PDA

View Full Version : Продавам NOKIA E65 + 1GB карта



Gh057
07-14-2008, 20:53
http://obd2-bg.com/2253.jpg


GSM-a е чисто нов. Продавам го в оргиналната му кутия с диск с софтуер + бонус 1GB карта.
Отзаде е покрит с кожа. Смея да твърдя, че ПОЧТИ няма драскотина. За съжаление в момента нямам възможността да ви предоставя снимки на GSM-a.
ЦЕНА: 300лева !

Теxнически харатеристики:

- Размери: дължина: 10.5см
широчина:4.9см
височина:15.5см

- Тегло: 115г.

- Дисплей: TFT; 240x320pixels; 16милиона цвята.

- Има: Заключване на клавиатурата; Бързо набиране; Гласово набиране; Вибрация; Полифоничен звук; Диктофон; Аларма; Калкулатор; Профили; Валутен конвертор; Органайзер; Предикативно писане T9; SMS шаблони; Игри + възможност за сваляне; Часовник; Камера 2 MP, 1600x1200 pixels; Мултимедия Плейър; Видеозапис CIF; Инфрачервен порт; Bluetooth; MP3 Плеър; Wi-Fi; SMS; MMS; WAP 2.0; JAVA; ОС - Symbian OS 9.1, Series 60 UI; HTML Browser;

- Памет: 50мб ( + карта 1GB )

-ЦЕНА: 300лева !

Телефон за връзка: 0897617550

mArMaLaDkA
07-15-2008, 04:15
И щом има толкова неща тоя телефон,почти няма драскотина +карта памет,защо го продаваш ? :? +темата е за друг раздел

Gh057
07-15-2008, 06:26
Заради нужда от пари МОЖЕ БИ...

chefff :>
07-15-2008, 08:30
Може би можеше да си пуснеш темата в борсата ?

Gh057
07-15-2008, 20:49
Браво... мерси, че ми напомни закакво спрях да посещавам нацяло този форум... Акъллий МНОГО.. с лопата да ги ринеш. Може ти да ми я пуснеш в борсата ако Ти пречи....

kuklichka_bg
07-15-2008, 21:31
Браво... мерси, че ми напомни закакво спрях да посещавам нацяло този форум... Акъллий МНОГО.. с лопата да ги ринеш. Може ти да ми я пуснеш в борсата ако Ти пречи....

Ако питаш мене по добре че не посещаващ форума щот като та гледам и ти къф си мозък и каде си пуснал темата си ми ясен хахах

Gh057
07-17-2008, 20:06
Ще помоля авторката на предния пост да прочете целия ми пост и (по-възможност) да се замисли малко.




Ако питаш мене по добре че не посещаващ форума щот като та гледам и ти къф си мозък и каде си пуснал темата си ми ясен хахах

Надявам се това да е последното излишно и НЕправилно написано мнение...

1. Темата пуснах в няколко раздела за да е на вниманието на повече хора.. и ако случайно някой има нужда да се обажда ( не за да се флууди наволя)

2. Да земем да научим български ли кукличке?

Съобщението ти трябва да: "Ако питаш мене, по-добре, че не посещаваш форума, защото ( НЕ "щот") като те гледам, какъв си мозък(НЕ "и ти къф си мозък") и кЪде си пуснал темата си ми ясен хахах"

2.2. Ако случайно не разбереш с червено и болд шрифт са отбелязани грешките, които са доста фрапиращи.
2.3. Разбирам, че никои не те задължава да пишеш правилно, НО ако ще критикуваш някой поне гледай тогава да напишеш правилен пост. (взависимост от възможностите ти)

3. Радвам се за теб, щом можеш да определяш хората толкова бързо, без да ги познаваш, без да знаеш причината да съм пуснал темата в няколко раздела.

4. Да вземеш да станеш 1 психолог... Доста успяваща ще си, толкова бързо определяща характер и тип на даден човек.

5. 1 изречение с 7-9 грешки, вече се чудя как преминават такива като теб в по-горни класове.

6. И като за последно искам да ти кажа, че форума няма нито да спечели, нито да загуби ако аз не го посещавам, НО може би ако ти напуснеш форума, той може да спечели поне малко.

Дали си направи труда да го прочетеш, незнам. Успях да си сдържа нервите и да запазя добрия тон. Дано си направиш някои друг извод...