PDA

View Full Version : Искам вашето мнение



MN_DIV_P
07-15-2008, 19:36
Ами значи дилемата е следната ; имам приятелка от 1 г , и преди 3 месеца разбрах че преди мен е правила секс със 4 тири момчета без обварзване , запознавала се е с тях по нета, след тва те са и званяли и тя е ходела да се .... с тях , сега като разбрах (тя ми каза) искам да касам с нея штото според мен е била курва и мн. ме е яд на това , а иначе е добар човек но немога да се примиря с мисалта че е го е правила ... аз сам и парвия сериозен приятел , и тя каза че се е променила и всичко което е правила е в миналото и че сега ме обича мн... Та според вас заслужавали си да сам с моми4е като нея , при положвние че е била курва от наи долните , чакам мнениея !

sladur4etyYy
07-15-2008, 19:39
ti si zle!! trqbva da si 6tastliv 4e e zapo4nala 1-vata si seriozna vruzka to4no s teb! tova zna4i 4e v teb e vidqla ne6to, koeto ne e otkrila v ostanalite. ako q zareje6 zaradi tva... :?

AnzaRe
07-15-2008, 19:41
Аве ти шмиргел ли си е?Как можеш да трагнеш с такова момиче,даже и не ти е казала че е правила секс,с некфи лапето от нета.Аз ако бях на твое място щях да скъсам с нея.

sladur4etyYy
07-15-2008, 19:47
Аве ти шмиргел ли си е?Как можеш да трагнеш с такова момиче,даже и не ти е казала че е правила секс,с некфи лапето от нета.Аз ако бях на твое място щях да скъсам с нея.

е кво като е правила секс без обвързване преди даже да се запознае с него? а и самия факт, 4е сама му е признала, говори,4е му има доверие и е сигурна в 4увствата му.MN_DIV_P, ако я оби4аш наистина, не виждам защо да късаш с нея :? откакто сте заедно, давала ли ти е повод да се съмняваш в нея? изобщо, ако не ти е казала, щяло ли е да ти мине през ума, 4е иска6 да късаш с нея? ако ви е добре заедно, не виждам при4ина да се разделяш с нея.

sexy_for_you
07-15-2008, 19:47
Много съжалявам за това,което ти се е случила.Момичето е постъпило ужасно.Единственото похвално в постъпката й е,че ти е казала.Убеден ли си,че не си е съчинила цялата история,само за да те накара да ревнуваш или просто е изморена от връзката ви и иска да се разделите?Каквото и да е,смятам,че е най-правилно да се разделите,дори за малко,за да преосмислите поотделно живота си,и ако направите съвместно решение отново да се съберете,приеми.Желая ти успех!

kobrichka
07-15-2008, 19:49
Ми честно казано аз лично съм за това да се дава втори шанс,ако найстина държиш на нея преглътни миналото и бъди щастлив че се е променила,НО само ако наистина се е променила.Ако са само приказки я зарежи...но това дали се е променила или не го знаеш ти...Сам трябва да решиш...би ли забравил миналото й? Би ли бил способен да й дадеш шанс? и още много други въпроси на които само ти можеш да си отговориш...Успех!

sexy_for_you
07-15-2008, 19:49
Моля за извинение.Не бях разбрала,че е имала връзка с тези момчета,преди да е била с теб.Щом е така и не ти е давала повод да се съмняваш в нея,и щом си щастлив,не късайте.Ако вече разбереш за изневяра и имаш основание,разделете се.

NeLLy_BaBy
07-15-2008, 19:58
Според мен всеки прави грешки от нас, затова сме хора. Факта , че си е признала е хубаво, поне не те лъжи затова. Човек винаги може да даде 2 шанс на другия, но ако разбира се си сигурен, че тя ще го оцени това иначе няма смисъл. Помисли добре и ако чувствата ви са инстински и тя наистина съжалява за постъпката си дай й 2 шанс.Успех!

Whyniser
07-15-2008, 20:09
Ами значи дилемата е следната ; имам приятелка от 1 г , и преди 3 месеца разбрах че преди мен е правила секс със 4 тири момчета без обварзване , запознавала се е с тях по нета, след тва те са и званяли и тя е ходела да се .... с тях , сега като разбрах (тя ми каза) искам да касам с нея штото според мен е била курва и мн. ме е яд на това , а иначе е добар човек но немога да се примиря с мисалта че е го е правила ... аз сам и парвия сериозен приятел , и тя каза че се е променила и всичко което е правила е в миналото и че сега ме обича мн... Та според вас заслужавали си да сам с моми4е като нея , при положвние че е била курва от наи долните , чакам мнениея !
При такива обсоятелства,откъде знаеш,че като тръгнете няма пак да се.... с някой друг.Махни я.

MN_DIV_P
07-15-2008, 20:11
ami da naistina mn. darji na men , griji se za men i me obi4a i sam siguren 4e otkakto sme zaedno ni6to ne e pravila ... no az nemoga da sviknas misalta 4e e bila takava i se izma4vam ... no ne iskam da q napuskam 4e momi4eta koito imat takiva ka4estva kato neq sa rqdkost ..... no prosto tq mi padna mn. v o4ite i mislq 4e nqmame golqmo badi6te zaedno makar4e tq kazva 4e nqma da me ostavi da sam s druga i 4e dargi mn. na men ....

