PDA

View Full Version : Какв0 да правя? :(



h0t_lipS~anD_kisSes
07-14-2008, 20:45
Какв0 да правя? Кажете ми, м0ля вии!! :cry: Преди няк0лк0 седмици 0съзнах, че 0бичам едн0 м0мче. Н0 сега т0й е с друга. :cry: През учебната г0дина се срещнахме 2 пъти в к0ит0 се гушкахме Сам0 чее .. първият път след кат0 се видяхме, на следващата седмица т0й си хвана гадже. :cry: П0слее скъса с нея ... Ии пак се видяхме. Т0зи птюът т0й 0ще веднага ме гушна. :oops: :cry: Ии на следващата седмица аз 0тид0х на екскурзия ии (няма да изпадам в подр0бн0сти, сам0 ще кажа, че исках да г0 забравя, защ0т00 п0 пр0фила му разбрах, че 0ще изпитва нещ0 към бившата си! :cry:) Реших да г0 забравя. Ии се заблудих, че съм успяла, защ0т0 се увляк0х п0 друг0 м0мче ... Ии к0гат0 се върнах в България (бях извън нея само 3 дни!) казах му казах, че вече харесвам друг. След една седмица, т0й се върна при бившата му ии д0 сега са 0ще заедно! К0гат0 в училище се видим, си казваме здрасти, ама вече не си пишеме п0 скайп. Мисля че ме е забравил! :cry: Даже не съм сигурна дали из0бщ0 ме е харесвал! :cry:
Преди няк0лк0 дни казах на един нег0в приятел пр0ст0 да му п0дметне, че 0ще г0 0бичам, ама сега се 0тказах.
Сега ми мина през акъла, да му пиша в скайп. Н0 съм прекален0 г0рда ии не м0га да г0 направя! :cry: Плюс т0ва, не искам да му преча. Вер0чтн0 е щастлив с НЕЯ! :cry: Не искам да г0 връщам на зад! :cry:
М0ля ви! кажете какв0 да правя?
П.П. Няма смисъл да ми казвате да г0 забравя или да си хвана друг - пр0бвах! Нищ0 не стана. :cry: Кат0 п0чна да се зарибявам с няк0е м0мче ии имам чуств0т0 че правя нещ0 нередн0! Аа да г0 забравя - 0питах!

М0ля ви .. нужна ми е п0м0щ! П0м0гнете ми! :cry:

Lord_Of_The_Night
07-14-2008, 20:49
Няма да ти казвам да го забравиш или да си намериш друг.Ще ти кажа първо реши какво искаш,защото за мен и ти самата не знаеш,тогава изчакай момчето ако толкова го харесваш да видиш как вървят нещата между него и бившата му и тогава му признай грешката си,че все още изпитваш нещо към него,но за мене първо разбери за тебе самата какво точно искаш.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-14-2008, 20:53
Няма да ти казвам да го забравиш или да си намериш друг.Ще ти кажа първо реши какво искаш,защото за мен и ти самата не знаеш,тогава изчакай момчето ако толкова го харесваш да видиш как вървят нещата между него и бившата му и тогава му признай грешката си,че все още изпитваш нещо към него,но за мене първо разбери за тебе самата какво точно искаш.

Нег0 .. Единствен0 и сам0 нег0... П0няк0га зап0чвам да си мисля, дали пр0ст0 не съм се прекален0 мн0г0 увлякла п0 нег0, н0 п0сле разбирам, че не е така. Ак0 се бях увлякла, нямаше да ми пука, кат0 се зарибявам с други! Ии какв0 м0же да е т0ва увлечение! П0вече 0т 7 месеца!! :cry: A между нег0 и бившата му, май за сега всичк0 върви д0бре. Все 0ще са заедн0. Ии мисля че ще са цял0 лят0. Ам тя е 0т друг град ии нямат мн0г0 г0ляма възм0жн0ст да се виждат през учебната г0дина, н0 сега, лят0т0 д0 к0лк0т0 знам, е при баба си или нещ0 так0ва. Ии явн0 ще са заедн0 цял0 лят0.

Lord_Of_The_Night
07-14-2008, 20:59
Няма да ти казвам да го забравиш или да си намериш друг.Ще ти кажа първо реши какво искаш,защото за мен и ти самата не знаеш,тогава изчакай момчето ако толкова го харесваш да видиш как вървят нещата между него и бившата му и тогава му признай грешката си,че все още изпитваш нещо към него,но за мене първо разбери за тебе самата какво точно искаш.

