PDA

View Full Version : Забременяла ли е?



icooo666
07-15-2008, 16:02
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

т.7
krem4et0

Jagger
07-15-2008, 16:06
Има голяма вероятност да нее забременяла тъй като при момчетата в ранна възраст няма семеотделяне оделя се секрет от простата един вид бииш с халосни мъ за по сигурно требе да прай тест.... нее трудно да се досетиш ее и четете малко повече да нема такива издънки за по интересно да свърша в нея....

mishaaaaa
07-15-2008, 16:10
Недоумявам ... :shock:
Та ти си момче на 13 години и си спал с приятелката си, която е на 12 ...
И за по - интересно си свършил в нея ...
Веднага върви и и купи един тест за бременност от аптеката.
Между другото кога се е случило това???

Jagger
07-15-2008, 16:13
Няма значение кога се е случило когато е свършил в нея...

icooo666
07-15-2008, 16:15
ами миналата седмица стана...

mishaaaaa
07-15-2008, 16:16
Jagger как така няма значение, ако е било до преди 1-2 дена може да вземе хапче, което ще прекъсне бременността, колкото и да е вредно, поне няма да гледа дете на 12 години ...

mishaaaaa
07-15-2008, 16:17
Другият начин е да се направи аборт .... но дано да не се стига до там.

А пък неможе едно момиче да забременее щом няма цикъл ...

IvOnDa
07-15-2008, 16:18
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x

_crazy_baby_
07-15-2008, 16:18
Много ми е интересно как ще стане това бебе при положение 4е моми4ето няма цикъл абсолютно невъзможно
п.с. стига се хващахте на теми ебавки... :(

InSoMn1aC
07-15-2008, 16:20
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
Ти нормален ли си ?
Бас държа, че ти си отворил темата за секс...
Ех, т'ва тея малките няма да са научат, че за всичко си има време, а не да избързват и да стават издънки...
Знаеш ли к'во ? Заслужаваш никой да не ти обърне внимание... камо ли да ти помага... Проблема си е твой да си мислил за последствията...(лично мнение)

Jagger
07-15-2008, 16:22
ЕЕ кога сгафиш така пиши на време! А за тия хапчета не съм знаел доообре е някфа нова информация.

Ти май от повече съвети нямаш нужда това е достатъчно хапчета,тест, и т.н. дано не се преебат много нещата.. иначе после требе да почетеш малко повечее на къде ни отива обществото.... Че глупости прайм, прайм ама поне отговорност да се поема за тях и после да не се повтарят...

mishaaaaa
07-15-2008, 16:22
IvOnDa ти пък какво искаш и на кого говориш?!?!?!

icooo666
07-15-2008, 16:22
Ами не знам, сигурно не е бременна, ама аз се притеснявам, ако сме изкарали някакъв мн лош късмет... точно когато е имала първата си клетка...

Jagger
07-15-2008, 16:23
ЕЕ тука стават ебаси интригите.... Обществото нии е болно и само с псувни нема и отхвърляне на реалноста няма да го опрайм

sweet_baby_cool
07-15-2008, 16:25
На 13 и 12 :shock: :shock: :shock:
да се смееш ли... да плачеш ли

InSoMn1aC
07-15-2008, 16:26
На 13 и 12 :shock: :shock: :shock:
да се смееш ли... да плачеш ли
По-добре се прекръсти 3 пъти !!!! :?

mishaaaaa
07-15-2008, 16:27
Незнам, но аз останах шокирана от тази тема.
Дано да е ебавка, а ако не е ... на къде отива този свят?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Та аз на 12 години стоях пред блока и си играех с наборите.

SoAfraid
07-15-2008, 16:34
Според мене трябва да измислят някаква система дето през монитора да засича тези който са под 18 и така няма да се ядосвам когато запореден пър прочета тема за секс от 12-14 годишни!

IvOnDa
07-15-2008, 16:35
IvOnDa ти пък какво искаш и на кого говориш?!?!?!

някъде споменах ли твоето име??????естествено че говоря на автора,на тебе ли да се обяснявам.абе защо ли изобщо ти отговарям?

InSoMn1aC
07-15-2008, 16:36
Незнам, но аз останах шокирана от тази тема.
Дано да е ебавка, а ако не е ... на къде отива този свят?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Та аз на 12 години стоях пред блока и си играех с наборите.
Аз като бях на 12 се чудех защо на "големите" толкова много им харесва да се целуват... Пък да не говорим за секс... Не помня да съм употребявал тая дума на тая възраст...

_crazy_baby_
07-15-2008, 16:37
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x
защото говориш в мн.ч. затова те попита... :)

IvOnDa
07-15-2008, 16:38
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x
защото говориш в мн.ч. затова те попита... :)

ами той да не е правил секс сам със себе си????нали го е правил с приятелката си.за тях двамата говоря?още нещо неясно има ли???

Jagger
07-15-2008, 16:38
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x
защото говориш в мн.ч. затова те попита... :)

Да ама тя защо се засяга ако не спада към това число....

IvOnDa
07-15-2008, 16:40
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x
защото говориш в мн.ч. затова те попита... :)

Да ама тя защо се засяга ако не спада към това число....


няма смисъл да се хабиш да им обясняваш на такива...

