4er neinoto "gadje"idva pri men s predlojenie da my stana gadje.Otkazah vse pak moita fr si pada6e po nego...I taka pribirame se ot y4ili6te,kolata my na 5 m ot nas.I tq vika:"Vij kak me gleda beee"i az:"Ok kat te gleda 6to ne doide pri teb"tq:"Prosto mi e surdit"Razdelqme se nie,a toi me nastiga s kolata.Ka4vcam se az i toi"Izvinqvai oba4e taq ne moga da q gledam na pravo.Za tova iz4akah da si trugne..."Lujite prosto valqha ot ystata i.Vseki den mi reve6e 4e moje da e bremenna pri polojenie 4e ne sa spali zaedno nito 1.Drygoto nai gnysno e 4e imahme fvs i se subli4ahme sled ma4a i kato poglednah maikoo millaa....Be6e s pra6ki a kosmite i napravo gi bqha napravili na re6eto.I dori ne se sramyva6e.Da kaja samo 4e si brusne krakata samo do kolenata"Tip bermudki"a na gore ... goraa.I pod mi6nicite ne se brusne... :shock: gnysnoo.Druga sluchka s neq.Zvuni na nqkfo mom4e i vika"ela da 4ye6 kak si govorim se edno sme gadjeta"dopiram si yhoto i s vdiganeto onq kre6ti:"ama kyrvo koga 6e spre6 da zvuni6 maaa"i tq se otdrupna i vika:"viij li ka sa prai,ama ina4e me haresva..."Pripadnah.Sme6na sly4ka...tq ima nqkakfi kosmi na gurba i mom4etata s edna zapalka leekinko gi zapaliha i posle az q pitam verno li e bilo(ne bqh tam,no gledah klip4eto) i tq...Ti lyda li si?Toi mi burka6e v ga6tite,ne me e palil" :shock: :shock: :shock: Drugo ne6to deto mi se otvrati i q namrazih.Zna4i postoqnno obijda6e gadjeto mi.Bil edi-k1v si nz si kakvo pravel.Razdelihme se s nego-az poiskah imah si pri4ini.Na dr den ytivam na daskalo i taq moita fr mi kazva 4e hodi s moq "bivsh"Zamluchah i zapo4nah da kroq planove za otmushtenie.Tq po cql den mi govore6e,kvo e pravila s nego,kude sa bili.Edin den moq bivsh idva v nas pada mi na kolene i se moli da se vurna pri nego.Kaza 4e taq e mnogo zle daje ne moje da se celyva-4yknali si zubite...tq si e zubata de...Porazpitah go za nqkoi ne6ta..Okazaha se luja..Toi skusa s neq i pak se subrahme.Posle se razdelihme :booooomb: 8-) i poznaite tq pak po4na da se vurti okolo nego.Ve4e otka4ih...Otivam v doma na bivshiq i my kazvam taka i taka...Budi s neq ama ne se ebavai s men.I toi mi kaza 4e iskal prosto da me narani,za6toto sum go izostavila.A tq e bila stra6no naivna i my se vurzala.Kaza 4e ne moje da q gleda i t.t.Prosto lujite i mi susipaha jivotaaa.Dori luje6e 4e moi bratov4ed q zabival i go razdeli s gadjeto my,pri polojenie 4e toi ne q poznava.Vseki den mi govori glyposti:"ooo tva e moq mujj.ooo too kak me gleda,bla-bla.eto dnes naprimer edin deto hodeh s nego predi vreme minava i mi podsvirna a az samo se ysmihnah i tq vika:"Lele too me haresva"i az:"Mi ne na mene svirna"i tq..."oo da be "I kato se qdosa re6ih da q zatapq i vikam"Tva mi e mn blizuk priatel,hodihme i o6te ima 4yvstva kum men,tak 4e pone za nego ne luji.Trugnah si.Spasete me kakvo da pravq s neqqqq
What a waste of time

AfRoDiZzZi
07-14-2008, 19:52
аз също съм имала тази чест да се познавам с такъв човек... пак беше момиче и по същия начин си измисляше за щяло и нещяло :( накрая спрях да излизам с тази моя "приятелка" защото не ми трябват такива приятели,които да ме лъжат и най вече да ми нямат грам доверие да ми кажат истината... ами си измислят и се вкарват в разни филми :D ужас!

valentinka_1990
07-14-2008, 19:54
Остави я.Скоро съседката ми ми разказа за нейната бивша най-добра приятелка.Правила и е същите номера и майка и ми разказа как въпросното момиче един ден е отишло в тях и започнало да реве на майката,че някакъв я следял,а се оказва накрая,че те ходят от няколко месеца,а лъже най-добрата си приятелка,че той и е само братовчед.Хора всякакви,стой по-далеч от такива.

