PDA

View Full Version : Нарочно ли ме е излъгал?



AHoHuMHa
07-15-2008, 00:03
:-) Zdraveite na vsi4ki :)
iskam da vi razkaja edna sluchka i da mi kajete va6eto mnenie
Znachi obicham edno mom4e ot godina ..xodixme 5 meseca i kato se razdelixme az mnogo trudno go prejivqx dori o6te mi e mu4no makar 4e be6e predi meseci..Vidqh nov,koito me kefe6e no re6ih 4e s pomo6tta mi 6te zabravq biv6iq..xodixme (do dnes) 4 meseca i mnogo dobre se durje6e ..no bqhme skusali za period ot 2 sedmici (predi mesec) i az bqh s bivshiq mi po kafeta,diskoteki,kuponi i tozi drugiq mnogo revnuva6e i kaza 4e na puk e bil s nqkakvo momi4e i sa spali i izlizali dori ime i v koi kv jivee mi kaza i az mislex 4e e istina.Posle se sdobrixme i dneska mu priznah 4e pak sum se vidqla s bivshiq mi i toi se razplaka i si zamina..na men mi stana mnogo gadno i se po4uvstvax mnogooooo vinovna obadix mu se da mu kaja,4e 6tom tolkova navytre go vzema pone fr da si ostanem i toi mi kaza,4e vsi4ko za vuprosnoto momi4e e bilo luja i 4e dokato sme bili skusali e spal s nqkakvo momi4e koeto mu nqma nomera i daje ne go poznava mnogo a samo na kupona sa bili piinali i sa spali i v produljenie na mesec me e lugal za onazi drugata sqkakvi sluchki i gluposti i sega mi kaza 4e iskal da e s taz det daje ne poznava i spored men vsi4ko tva e narochno za da mi e gadno .. spored vas??

т.7
krem4et0

MiMcHeToOo
07-15-2008, 00:15
Е нарочно е, да. След като се е разплакал за теб надали иска нея. Един мъж не плаче толкова лесно. Виновна си, доста... Трябва да се извиниш. Ти си никоя и нямаш никакво право да нараняваш чувствата на хората и да си играеш с тях!

BaiToq
07-15-2008, 07:11
Извини му се и остави той
да решава вече.
Ти си се "постарала".

_FaShIoN_
07-15-2008, 07:53
Наистина трябва да му се извиниш,защото доста си го преебала....А тфа което ти го говори и т.н. естествено че се прави,за да си запази по някакъв начин достойнството и да ти покаже че не му пука за теб,което всъщност не е така,щом се е разплакал пред теб.... :)

GlOrSiTy
07-15-2008, 08:06
амии..според мен ти си много виновна за това дето си правила и излизала с бившия си.като имаш впредвид че много те е разбирал,а ти така да се подиграеш с него :?

fuck_me_pls
07-15-2008, 08:15
Нищо не разбрах :?

Harum_Scarum
07-15-2008, 09:02
Нищо не разбрах :?
И аз...ПИШИ НА БГ !!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x Само разбрах че някаф се ебавал с някфа на някаф купон ....ттцтцтцтцтцтц ](*,)

DamaTa.v.Zelen0
07-15-2008, 09:40
пича изобщо нищо лошо не е направил..смисъл направил е - че е спал с друга, но това, че вместо, че е непозната ти е казал име и т.н. не е... Все същото е...
Извини му се и всичко ще се нареди... 8-)

aHeJlua
07-15-2008, 09:49
Е нарочно е, да. След като се е разплакал за теб надали иска нея. Един мъж не плаче толкова лесно. Виновна си, доста... Трябва да се извиниш. Ти си никоя и нямаш никакво право да нараняваш чувствата на хората и да си играеш с тях!

съгласна съм с MiMcHeToOo не можеш да си играеш с чувствата на хората.. казвам ти става по зле .. сама виждаш.. уточни кой искаш защото от тфа което разбрах искаш още бившия си ... тъй че опичай си акъла :)

Presley
07-15-2008, 10:34
Отчайвам се като прочета някоя тема като твоята.Мното си тъпа.