_crazy_baby_
07-15-2008, 16:41
Амиии незнам аз просто поясних .. различни хора различни идеали

sweet_baby_cool
07-15-2008, 16:41
На 13 и 12 :shock: :shock: :shock:
да се смееш ли... да плачеш ли
По-добре се прекръсти 3 пъти !!!! :?
не аз да се кръстя, а тях трябва да водя в манастир

Jagger
07-15-2008, 16:42
Ми айде да прекратим спама и да си живвееем спокойно както винаги....

_crazy_baby_
07-15-2008, 16:44
peace

haterkata
07-15-2008, 16:53
значи може първото идване на цикъла да се е засякъл с момента в който сте го направили и за тва да е текло повечко кръв (има мн такива случей) и ако е така може и да е забременяла...нямам си и на идея не мога да позная,ама по добре вземете тест и ако е било скоро задължително хапчета и личен мой съвет е да НЕ правите секс толкова малки има си време за всички и повярвай ми когато сте по големи и по зрели и сеска ще бъде по приятен ;-)

Fx1
07-15-2008, 16:54
Незнам, но аз останах шокирана от тази тема.
Дано да е ебавка, а ако не е ... на къде отива този свят?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Та аз на 12 години стоях пред блока и си играех с наборите.

Не се възмущавай толкова, защото ти изръси накуп едни от най-големите идиотщини в тази тема - тестове за бременност, спешна контрацепция, аборт, при положение, че момичето няма цикъл.
Вземи и ти да прочетеш някоя книжка, играейки си с наборите.

IvOnDa
07-15-2008, 16:58
Незнам, но аз останах шокирана от тази тема.
Дано да е ебавка, а ако не е ... на къде отива този свят?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Та аз на 12 години стоях пред блока и си играех с наборите.

Не се възмущавай толкова, защото ти изръси накуп едни от най-големите идиотщини в тази тема - тестове за бременност, спешна контрацепция, аборт, при положение, че момичето няма цикъл.
Вземи и ти да прочетеш някоя книжка, играейки си с наборите.

абе казах ви не за занимавайте с момичето!!!явно иска да стане на всяка манджа похлупак,но само се излага с тъпите си мнения,и на всичкото отгоре се заяжда,понеже май написаното от мен й се стори че е за нея...

Letal
07-15-2008, 17:02
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
Някви там клетки...абе ей пишлеме тря ти един здрав бой да ти доиде акъла в главата къде си тръгнал ти още не се виждаш от земята че секс ще правиш...Тва не ти е мача с приятелчетата от квартала... :-x кат си толкова голям поне почети малко да знаеш кво правиш
а след това върви си строши главата в някоя стена...тцтцтц нямам думи :x

faxy
07-15-2008, 17:03
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
Ти нормален ли си ?
Бас държа, че ти си отворил темата за секс...
Ех, т'ва тея малките няма да са научат, че за всичко си има време, а не да избързват и да стават издънки...
Знаеш ли к'во ? Заслужаваш никой да не ти обърне внимание... камо ли да ти помага... Проблема си е твой да си мислил за последствията...(лично мнение)
+1000000000000000

EritYy
07-15-2008, 17:26
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
:shock: :shock: бахх...туй някфа шега нали....ОМГ...не не някой мноу яко се е изгаврил в тоя форум :razz: :lol: ...ако тва е истина съветвам теб и приятелката ти да научите малко повечко относно секса да прочетете някоя книжчица :?

keep_smiling
07-15-2008, 17:43
Аз не знам как да реагирам.. :(
Слушала съм какво ли не, ама на 12... Повечето на тази възраст си играят пред блока с топка! :О Ако е истина силно се надявам да се оправите...

saltbaby
07-15-2008, 17:50
kaji 4e temata e ebavka ..za6to ako e istina ne znammmm prosto ..spokoino ne e bremenna..ama pomisli dali e dozrql organizma za sex..tova si seriozno ne6to...za da go pravi6 e taka da po interesno leleei... lleleeii napeavo sam v potresena... i kato pusnat sled 2 3 gofini tema otnovo ...''otkoga vodite polov jivot' i priqtelkata ti 6te kaje amii bex na 12 godini nqmax o6te cikal ama go re6ixme da ni e po-interesno i go pravix :lol: :lol:

Bellisima
07-15-2008, 17:51
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x

Съгласна!
Мило дете, наистина не си наред...

ubuntu
07-15-2008, 19:44
МНОГО СТЕ ТЪПИ А ТЕЗИ КОИТО ПОСТОЯННО ПРЕПОРЪЧВАТ ШИБАНИТЕ ХАПЧЕТА СА 100000000000 ПЪТИ ПО ТЪПИ АРЕ ХОДЕТЕ СИ РЕЖЕТЕ ВЕНИТЕ

mimencety_
07-15-2008, 19:51
taka stava kogato tq e na 12 god a ti na 13 :shock: :o

cooool
07-15-2008, 20:11
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
ахаха каква ти възбуда, тя още нз кое къде й е :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nimfata
07-15-2008, 20:31
Хахаха :lol:

Интересно - ходите от една година. Какво правите, като "ходите" ? Освен секс ? :lol: Ние на 12 си държахме ръцете и се целувахме срамежливо по бузата... Как да ти дадем мнение, че и компетентно, като сме го нямали този проблем?!

marilyn
07-15-2008, 20:31
Т'ва за мен си е поредната тема ебавка, но за нещастие има мн такива истински случаи. Но какво можем да направим ние? Нали всеки сам си решава какво да прави с тялото си?