ThePowerOfLove
07-14-2008, 20:02
Няма какво да се чудиш.. Казваш й,че знаеш всичко и не може да лъже, търгваш си и никога повече не я търсиш :grin:

Presley
07-14-2008, 20:04
Това момиче,эа което раэпрарвяш,явно има комплекси.Тоест доста комплекси.Или пък страда от липса на внимание и това я кара да си фантаэира раэни работи.Абе не энам,но поведението и е неадекватно.Раэкарай я надалече.И и кажи ,че энаеш,че те е меткала эа всичко.Не се эанимавай с нея.Щом си писала тук,эначи все пак ти е кофти...не трябва,не си эаслужава.Еби й майката :Д Явно има някакви проблеми.Или пък раэдвоение на личността.Ако е така,не е эле да я посъветваш сериоэно да се обърне към специалисти,щото не е шега работа.

ilianchet0
07-14-2008, 20:04
Абе и ти си ми забавна :-D
Много е тъпо тука да разказваш в някакъв форум колко килограма е, колко косми има и как си ги бръсне и тн. Е извинявай, ама това няма никаква връзка с приятелството ви и нейния характер. Като ти е толкова неприятна просто спри да общуваш с нея. Да не сте се венчали случайно?!

_FaShIoN_
07-14-2008, 20:09
Кажи и цялата истина,кажи й че знаеш всичко и прсто я забрави завинаги и въобще не се занимавай с такива хора.... :? :x

ilianchet0
07-14-2008, 20:32
Абе и ти си ми забавна :-D
Много е тъпо тука да разказваш в някакъв форум колко килограма е, колко косми има и как си ги бръсне и тн. Е извинявай, ама това няма никаква връзка с приятелството ви и нейния характер. Като ти е толкова неприятна просто спри да общуваш с нея. Да не сте се венчали случайно?!

може да са си заплели космите на гърба.. :razz:
За този вариант не се бях замислила, но може и така да се е получило :D

Sweet_Play_F
07-14-2008, 20:40
Бахти филмирана...Pазкарай я,кво чакаш? :?

