PDA

View Full Version : Пуста ревност :( Моля за съвети



rusalchica
07-15-2008, 19:26
Виждам, че давате много съвети и повечето са ценни, а точно това ми трябва понеже в момента съм при приятела ми в друг град , няма с кого да говоря и толкова ме измъчват някои глупости.
Накратко - с приятела ми съм заедно почти година, той е първата ми и последна любов.През тази една година не съм била по-щастлива никога правили сме всичко разбирахме се много добре, когато се разделим имам чуството,че е взел с него сърцето и душата ми и ставам "ходещ труп" личеше си,че и той много ме обича.Но дойде момента да си купи кола.. и от както я е взел тая кола някак си отношението му се промени не ми обръща внимание почти.. питам го не ме ли обичаш вече той казва,че съм всичко за него, а не спира да се държи тъпо с мене и се едно ме няма. Чувствам се необичана и нежелана.. напоследък даже не ме поглежда , а когато отидем някъде на център или нещо (което става рядко напоследък) виждам как гледа други момичета и просто не издържам постоянно да му правя забележки знам, че не е редно, но просто всичко ми се събира вътре и не ми олеква докато не си го кажа. Много го ревнувам напоследък от всичко, понеже виждам как гледа другите а мен даже не ме поглежда нито прегръща, а съшото време ми казва, че ме обича много и не го интерисуват някви си по улиците.
Питам го защо се държи така, той ми казва, че заради това, че го ревнувам от тия неща и постоянно му правя забележки се държи така , а аз му казвам, че ако ми обръща внимание на мен повече от колкото на другите няма да е така и така всичко се върти в кръг всеки се оправдава с другия и нещата нямат край, а се вижда че и двамата не можем един без друг.. Съжалявам за дългия "роман", но просто всичко ми се е събрало и не мога повече :( Моля дайте съвети какво да правя? Как да превъзмогна тая ревност като виждам, че гледа други, а мен на мен не ми обръща внимание , защото му правя забележки и винаги ме обеждава, че нямало такова нещо да гледа други. А даже като погледне някоя ми се свива сърцето. Дали да чакам той да се държи с мене добре и да спра да го ревнувам( защото съм сигурна,че ако се държи добре ще спра..) или да преглъщам нещата докато почне да се държи добре.. Може малко да са объркващи нещата ама се надявам да сте ме разбрали.

AnzaRe
07-15-2008, 19:28
Май на него не му се иска да е с теб.Може би недаваш това което другите от улицата дават :wink: .

sladur4etyYy
07-15-2008, 19:30
spri da my pravi6 zabelejki. ako produlji da ne ti obru6ta vnimanie, qvno problema ne e v tvoqta revnost, a nqkude drygade

miss_asi
07-15-2008, 19:34
Съгласна съм че май вече не му се иска да е с теб.Нз аз лично така го преценявам.Остани за малко още с него и не показвай ревността си.Ако няма ефект значе проблема наистина не си ти и твоята ревността! :)

kobrichka
07-15-2008, 19:39
Ревността не е приятел на любовта,колкото повече ревност има толкова повече се прецаква една връзка.По написаното съдя,че и ти малко прекаляваш,досадничко ще е постоянно да се правят забележки от сорта"Защо гледаш това момиче" или " Спри да гледаш товаа момиче" и т.н.Спри малко със забележките и спир да показваш ревността си.Ако и тогава той така се държи,значи наистина не вървят нещата между вас...

rusalchica
07-15-2008, 19:40
Благодаря ви за бързите отговори. Така ще направя колкото и да ми е трудно ще спра да му правя забележки, а ако няма резултат ще трябва да се разделим. Проблема е, че просто не мога без него.. всеки ден плача и ме измъчват тия неща, че вече не се разбираме. И като си помисля какъв ще е живота ми без него просто не ми се живее. Той е всичко за мен на този свят и не ми трябва нищо друго :(