Yallama
07-15-2008, 20:46
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...абе вие добре ли сте бе ?

djesi_9_4
07-15-2008, 20:47
:shock: :shock: :shock: мале малее ... до къде стигнахте бе деца... :-o на 13 и 12... :cry:

nimfata
07-15-2008, 20:52
:shock: :shock: :shock: мале малее ... до къде стигнахте бе деца... :-o на 13 и 12... :cry:


Той е стигнал доста навътре в нея, ако питаш мен...

MajeStic
07-15-2008, 20:56
Да си тече. Много, малко... при всяко момиче е различно.

CuteBaby
07-15-2008, 20:59
Абе дечица защо не хванете да почетете малко и да се ограмотите преди да почнете да правите "секс"(ако изобщо може да се нерече така)..и как 13 годишно дете може да възбуди 12 годишно.. :shock: :lol: И ДА може да е бременна-дори да не е имала цикъл първата яйцеклетка може да е почнала да се отделя !!!

bEbsI
07-15-2008, 21:08
Преди първия цикъл идва първата овулация!!!!
Задължително направете тест.И друг път да знаеш...първо се образоваш,после правиш секс.Е,то при вас не е секс де,детска му работа.... :?

kr0seR
07-15-2008, 21:08
Аве вии сте бавни развиващи ве ! Ко им са бъркате в работата ,ако искат и на 5 години ще го направят вас ко ва бърка ,малоумници ...

pdd
07-15-2008, 21:10
omg kfo staa v taq bg e xaxaxa lele

ROCKLIFE
07-15-2008, 21:22
решихме да свърша в нея, за да е по-интересно.

:razz: :lol: :lol: :lol:

silky92
07-15-2008, 21:25
по "умна " тема от тази не бях виждала :D :razz:

nimfata
07-15-2008, 21:32
по "умна " тема от тази не бях виждала :D :razz:

Има една с една капачка...

~ninka~
07-15-2008, 22:04
Аве вии сте бавни развиващи ве ! Ко им са бъркате в работата ,ако искат и на 5 години ще го направят вас ко ва бърка ,малоумници ...


Абе сладур, първо се научи да пишеш, после си намери балъчка да правите секс, и после обяснявай кой на колко, кога и защо ](*,) ](*,)

Rofl4e
07-15-2008, 23:37
оуу дано тая тема да е ебавка на 12г секс майкооооо :shock: та така някаде мернах може идването на цикала да се е засякло с ебането ви емиии май май и ти си толкова образована колкото автора... пфф не смяташ ли че по време на цикъл не може да се забременее(поне 99% от случаите не може) наи големия шанс е по време на оволацията(тогава мисля че се отделяха най много яйцеклетки) това е след около 10 дни след последната менструация а тя даже не е имала първа камоли последна ..... думи нямам ейй

love_shu
07-16-2008, 10:50
ХаАХАхАХАхаАХаХААХАХАХААХ ХАХах :D

Някфи клетки дето стават на бебетаа.. ма то сигурно докато са го правили и й е дошло на мацкатаа.. и се засякло.. та затова било кръвта.. ма внимавайте, че тогава първата й клетка може да се е отделила.. пък той момчето(13) си казва де.. момичето малко било.. на 12 и затва не успял да я възбуди... бе карай.. важното, че са си го направили весело и той е свършил в нея..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Скъсах се да се хиля на тая тема... 8-) :razz: :razz: :razz:

Harum_Scarum
07-16-2008, 10:56
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x
+1 ...

litii
07-16-2008, 11:00
Искам да питам дали е опасно при смяна на кондомите... когато го правите по "2-3.... четирииии" пъти и неволно овлажните презерватива със сперма, не да тече, а просто докато го слагате и от ръката ви да е останало от предишния?

nimfata
07-16-2008, 11:06
Измивай се поне...

litii
07-16-2008, 11:10
Измивай се поне...
Е какво правиме като сме в дивото и няма санитарен възел??? :oops:
Казвайте дали да слагам в водата и колата противозачатъчни без да узнае дали съм направил грешка :lol:

love_shu
07-16-2008, 11:13
Измивай се поне...
Е какво правиме като сме в дивото и няма санитарен възел??? :oops:
Казвайте дали да слагам в водата и колата противозачатъчни без да узнае дали съм направил грешка :lol:

Аз съм медиум... затварям очи.. чувам как звездите ми го говорят... да.. да.... близнаци.. о, какво чувам.. не.. това са.. това са тризнаци!!
Бързо блъскай й във водата 3 вида противозачатъчни да си сигурен... ;)

shmatka_1
07-16-2008, 11:49
охх накъде отива света.... :smt021 :smt021 :smt021 :smt021
майкоооо ама някой да ги спира малко тея деца....