kuklichka_bg
07-14-2008, 21:06
Izvinqvam se za latinicata,no kirilizatora mi ne raboti :( ...
Eto go i moqt ogromen problem -->priatelkata mi.
Kato za nachalo shte vi kaja,che ne e osobenno krasiva.Teji 45 kg vupreki che e v 11 klas.Ima leko kriv nos i golemichki yshi.Vupreki tova tq se smqta za "yjasno sexy" ...moje bi tova e problema i.Strashno mnogo luje :o Predi ne mi praveshe vpechatlenie no ...
Haresa si tq edin muj(27 godini) i mi kaza che hodqt.Zaradvah se,nali mi e priatelka.Na drygiq den mi kaza che ve4e sa spali zaedno v kolata na negov fr.Hybavo...Oba4e...Poisah da se zapoznaq s nego,da vidq 6to za 4ovek e,a tq...Kato 4y po4na da se opravdava-qsno ne iska6e.Ok.Porazpitah tyk tam,i se okaza 4e az poznavam tova mom4e.Edna ve4er bqh na diskoteka i toi doide pri men.Pomoli me da izlezem otvun i da pogovorim.Suglasih se...Gorovorim si nie i az re6avam da popitam za moqta fr,a negovata reakciq be6e :"Koq e taq be?"Obqsnih my nakratko,a toi:"OO ne az ne hodq s tazi,beglo q poznavam..."Ot tam mi razkaza,kak tq go presledvala,pra6tala my sms-i kolko go obi4a,a na nego my se povdigalo ot neq...Ostanah kato prebita!!!Na drygiq den,tq my zvuni.Toi est.ne i vdigashe i nakraq si izkly4i telefona...A tq samo kaza:"Snoshti se skarahme,poneje me vidq s dryg snoshti v diskoto"Samo deto tq neznaeshe che i az bqh tam i cqlata nosht bqhme zaedno.Pobesnqh no ostanah pas.Kolko mi beshe zabavno s neq.Tq postoqnno mi govore6e za nego,ne spira6e da si izmislq vsqkakvi glyposti.Edin den idva v nas,cqlata siae.Pitam q kakvo e stanalo,a tq mi kazva che vuprosnoto momche i e podarilo plyshka.Ve4erta pak go vijdam i se zagovorihme.Pitam go dali e vqrno a toi:"Boje taq e nenormalna.Ni6to ne sum i vzemal."Na drygiq den minava s kolata si,i dori ne q pogledna.A tq:"Of boje pak sme skarani.Az ti kazvam 4e pred horata se pravi 4e ne me poznava"Zamul4ah neka o6te malko se poizlaga.I taka...Oba4e edna ve4er neinoto "gadje"idva pri men s predlojenie da my stana gadje.Otkazah vse pak moita fr si pada6e po nego...I taka pribirame se ot y4ili6te,kolata my na 5 m ot nas.I tq vika:"Vij kak me gleda beee"i az:"Ok kat te gleda 6to ne doide pri teb"tq:"Prosto mi e surdit"Razdelqme se nie,a toi me nastiga s kolata.Ka4vcam se az i toi"Izvinqvai oba4e taq ne moga da q gledam na pravo.Za tova iz4akah da si trugne..."Lujite prosto valqha ot ystata i.Vseki den mi reve6e 4e moje da e bremenna pri polojenie 4e ne sa spali zaedno nito 1.Drygoto nai gnysno e 4e imahme fvs i se subli4ahme sled ma4a i kato poglednah maikoo millaa....Be6e s pra6ki a kosmite i napravo gi bqha napravili na re6eto.I dori ne se sramyva6e.Da kaja samo 4e si brusne krakata samo do kolenata"Tip bermudki"a na gore ... goraa.I pod mi6nicite ne se brusne... :shock: gnysnoo.Druga sluchka s neq.Zvuni na nqkfo mom4e i vika"ela da 4ye6 kak si govorim se edno sme gadjeta"dopiram si yhoto i s vdiganeto onq kre6ti:"ama kyrvo koga 6e spre6 da zvuni6 maaa"i tq se otdrupna i vika:"viij li ka sa prai,ama ina4e me haresva..."Pripadnah.Sme6na sly4ka...tq ima nqkakfi kosmi na gurba i mom4etata s edna zapalka leekinko gi zapaliha i posle az q pitam verno li e bilo(ne bqh tam,no gledah klip4eto) i tq...Ti lyda li si?Toi mi burka6e v ga6tite,ne me e palil" :shock: :shock: :shock: Drugo ne6to deto mi se otvrati i q namrazih.Zna4i postoqnno obijda6e gadjeto mi.Bil edi-k1v si nz si kakvo pravel.Razdelihme se s nego-az poiskah imah si pri4ini.Na dr den ytivam na daskalo i taq moita fr mi kazva 4e hodi s moq "bivsh"Zamluchah i zapo4nah da kroq planove za otmushtenie.Tq po cql den mi govore6e,kvo e pravila s nego,kude sa bili.Edin den moq bivsh idva v nas pada mi na kolene i se moli da se vurna pri nego.Kaza 4e taq e mnogo zle daje ne moje da se celyva-4yknali si zubite...tq si e zubata de...Porazpitah go za nqkoi ne6ta..Okazaha se luja..Toi skusa s neq i pak se subrahme.Posle se razdelihme :booooomb: 8-) i poznaite tq pak po4na da se vurti okolo nego.Ve4e otka4ih...Otivam v doma na bivshiq i my kazvam taka i taka...Budi s neq ama ne se ebavai s men.I toi mi kaza 4e iskal prosto da me narani,za6toto sum go izostavila.A tq e bila stra6no naivna i my se vurzala.Kaza 4e ne moje da q gleda i t.t.Prosto lujite i mi susipaha jivotaaa.Dori luje6e 4e moi bratov4ed q zabival i go razdeli s gadjeto my,pri polojenie 4e toi ne q poznava.Vseki den mi govori glyposti:"ooo tva e moq mujj.ooo too kak me gleda,bla-bla.eto dnes naprimer edin deto hodeh s nego predi vreme minava i mi podsvirna a az samo se ysmihnah i tq vika:"Lele too me haresva"i az:"Mi ne na mene svirna"i tq..."oo da be "I kato se qdosa re6ih da q zatapq i vikam"Tva mi e mn blizuk priatel,hodihme i o6te ima 4yvstva kum men,tak 4e pone za nego ne luji.Trugnah si.Spasete me kakvo da pravq s neqqqq[/quote]

jalki horaaa..........

