PDA

View Full Version : Какво да му подаря?



shady^baby
07-14-2008, 19:39
Здравейте всички! :) Най-накрая и аз да напиша тема,имам нужда от малко помощ.
Приятелят ми скоро заминава за чужбина (завинаги,или поне засега плана е такъв) и искам да му подаря нещо, което да му остане като спомен от мен.Проблемът е, че нямам нещо мое много любимо или ценно, което да му дам...Мислех си да направя някакъв албум със наши снимки,но не съм сигурна дали е подходящо, понеже наскоро се разделихме точно заради тъпото заминаване :x
Ако някой има идеи много ще се радвам да ми помогне :) Благодаря предварително! :-) :-) :-)

Remini
07-14-2008, 19:42
Медалионче или часовник(джобен с капаче-можеш да намериш такъв по антикварните магазини или от някоя сергия) със твоя снимка в него(доста изтъркано...но всеки път като погледне часа ще се сеща за теб)
Албума е добра идея

Lord_Of_The_Night
07-14-2008, 19:44
Има едни такива герданчета с две полувинки от сърце,едната за теб другата за него,мисля че това никога няма да го забрави. :) Отделно може и нещо като за спомен клипче с ваши снимки. :)

shady^baby
07-14-2008, 19:45
благодаря за идеята, но вече съм му подарявала ключодържател с място за снимка,а часовник не става защото е breakdancer и пречи :)

Remini
07-14-2008, 19:50
Че какво като е "brakedancer"
Ако държи на теб ще го пази...а и той не играе по цял ден и цяла нощ в крайна сметка

shady^baby
07-14-2008, 19:52
имаш право, но му пречат :) и все пак се замислям дали да не те послушам =;

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 19:56
аз съм подарявала едно малко ключе, като символ на това, че има ключа за сърцето ми и беше много добре прието това от него и приятелите му + нещо като поемка за него.. :-)

sladkata_bebz
07-14-2008, 19:58
Много съм съгласна с Дамата в зелено.Подарявала съм го на моя приятел,страшен жест е много се зарадва :)

silence93
07-14-2008, 20:04
това с ключето, споменато по-горе, ми допада много.
може да допълниш снимките като на един диск заедно с тях, му запишеш и любими ваши песни. така ще е по-лично

ilianchet0
07-14-2008, 20:11
За подарък конкретно не мога да ти предложа нищо, а пък и по-нагоре има готина идея, но ще е хубаво освен подаръка да купиш и една картичка(има много интересни и хубавки в книжарниците) и на нея да му напишеш нещо. Но моят съвет е да не е някое банално споменче от рода на: "Обичам те през ледове и бури..бла бла", а да напишеш нещо от сърцето си. Не казвам, че трябва да съчиниш стихотворение, просто нещо като писъмце, в което да опишеш чувствата си.
Мисля, че за такава дълга раздяла това би било добър подарък, защото така винаги ще може да го препрочита и да знае, че в България има момиче, което много го обича.

shady^baby
07-14-2008, 20:11
това с ключето, споменато по-горе, ми допада много.
може да допълниш снимките като на един диск заедно с тях, му запишеш и любими ваши песни. така ще е по-лично и на мен това с ключето ми допада много в комбинация със снимките..благодаря много на всички :-)

shady^baby
07-14-2008, 20:16
това с ключето, споменато по-горе, ми допада много.
може да допълниш снимките като на един диск заедно с тях, му запишеш и любими ваши песни. така ще е по-лично и на мен това с ключето ми допада много в комбинация със снимките..благодаря много на всички :-)

Свали това дето носиш на врата си и му го дай... направо ще ревне рядко нося джунджурийки :-D

silence93
07-14-2008, 20:17
покрай вас без нужда събрах много интересни идеи :) shady^baby :-) :-) :-) :mrgreen: благодаря за темата :-D

shady^baby
07-14-2008, 20:22
покрай вас без нужра събрах много интересни идеи :) shady^baby :-) :-) :-) :mrgreen: благодаря за темата :-D хаха за нищо silence93 :-) :-) :-)