PDA

View Full Version : Какво цените у едно приятелство :?



avril_6
07-15-2008, 17:41
Понеже има много теми какво се търси в едно момче, аз пък питам какво търсите в най-добра фр / най-добър фр (сиг и такива е имало де :D ) Аз до скоро имах много големи очаквания, но разбрах че наистина трудно се намират приятели, които винаги да ти помагат, да си жертват интересите заради твоите, да са винаги зад теб и т.н. Вие какво цените най-много във вашите най-добри фр? И ако може да кажете не какви бихте искали да са, защото това общо взето е ясно, а какво реално намирате в тях, което да ги прави най-добри фр :? :P

nekaflude
07-15-2008, 17:49
1.Да си имаме доверие
2.Да няма скрито покрито
3.Да не ме лъже

И общо взето това е , но то тези неща си идват с времето според мен :?

xXxScreamxXx
07-15-2008, 18:24
Да е 4естна,забавна,мила,да ми има доверия както и аз на нея ;) .. мм това е най-важното .. ина4е има още мн за писане :) ;)

silence93
07-15-2008, 18:26
подкрепям поста на nekaflude

+ (приятелката) да не е способна да ми открадне гаджето т.е. да се скараме заради момче щото е детско и не ми е в стила
+ както се казва: ако й/му се обадя по което и да е време и кажа "Убих човек!" той/тя да пита "Къде ще копаем?"
+ да се подкрепяме във всякакви моменти

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-15-2008, 19:19
Няма перфектни приятели...Винаги има завист , дори и в най-изчистеното и ИСТИНСКО приятелство...Вярата,довери ето , казването на истината са доста важни неща...но не много често се срещат и 3те в една дружба..Винаги "най-добрият ти фр" ще иска да е повече от теб,... Това всички го знаем..освен ако не е някой тотално смотан,който да слугува на приятеля си...Ако някой ме разбра кво казах,поздравления :D

Slave4You
07-15-2008, 20:05
В бившата си бест фр за съжаление цених единствено това че е забавна, че винаги стават лудории с нея и никога не е скука. И така се водехме за бест фр. Преди около година разбрах какво значи наистина да имаш най-добра приятелка когато разбрах що за стока е. Най-важното си остава да не ме лъже, да бъде до мен в трудните моменти, да държи на думата си. За съжаление такава фр се оказа че съм нямала :( Пожелавам на всички да имате такава и не забравяйте да си пазите истинските фр защото са мн ценно нещо:))))

Bochko_banana
07-15-2008, 22:56
ценя всеотдайността...честностт и донякъде характера на човека срещу мен-да не се отнася по един начин с мен , а по друг с друг човек !

angel_love_
07-15-2008, 23:38
Чесността...кратко ясно и еднозначно ... 8)

kiss_kotence
07-16-2008, 05:08
1.да ми казва всичко
2.да не ме лаже
3.винаги си огаждаме една на друга,никога е нямало срадни,или пак караници заради мом4ета както става повечето случаи :-)
ауе с две думи:best friend :grin:

desityyy
07-16-2008, 06:18
1 да не ме лъже 2да бъде искрен 3и да се подкрепяме

nefchi_bs
07-16-2008, 08:36
аз уж имам бфр ама нещо почнахме много да се караме имаще ми харесва това,че винаги е на моя страна(и аз ест)подкрепя ме се,понякога се послъгваме ама не е нещо фатално 8-) иии това е :)

SeXyL[!]Nk@
07-16-2008, 08:53
1.Да си имаме доверие
2.Да няма скрито покрито
3.Да не ме лъже

И общо взето това е , но то тези неща си идват с времето според мен :?

^^ а аз така,но и да не е лицемерен с мен,защото от сичко най- мразя лицемерието,и да приказват за мен,зад гърбат ми. :?

Bubbly
07-16-2008, 18:04
Чесността...кратко ясно и еднозначно ... 8)

ANTIHUMAN
07-16-2008, 19:32
1.Да си имаме доверие
2.Да няма скрито покрито
3.Да не ме лъже

И общо взето това е , но то тези неща си идват с времето според мен :?

+10000000 Да ми казва всичко в очите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

firegirlll
07-16-2008, 20:42
Няма перфектни приятели...Винаги има завист , дори и в най-изчистеното и ИСТИНСКО приятелство...Вярата,довери ето , казването на истината са доста важни неща...но не много често се срещат и 3те в една дружба..Винаги "най-добрият ти фр" ще иска да е повече от теб,... Това всички го знаем..освен ако не е някой тотално смотан,който да слугува на приятеля си...Ако някой ме разбра кво казах,поздравления :D
+1

Спирит =]
07-19-2008, 14:29
Адски трудно е да си намериш инстински приятел,но се се надявам все някога да го открия.Имам мн добри фр,мн си бичкам и разчитам на тях за много неща.Естествено много пъти сме се скарвали за кви ли не глупости,но винаги сме се здобрявали.На този етап,обаче,за съжаление не мога да кажа,че имам истински :lol:

mistake
07-20-2008, 20:38
Не мога да кажа че съм намерила мн приятели, нито , че тези които имам са истински. Аз не се целя нависоко , достатъчно ми е само това че се забавляваме и когато ми трябва помощ те са насреща. Нищо в тоя живот не е идеално , за това трябва да ценим това , което имаме. :)

love_bites
07-21-2008, 07:22
1.Да е искрена с мен(и аз с нея)
2.Да знае най-доброто и най-лошото нещо за мен и пак да ме подкрепя и да ме защитава(същото и аз да го правя ест)
3.да си имаме пълно доверие

Boyd
07-21-2008, 08:12
В моя случай:
1. Многократно ми е доказвала, че мога да разчитам на нея.
2. Винаги когато съм имал нужда от нея е била до мен.
3. Можем да си споделяме.
4. Лъжи не съществуват.
5. Съобразяваме се един с друг.

didi_baby
07-21-2008, 12:10
Доверието,но нямам истинска приятелка,за приятел може да става въпрос,но знаете за приятелството м/у момиче и момче...