PDA

View Full Version : :(:(:( kajete neshty



hhhmmhhh
07-15-2008, 07:44
za momichetata: kakvo trqbva da e mom4eto za da e idealen? :)
za mom4etata: kakvo trqbva da e momicheto za da e idialno? :)

soul1199
07-15-2008, 07:46
sorka,no ima takava tema :shock:

_FaShIoN_
07-15-2008, 07:50
А бе хора не разнрахте ли че идеални хора няма??? :x
А и такива теми има сигурно хиляда,четете малко.... :-x

fuck_me_pls
07-15-2008, 08:05
Никой не е идеален ;) ..аа кат темата такива още 100 има търсачка ;)

ivakavlad
07-15-2008, 08:12
момичето за да е идеално трябва да е себеси :)

Still1ME1Still1HERE
07-15-2008, 08:46
Има няколко важни неща за момичето:Да не е дебела(да е по-слаба от мен(не че съм дебел,де)),да е обезкосмено навсякъде,да е с дълга коса,да няма здравословни проблеми,да не си яде ноктите,с готин характер,да ме развеселява,да е умна и да не е курва(И да ме вземе) :grin:

Harum_Scarum
07-15-2008, 08:51
Има няколко важни неща за момичето:Да не е дебела(да е по-слаба от мен(не че съм дебел,де)),да е обезкосмено навсякъде,да е с дълга коса,да няма здравословни проблеми,да не си яде ноктите,с готин характер,да ме развеселява,да е умна и да не е курва(И да ме вземе) :grin:
Каде ше я тарсиш такава :D :D :D

ell_ownz
07-15-2008, 09:05
A_B_C wtf???? nqma takiva idealni hora... sig sam 4e she se zadovolish sas glupavo momi4e, shtoto qvno kolkoto i da e glypava nqma da e po naivna ot teb... :-o Nikoi ne iskam da obijdam, no kade e 4ara i temperamenta na edin 4ovek ako toi nqma nedostataci? :neutral: Ponqkoga greshkite i lipsata na perfekcionizam sa hubavo neshto :smt109

Still1ME1Still1HERE
07-15-2008, 09:06
Има няколко важни неща за момичето:Да не е дебела(да е по-слаба от мен(не че съм дебел,де)),да е обезкосмено навсякъде,да е с дълга коса,да няма здравословни проблеми,да не си яде ноктите,с готин характер,да ме развеселява,да е умна и да не е курва(И да ме вземе) :grin:
Каде ше я тарсиш такава :D :D :DНе сипвай сол в раната,моля те :lol:

lipsvashh_mi
07-15-2008, 09:08
za momichetata: kakvo trqbva da e mom4eto za da e idealen? :)
za mom4etata: kakvo trqbva da e momicheto za da e idialno? :)
идеални хора няма.....Освен това всеки си има собствени критерии...
ПП Има вече такива над....ъъъ..100 теми :D

Still1ME1Still1HERE
07-15-2008, 09:15
A_B_C wtf???? nqma takiva idealni hora... sig sam 4e she se zadovolish sas glupavo momi4e, shtoto qvno kolkoto i da e glypava nqma da e po naivna ot teb... :-o Nikoi ne iskam da obijdam, no kade e 4ara i temperamenta na edin 4ovek ako toi nqma nedostataci? :neutral: Ponqkoga greshkite i lipsata na perfekcionizam sa hubavo neshto :smt109Това са едва 10(май)неща,бе човек :( Не я карам да рита футбол с мен 8-) Не искам гадже,което да ми пази сянка,краката му да са по-космати от моите,ноктите и почти да не се виждат,защото ги е изгризала,да не ми каже.че след 2 месеца ще умре от рак на белите дробове(примерно) или ,че не може да правим секс,защото има сифилис,да не се държи като селянка,да не е преповтаряла 3 пъти 8 клас,защото е имала двойки по пет предмета и и да не скача на всеки срещнат.20% от момичетта ги припокриват тея неща(По мои изчисления :D )А в това да е с дълга коса не виждам нищо лошо :)

Tazadar
07-15-2008, 09:25
Аз съм идеален, просто още не сте го осъзнали :D

Pliok0019
07-15-2008, 09:43
Има няколко важни неща за момичето:Да не е дебела(да е по-слаба от мен(не че съм дебел,де)),да е обезкосмено навсякъде,да е с дълга коса,да няма здравословни проблеми,да не си яде ноктите,с готин характер,да ме развеселява,да е умна и да не е курва(И да ме вземе) :grin:
Еее жалко. Трябвало да е умна. Съжалявам. Пък и понякога си гриза ноктите.

keep_smiling
07-15-2008, 10:12
Ааа като почнете с това "идеални хора няма" и направо ми се обезсмисля четенето на коментарите на половината защото са едни и същи..., а според мене не е така! Всеки човек може да е идеален за някого, просто да оценява това което притежава, а и много хора (поне от тези които познавам) казват, че чара на някои е в това, което не притежават!
И не забравяйте, че всеки си има мнение и вкус!
За мене, това което много бих искала и което много малко притежават е усета към нещата...

Presley
07-15-2008, 10:36
Тъпа тема.

GreenFairy
07-15-2008, 11:06
Съгласна съм с keep_smiling, когато си влюбен в един човек той е идеален, той е най-красивото и добро същество което познаваш.
За мен идеалното момче трябва просто да е мил с мен и да показва, че не му е все тая какво мисля аз. Външният вид за мен няма особено значение, понеже съм харесвала всякакви типове момчета, единственото за което се сещам в момента е, че искам да има зъби. :D Да бъде чаровен и да знае как да ме накара да се чуствам обичана... Общо взето това е