PDA

View Full Version : Тая дума приятелство?!



freaky_kiss
07-15-2008, 06:54
:? Незнам дали са пускали такава тема ма немоа разбера ,,приятелите'' истински ли са или просто са познати ?! Да ви разкажа за едно момиче,което мисли че приятелството се гради около нея! :x > Така де тя ми е така наречена приятелка.Ще вървим ние na trenirovki po basketbol (Az,Tq i Drygite mi frz) oba4e maikami izvednuj mi zaqvqva 4e nqma da me pysne 6oty valqlo i onaq moq ''priqtelka'' re6ava da mi se obadi za da mi izrejda po telefona kak i bilo pisnalo ot men,i kak katy kaja ne6ty trqbvalo da go izpulnqvam za6toto nai - dobrite i priteli trqbva da i se pod4inqvat! Katy 4yx tva se izmqx acki siLno :D 4e to ne e li sme6ny!!! Posle i kazax suvsem spokoino az ne se pod4inqvam na nikoi nai-malko na teb. . i tq na6ta kat mi vika ama vika qky vi kazvam. . ''intrigantkaaaaaa''! Zatvorix i telefona 6oty ne mi se govore6e s maLymna. .no vse pak tq postupva taka s vsi4kite ni! Neznam na tva ''pritel'' li moi da si kaje to ''poznat'' li e Nz :? I se pak tq ymelo yspqva da nastroiva vsi4ki kogaty e skarana s nqkoi . .Iskam da vi popitam dobra li 6te e ideqta vsi4ki prosty da i oburnem grub i su6to da vi popitam priqtelstvoto pri vas istinsko li e ..?

vio
07-15-2008, 07:02
:? Незнам дали са пускали такава тема ма немоа разбера ,,приятелите'' истински ли са или просто са познати ?! Да ви разкажа за едно момиче,което мисли че приятелството се гради около нея! :x > Така де тя ми е така наречена приятелка.Ще вървим ние na trenirovki po basketbol (Az,Tq i Drygite mi frz) oba4e maikami izvednuj mi zaqvqva 4e nqma da me pysne 6oty valqlo i onaq moq ''priqtelka'' re6ava da mi se obadi za da mi izrejda po telefona kak i bilo pisnalo ot men,i kak katy kaja ne6ty trqbvalo da go izpulnqvam za6toto nai - dobrite i priteli trqbva da i se pod4inqvat! Katy 4yx tva se izmqx acki siLno :D 4e to ne e li sme6ny!!! Posle i kazax suvsem spokoino az ne se pod4inqvam na nikoi nai-malko na teb. . i tq na6ta kat mi vika ama vika qky vi kazvam. . ''intrigantkaaaaaa''! Zatvorix i telefona 6oty ne mi se govore6e s maLymna. .no vse pak tq postupva taka s vsi4kite ni! Neznam na tva ''pritel'' li moi da si kaje to ''poznat'' li e Nz :? I se pak tq ymelo yspqva da nastroiva vsi4ki kogaty e skarana s nqkoi . .Iskam da vi popitam dobra li 6te e ideqta vsi4ki prosty da i oburnem grub i su6to da vi popitam priqtelstvoto pri vas istinsko li e ..? da ti kaja kato malka ispadah v takiva sutuacii tazi tvoqta e silnata v grupata{prosta taka si predstvavi} i tezi koito zavisqt ot po silen go slu6at .S teb imame ob6to tova 4e ne ostavqme na drugite a i da ti kaja priqtelstvo ima kato stane6 na 15-16 godini ta i pove4e za sega kakto go kaza e samo poznanstvo i spodelq6 ob6ti interesi :wink: ;-)

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 07:21
ЗДРАВЕЙТЕ,КАЗВАМ СЕ ЛИЛИЯ И СПОРЕД МЕН ДУМАТА ПРИЯТЕЛСТВО ОЗНАЧАВА ЧОВЕК ,КОЙТО ЩЕ ТИ ПОМОГНЕ В ТРУДНИ МОМЕНТИ. :-)

jujulinkaa
07-15-2008, 07:42
тoва вашето не е приятелство тая е бахти тъпата да постъпва така , на твое място нямаше да им обръщам никакво внимание , прави се че не я познаваш и толкова.. много ме дразнят такива простачки :x ( извинявай че я обиждам ) :)

