PDA

View Full Version : Една приказка...



Imaginary__Love
07-15-2008, 19:54
Моля ви, някой знае ли приказката за дрисливото теленце??? Напишете ми пратете някакъв линк, че много ми трябва. Мерси предварително!

silence93
07-15-2008, 20:17
добре че съм нямала щастието да ми четат такива приказки като малка :razz: :grin:

bulgarche
07-15-2008, 20:22
Едно теле много срало, ама не пораствало, нямало мераци да става нито крава нито бик, само смукало циците на майка си, а около него всичко било в големи кравешки лайна! И к'во да го правят, к'во да го правят...решили да му теглят ножа. Така и станало. И до днес на това място се яде шкембе от това теленце. И всички живяли дълго и щастливо.

yuyuto
07-15-2008, 20:22
Тва пък кво е? :grin: Поучителна приказка? :D

SuNsEt
07-15-2008, 20:39
Тва пък кво е? :grin: Поучителна приказка? :D Да,поучава ни как не трябва да ДРИСКАМЕ...Ит'с джъст...аки :lol: :lol: :lol:

Imaginary__Love
07-15-2008, 20:41
of...abe kato ne mojete da pomognete, kvo pishete...pffff

Exothermic
07-15-2008, 20:41
"?! Дрисливото теленце ?! "
Аз знам една за "Лакомото мече". :lol: :lol: :lol:

yuyuto
07-16-2008, 15:03
Тва пък кво е? :grin: Поучителна приказка? :D Да,поучава ни как не трябва да ДРИСКАМЕ...Ит'с джъст...аки :lol: :lol: :lol:
Значи е дълбоко поучителна... :grin:

ronetcka
10-02-2012, 17:25
Значи е дълбоко поучителна... :grin:


имало едно време момченце, което утишло в гората да си бере гъбки и както си беряло гъбките и си пяло баба меца го намерила и го завела в къщата си. тя била много доволна, че ще има каквво да яде. момченцето започнало да плаче. плакало, плаколо и дошъл един кон, но тъкмо да избягат и ги пресрещнала мечката. след това дошъл един биг и тъкмо да избягат и мечката ги настигнала. момченцето се отчаяло и започнало да плаче без да спира, но тогава дошло едно теленце и момченцето му казало, че няма да могат да избягат, но теленцето казало на момччето да се качва на гърба му и да се махат от там. тръгнали да бягат, но ги пресрещнала мечката и тогава теленцето направило дрис и избягали, но мечката пак ги пресрещнала и тогава теленцето пак казало дрис и така избягали, а когато теленцето прибрало чак до вкъщи момченцето, момченцето решило да се отблагодари като взело теленцето да си го гледа.

M_smile
10-27-2012, 14:41
добре че съм нямала щастието да ми четат такива приказки като малка :razz: :grin:

+1 :) И аз..

SuNsEt
10-27-2012, 15:09
Да,поучава ни как не трябва да ДРИСКАМЕ...Ит'с джъст...аки :lol: :lol: :lol:

yeah, пост от преди 4 години 8)

~The Smile~
10-27-2012, 16:02
of...abe kato ne mojete da pomognete, kvo pishete...pffff

WTF? Каква е тая приказка?! Не съм я чувала до сега!
Емм...как да ти помогнем?!?!?! Рови в нета тогава! Толкоз ли е трудно!?!