PDA

View Full Version : Запознах се с едно момче....



krisi_kote
07-15-2008, 18:10
Здравейте. :-)

Аз съм през ваканцията в Кипър. Преди да дойда завърших една дълга и мъчителна връзка. Днес се запознах с едно момче тук в Кипър. Симпатично е, определено ми харесва. Незнам той какво изпитва, но тази вечер ходих до магазина, където работи майка му и той беше там. Говорихме си и той ми се усмихваше през цялото време. Уговорихме се утре вечер да излезем да се разходим из квартала. Кажете ми за какво можем да си говорим и такива неща...

Благодаря предварително. :-)

jghgh
07-15-2008, 18:29
Ее, темите ще си дойдат от самосебе си. Питай го как е в даскалото му, някакви по-общи неща, каква музика слуша, защо му харесва, тесктовете на песните важни ли са за него, какво мисли за еди-какво-си, станало наскоро, най-вече питай за интересите му, и като ги разбереш се насочвай към тях - момчетата обичат да говорят с тях за интересите и хобитата им. Ако знаеш нещо бегло кажи го, поговорете си, искай му да ти разясни еди какво си, свързано с негово хоби/интерес, някакви такива неща.. сподели и теб какви енща те интересуват

и не знам защо се пишат тия неща изобщо след като темите ще си дойдат от само себе си? не се притеснявай! :-)

Neftochimic
07-15-2008, 19:08
Кажете ми за какво можем да си говорим и такива неща...


Какъв е тоя въпрос бе.... Ще говирите за каквото ви скимне в самия момент.... Не може да излезеш на среща, а преди това да си измислила кво да го питаш и т.н. :? А може и да не говорите много... а да правите нещо др :) :-)

N0_feAR
07-15-2008, 19:17
Кажете ми за какво можем да си говорим и такива неща...

е за мен 8-) за кво друго може да си говорите 8-)
пп:ся сериозно - ама верно много тъп въпрос 8-)
пп2: съжалявам ама по-сериозен отговор не можах да измисля следователно пак -> 8-)

MiMcHeToOo
07-15-2008, 19:53
Говорете си за квото си искате, само да те предупредя, че ако момчето е от Кипър много внимавай, се пак ти си там само за ваканцията доколкото разбрах. Да не стане така, че след 1 месец да гледаме теми "Обичам го, но той е далече" 8)

F_CK_all_I_need_is_U
07-16-2008, 11:51
Em za myzika...vpro4em,za kakvoto ti xrymne na miga :P ..ddz piati go dali sportyva ne6to,kfi sa my hobitata..nekfi takiva :P posle pi6i da kaje6 kak e minalo :smt003 stiskam lapi4ki xD

jean_7
07-16-2008, 13:50
Еми какво да говориш неможем ние да ти кажем или ти да мислиш. Както казаха другите от самосебе си е . Но аз ще ти кажа да подържаш темата задължително , ако се притесниш или нещо от сорта в никакъв случай не оставяй баш всичко на него : ) :grin: да не стане фал да те нагъне там :-D айде късмет , после ще кажеш как е минало..

8)

PePeLePew
07-16-2008, 14:10
за всичко....... което ти хрумне на мига

BaiToq
07-16-2008, 17:47
Може да си говорите за ланшния сняг?!?

Мацка,отпусни се!
Живота не е само чат и интернет.
Говорете си за нормални ежедневни работи,
план не ти трябва,плюс тва не си мъж,
че да си мислиш теми :-D :-D :-D
Просто пробвай да си разделите разговора
50/50-не е единия да мълчи,другия да говори.

П.П.Ц Ц Ц колко съм добър :-P :D

firegirlll
07-16-2008, 17:49
Ее, темите ще си дойдат от самосебе си. Питай го как е в даскалото му, някакви по-общи неща, каква музика слуша, защо му харесва, тесктовете на песните важни ли са за него, какво мисли за еди-какво-си, станало наскоро, най-вече питай за интересите му, и като ги разбереш се насочвай към тях - момчетата обичат да говорят с тях за интересите и хобитата им. Ако знаеш нещо бегло кажи го, поговорете си, искай му да ти разясни еди какво си, свързано с негово хоби/интерес, някакви такива неща.. сподели и теб какви енща те интересуват

и не знам защо се пишат тия неща изобщо след като темите ще си дойдат от само себе си? не се притеснявай! :-)
+1

NightSky
07-16-2008, 17:52
Можеш да го попиташ какви са интересите му и темата за разговор ще дойде сама.

BaiToq
07-16-2008, 17:55
Можеш да го попиташ какви са интересите му и темата за разговор ще дойде сама.

Ти не си в ред.
Представяш ли си този разговор:
-Здрасти,какви са твоите интереси?
§ Ъ???
:-o :-o :-o

cherinka
07-16-2008, 17:57
Много обичам когато разговора между мен и човека отсреща не върви да му кажа "ееее, гледа ли документалния филм за войната във Виетнам? Боже, каква красива природа.. какви забележителности, а какво им се е случило..."

Или

"Знаеш ли, че бактериите са най-разпространените прокариоти и наброяват повече от 1600 вида. По форма биват спираловидни, сферични, пръчковидни, а някои са и с форма на запетайка?"

Или

"Чувал ли си, че анаболизмът е процеси на синтезиране на високомолекулни органични съединения от по-малки молекули, за които е необходима енергия?"

Честно ви казвам, насирам се от смях на реакциите им :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

"Да не искаш да следващ медицина?" ахахаххахахахаха "Ще идвам да се лекувам само при теб" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

А това са просто неща, които съм запомнила по биология от току-що изминалата учебна година... и аз не вярвах как нещо, което наизустяваш успяваш да го запомниш вече повече от половин година. 8-)

jjjjjj6363
07-16-2008, 19:04
ako se polu4i tova mul4anie ot koeto se strahuvash kaji mu nakraq 4e ti e bilo priqtno i 4e ne go kazvash samo za tova 4e si kulturna

pandelka
07-16-2008, 19:05
Емм питай гоо какви интереси има каква музика обича..нещо инт което се е случвало през живота му ..разбери интересите му и нещата които му харесват ;)