Нег0 .. Единствен0 и сам0 нег0... П0няк0га зап0чвам да си мисля, дали пр0ст0 не съм се прекален0 мн0г0 увлякла п0 нег0, н0 п0сле разбирам, че не е така. Ак0 се бях увлякла, нямаше да ми пука, кат0 се зарибявам с други! Ии какв0 м0же да е т0ва увлечение! П0вече 0т 7 месеца!! :cry:
За мен незнаеш какво искаш след като си му казала това като си се върнала,че харесваш друг,после че отново го обичаш.Еми ти си си виновна той няма да те чака вечно не мислиш ли?Но както и да щом казваш че искаш него,тогава изчакай да видиш как вървят нещата между него и бившата му,през това време подържай връзка с него и ако имаш възможност му признай какво изпитваш и че си направила грешка,но само след като се увериш че всичко между тях е приключило,защото ако наистина обичаш даден човек ти ще го оставиш да бъде щастлив може и с теб може и без теб,така че никога не се знае какво ще ти поднесе живота.

Sigrina
07-14-2008, 21:02
1. Успокой се.
2. Осъзнай се.
3. Тъпо е да кажеш на някой, че харесваш трети и да очакваш той да ти се моли на колене да си с него, а ти си го направила ( не казвай не си, ако не е било съзнателно, то тогава си го направила несъзнателно защото повечето жени обичат да го правят). По този начин засягаш самочувствието му, а повярвай ми, мъжкото самочувствие не е като женското, то е истинско и се гради трудно, а не от фалшиви комплименти.
4. Отиди при момчето и му кажи цялата истина.
5. ВИНАГИ КАЗВАЙ САМО ИСТИНАТА!!!
6. Виждаш ли до къде водят лъжите?
7. И колкото повече лъжеш, толкова повече ще те дърпат надолу.
8. А е ужасно трудно да се измъкнеш, ако се усетиш твърде късно, защотото...
9. Се намираш в деветия кръг на ада!

П.С. Последното беше метафорично казано, но настина се чувстваш все едно си там.
П.С.2 Успех :)

mihaelaaa
07-14-2008, 21:02
и аз съм по абсолутно същия на4ин :smt089 :cry: :cry:

PePeLePew
07-14-2008, 21:06
според мен си изпуснала момента,когато си можела да имаш и сега ми се струва,че проявяваш мислена на едно разглезено момиче имам го не го искам нямам го искам го.Ако го обичаш ще го оставиш да е щастлив с другата,а и може само да се надяваш колелото на съдбата да се заварти в твоя полза

cinderella_gugutka
07-14-2008, 21:06
ми...мисля 4е 1 трябва да с е сприятелиш с него и после да му кажеш какво изпитваш .едва ли ще зареже веднага гаджето си но след вр...ако те хареса...

h0t_lipS~anD_kisSes
07-14-2008, 21:06
1. Успокой се.
2. Осъзнай се.
3. Тъпо е да кажеш на някой, че харесваш трети и да очакваш той да ти се моли на колене да си с него, а ти си го направила ( не казвай не си, ако не е било съзнателно, то тогава си го направила несъзнателно защото повечето жени обичат да го правят). По този начин засягаш самочувствието му, а повярвай ми, мъжката самочувствие не е като женското, то е истинско и се гради трудно, а не от фалшиви комплименти.
4. Отиди при момчето и му кажи цялата истина.
5. ВИНАГИ КАЗВАЙ САМО ИСТИНАТА!!!
6. Виждаш ли до къде водят лъжите?
7. И колкото повече лъжеш, толкова повече ще те дърпат надолу.
8. А е ужасно трудно да се измъкнеш, ако се усетиш твърде късно, защотото...
9. Се намираш в деветия кръг на ада!

П.С. Последното беше метафорично казано.
П.С.2 Успех :)

Мислех да му кажа какв0 изпитвам, н0 изведнъж някакъв глас в мен ми каза "Хей м0миче, какв0 правиш?! Не виждаш ли, че т0й е щастлив? Не г0 0бърквай п0вече. Ще е прекален0 ег0истичн0 0т тв0я страна! " Ии се чудя сега какв0 да правя. Дали на истина да не изчакам да скъсат или учебната г0дина да д0йде ... Илии 0ще сега?! :(

Sigrina
07-14-2008, 21:08
1. Успокой се.
2. Осъзнай се.
3. Тъпо е да кажеш на някой, че харесваш трети и да очакваш той да ти се моли на колене да си с него, а ти си го направила ( не казвай не си, ако не е било съзнателно, то тогава си го направила несъзнателно защото повечето жени обичат да го правят). По този начин засягаш самочувствието му, а повярвай ми, мъжката самочувствие не е като женското, то е истинско и се гради трудно, а не от фалшиви комплименти.
4. Отиди при момчето и му кажи цялата истина.
5. ВИНАГИ КАЗВАЙ САМО ИСТИНАТА!!!
6. Виждаш ли до къде водят лъжите?
7. И колкото повече лъжеш, толкова повече ще те дърпат надолу.
8. А е ужасно трудно да се измъкнеш, ако се усетиш твърде късно, защотото...
9. Се намираш в деветия кръг на ада!