MN_DIV_P
07-15-2008, 20:16
ISKAM O6TE MNENIYA

DamaTa.v.Zelen0
07-15-2008, 20:16
НЕ КЪСАЙ С НЕЯ !!!
..Миналото си е минало..щом те обича и го показва какво искаш повече?? ... и ти преди нея си имал връзки.. а и тя го е правила това, защото ТЕБ те е нямало, нямала е сериозен приятел, но сига има ТЕБ и ти имаш НЕЯ!
ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ, МАМКА МУ! :)

TheMaggie
07-15-2008, 20:18
Щом държи на теб и те обича,както и си сигурен,че не ти е изневерявала,не виждам проблем.Тогава може да е била всякаква,сега може би не е такава.Просто забрави това,вероятно тя се е променила.

mrssmith
07-15-2008, 20:22
Та според вас заслужавали си да сам с моми4е като нея , при положвние че е била курва от наи долните , чакам мнениея !

за простотията си заслужаваш да ти се падне 1 курва ама от най-долните че да видиш какво е значението на думата.

ThePowerOfLove
07-15-2008, 20:23
Щом не ти е изневерявала какъв е проблема :? Няма значение какво е правила преди,важното е,че вече не го прави и иска да е само с теб. За 1 година си я опознал добре, замисли се дали искаш да се разделиш с нея :(

VinDiesel
07-15-2008, 20:40
Не късай с нея само защото е имала ........ Почти всяко момиче има някви такива гафове да ги наречем преди да срещне момчето за тях. И аз като малак правех какви ли не глупости но сега не съм такъв хората се менят

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 20:41
Сега сте заедно,има сериозна връзка =>се е променила :)
Каквото е било-било сега е минало :)

MN_DIV_P
07-15-2008, 20:45
iskam o6te mneniq

mishenceto92
07-15-2008, 20:50
Ами тя явно държи на теб и няма смисъл да късаш с нея!Забрави миналото и щом се обичате бъдете щастливи заедно :)

sladko_teenche_v
07-15-2008, 20:51
Минало!Нали е била това време преди да тръгнете!!!!!!!!!Къв е проблема!?Серадвай 4е ти е споделила!

MajeStic
07-15-2008, 20:53
Заедно, разбира се. И ти си бил пишлегарче някога... променил си се, нали ;)

MN_DIV_P
07-15-2008, 21:20
o6te mneniq

devil_feel_f
07-15-2008, 21:36
Според мен трябва да си останете заедно.Ти сам каза, че ти е споделила, че се е променила.А и това се е случило преди да тръгне с теб.Ако ти изневери - тогава вече късайте.

MartyParty
07-15-2008, 21:39
Мразя те...ако те успокоява мразя и себе си.

mirelkataaa
07-15-2008, 21:41
разбира се ,че не трябва да късате...каквото е ставало в миналото...си е минало!!! дай шанс на момичето и не живей в спомените и за стар живот, а се опитай да продължиш напред,да я подкрепиш и ако трябва да и помогнеш да се промени...пожелавам ви успех и в никакъв случай не я зарязвай - всеки прави грешки...дали са големи или малки...не е от огромно значение ;)

AnzaRe
07-16-2008, 06:43
Добре,кат искаш не късай с нея ама после да не научиш нещо още по гадно,което е криела! :(

sladku_bebzi
07-16-2008, 06:59
Ти зле ли си или да?Радвай се, че се е промеила и сте щастливи.. Кво повече исаш?

ss
07-16-2008, 07:18
Щом е опряла до тва да ти каже с кои е правила секс,кой знае какво още е правила и с кого...(не искам да си го помислям)!Аз искам да ти кажа да не слушаш никои,от къв к*р те щи дават акъл в живота!Решавай ти после да не съжаляваш,че друг е направил твоя избор...

meri_djein
07-16-2008, 07:44
ами според мен не трябва да късаш с нея защото все пак може би се е променила заради тев. :) :)

koalka
07-16-2008, 07:59
Не трябва да късате, ако сте щастливи заедно - само това мога да ти кажа...
Наистина е хубаво обаче, че това й е първата сериозна връзка и някак си с нещо си я заинтригувал, за да е влюбена в теб.Тези миналите авантюри ги забрави и ги остави в миналото, няма защо да се измъчваш.

mrssmith
07-16-2008, 09:12
o6te mneniq

а ти според някаква анкета и мнения на непознати в някакъв сайт решаваш бъдещето на връзката си така ли??? :lol: :lol: :lol:

TechnoSphere
07-16-2008, 09:24
Остани с нея...
Това каква е била и каква е сега говори много!
Преди е имала нужда само от секс, може би си има оправдание. Представи си, че оправданието й е страх от сериозна връзка... и благодарение на теб е превъзмогнала страха си - променила се и причината си ти...
Нима това няма значение...
Миналото си е минало, важно е настоящето ;)

Gold_Angel
07-16-2008, 19:23
знам какво е да не можеш да забравиш... но все пак и прости вече е с теб, обича само теб , а и не го е правила, докато е ходила с теб , а преди това.... дайте си втори шанс... Успех