nimfata
07-16-2008, 11:52
Като си "в дивото" ще си купиш един пакер кърпички или едно шише мин.вода преди да се зачукаш на майната си... :)

plmn
07-16-2008, 11:57
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

:lol:

ra4ence
07-16-2008, 12:58
Ако съм му/й майка,такъв бой ще ядат и двамата,че просто не знам

litii
07-16-2008, 12:58
абе майтапа на страна ама определено като се замислих след това ми стана доста спечено, понеже досега такава простотия не съм вършил и да се надяваме че дори и да е попаднало нещо на гумичката да не стигне на време, че иначе ще си паля свещ... :oops:

П.П.> А иначе за малчовците ноУ комент... Ако е истина направо са за БТВ новините :razz: :lol:

nimfata
07-16-2008, 13:34
абе майтапа на страна ама определено като се замислих след това ми стана доста спечено, понеже досега такава простотия не съм вършил и да се надяваме че дори и да е попаднало нещо на гумичката да не стигне на време, че иначе ще си паля свещ... :oops:

П.П.> А иначе за малчовците ноУ комент... Ако е истина направо са за БТВ новините :razz: :lol:

"малчовците" , но и ти говориш, че може да си се усмихнал... Възраст за идиотщината няма...

PinkFloydSound
07-16-2008, 13:48
Леле, ама и вие сте тъпи на умиране, как може да се хващате на подобни тъпни?

LinkinTheory
07-16-2008, 13:59
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?... Абе ти нормален ли си бе. На 13 години си разбирам почват тия мъки за секса.Обаче идиотче да изчукаш 12 годишно и за по интересно вътре в нея да се изкефиш така да се каже... ?!??? :smt119 еми честито ставаш баща :razz: :shock: лол

aleXa_
07-16-2008, 14:24
:shock:.... Скоро май и по детските градини ще започнат да ги правят тея неща... :?

amor_ruslana
07-16-2008, 14:29
abe vie normalni li ste?tfa sum sug 4e tfa e ebavka.da nqma cikal i da e bremenna abe ne ste ok :D

romantika_f_13
07-16-2008, 14:43
темата е голяма ебавка! :grin:

FroggY
07-16-2008, 15:08
хах бе лапе представи си нещо се притесни таз твойта принцеса каже на родителите си ти ша носиш цялата отговорност мисли преди да правиш нещо боже изтръпнах като прочетох темата :(

Spider4eto
07-16-2008, 15:18
хах бе лапе представи си нещо се притесни таз твойта принцеса каже на родителите си ти ша носиш цялата отговорност мисли преди да правиш нещо боже изтръпнах като прочетох темата :( море моме кво има да изтръпваш, не виждаш ли че темата е ебавка

bebeT00
07-16-2008, 15:19
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
NQMA kak da e bremenna ako naistina nqma cikal momi4eta 100%,a ako e izlagala 4e, nqma cikala sigorno e bremenna ve4e ,po dobre da e parvoto yspeh napi6ete rezyltata posle

Xtuning
07-16-2008, 15:22
...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...



:shock: :shock: >>> :lol: :lol: :lol: :lol: >>> :razz: :razz: :razz: :razz:


Честитооооо бееееее .СПечели първи място за най-тъпа тема днес ... :D

ice_cream
07-16-2008, 19:46
и какво ся мн ли хубаво ви беше ... предполагам и момчето е доставило голяяяяяяяяяяяяяяям кеф на момичето (по - скоро детето) да ,да и ся какво излезе и разказа на всичките си приятели как си я е*ал и си мн горд предполагам 8) ама да си мислил какво правиш

Rebirthing
07-16-2008, 22:38
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
Да свършиш в нея за по-интересно :shock: ТИ ЛУД ЛИ СИ?Ако е съвпадало с първия и цикъл разбира се,че може да е бременна,а и "ония клетки" се наричат яйцеклетки!

Frankie
07-16-2008, 22:57
Боже... аз на 13 години играех GTA Vice City ... и играх стражари и апаши ... а децата се ебат като невидели на тая възраст в днешни времена ... като толкова ти се прай секс ... напрай си 1 чекия след полунощ и заспивай ... сополанковци ... сперма няма още деца ще ми прай :D :D

IDEPENDENT
07-16-2008, 23:12
Абеееее децааа къде се бутата из между шамарите... на 12 години секс ще ми прави божее пък на всичкото отгоре да свършиш в нея за ПО ИНТЕРЕСНО... :? къде са ви умовете не знам направо съм потресена...
да си мислил кво сте правили ;) а не сега.. ох така ох онака.. ама то се ЧЕТЕ !!!! :x

martyy
07-16-2008, 23:14
]Абеееее децааа къде се бутата из между шамарите... на 12 години секс ще ми прави божее пък на всичкото отгоре да свършиш в нея за ПО ИНТЕРЕСНО... :? къде са ви умовете не знам направо съм потресена...
да си мислил кво сте правили ;) а не сега.. ох така ох онака.. ама то се ЧЕТЕ !!!! :x

хахахах Май имаме още татковциии :razz: :razz: Хора без Акъл :shock: :shock: :shock: :shock: ................. Ще сварши ф нея за по интерестно хихихихихих :-D :-D :razz: :razz: Това си е направо смешно, ТАТЕ !!! :razz:

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 23:17
1-во :



че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета

xAHXAHxAHXhAHxAHxhAxhAHxAHXhAHxAHXAx

2-ро :

Можеш вече спокойно да се прибереш у вас и да кажеш : " Тате....Мамо... ш'е ставате ДЯДО и БАБА..