TheMaggie
07-15-2008, 11:21
Според мен първо трябва да се научиш да пишеш.После да престанеш да се държиш с момчето като с парцал.Естествено,че е нарочно,ти...
Отчайвам се като прочета някоя тема като твоята.Мното си тъпа.Както и да е.Ти знаеш ли въобще какво искаш...Просто се върни при този,с когото ти е по-добре.

devil_feel_f
07-15-2008, 15:02
Много глупаво си постъпила.Личи си, че момчето много държи на теб, а ти си го наранила с действията си.Премисли нещата и реши дали искаш да си с бившия си или с това момче.При всички случаи му се извини - поне това заслужава.

play_life
07-15-2008, 16:08
Оо момчетата наистина много трудно се разплакват..за да го напрай т`ва смятай колко му пука за теб :( извини му се :? само не разбрах с кой искаш да останеш?? :-o

pet_14
07-15-2008, 20:30
Mi ti si super..........nqmam dumi...bqh s biv6iq,ama tvca ama novo,i sq se 4uvstvam vinovna...
Mi 6to ne mi kaza krai i togava hodi s drugiq(biv6iq li k1v e tam....)basi...ti si super gadna....Az ako bqh na toq...6tqh da te namrazq.....nali znae6 granicata mejdu lubovyta i omrazata e malka

AHoHuMHa
07-23-2008, 00:04
abe ne mojete da kazvate dali s1m vinovna ili ne kato ne znaete negovoto durjanie moje da me obicha i da durji na mene ama po bar4etata mi kre6ti pali za nai-malkoto daje me e udrql iskax samo da vidq mneniqta dali spored vas l1je 4e e bil s nqkakva 6toto 1vo kazva imena posle nepoznata bila i sqkakvi gluposti..4yvstvax se vinovna za6toto ne ochakvax da se razplache chak kato se ima za golemiq gazar i biqch.a DRugiq mi bivshiq mi ne moga da s1m s nego za jalost za6toto toi ne moje da e samo s 1 momi4e ama po xarakter e 100000 p1ti po dob1r ot tozi.Ne znaex 4e e xl1tnal tolkova mnogo i 4e 4ak 6te se razplache ..p1k i dokato xodexme ne mi dava6e da kaja zdr na fr mom4eta az kak da s1m s tkf 4ovek

fc
07-23-2008, 09:59
Горкия

soulja_girl4e
07-23-2008, 10:08
разпракала си момче! ти си моят идол! горкото жувотно! 8-) за кво го мъчиш? избери си кой обичаш веееее! ние не можем да ти кажем... е можем ама тарифата е скъпа 8-)

InDo
07-23-2008, 10:13
Еми добре се видя ще си го предизвикала,момчето се е почуствало много зле и просто е искало да му обърнеш внимание, и да спреш да се срещаш с бившия си приятел! #-o :wink: Извини му се! :?

Erica
07-23-2008, 10:20
abe ne mojete da kazvate dali s1m vinovna ili ne kato ne znaete negovoto durjanie moje da me obicha i da durji na mene ama po bar4etata mi kre6ti pali za nai-malkoto daje me e udrql iskax samo da vidq mneniqta dali spored vas l1je 4e e bil s nqkakva 6toto 1vo kazva imena posle nepoznata bila i sqkakvi gluposti..4yvstvax se vinovna za6toto ne ochakvax da se razplache chak kato se ima za golemiq gazar i biqch.a DRugiq mi bivshiq mi ne moga da s1m s nego za jalost za6toto toi ne moje da e samo s 1 momi4e ama po xarakter e 100000 p1ti po dob1r ot tozi.Ne znaex 4e e xl1tnal tolkova mnogo i 4e 4ak 6te se razplache ..p1k i dokato xodexme ne mi dava6e da kaja zdr na fr mom4eta az kak da s1m s tkf 4ovek

:shock: И какво правиш с него още...Той сега,че сте само гаджета си позволява да те удря...,а представи си ако стане нещо по-сериозно между вас...пфуф сигурно ще те смачква от бой...Незнам според мен,май ще ти е по-добре без него,ако е истина това което разказваш...
Що се отнася до момичето...май май сам е влязъл в някакъв филм...и сега неможе да се оправи - забравил е какво ти е казал за нея,и сега сам се оплита в лъжите си :) С две думи детски свят - шарени бонбонки

pandelka
07-23-2008, 10:36
разпракала си момче! ти си моят идол! горкото жувотно! 8-) за кво го мъчиш? избери си кой обичаш веееее! ние не можем да ти кажем... е можем ама тарифата е скъпа 8-)


+1 ..ХАхХХАХхАХхХАХ разплакала си момче! ти си моят идол! горкото животно! :D :D :D

ThePowerOfLove
07-23-2008, 10:39
Удрял те е? :? :? По-добре го остави, хем няма да го нараняваш хем няма да търпиш такова отношение ;)

sasha_90
07-23-2008, 10:59
Постъпила си точно като....т.е. докато си била с единия си мислила за бившия,а когато си скъсала със сегашния си се върнала при бившия....Доста объркано.И последно кого "обичаш",защото това твоето едва ли може да се нарече обич?

