PDA

View Full Version : тест 2 -с резултати



sweet_riddle
07-15-2008, 17:13
как сте със свалките
1. На летището ви казват, че сте спечелили билет за първа класа?
А/ сигурно онзи хубавец, който ми хвърляше страстни погледи във фоайето, е решил да ме изненада
Б/ продавам билета и с останалите пари си купувам нова рокля
В/ такива неща стават само във филмите


2. Мъж, когото познавате съвсем отскоро, споделя, че идеалният му спътник в живота е самия той, само че...с бюст.
А/ звучи интригуващо. Ще му подаря сутиен на следващата среща.
Б/ казвам му, че ми е било много приятно, но имам ангажименти тази вечер
В/ писнало ми е от откачалки


3. На летището блъскате с количка красив и очевидно богат мъж, който почти припада в ръцете ви. С радост и вие бихте припаднали в неговите. Но той бързо се изгубва в суматохата.
А/ отивам до бюрото за информация, описвам на служителите как изглежда и моля да съобщят на микрофона, че спешно трябва да се яви на изхода.
Б/ отивам да пийна едно, за да се свестя
В/ хубав е, но няма да тръгна да свалям непознати по летищата.


4. Виждате младежа, който сте блъснали с багажа преди малко да се качва в колата си пред летището.
А/ предлагам му аз да го закарам до града, защото след сблъсъка с мен той не е в състояние да кара
Б/ вземам такси и го преследвам до дома му. А на другия ден "случайно" се срещаме отново.
В/ отивам да чакам автобус


5. Разбирате, че тримата мъже, които ви преследват, са първи приятели.
А/ каня ги на интимна среща у дома и си прекарваме страхотно
Б/ обаждам им се поотделно и им определям една обща среща. А, когато и тримата се съберат, им казвам, че изобщо не ми пука
В/ изхвърлям визитките им и не се занимавам повече с никакви мъже


6. Досаден кавалер ви води на изложба, но не за да съзерцавате картините, а да покаж колко лесни са свалките на такива места.
А/ падам си по такива палавници
Б/ при първа възможност се измъквам от погледа му и си отивам
В/ аз не ходя никъде с досадници, особено пък на изложби


7. Току що сте се запознали с мъжа на мечтите си и оставате сама с него в апартамента си. Неочаквано на вратата се звъни и ви носят букет цветя от друг ухажор пред очите на възлюбения ви. Любимият си тръгва.
А/ обаждам се на човека, пратил ми букета, и го каня на вечеря
Б/ излизам на балкона и крещя до сутринта или поне докато съседите не се възпротивят. След това отивам да страдам тихо в някой ъгъл
В/ надявам се на нова среща


8. Чувствате се отчаяна от живота. Разхождате се в парка с празна бутилка в ръка. Току що сте изпили и последната глътка. А така ви се пие още. Близо до вас е седнал мъж, който също дави своето отчаяние, но с пълна бутилка.
А/ ще си поискам от неговото питие и ще го заговоря
Б/ ще чакам той да ме заговори
В/ аз и без друго не общувам с непознати


9. Скарали сте се с новата си любов за глупости. Той отива на летището и заминава с първия полет.
А/ ще замина с първия срещнат
Б/ купувам си билет за неговия полет
В/ искам да го догоня, но не смея


10. Любовта от пръв поглед според вас е:
А/ другото име на бърза свалка
Б/ карма
В/ няма такова нещо
Ако преобладават отговорите от група "А" - По природа сте си купонджийка. Бива ви в свалките, но понякога сте доста прибързана. Изглежда не вземате нещата много навътре. Сменяте кавалерите си доста честичко, но това понякога може да ви изиграе лоша шега. Уважавайте малко повече чувствата на избранниците си. Не забравяйте, че и мъжете често са много объркани.

Ако преобладават отговорите "Б" - Вие сте жена, която знае какво иска и тежи на мястото си. Поддържате баланс между разум и чувства. Не се поддавате лесно на глупави свалки. Отдава ви се да свалите обекта на вашето желание. Знаете как да се харесате на мъжете без излишно да им се натрапвате. Прекалено добре обмисляте ходовете си, но дайте шанс и на другия да поеме инициативата.

