PDA

View Full Version : Нивеа Straight and Easy



GbSy
07-15-2008, 08:19
Здравейте!
Значи, преди две седмици се подстригах малко по късо, на степени и с бритон настрани, дълуг до брадичката (не съм емо). Дотук добре, след като ме подстрига, фризьорът ме изправи и беше перфектно... Докато не се изкъпах... Проблемът е, че имам чуплива и непокорна коса, което е разбираемо, като имаме предвид, че с нищо не си третирам косата, съответно тя си прави каквото иска. Ще си купувам сешоар за да се изправям, но не искам да ми се изтощава много, затова си търся продукти за коса, подпомагащи изправянето.

Та, на въпроса - Какво мислите за новата серия на Нивеа - Straight and Easy ? В смисъл... Поизправя ли се косата от него? Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете в избора. Може да добавяте и други продукти за изправяне, щадящи косата. :oops:

Благодаря!

unfaithful1234
07-15-2008, 08:26
Здравейте!
Значи, преди две седмици се подстригах малко по късо, на степени и с бритон настрани, дълуг до брадичката (не съм емо). Дотук добре, след като ме подстрига, фризьорът ме изправи и беше перфектно... Докато не се изкъпах... Проблемът е, че имам чуплива и непокорна коса, което е разбираемо, като имаме предвид, че с нищо не си третирам косата, съответно тя си прави каквото иска. Ще си купувам сешоар за да се изправям, но не искам да ми се изтощава много, затова си търся продукти за коса, подпомагащи изправянето.

Та, на въпроса - Какво мислите за новата серия на Нивеа - Straight and Easy ? В смисъл... Поизправя ли се косата от него? Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете в избора. Може да добавяте и други продукти за изправяне, щадящи косата. :oops:

Благодаря!
aми на мен ми харесва много серията...Аз имам шампоана и балсама...Доста съм доволна от тях!Моята коса също е доста непокорна,но вече само със сешоар си стои супер и нямам проблеми с нея.И всичко това откакто използвам тази серия,но няма да е лошо да си вземеш и кръгла четка ако нямаш,защото ако само я изсушиш без да я издърпаш с четка няма да се получи.На всяка коса действието на продукта е различно,така че не мога да ти кажа дали твоята коса ще го понесе добре... :) Успех!

nejnaDROGA
07-15-2008, 08:28
Тази серия е СУПЕР :grin: :-) :grin: Ползвам я от поне 6-7 месеца (шампоан,балсам и стилизиращия балсам,но май има и още един продукт в серията :() :grin: Адски добре ми действа шампоана (в смисъл не ми раздразвва кожата по скалпа),а и косата ми стои значително по-права :grin: Е пак използвам пресата,но само за връхчетата,защото все се извиват навън :o ... но иначе е СУПЕР :) Ако не искаш да използваш преса си купи четка за изправяне (но не тази на Ейвън като щипка :D ,а такава кръгла),нооо според мен с пресата е по-лесничко :D

GbSy
07-15-2008, 08:29
Да разбира се, че и четка ще си взема, то без четка не става :-D . Както и да е, мерси... Някой друг? 8-)

o0ps
07-15-2008, 08:40
Аз я използвах и бях доволна, но ефекта и е по скоро да задържи косата права до другото къпане, а не като с пресата на другия ден пак да е начупена (ако не използваш стилизиращи продукти). Та, добра е серията... Но все пак и сешоара доста уврежда косата... :)

GbSy
07-15-2008, 08:49
Да знам, точно затова си търся някакъв продукт за коса, с който да не се налага да я суша толкова често, пък и аз ще го правя два пъти в седмицата. :)

Ch0c0la73
07-15-2008, 09:14
Loreal Professional Tec Style Iron Finish (22 lv tam nqkade beshe) ot nqkakav friziorski salon koito rabotqtq s tezi produkti vij.. tova predi da q tretirash s presi ili seshoar zashtitava kosata ot toplinata i pomaga za izpravqnety (pishe za ultra prava kosa ) ;] az li4no sam dovolna... ima podobno na Loreal ama ne e professional v rozova opakovka za 8 lv..ako ne iskash da har4ish pove4eko pari vzemi si tova i kristali (naprimer na `seri` 11 lv. mn sa hubavi )

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-15-2008, 10:03
Аз съм ги ползвала, но не мога да си я изправя само със сешоар :( Винаги, малко или много, ползвам и пресата :(

А до това че ще си взимаш сешоар - един съвет: Със сешоара е много трудно да се изправяш сама, в едната ръка да държиш четката в другата сешоара... И аз бях така преди, но си взех четката на Rowenta - Brush Active (Струва около 100лв.)!!! С нея се изправам много по лесно и бързо :)

http://www.wittkoetter.de/ebay/Elektro/rowenta/badetail.jpg

mirelS
07-15-2008, 15:14
Ot tazi seriq mojehs da si vzemesh samo losiona (az go izpolzvam) ,koito se slaga na vlajna kosa sled kupane i s chetkata i seshoara izpravqsh posle , durji dosta vreme prava kosata :) struva 7 lv i stotinki .. ta mojesh da si vzemesh samo losiona a inache da izpolzvash kakuvto iskash shampoan .. efekta na tozi losion e dostatuchen :)

Sweet_Play_F
07-15-2008, 19:43
Нз,ама аз не съм доволна изобщо от серията... Единственият ефект-сплескване на косата. :o

GbSy
07-16-2008, 08:50
Еми... Мисля да рискувам, днес ще ходя на пазар... В крайна сметка това е само един шампоан, ако не остана доволна не е краят на света :-D .[/i]

Madn3s5
07-16-2008, 22:20
Аз съм ги ползвала, но не мога да си я изправя само със сешоар :( Винаги, малко или много, ползвам и пресата :(

А до това че ще си взимаш сешоар - един съвет: Със сешоара е много трудно да се изправяш сама, в едната ръка да държиш четката в другата сешоара... И аз бях така преди, но си взех четката на Rowenta - Brush Active (Струва около 100лв.)!!! С нея се изправам много по лесно и бързо :)

http://www.wittkoetter.de/ebay/Elektro/rowenta/badetail.jpg

Имам я абсолютно същата и въобще не съм доволна :? Косата ми вместо да се изправи от тая четка бухва и си стои начупена .. Ползвам и серията нивея пак без ефект :( Даже като видях темата мислих че ще има много недоволни от нея и останах леко изненадана че ви харесва и има някъкав ефект.. :-o

GbSy
07-17-2008, 06:24
Е, да ви се похваля - имам си нов сешоар на ROWENTA, и много ми харесва. За шампоана ще почакам, засега съм си доволна от Шаумата.

Marge
07-17-2008, 10:09
Не изправя тая серия ;)

violatricolores
01-18-2009, 16:15
Prodavam Rowenta Brush activ 70lv Nova s garancia.
Plovdiv-0887257192

GbSy
01-18-2009, 16:21
Tc, tc, kude se butash, be, kwo wuzrajdash tema na nqkolko meseca, puk i na wsichko otgore predlagash nekwi gluposti.
A dano te bannat. :x

xpreciousx
01-18-2009, 16:50
Абе ако искате перфектно изправена коса разчитайте на пресата и тва е :-D по-добър метод няма ;)

violatricolores
11-26-2009, 16:04
продавам четка ровента бръш актив чисто нова не използвана за 60лв.
намира се в пловдив
0894372054

Infinity
11-26-2009, 17:33
8-) 8-) 8-) 8-)
2008 :-o