3-то : К1де си ми тр1гнал да правиш секс на 12-13 години... та ти още с количките си играеш у вас... момичето от куклите... направо деца сега...

congratulation

DamaTa.v.Zelen0
07-17-2008, 09:12
темата ТРЯБВА да е ебавка!
НЕ МОГА ДА ГО ПРОУМЕЯ ПО ДРУГ НАЧИН!!! :shock: :shock: :shock:

emchetyyy
07-17-2008, 11:46
омг ти кво ся на интересен ли се правиш ? тва е невъзможно тая тойта приятелка да не са ти я подарили за коледа :-D абе .. момичето няма ли цикъл още е абсурдно да е забременяла и ако не знаете е вредно да се ебе ако не и е дошло :?

fall_out_girl
07-17-2008, 19:06
Майко мила...Как може момче на 13 и момиченце на 12 да правят секс,че и в нея да свършел за по-интересно...Сега като станеш татко ще ви е много интересно по цял ден... :-D

Girlicious
07-17-2008, 19:19
Още малко и в детската градина ще почнаг да правят секс....и тфа хич не ме учудва

sasha_90
07-17-2008, 19:26
Защо ли ми се струва,че темата е ебавка?Детенце,нямаш ли си друга работа,че се шегуваш с такива сериозни неща?

nedi_321
07-17-2008, 19:30
(mom4e sam) nz az se ebah na 14 sas 13 godi6na! pf i polzvahme prezervativ...ii be6e mn po razli4no ae...tez lapeta ne znaqt ko praqt sq sam na 15 i si iam seriozna fr ii si go praim s neq i e qko...bahti zletata tez lapeta :D:D:D Koe e interesnoto da svar6i6 v momi4eto bahti i sq kfo? zn li kolko e gadno kato e nqqla cikal da i go nabuta6 omfg |(

Rebirthing
07-17-2008, 19:35
(mom4e sam) nz az se ebah na 14 sas 13 godi6na! pf i polzvahme prezervativ...ii be6e mn po razli4no ae...tez lapeta ne znaqt ko praqt sq sam na 15 i si iam seriozna fr ii si go praim s neq i e qko...bahti zletata tez lapeta :D:D:D Koe e interesnoto da svar6i6 v momi4eto bahti i sq kfo? zn li kolko e gadno kato e nqqla cikal da i go nabuta6 omfg |(

О,Господи не знаех че възрастовата разлика с една година прави другите лапета,няма ли кой да ти каже,че ти си бил същото лапе...13,14 все тая :smt068 .

sladku_bebzi
07-17-2008, 19:37
Лелеее тва ако не е ебавка, вие сте МНОГО, ама МНОГО зле.. Как ще правите секс при положение, че тя дори все още няма цикъл??А бе, вие изобщо знаете ли кво е секс бе.Вземете първо си нучете уроците, ае моля ви се :x

ivana0895
07-17-2008, 19:49
ole boje ... ama kak moje da pravite takiva ne6ta ne s1m protiv seksa ama vie ste o6te deca da kaja napravo LAPETA 4uli ste tam nqkoq kaka i nqkoi batko kvo sa pravili i dai i vi da go napravite ... to ak1l malko trqbva da ima6 ... ama da doide na vreme

SK0RP10N
07-17-2008, 20:55
Ne, pich, ti si moq idol !

amor_ruslana
07-17-2008, 21:11
[quote="Girlicious"]Още малко и в детската градина ще почнаг да правят секс....и тфа хич не ме учудва знае6 ли мила мн си права но за съжаление тфае мн жалко и извратено само некфи хлапета да се4укат ебаси

Vikitooo
07-17-2008, 21:25
Боже Господи!!!! Аз ли съм много изостанала с модата или това е наистина извратено! Абе изживеите си детствоto бе деца, един път човек е дете!

Ch0c0la73
07-17-2008, 21:51
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: ДУееНкииИИ уАПитАаАаа нИзнАятт ко СтаВаАа по дОбре ходите играйте на шмайезер ванка пред блока бе ей малки тъпи боклучета!

ЛаСт!К
07-18-2008, 10:16
:D колко нескопосано направена ебавка..От първия ред още си личи.. 8)

Virgin
07-18-2008, 10:20
Прекалено брутално и извратено... Та тя още няма цикъл.. :cry:

ЛаСт!К
07-18-2008, 10:21
(mom4e sam) nz az se ebah na 14 sas 13 godi6na! pf i polzvahme prezervativ...ii be6e mn po razli4no ae...tez lapeta ne znaqt ko praqt sq sam na 15 i si iam seriozna fr ii si go praim s neq i e qko...bahti zletata tez lapeta :D:D:D Koe e interesnoto da svar6i6 v momi4eto bahti i sq kfo? zn li kolko e gadno kato e nqqla cikal da i go nabuta6 omfg |(

О,Господи не знаех че възрастовата разлика с една година прави другите лапета,няма ли кой да ти каже,че ти си бил същото лапе...13,14 все тая :smt068 .