mila92
07-15-2008, 19:51
ako problema ti e revnosta 6te ti kaja ne6to koeto pri men mn pomogna zna4i az i priqtelq mi sme zaedno ot 2 godini i sme v razli4ni gradove 200 km. ni delqt v na4aloto bqh stra6no revniva pred 10 min mu zvanqh da pitam kade e i s kogo e bqh stra6no revniva oba4e s vremeto osaznah 4e nqma za kakvo moje i da ima vaprosa e 4e az neznam i ne se pritesnqvam vij mislq 4e tvoq problem se krie ne v tvoita revnost a moje bi si v1obrazqva6 ne6ta mom4etata obi4at koli futbol ne6ta koito v pove4eto slu4ai mn mrazim i sig i ti se drazni6 na taq kola i sega si v1obrazqva6 4e ve4e ne te obi4a 4e ne go interesuva6 4e gleda drugi macki a veroqtno savsem ne e taka iz4akai malko i 6te vidi6 4e si v1obrazqva6 :)

Whyniser
07-15-2008, 20:22
Здравей,
Еми каквото и да ти казват в мъжката природа ни е да заглеждаме другите "обекти" :-D .А и за колата,еми това пък е направо нещо "свещенно" за всеки мъж.Един вид другата му "първа любов" :razz:

winex86
07-21-2008, 10:38
Ами не знам другите какво мислят, обаче и на мен ми се е случвало да се държа така с бившата ми приятелка и осъзнавах, че всичко е свършило доста отдавна, като за да не я боли повече не отлагах мн дълго момента, когато сложих края и това беше единственото правилно решение в такава ситуация.
Между другото мен ме подразниха и безкрайните й опити да ми докаже, че съм нейна собственост, така че ако искаш да въздействаш по някакъв начин - вместо да го обсебваш, дай му малко повече свобода да диша и в крайна сметка може и да се оправите :) Успех!

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 11:40
Т'ва ревността много лошо нещо... хахаххаа
Се1 показваш, че самочуствието ти е ниско и си мислиш, че тя ш'е те оста'и и ш'е си хареса други и ала бала....др1н др1н та пляс..
Аз п1к не с1м ревнив :!:

Neon Black
07-21-2008, 11:59
В момента той те "подготвя". За какво? Ще разбереш скоро. Съжалявам.

BaiToq
07-21-2008, 17:19
Еми влюбил се е в колата...
няма кво да направиш.

IDEPENDENT
07-21-2008, 17:34
Хахаха защо ли в момената и аз съм в същото положение като теб само, че не е до кола, а до някой други Тъпотии :D днес отново говорихме и т.н както винаги аз започнах пффф :х...
Просто си поговори мн сериозно с него и престани да показваш голямата си ревност колкото и да е трудно, наистина.. От една страна се дръж сякъш нищо не се е случило, дай му малко свобода за да не го загубиш :)
Пък ако не се промени за по-напред и продължава да се държи глупаво го зарежи и готово няма за какво да се нервираш Ти за грешките на другите... Има и други момчета :) ако те е обича толкова колкото казва, и ако те загуби ще осъзнае какво е загубил ... Спокойно :) Просто се прави и ти че няма нищо и че не ревнуваш, щото Ревноста е болест :O


Успеххххххххх :) :)

SunShinePearl
07-21-2008, 18:11
какво ти пука да си гледа други и ти гледай толкова ли е сложно хич да не ти пука не му прави забележки и не ревнувай не е сложно,да ти кажа отдалечи се малко от него и виж дали ще те потърси не му звъни ако не те потърси до 3 дена макс. го зарежи.Успех :-)

partychild
07-21-2008, 18:23
ostavi go malko...dai mu svoboda.. i ako ne te potarsi znai 4e ti ne si vinovna... uspeh {}

sasha_90
07-21-2008, 18:43
Да предположим,че проблема е в твоята ревност.Известно време спри да му правиш забележки и да го ревнуваш толкова.А ако и след това положението не се оправи,значи ти не си виновна за нищо.Ако продължи да се държи така по-добре да не си с него.Няма смисъл да страдаш заради такъв,а в същото време да не получаваш нужнот внимание.

rusalchica
07-28-2008, 09:09
Мненията ви ме накараха да се замисля, че няма смисъл да го ревнувам за простотии.
Благодаря на всички.

ThunderGoddess
07-28-2008, 09:15
Моето съветче е да спреш със забележките. Попринцип и аз съм много ревнива, но моята ревност е от тази, прикритата. Така и не се научих да я превъзмогна, но поне не тровя парньора си с нея :)