PDA

View Full Version : Относно един татос...



FEN_NA_MOTORI
07-15-2008, 14:28
Значи искам да си направя един татос на гърба, обаче искам някой да ми каже долу горе колко пари ще ми излезе... Ам ще си направя временна, че след време ще съжалявам както и да е та значи, като размер мисля да е по целия гръб ако ви интересува как изглежда ще се опитам да я кача. Друго друго ... ако има нещо питайте и предварително благодаря :-P

Jamalska
07-15-2008, 15:00
татос нещо като испанска манджа ли е?
щом е временно значи е просто рисунка.. и след първото къпане ще е едно грамадно петно.

japixloops
07-15-2008, 16:17
колкото по голяма . по евтина , понеже детайлите са по едри и се правят по лесно

не мога да ти кажа за временна нищо , и Тату на целия гръб .. е гадно Някои имат , Не им отива :?

fake
07-15-2008, 16:33
колкото по голяма . по евтина , понеже детайлите са по едри и се правят по лесно

не мога да ти кажа за временна нищо , и Тату на целия гръб .. е гадно Някои имат , Не им отива :?


АХАХААХХАХАХАХАХАХАХА :lol:
не, не...


АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХАХХАХАА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА
АХАХХААХАХАХАХАХХААХАХАХА ХА

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



п.с. временна татуировка на гърба?
временните татуировки се правят с къна или специален маркер, нали знаеш?
едва ли някой ще седне да се занимава с целия ти гръб... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Romance
07-15-2008, 16:37
колкото по голяма . по евтина , понеже детайлите са по едри и се правят по лесно

не мога да ти кажа за временна нищо , и Тату на целия гръб .. е гадно Някои имат , Не им отива :?
Пииииииииииич :razz: :razz: :razz:

xaxa
07-15-2008, 16:37
Значи искам да си направя един татос на гърбаaz 6ti go napraq na 4eloto bezplatno

xaxa
07-15-2008, 16:39
колкото по голяма . по евтина , понеже детайлите са по едри и се правят по лесно kolkoto po golqm kamion tolkoz po evtin ? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

yuyuto
07-15-2008, 20:17
Значи искам да си направя един татос на гърба, обаче искам някой да ми каже долу горе колко пари ще ми излезе... Ам ще си направя временна, че след време ще съжалявам както и да е та значи, като размер мисля да е по целия гръб ако ви интересува как изглежда ще се опитам да я кача. Друго друго ... ако има нещо питайте и предварително благодаря :-P
Качи я де... Интересно ми е да видя... А колко ще струва нз, аз временни само малки съм си правила и не ми е струвало повече от 20лв...