Много е разликата..А и тея(нищо,че не е истина) са неусведомени..А неди 321 и там момичето на 13 явно са били..за всеки е различно 8)

Virgin
07-18-2008, 10:25
(mom4e sam) nz az se ebah na 14 sas 13 godi6na! pf i polzvahme prezervativ...ii be6e mn po razli4no ae...tez lapeta ne znaqt ko praqt sq sam na 15 i si iam seriozna fr ii si go praim s neq i e qko...bahti zletata tez lapeta :D:D:D Koe e interesnoto da svar6i6 v momi4eto bahti i sq kfo? zn li kolko e gadno kato e nqqla cikal da i go nabuta6 omfg |(

О,Господи не знаех че възрастовата разлика с една година прави другите лапета,няма ли кой да ти каже,че ти си бил същото лапе...13,14 все тая :smt068 .

axHXAhaxaXHhaxhAXXhaxaxhXAaaaaaaaa ненененененененне................ .............................................. :smt021 :smt022 :smt100

sexy&crazy
07-18-2008, 10:26
lo6o lo6o.... poprincip 6tom nqma cik1l ne bi trqbvalo da e bremenna ne moga da razbera za6to i e lo6o i povra6ta :-o :-o spored men ne e vazmojno i kfo si4ki bate na 13,12 kogato iskat togava vie kfo se barkate na men za 1 pat mi beshe na 14 are elate da se oplakvate

karamazov
07-18-2008, 10:33
...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

:shock: Лелееее..... Вземи си учи по биология, а не си го ври там, където не ти е работата!!!

zaraaa
07-18-2008, 10:48
Ти на 13, тя на 12 - накъде отива този свят???!!!! :? :? :? :(

qg0dkata
07-18-2008, 10:51
ole boje ... ama kak moje da pravite takiva ne6ta ne s1m protiv seksa ama vie ste o6te deca da kaja napravo LAPETA 4uli ste tam nqkoq kaka i nqkoi batko kvo sa pravili i dai i vi da go napravite ... to ak1l malko trqbva da ima6 ... ama da doide na vreme

Напълно съгласна..Боже мой :? :shock: :shock: :booooomb: :-x

lubopitna_buba
07-18-2008, 11:10
абе хора все повече се убеждавам,че вие не сте добре!ДЕТЕ на 13 години и ДЕТЕ на 12 години решили да правят секс.нямат си и представа какво е това секс,но все пак решават да го направят без да предполагат че след това може и да има последици!На всичкото отгоре ДЕТЕТО на 13 години решава да свърши в ДЕТЕТО на 12 години.Не не,това ми звъчи като някакъв виц,и да го видя не мога да го повярвам.ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!!!!!! :-x


napalno sam saglasna kak moje deca na 13 godini lele stiga be kak moje na kade otiva sveta....

macety_91
07-18-2008, 14:00
DELE NE!.............
kak moje takava prostotiq...tva i ciganite ne go pravqt be..da spi6 s momi4ence koeto o6te nqma cikal,....tsttststssts........ az se 4uda kak ti e stanal vaob6te :? :? :?

oooo
07-18-2008, 20:59
Не трябваше да го правите.И не трябваше да свършваш в нея.Аз също имах приятел,но той беше доста по-умен и взимахме мерки.В днешно време е лошо толкова рано да се води полов живот.Но като заговори някои голям за това ти става гадно.Но на 11-12 годишните трябва да знаят какво е секс и съвсем елементарните неща.Ако не ги знаят на 12-13 кога ще се научат :x Ако не знаят на 12-12 то и на 17-18 няма да знаят.Но и трябва да бъдеш дете това са ти най-хубавите моменти от живота.Секса е удоволствие аз съм ту от едната страта ту от другата.Но ако го правиш с любимия човек и знаете какво правите няма проблем :) :P

07-19-2008, 10:20
абе момче ти мислиш ли бе?!..първо-на 13 си..о.О 13,13,13 :shock: :shock: :shock: с кво праихте секс уе..ако имаш пойче от 12см пак хубаво..о.О второ-приятелката ти /на коят очевидно не и достига сиво вещество/ е на 12...ДЕТЕ в 4/5 клас..само на мен ли ми звучи абсурдно :? замисли са малко..момичето още цикъл няма ти си тръгнал да я ебеш..алооо,събуди са и земи са вкарай в пътя,щото си смешен и жалък.,о.О няма как да е бременна и земете си потиснете "либидото" /та на твойте години още сиг го няма :D / и са дръжте като нормални хора,не като разгонени маймуни... :-x

sexy_tigar4e_MM
07-19-2008, 10:34
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
:lol: :lol: Темата е пълна ебавка :razz: :razz: :lol:

evil_lady_in_black
07-19-2008, 11:47
Хубаво де направили са го ! Но вие не можете да ги вините за това всеки сам предценява какво иска,всеки решава какво иска да прави в своя живот ... и след като мама и тате не са си гледали момиченцето могат да станат баба и дядо ;)

insomnia79
07-19-2008, 16:12
[quote="icooo666"]Ами не знам, сигурно не е бременна, ама аз се притеснявам, ако сме изкарали някакъв мн лош късмет... точно когато е имала първата си клетка...

