PDA

View Full Version : Помощ,помощ,помощ....



Candy_93
07-15-2008, 17:12
Здравейте!
Имам малко гадничък проблем.На скоро се подстригах при страшно неграмотна фризиорка,и сега косата ми е ужасна....по-точно бритонът-прекалено къс е.Може ли някой да ми даде съвет какво да направя,че косата ми да порастне по-бързо?Изобщо възможно ли е? 8-[ Благодаря предварително!

sweatkiss
07-15-2008, 17:16
Еми много бързо няма да е ,но се постарай на макс...Купи си кристали ползвай балсам,маска и т.н :)

Candy_93
07-15-2008, 17:20
Еми много бързо няма да е ,но се постарай на макс...Купи си кристали ползвай балсам,маска и т.н :)

Можеш ли да препоръчаш нещо конкретно?А тези кристали какво точно представляват,от къде могат да се купят и колко струват?

GbSy
07-15-2008, 17:40
Чувала съм, че серията VO5 прави косата да расте по-бързо - пробвай :) ![/i]

adizitk1
07-15-2008, 17:57
Раздели си бретона,до като не ти порасне.

beli_noshti
07-15-2008, 17:57
ubii friziorkata si :D :D :D :D

elena_k
07-15-2008, 18:00
Еми слагай си лента,хващай си бретона назад с фибичка :) Ще порастне до седмица,10 дена макс :)

Candy_93
07-15-2008, 18:01
ubii friziorkata si :D :D :D :D
И мен това ми мина през ума :] А иначе....как си представяш да си разделя бритона като той е малко по-дълъг от 1см :[
Тази серия за коса каде мога да я намеря и ориентировачно каква е като цена?

xXxScreamxXx
07-15-2008, 18:19
ubii friziorkata si :D :D :D :D
И мен това ми мина през ума :] А иначе....как си представяш да си разделя бритона като той е малко по-дълъг от 1см :[
Тази серия за коса каде мога да я намеря и ориентировачно каква е като цена?


Елеее къф е тоз 1 см бре :shock: :shock: :shock:

тцтцц тфа ако беше моита коса 3 месеца щеше да расте за да стане нормален :? :? :?

sladku_bebzi
07-15-2008, 18:45
Еми много бързо няма да е ,но се постарай на макс...Купи си кристали ползвай балсам,маска и т.н :)

Тва с кво ще помогне за растежа :-o
Иначе може хининова вода и да кажем Глис за цъфтящи краища, ама според мен не е ужно да си прецакваш косата.Захващай си бритона с фиба.

na1xn
07-15-2008, 18:49
stoi 2 sedmici u vas i si gotova

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-15-2008, 19:13
Слагай лента за коса, диадема, раздели си пътя на една страна, така че да не се вижда бритона.. А за маски, не знам какво да те посъветвам.. Те преди мен го казаха, успех, дано ти порастне по - бързо.

Ros
07-15-2008, 19:14
пробвай с хининова вода...би трябвало да има ефект,а иначе можеш да го вдигаш с фибичка,диадема,лента....а пък и бретона най-бързо расте,така че спокойно :)

Candy_93
07-15-2008, 19:26
пробвай с хининова вода...би трябвало да има ефект,а иначе можеш да го вдигаш с фибичка,диадема,лента....а пък и бретона най-бързо расте,така че спокойно :)

А с хининовата вода има ли опасност да си съсипя косата?Така и така след подстрижката не ми е останала много...

cooool
07-15-2008, 19:43
Здравейте!
Имам малко гадничък проблем.На скоро се подстригах при страшно неграмотна фризиорка,и сега косата ми е ужасна....по-точно бритонът-прекалено къс е.Може ли някой да ми даде съвет какво да направя,че косата ми да порастне по-бързо?Изобщо възможно ли е? 8-[ Благодаря предварително!

Хахаха много сте ми интересни подобни индивиди.. Та това е коса е, за месец ще порасне, не е ръка все пак... А от тоя стрес дето си внушаваш за косата, гледай да не окапе, че нервите какво ли не могат да направят! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Candy_93
07-15-2008, 19:57
С колко ще порастне косата за един месец?

donkihot
07-15-2008, 20:04
косата си расте на месец с 1.5 см..приблизителнО! хининовата вода не може да ти повреди косата,защото е натурален продукт и подсилва косата както и разтежа й...не можеш да накараш косата ти за един месец да порасне с 10 см..просто не може. с каквото и да е клепиш макс...2см..в най-добрия слу4ай! просто разтежа на косата не може да се засили той е генети4но зададен

Sweet_Play_F
07-15-2008, 20:06
Нз,моята расте адски бързо...Зависи от гените ти. :)

viketuyu
07-15-2008, 20:33
oh milata : :( i az bqh taka predi okolo 3 4 meseca utidoh pri edna i me naprai na nishty kupi s ilak za kosa i po4ni d ago digash na gore sled twa shte porasne io shi mojish i fibi da mu slagash spokoino :wink:

Ros
07-15-2008, 20:43
пробвай с хининова вода...би трябвало да има ефект,а иначе можеш да го вдигаш с фибичка,диадема,лента....а пък и бретона най-бързо расте,така че спокойно :)

А с хининовата вода има ли опасност да си съсипя косата?Така и така след подстрижката не ми е останала много...


не няма как да си я съсипеш с нея.купи си и след всяко къпане нанасяй с памуче или си я пресипи в шишенце с пулвелизатор,за да ти е по-удобно :)

BrookeDavis
07-15-2008, 20:58
Докато събереш мнения, докато накупиш всичките тия продукти, които ти препоръчаха и се наклепаш и се появи ефект някакъв, тя ще ти израсне косата и сама...

kuklichka_bg
07-15-2008, 21:07
Здравейте!
Имам малко гадничък проблем.На скоро се подстригах при страшно неграмотна фризиорка,и сега косата ми е ужасна....по-точно бритонът-прекалено къс е.Може ли някой да ми даде съвет какво да направя,че косата ми да порастне по-бързо?Изобщо възможно ли е? 8-[ Благодаря предварително!

вдигай го нагоре то е пълно с такива ТЪПИ и некадърни фризиорки :-x

Candy_93
07-15-2008, 21:24
Определено няма да се мажа с всички препоръчани продукти,утре ще ида да си купя хининова вода.А оная фризиорка...да се моли да не я срещна някаде....Ттцтцтц...

taamara
07-15-2008, 22:35
Хващай си го с фиба настрани, но щом каза, че е прекалено къс, значи нагоре. При мен като си го хващах настрани много бързо порасна. :)
И мен така една фризьорка ме направи... филира ми бретона и стана мн гадно .. тцтцц :o

angel_love_
07-15-2008, 23:24
УфФфф душкоо айде да създаваме клуб "Убий фризиорката" :D аз просто немога да случа последната щях да я заколя с ножицата...лафеше си с една нейна колежка и "Без Да Иска" ми резнаа единн огромен кичур коса...е вече съм с къса а ми беше почити до кръска .... а при теб ...мии носи шапка (сериозна съм :-D )

Candy_93
07-16-2008, 10:37
Ми така май,ще се защипва... :smt085
Само като се погледна в огледалото направо кипвам....поне ще знам вече да си ходя само при мойта фризиорка
А относно клуба...ми айде,бая убийства ще бъдат :)

sweatkiss
07-16-2008, 10:41
Еми много бързо няма да е ,но се постарай на макс...Купи си кристали ползвай балсам,маска и т.н :)

Можеш ли да препоръчаш нещо конкретно?А тези кристали какво точно представляват,от къде могат да се купят и колко струват?
Ами като се прибера у нас ще видя моите и ще ти кажа... :)

bogin4encetoO
08-04-2008, 10:19
ubii friziorkata si :D :D :D :D


+1 :-D :-D