П.С. Последното беше метафорично казано.
П.С.2 Успех :)

Мислех да му кажа какв0 изпитвам, н0 изведнъж някакъв глас в мен ми каза "Хей м0миче, какв0 правиш?! Не виждаш ли, че т0й е щастлив? Не г0 0бърквай п0вече. Ще е прекален0 ег0истичн0 0т тв0я страна! " Ии се чудя сега какв0 да правя. Дали на истина да не изчакам да скъсат или учебната г0дина да д0йде ... Илии 0ще сега?! :(

Ако винаги се стараеш да направиш кефа на другите, или да не им го развалиш, никога няма да бъдеш щастлива. Говори с него.

TheNewReligion
07-14-2008, 21:08
Еми ... Ако толкова искаш да разбереш дали те е харесвал действай директно .

UnaBletoLoVeU
07-14-2008, 21:24
П.П. Няма смисъл да ми казвате да г0 забравя или да си хвана друг - пр0бвах! Нищ0 не стана. :cry: Кат0 п0чна да се зарибявам с няк0е м0мче ии имам чуств0т0 че правя нещ0 нередн0! Аа да г0 забравя - 0питах!

М0ля ви .. нужна ми е п0м0щ! П0м0гнете ми! :cry:

Какво искаш да ти кажа в такъв случай?
Върви! Опитай да го разделиш с момичето! Защото го обичаш! Бори се за любовта му! Нищо, че те и двамата ще останат много наранени...та дори и ти. След всичко, което ще направиш.

Край! Той е с нея. Значи не може да го имаш. Гледай на него не като на момче, а като на приятел. Табу! Не разбираш ли колко е тъжно да ходиш с някого и да знаеш, че има някоя пикла, която прави всичко, за да е с човека, когото обичаш. Не мислиш ли, че както ти обичаш него, така и тя. И той нея...щом е с нея.
Остави го. Остави ГИ. Да бъдат заедно и да са щастливи. Не му пиши. Просто продължи напред...

unicorn_f
07-14-2008, 21:46
Ами говори с него,дори и да ходи с друга само му кажи той ще реши дали те харесва и дали иска да се получи нещо,а ако не иска тегли му едни майни и се захвани с друг...

UnaBletoLoVeU
07-14-2008, 21:53
Чета постовете ви и не мога да повярвам какви съвети й давате. Вие не мислите ли за гаджето на момчето?! Той е с нея...ЕХОООООООООО...той е с ДРУГАТА. Защо трябва да се меси където няма място. Да го остави. Той не би бил лошия, ако не отговори на чувствата й. Той би бил лошия, ако го направи.
Единственото нещо..единствения лъч надежда, без да разваляш щастието на момичето и момчето е да чакаш, да стоиш на страна и да се надяваш, както каза някой преди мен, колелото на съдбата да се завърти в твоя полза.

Преди време бях в твоето положение. И ето сега съм с момчето вече повече от половин година. Е при мен беше малко по-друго...но го имам. Защото когато искаш наистина силно нещо, ще го имаш. Вярвай в това!

chocoleptic
07-14-2008, 22:14
Не те обича.
Резни си вените.

Presley
07-14-2008, 22:15
Не му досаждай.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-14-2008, 22:20
Казах му че се надявам, че не съм му развалила настроениету (като преди т0ва малк0 си п0г0в0рихме за други раб0ти) ии му казах че има човек к0йт0 0ще г0 0бича и се надявам нак0й ден да се сеити за него .. ии т0й каза че м0же би малк0 съм му гу развалила... М0ят 0тг0в0р беше ... :D ем ок ... аз ще ставам .. ще се видим през септември ...

:cry: Т0ва беше ... Сегаа ... На пред ... :)

Presley
07-14-2008, 22:22
Казах му че се надявам, че не съм му развалила настроениету (като преди т0ва малк0 си п0г0в0рихме за други раб0ти) ии му казах че има човек к0йт0 0ще г0 0бича и се надявам нак0й ден да се сеити за него .. ии т0й каза че м0же би малк0 съм му гу развалила... М0ят 0тг0в0р беше ... :D ем ок ... аз ще ставам .. ще се видим през септември ...

:cry: Т0ва беше ... Сегаа ... На пред ... :)
Абе ти на колко си?

chocoleptic
07-15-2008, 11:11
Казах му че се надявам, че не съм му развалила настроениету (като преди т0ва малк0 си п0г0в0рихме за други раб0ти) ии му казах че има човек к0йт0 0ще г0 0бича и се надявам нак0й ден да се сеити за него .. ии т0й каза че м0же би малк0 съм му гу развалила... М0ят 0тг0в0р беше ... :D ем ок ... аз ще ставам .. ще се видим през септември ...

:cry: Т0ва беше ... Сегаа ... На пред ... :)
Абе ти на колко си?
13 max

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 11:37
щом искаш и го харесваш директно го питай за да знаеш дали той те харесва. 8) 8)