mda i az si misleh 4e togava i e cvuknala e taka ot ni6toto purvata i klet4ica :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:-x EBASI IDIOT6TINATA ZAKLEVAM SE ! E TO4NO TAKIA MALKI IMPOTENTNI IZROD4ETA MRAZA DET NE SI ZNAQT KUDE IM E HUQ MA SE OPITVAT DA ''pravqt sex" !!!tI NE MOE DA MISLI6 KAT GOLQM 4OVEK PA 6E SE EBE6 4E TO TVA SEX LI E OBQSNI MI ??? :lol: :lol: :lol: TVA AKO GO BQH VIDQLA 6TE6E DA MI SE DODRAIFA ..
BEBE LI TI SE GLEDA I AKO NE BEBE KOI ZNAI KOLKO DRUGI ZABOLQVANIQ SI I PRENESUL NA MOMI4ETO 4E KAK NQMA DA I SE GADI ..TVA E SE EDNO DA PRAI6 SEX S NOVORODENO !!!!! :-x :-x :-x :smt075 :smt075 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Ophelia
07-19-2008, 17:05
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...
тя дори не е узряла за секс щом като цяло няма цикъл!!!Ти на 13 сперма изобщо имаш ли?Много сте чакали със секса цяла година дърта е вече на 12 трябвало като е била на 10.Голяма гъзария да правиш секс

DjuDjiTo
07-19-2008, 17:21
тя дори не е узряла за секс щом като цяло няма цикъл!!!Ти на 13 сперма изобщо имаш ли?Много сте чакали със секса цяла година дърта е вече на 12 трябвало като е била на 10.Голяма гъзария да правиш секс

+
то ся така е модерно... на 12 максимум да праят секс... ужсТ остарявам... ще напрая 16 пък още съм девствена... цък ко ши прая ся.... край... за бракуване съм... оф как може да има толкова прости кухи лейки???!?!?!?! дано не й се е "появила първата клетка" , че иначе лошо..... :lol:

Daft
07-19-2008, 19:56
Ееехехе хитруши :D За какво по дяволите ходите с години,във време от вашия живот в което не е необходимо :D Че току виж и деца ще направите някой ден :razz: Ама така е ..нямате си друга работа,та до секс сте прибегнали,нищо,трошете си глвите сега.ВАШ ПРОБЛЕМ! =;

miki4kata_
07-19-2008, 20:09
А ти сигурен ли си,че си нацелил правилния отвор :smt001 =D>
много трудно ли стана,да не си го ръгнал случайно в пикочния канал :razz: що не я разгледа първо да я разучиш,да я поровичкаш с пръсти ала бала,то си е за обща култура тва :razz: :razz: :razz: :razz:

anatoll_
07-19-2008, 20:17
A za6to avtora go nqma i ne pi6e??? Sigyrno e ebavka dai Boje... :x

didi_baby
07-19-2008, 20:55
Ама ти си много тъп бе пишлигарин такъв,вземай й тест на тая малката че ще ти се ебе майката

LinkinTheory
07-23-2008, 12:03
Ти на 13, тя на 12 - накъде отива този свят???!!!! :? :? :? :( Към България бе мойто момиче :razz: :-D :D

sim00n.light.shadow
07-23-2008, 14:14
Леле! Ти си голям цървул! Не, и двамата сте цървули! Направо сте кухи като градински лейки! Та ти, дори не знаеш защо жените имат цикъл, легнал секс да прай!

Xrisenceto
07-23-2008, 14:39
vie normalno li se razvivate be deca :shock: ne moa da go razbera az tfa ne6to :( deca tragnali se ebat che i za po interesno bil svar6il v neq :shock: za vsi4chko si ima vreme z akade barzate ne moa da va razbera :( glei go tva momicheto i cikal nqa ama se ebe :razz: brei moderna rabota znachi nz na kade otivat neshtata veche nqa kco da kaja prosto...

westggirl
07-23-2008, 14:47
Неам думи ... тия хора немат никфо достойнство ... на 12 и на 13 да тръгнат се ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: до къде стигнахме ... истина ли е или сънувам :o :-o

dqvolski_angel
07-23-2008, 15:04
преди първата менстуация, както преди всяка друга, в момичето има яйцеклетка. ако наистина е бременна, значи й е предстояло скоро да й дойде.
Но все пак! Вие сте ДЕЦА! не че и аз не съм но не съм го правила... а и да го направя - имам цикъл а момиче дето няма цикъл все още тялото й не е съзряло от биологична гледна точка, а за ума да не става дума. само че сте решили да се изхвърлиш в нея доказва колко необразовани сте сексуално!
ако е и бременна, тазовите й кости са прекалено малки за да изкара бебето и ако вземе че реши да роди(което е малко невъзможно ама...) има два възможни изхода - цезарово сечение и смърт
сори майка ама поемайте малко отговорност

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 15:10
На 13 и 12 :shock: :shock: :shock:
да се смееш ли... да плачеш ли
що не го напраихте още в детската :shock: 5 или 6 клас сте?

Amateur
07-26-2008, 20:38
#-o Да си направи тест!!!!!!Не е шега работа!!!!!

