PDA

View Full Version : моля ви препоръчайте ми добър кардиолог



blueangel11
07-14-2008, 20:34
razbrah 4e imam ekstrasistoli i polu4avam bodeji v syrde4nata oblast zatova imam nujda ot dobyr kardiolog molq vi daite mi syvet pri kogo da otida
BLAGODARQ predvaritelno :-D

lcl
07-18-2008, 21:41
Д-р Драганов, ВМА.
Успех :)

И аз имах проблеми със сърцето, но ги оправих с помощта на йога.

batkodoki
07-19-2008, 22:09
razbrah 4e imam ekstrasistoli i polu4avam bodeji v syrde4nata oblast zatova imam nujda ot dobyr kardiolog molq vi daite mi syvet pri kogo da otida
BLAGODARQ predvaritelno :-D

ПОЛ&ВЪЗРАСТ + град ?!

екстраситолиите сами по себе си не са проблем ако не са част от симптом или синдром т.е ако не са комплексно придружени с други соматично зависими отклонения от нормата, продуциращи функционални промени

Likantrop
08-04-2008, 22:02
пробвай клиниката чирков най добрата е в софия за сърдечни проблеми (: успех дано се оправи6

DiVaKo
02-23-2009, 10:58
[quote=blueangel11]razbrah 4e imam ekstrasistoli i polu4avam bodeji v syrde4nata oblast zatova imam nujda ot dobyr kardiolog molq vi daite mi syvet pri kogo da otida
BLAGODARQ predvaritelno :-D

ПОЛ&ВЪЗРАСТ + град ?!

екстраситолиите сами по себе си не са проблем ако не са част от симптом или синдром т.е ако не са комплексно придружени с други соматично зависими отклонения от нормата, продуциращи функционални промени[/quote
И аз имам подобен проблем бодеж в областа на сърцето .
От Дупница съм 20 год момче
Благодаря предварително :)

bloodyF
02-23-2009, 12:28
И аз имам такъв проблем. Момиче на 14.. :(

DiVaKo
02-23-2009, 14:28
Закъсахме го момчета и момичета :) Само искам да попитам на вас изписани ли са ви някакви медикаменти .
:oops:

mkio
02-23-2009, 15:55
Аз имам такива проблеми и пия Верапамил, но той се дава само по лекарско предписание :? Иначе за Чирков не ви съветвам, не съм чувала добри отзиви за него и то колегите му го казват :o :D