Ако преобладават отговорите "В" - За вас свалките са глупаво нещо. От една страна много ви се иска да се впуснете в бурна любов, от друга - не смеете. По природа сте скептична. Прекалено сте сериозна и сте склонна да пропускате възможности за флиртуване. Опитайте се да бъдете по - освободена с другия пол. Малко повече смях не би ви се отразил зле - може да го откриете в някоя нова любовна авантюра.

Sigrina
07-15-2008, 17:31
Вие сте жена, която знае какво иска и тежи на мястото си. Поддържате баланс между разум и чувства. Не се поддавате лесно на глупави свалки. Отдава ви се да свалите обекта на вашето желание. Знаете как да се харесате на мъжете без излишно да им се натрапвате. Прекалено добре обмисляте ходовете си, но дайте шанс и на другия да поеме инициативата.

Puky
07-15-2008, 17:33
Стига пуска тъпи теми де... Като че ли такива тестове няма никаде... :-x :-x :-x :-x + това не са за този раздел..

haterkata
07-15-2008, 18:26
аве Puky спри са ве къв ти е проблема,ай кат толкос не ти изнася пусни ти една 'умна' тема...пф >.< GET A LIFE

preichetoy
07-15-2008, 18:34
Вие сте жена, която знае какво иска и тежи на мястото си. Поддържате баланс между разум и чувства. Не се поддавате лесно на глупави свалки. Отдава ви се да свалите обекта на вашето желание. Знаете как да се харесате на мъжете без излишно да им се натрапвате. Прекалено добре обмисляте ходовете си, но дайте шанс и на другия да поеме инициативата.

sexy_for_you
07-15-2008, 19:43
Ако преобладават отговорите "Б" - Вие сте жена, която знае какво иска и тежи на мястото си. Поддържате баланс между разум и чувства. Не се поддавате лесно на глупави свалки. Отдава ви се да свалите обекта на вашето желание. Знаете как да се харесате на мъжете без излишно да им се натрапвате. Прекалено добре обмисляте ходовете си, но дайте шанс и на другия да поеме инициативата.

-->Единственото грешно е,че не ми се отдава да сваля обекта на своето желание.

MiMcHeToOo
07-15-2008, 19:48
На всички им се е паднал възможно най-хубавия резултат .... Хм, интересно 8-)

Pliok0019
07-15-2008, 20:13
На всички им се е паднал възможно най-хубавия резултат .... Хм, интересно 8-)
Абсолютно нормално. Просто това са нормалните човешки реакции. И на мен ми се падна същото.

MiMcHeToOo
07-15-2008, 20:19
На всички им се е паднал възможно най-хубавия резултат .... Хм, интересно 8-)
Абсолютно нормално. Просто това са нормалните човешки реакции. И на мен ми се падна същото.

Мамка му... 8-) Знаех си, че нещо в мен не е наред 8-)

crazy_style
07-15-2008, 20:54
Ако преобладават отговорите "В" - За вас свалките са глупаво нещо. От една страна много ви се иска да се впуснете в бурна любов, от друга - не смеете. По природа сте скептична. Прекалено сте сериозна и сте склонна да пропускате възможности за флиртуване. Опитайте се да бъдете по - освободена с другия пол. Малко повече смях не би ви се отразил зле - може да го откриете в някоя нова любовна авантюра.



trqbva da pitam nqkoi poznat, dali e taka ....

Baby92
07-15-2008, 22:58
Ако преобладават отговорите от група "А" - По природа сте си купонджийка. Бива ви в свалките, но понякога сте доста прибързана. Изглежда не вземате нещата много навътре. Сменяте кавалерите си доста честичко, но това понякога може да ви изиграе лоша шега. Уважавайте малко повече чувствата на избранниците си. Не забравяйте, че и мъжете често са много объркани

LINKNOT
07-15-2008, 23:20
Айц .. аз съм в златната среда... 8) 8-) :grin:

Escarina
07-16-2008, 00:01
...някои въпроси и аз да ги бях измислила, щяха да са по-смислени.

megasexy
07-16-2008, 00:42
Стига пуска тъпи теми де... Като че ли такива тестове няма никаде... :-x :-x :-x :-x + това не са за този раздел.. О Puky влудяваш ме когато си лоша...
:smt050 :smt050 :oops: :oops: :oops: :-) :-) :-)