Maja
07-26-2008, 20:47
абе пич я си я караи да чикии още си малък за тези работи а колко тъп трябва да си за да свършиш в нея нищо че няма цикъл

lick_me
07-26-2008, 21:05
абе тва ко ви става беееее...На 13 годишно момче трагнало да ебе че и 12 годишна ти...нормален ли си :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Малеееее моита малката братовчетка е на 12 и още си играи пред блока с децата те ми тргнали секс да прават.То дет вика едно момиче по на горе да се смеиш ли или да ревеш ?!?!

А колкото по темата амии да си направи тест беее :lol:

zebrahead
07-27-2008, 18:21
potresena....TI MALOUMEN LI SI WE 6TOM NQMA CIKAL ZNA4I NE TRQBVA O6TE DA Q EBE6 WEE LELEEEEEEEEE MN SI ZLE 4ESNO :-x :shock:

i_love_you_baby____
07-27-2008, 19:24
Не е възможно да е забременяла, като няма цикъл.. И наистина дали темата не е ебавка ? :-s

Mr.Shorty
07-27-2008, 21:41
Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

Е не тва разби напраоо. Бажажажажа по голям лаф не сам виждал.100% темата е ебавка. :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz:

sladkata_bebz
07-28-2008, 21:25
Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

т.7
krem4et0

:lol: :lol: :lol: :lol: ама то образовано детето на 13 и тръгнало да прави секс с детето на 12...има ли нужда от още един коментар..?!

Hayashi
07-28-2008, 23:02
Абе и вие много образованите какви ги говорите...Разбира се че може да е забрменяла.Ако в този момент е първата и овулация... :shock:

Komar
07-28-2008, 23:05
Abe temata e ebavka 100% ... To na 13 nqma mu stava pishkata we :D

ReZoN
07-28-2008, 23:37
Але дечко на теб презерватива сигурно още ти пада само кат се наведеш с него на пишката .. тръгнал секс да прави :-D

petet
07-29-2008, 00:03
Oлееее ти таблицата за умножение още незнаеш,тръгнал секс да прави...просто без коментар...дано баща ти ти нашари задника

angelcheeee_93
07-29-2008, 06:28
taq na 12 godini det e spala s tebe e bahti patkata s izvinenie.pri polojenie ,4e nqma cikal tova momi4e vse o6te ne e zrqlo i organizmat i ne e gotov za takova izjivqvane.a i bez cikal ne moje da zabremenee.napravo se izlagate hora na 12 g seks.abe vie nared li ste :-x
izlagaciq napravo.+tova ne znaete u kakvi mogat da sa posledicite ot cqlata taq rabota.malko ostanaaha razumnite...vse se redqt..kurva sled kurva na 12 godi6na i to :-x

fenkatakrisi952
07-29-2008, 06:32
Изглежда че и ти не си много в час.Какво чакаш?Не ми се вярва,че е забременяла,но за всеки случай вземи и тест за бременост :D

LadyDy
07-29-2008, 09:16
Има голяма вероятност да ти е станало нещо! Темата ми се струва базик! :o

aniezina
07-29-2008, 09:37
Значи, аз съм момче на 13 години. Едно момиче ми е гадже от 1 година. Миналата седмица решихме да го направим, но малко се объркаха нещата... Мисля, че тя не беше достатъчно възбудена и и тече мн кръв. Тъй като тя е все още малка(на 12 години) и ми е казала, че няма цикъл, решихме да свърша в нея, за да е по-интересно. Но след този път тя започна да повръща и да и става лошо.Мислите ли, че има вероятност да е забременяла.Много се притеснявам, защото ако е така наистина ще имаме мн проблеми...Ааа и нали да няма цикъл значи, че и липсват още някви там клетки дето стават на бебета, нали или не е така?...

т.7
krem4et0Първо, ти още нямаш сперма която да е годна да оплоди яйцеклетка. Второ тя още няма яйцеклетки които да са годни за оплождане. И трето иде ми да ти навра нещо в задника хлапе такова. Ти даже не занеш какво е яйцеклетка тръгнал секс да прави пък и да свършва. Ако знам кой е баща ти(и на тебе и на оная пикла) така хубаво ша ви натопя, че дано да ен излезете от вас. Бахти тъпанарчетата. Като се научиш какво е секс тогава го прави. Пикльовци. Не е бременна просто може да е болна от нещо. :-x

Lynx
07-29-2008, 09:53
Знаех си аз, че простотията е болестно състояние. (Само дано не е заразно...) Ама кога ли ще се появи някой, който да измисли и лекарство, че на зле отива. Ще вземе да плъзне някоя епидемия.

aniezina
07-29-2008, 11:04
Знаех си аз, че простотията е болестно състояние. (Само дано не е заразно...) Ама кога ли ще се появи някой, който да измисли и лекарство, че на зле отива. Ще вземе да плъзне някоя епидемия.Вече е плъзнала. Аз също се надявам темата да е ебавка щото иначе кофтииии

Claustrophobia
07-29-2008, 11:22
леле.......................................... ........ нямам думи.....

Fickle
07-29-2008, 20:53
п.с. стига се хващахте на теми ебавки... :( потребителите прогресивно затъпяват...

PLuScHeTo
07-29-2008, 21:02
za vas igrachki nqma li ??? :shock: