PDA

View Full Version : Спиш с единия, другия те хареса..



cherinka
07-15-2008, 00:00
Абе, тука на скоро спах с един момък, много симпатичен такъв, и не ми се ще много много да има нещо, което да ни свързва за напред, ама то пък неговия приятел нещо ми е хфърлил око. Вика, че не искал да спи с мен, а му харесало тва, че можел спокойно да си говори с мен за всичко и кво ли още не ми говори.
Пък не го харесвам особено като за гадже. А пък дори само приятели да си останем, ще се налага чат-пат да се засичаме с неговия приятел, пък аз не искам!
но пича (дето се залюбихме) ако прояви желание за нещо повече от секс няма да му откажа 8-) Щото много ми харесва като външност, като характер и т.н. оф, обърках са.
Бе, да му се невиди, кво се набърквам и аз в такива истории!
Такова добро, сладко и невинно момиченце съм си.... и като си седя в къщи и си нямам никви проблеми. То, па, само да си подадеш лявата ноздра през прозореца и се почват проблемите. (не, че това в момента, което ви написах като тема, ми е проблем, но говоря попринцип).
Оф.Толкова ми е изморено, че не мога да го измисля какво да правя! На някой ако му щукне нещо по-така, моля да сподели. :)

MiMcHeToOo
07-15-2008, 00:17
А, мани го тоя приятеля му щом не ти се занимава с него не му давай надежди. Пък с другия ако искаш опитай. :)

cherinka
07-15-2008, 00:19
А, мани го тоя приятеля му щом не ти се занимава с него не му давай надежди. Пък с другия ако искаш опитай. :)
Ама само ако той предприеме нещо. 8-) 8-)
За сега не съм пририатала много. :)
Благодаря, все пак, за мнението ти. :-)

MiMcHeToOo
07-15-2008, 00:22
Е тогава пък ги мани и двамата и си намери 3ти 8-) Числото 3 е много хубаво, на мен лично ми носи късмет 8-) :-)

Saymon90
07-15-2008, 05:47
Щом не искаш връзка, не започвай връзка. Няма смисъл само за спорта да се занимаваш с някъв, при положение, че от началото сте изпята песен.
И все пак - щом пък толкова ти харесва - може да продължите да си се виждате неангажиращо. Не виждам къде е проблема :)

BaiToq
07-15-2008, 07:09
Спи с всички,за да си спокойна.

shady^baby
07-15-2008, 07:33
Спи с всички,за да си спокойна. \:D/ :razz: :razz: :razz:
сега сериозно..щом си харесваш този, с когото спиш, тогава не давай надежди на другия...всъщност първо разбери какво искаш ти самата и от двамата :) успех

soul1199
07-15-2008, 07:59
Щом не искаш връзка, не започвай връзка. Няма смисъл само за спорта да се занимаваш с някъв, при положение, че от началото сте изпята песен.
И все пак - щом пък толкова ти харесва - може да продължите да си се виждате неангажиращо. Не виждам къде е проблема :)

fuck_me_pls
07-15-2008, 08:10
Ем щом си харесваш този с който си спала по-добре не давай напразни надежди на другото момче...опитай с този който си харесваш..може пък и той да изпитва нещо към тебе ;)

Neftochimic
07-15-2008, 09:00
.Толкова ми е изморено, че не мога да го измисля какво да правя! :)

поспрете малко със секса, няма да си толкова изморена и ще измислиш нещо.... :lol:

devil_feel_f
07-15-2008, 15:35
.Толкова ми е изморено, че не мога да го измисля какво да правя! :)

поспрете малко със секса, няма да си толкова изморена и ще измислиш нещо.... :lol:

:D :D :D :D :D :D :D

Сега по темата: ми действай с този, който ти харесва.Защо трябва да чакаш той да действа?На приятеля му не давай напразни надежди.