tigity
07-15-2008, 08:40
priqtelkata ti e tupa patka!!! mn me draznat tukia kuf fr -ta ti zaslujaat nekoi gi fane i da gi pre4uka na sred putq!!! :-x :-x :-x

oth-oth-oth
07-15-2008, 09:39
ами да ти кажа честно ... мсиля, че тази твоя фр въобще амА ВЪОБщЕ не ти е фр :) както го описваш изглежда, че е от тези, които се мислят за ''кой съм аз'' а всъщност.. :? н3.. аз те съветвам да не и обръщаш мн мн внимание и да не ти пука :)

avril_6
07-15-2008, 12:06
Според мен пък не може да се каже колко й е фр и колко не е, тя е просто доооста емоционална и е свикнала всичко да става по нейното. Това си е характер и определено ще повлияе на отношенията и с хората около нея, иначе за приятелство нз...това е според мен :P

Emery
07-15-2008, 18:29
Tфа приятелка ли го наричаш?!?! Тя ако ти беше нямаше да се държи така. Хубаво е, че не и се водиш по акъла. Лошо е ако се водиш. Имам една такава приятелка да я наречем, коят се води по акъла на другите и в зависимост в ква среда е така се държи и такава става. Давам примери: да кажем отива в компания от метъли, става такава, отива в друго училище- нови приятели сичко, но с една подробност чалгари и хаусъри- става такава... Тва е да се влияеш от чуждото мнение.Не ставай такава!!!!!! Дръж на себе си. Тва е най-важното. Колкото до приятелсвото- мисля, че съществува, но до определена степен. Пък и когато хората ти омръзват бързо, както при мен, става кофти. Не чак бързо, но усещам, че вече няма какво да си кажа с определен човек. И така...


Be yourself :):)

TheNewReligion
07-15-2008, 18:35
Такива приятелки да нямаш ! :)

Myrth
07-15-2008, 21:16
Не показвай никаква емоция и раздразнение (или поне си дай вид на такава). И не прави грешkата да говориш зад гърба и, това е признак на слабост, а тя точно това търси, за да те пречупи и владее ;]]]
БТВ, в един момент от живота всеки разбира, че единствения човек, на когото може да имаш доверие, си самият/самата ти и в най-добрият случай твоите родители. Което не значи, че трябва да се отнасяш с предразсъдаци към всички.
Просто запази достойнство и не се впрягай ;)

mistake
07-20-2008, 20:45
Такива като твоята "приятелка" с такова голямо самочувстие и такава самоувереност , биха могли да си спечелят само истински врагове. Обратното на любов не е умраза , а безразличие. Вместо да се караш с нея не и обръщай никакво внимание. Така ще я заболи най-много. :) :) :)

love_bites
07-21-2008, 07:18
Определено съм 100% сигурна че тя не ти е приятелка...изпадала съм в същата ситуация и мн добре те разбирам.Наистина понякога нещата не зависят от теб,а от родителите ти или някой друг.Ако наистина ти беше приятелка,щеше да те разбере и изобщо нямаше да ти прави такива ''фасони''.Ако можете,мн ще е хубаво да и обърнете гръб и да се усети къде се намира...Успех!

нес.
07-29-2008, 10:09
Много е гадно като се разчароваш от приятелки..и когато не разбират в какво ситуация си..
Много е трудно да си намериш наистина истински приятели,защото в повечето случай си мислиш че имаш
и изведнъж ти забиват нож в гърба,без да знаеш дори защо..

най добре е според мене,да не общуваш многомнго с нея..ами да си останете в най-добрия случай
само познати..но незнамм..може пък тогава .да не и е било ден..
но ако се случва редовно,вече е проблем!^

beautiful_drive
07-29-2008, 10:26
Ubedila sam se 4e nqma istinski priqtelki ili ako ima takiva to te sa 1 na 1000000.Imala sam slu4ei kato tvoq i moga da ti kaja 4e ve4e bqgam ot takiva hora,prosto gi ignoriram i da se opravqt.Mnogo pati me predavaha a az se razdavah do posledno i nikoga ni6to na nikoi ne sam otkazala,no ve4e se nau4ih da ne mi puka.Ta iskam da ti kaja 4e nai dobre za teb 6te e da zabrai6 za tova momi4e....ne ti trqbvat takiva izmisleni "priqtelki".Uspeh :-)