Rofl4e
07-14-2008, 21:15
леле като го видях кфо е дълго викам няма да го чета цялото ама ми стана мн инт.. пфф заеби я тая лъжкиня и не се разправяи с нея ако някои ден доиде да те търси кажи и че не искаш да си имаш работа с лъжкини и и излеи вс в очите ще и падне като гръм от ясно небе

MiMcHeToOo
07-15-2008, 00:21
Бягай далече. Не е добре да киснеш в хорската простотия.

Sladinka_f
07-15-2008, 05:16
Maliii tva e otvratitelno nz kak o6te q tarpi6...bqgai nadale4e ot neq blqqq

ivito_13
07-15-2008, 06:18
Направи както аз направих със мойта ,,най-добра приятелка'' излизай без нея намери нови приятелства и я отбягвай та моята си градеше самочувствието ,,за моя сметка'' сваляше ми го а аз бях много по-хубава от нея и всички ми го казаха :) и в крайна сметка си го получи

MoOnLiGhT_ShAdOw
07-15-2008, 06:26
С акъла си сякаш заслужаваш тя да ти е на главата. Прощавай, но всеки себеуважаващ се човек би се отървал от такова неблагодарно и нека го наречем двулично същество до себе си. Надявам се все пак навреме да се поусетиш и да я зарежеш - направо ти се чудя от какъв зор ти трябва чуждо мнение, за да се отървеш от нея.

devil_feel_f
07-15-2008, 15:23
:shock: Майко мила!!!Как си я търпяла досега??? Аз на третата и лъжа да съм я напсувала.Оставяй я.Ще си намериш други приятелки, които със сигурност ще са по-стойностни от нея и няма да лъжат.

mel4ety
07-15-2008, 15:36
ако бях на твое място щях да я подгоня с един епилатор :evil: (кой знай може фобия да има :D )

BOOK_FAN
07-15-2008, 15:37
Кажи и цялата истина,кажи й че знаеш всичко и прсто я забрави завинаги и въобще не се занимавай с такива хора.... :? :x
Дам! :) И защо се отказа от онова момче-можеше да и го върнеш!

BOOK_FAN
07-15-2008, 15:38
ако бях на твое място щях да я подгоня с един епилатор :evil: (кой знай може фобия да има :D )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

любомир
07-15-2008, 15:51
алеле в шок съм...... :D :D :D :grin: кфи моми4ета има ццц ужас

akinom
07-15-2008, 16:22
ave taq tfoita f rima nujda ot psihiatri4na pomo6t... ujas e tova koeto razkazva6.. :? no kakto i da e trqbva da i kaje6 istinata puk i pak d apo4ne da luje i kazva6 4e ne iska6 da ima6 ni6to ob6to s hora kato neq i otminava6.. nz no az ponqkoga tak apravq :] :-o

Ice
07-15-2008, 16:31
Всъщност малко НЕРЕАЛНО ми изглежда всичко това, до колкото си спомням прочетох имала косми по гърба и са и ги палели със запалка.....Според мен е доста добре измислено ?!?!?! Но все пак ако е истина...не излизай с нея и си намери други приятели не е толкова трудно.

keep_smiling
07-15-2008, 16:46
Това е достойно за някоя американска комедия...
Като го чета обаче честно казано ми става мъчно за такива хора, и аз познавам някои които когато до такава степен искат нещо почват да вярват в себе си и правят всичко възможно да го представят на останалите като щастливата "реалност"... Жалко е, живеят си в своя измислен свят на илюзии и заблуди...
Не знам как я траеш толкова време.. какъв е смисъла, гледай, че освен да те оплете в мрежите си нищо друго няма да стане... :?

N0_feAR
07-15-2008, 19:36
Ми кво друго да прайш освен да я разкараш, за кво ти е да ти къса нервичките всекидневно?? Да са маха и да опява на някой друг "любовните си романи"

lisi4ety
07-16-2008, 08:45
ОМФГ :shock: :shock: Кажи й истината и я зарежи! Такива не ти трябват!

TechnoSphere
07-16-2008, 08:59
хъхъххъ.. забавно... и гнусно :D

Madn3s5
07-16-2008, 09:09
:shock: Тая е яко болна :lol: само не разбрах за кво не и теглиш майната ?! :-o

S_L_A_D_U_R_K_A
07-16-2008, 10:06
УжасТ :D тази заслужава здрав бой или вземи и отвори очите най-накрая за всичките тези ситуации, че е смешна и да спре да ти занимава и да се мисли за готина! И най-вече ти спри да обръщаш внимание, знам че ти е гадно, че лъже, ама стига си се принизявала да си мисли, че и вярваш :lol:

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 10:14
Т'ва даже няма да го чета... просто факта, че е написано на латиница ми б1рка в здравето... а не може да ми кажеш, че кирилизатора на ABV.BG не работи...такива извинения не минават...

Harum_Scarum
07-16-2008, 10:15
Такива приятели да нямаш!!!
Оставете приятелката и тя просто и завижда :D

soulja_girl4e
07-16-2008, 10:25
:lol: :lol: :lol: чупи се, толко ли е трудно? :razz: :razz: :razz: :razz: или си си заплела краката в космИте й? 8-)

pandelka
07-16-2008, 11:50
Ее баси приятелката..махай я ве!!

StrIfi
07-16-2008, 11:58
zaebi q taq ve :? :? :? :? :? :? :?

Pliok0019
07-16-2008, 13:54
Честно казано много се забавлявах докато четох темата. Наистина уникално глупаво същество е твоята "приятелка". Не можеш ли просто да откажеш всякакъв контакт с нея?! Така няма да бъдете в една компания и какво казва тя няма има никакво значение.

lubovnicata_na_gangstera
07-16-2008, 14:52
Според мене тя завижда....офф такава приятелка да имаш не ти завиждам :lol: както я описа е грозна като смъртта и с голямо самочувствие...разкарай я!

pam1
07-16-2008, 15:47
ТАЯ СИ Е БАЯ КОМПЛЕКСАРКА!БЕГАЙ ОТ НЕЯ!

taffy
07-16-2008, 16:44
Емии..кажи и за вс..Затапи я хубаво да се научи малко на истина. :D Кажи и за онзи големия, че ти е предложил.. Абе накарай я да се засрами от лъжите си!!

partychild
07-16-2008, 18:04
popadala sam na takiva hora..no v malko po smek4en variqnt..ne mi se iska da gi poznavam ... az 6tqh da q ubiq..taq jena e luda ! nqmashe da q izdarja i 1 den da i slu6am lajite :x

mArMaLaDkA
07-16-2008, 18:14
И ти си й пък една приятелка... :shock: Разправяш по разни форуми колко била тъпа,колко косми имала,колко кг тежала и т.н.Като толкова не я понасяш защо не си й била шута?Другото,което ми направи впечатление е,че ти си имаш близък приятел на 27 години,който между другото ти е предложил.Нещо нереално ми звучи.Или ти си измисляш,или тоя е много зле.

kon3nc37o
07-25-2008, 07:19
Това не е никаква приятелка!!!Ясно е че лъже.защото е някаква комплексарка.Не мисля че трябва да я търпиш още,просто и разкажи всичко,което знаеш и така здраво ще я затапиш. :grin:

MoHuTo
07-25-2008, 12:56
Приятелката ти не си поплюва, ама пък като те гледам ти как я оплюваш...смешна история чак :?

UnABooMBeR
07-25-2008, 13:15
Аз ако съм като теб ,няма да и проговора до края на живота си...

Wrathchild
07-25-2008, 13:35
Всъщност малко НЕРЕАЛНО ми изглежда всичко това, до колкото си спомням прочетох имала косми по гърба и са и ги палели със запалка.....Според мен е доста добре измислено ?!?!?! Но все пак ако е истина...не излизай с нея и си намери други приятели не е толкова трудно.Имах една позната, която имаше косми по гърба.

reni7o0o
07-25-2008, 13:45
Ужас!Аз също останах потресена. :shock: нямам думи просто! :shock: Разкарвай я.Тва че лъже може да значи че не ти е никаква приятелка!
+1 mahai q taq....

gerinceto
07-25-2008, 19:41
ne ti trqbvat takiva priqteli