Silvi21
07-23-2008, 11:40
mila ti si gu prasnala pravu v 10kata naranila si go i sega gleda kak da ti stane gadny da znae6 otmastitelni sa tva majete v dne6ny vreme sa po podli ot jenite kvoto 6tete mi razpravqite ma takiva ku4ki sa stanali i takiva nomerca vartqt po kurvenski i takova licemerie i naglost tai4e est 4e e naro4ny gleda da si go varne

soulja_girl4e
07-23-2008, 11:42
mila ti si gu prasnala pravu v 10kata naranila si go i sega gleda kak da ti stane gadny da znae6 otmastitelni sa tva majete v dne6ny vreme sa po podli ot jenite kvoto 6tete mi razpravqite ma takiva ku4ki sa stanali i takiva nomerca vartqt po kurvenski i takova licemerie i naglost tai4e est 4e e naro4ny gleda da si go varne
i toi q e prasnal v 10kata! daje nqkolko pyti, nabas 4e q e nasinil ama tq ne si priznava :razz:

Silvi21
07-23-2008, 11:44
udrql te e oo iznasqi sa az i men sa me udrqli ma 4estny kazany ne sam stoqla mirna vapreki 4e znam 4e moje me prebie ma sam posqgala 6toty ponqkoga ne se izdarja i sega i az nz kvo stava s moqta vraska hodq s kikboksior ii kak da kaja ne me spira taq misal da kresna ma dosega ne me e udrql pak i mai sme kam kraq to si omraznahme e iz4ezvai ot negy :?

drun-drun!
07-23-2008, 11:45
Стани моняхиня и отиди в Мала Азия на заточение.

LizZz
07-23-2008, 11:50
Отчайвам се като прочета някоя тема като твоята.Мното си тъпа.
ХРАНЯЯЯЯЯ!!! :razz:

didi_baby
07-23-2008, 11:51
Поне да му беше казала,много тъпо нещо си направила,как искаш да реагира в случая :?

soulja_girl4e
07-23-2008, 11:52
Поне да му беше казала,много тъпо нещо си направила,как искаш да реагира в случая :?
mi moje6e i da q prebie 8-)

LizZz
07-23-2008, 11:58
Поне да му беше казала,много тъпо нещо си направила,как искаш да реагира в случая :?
mi moje6e i da q prebie 8-)
Трябва да се научи да поема отговорност за действията си! :-o

gerinceto
07-23-2008, 13:27
izvini mu se i vij posle kakvo shte stane,toi shte trqbva da reshi

AHoHuMHa
07-28-2008, 00:13
abe za kakvo da my se izvinqvam dokato sme bili sk1sali az imam pravo da si pravq kakvoto iskam a toi mi vika 4e s1m bila edva li ne kurva za6toto sum xodila zaedno s bivshiq mi po diskoteki abe alooooo myxlio:D p1k i o6te me t1rsi btw ve4e re6ix 4e nqma da sum s nego ostaix go ama pak me tursi..i ne me e posinqval ami prosto me udrq ei tei samo da kaja ne6to koeto ne my xaresva ama i az ne si traq puk za nego tva e buzik leko a men me boli s dni :D i vse pak nqma zakakvo da sedq s nego kato me drazni i ne mi pozvolqva ni6to az sum mu kazala 4e vinagi moje da mi se obadi da izlezem na kafe i t.n. ama toi takviz ne6ta ne iska da sme fr trqbva da sm zalepena do nego

krisiiiiito
07-28-2008, 07:34
ще ти го кажа по твоя начин - am chi mnoo qsno narochny gu e naprail .. ma ti si si vinovna dushkO :D

miss_asi
07-28-2008, 08:45
ще ти го кажа по твоя начин - am chi mnoo qsno narochny gu e naprail .. ma ti si si vinovna dushkO :D :D Скъпа ти си си изцяло виновна.Извини му се обаче чесно да ти кажа съмнявам се че ще се съберете пак! :?

pet_14
07-28-2008, 08:51
Много глупаво си постъпила.Личи си, че момчето много държи на теб, а ти си го наранила с действията си.Премисли нещата и реши дали искаш да си с бившия си или с това момче.При всички случаи му се извини - поне това заслужава.
+1
Но не му се извинявай на всяка цена...Ако мислиш ,че не си направила нищо лошо недей....
Само да ти кажа ,че си постъпила много гадно ,ти сама прецени дали трябва да му се извиниш....Пффф тва момче...не бившия,ами другия....Не го заслужаваш !