PDA

View Full Version : Какво да направя, за да напълнея?



oth-oth-oth
07-15-2008, 20:45
3др на всички!! имам лек проблем не е мн лек де :-D значи ситуацията е следната....слаба съм не се харесвам искам малко да напълнея :? всичко пробвах за което се сетих де :-D ям по цял ден няма ефект смесвам храни нали уж се надебелявало като ядеш смесени храни няма ефект ям по така мазнички храни и пак няма ефект.. мързелувам по цял ден да не изхабя някоя калория ама не ставааааааа ;(;(;(;( какво да правя?? :(


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Exothermic
07-15-2008, 20:51
От това тъпчене може да няма резултати сега,
но не подължавай, за да не се появят след години.
Храни се здравословоно.
А под "искам да напълнея", предполагам имаш в предвид
да качиш мускулна маса или те разбирам грешно.
Ако съм те разбрала правилно бих ти дала съвет
да ходиш на фитнес или да започнеш да спортуваш нещо.

TheLittleAngel
07-15-2008, 21:00
spored men vseki organizym e razlichen koeto znachi che moje bi tvoqt ne e predrazpolojen kym napylnqvane no kakto v predishniqt otgovor te posyvetvaha zapochni da sportuvash za da kachish muskulna masa :) uspeh

Puky
07-15-2008, 21:01
То и аз се тъпча , ама ми казаха че ми е такъв метаболизма и да искам немога да качвам много.. Ей сега бях болна повръщах и не ядох почти нищо и съм свалила за 2 дена 4 килограма.. Много се притснявам и гледам да си върна апетита по-бързо.. :( :( :(

Nen0RmalniK
07-15-2008, 21:33
nqma 4ovek koito da ne moje da nadebelee prosto si o6te mlada sega se kefete dokato mojete na barziq vi metabolizam dokato ste mladi 4e sled tova 6te 4-5 godini 6te se 4udite kak da svalite 10 kila a ne kak da ka4ite

sladur4etyYy
07-15-2008, 21:38
тва да лежиш по цял ден е тъпо-ще ти се появи целулит и ще ти се отпусне тялото :? защо не започнеш да тренираш спортни танци например? забелязала съм, че всички , които ги тренират, имат мн хубави тела

taamara
07-15-2008, 22:31
И аз искам да напълнея :-D обаче си ми е заложено да съм слаба, каквото и да ям, не ми се лепи ..

adizitk1
07-16-2008, 05:44
Аз също каквото и да правя,не напълнявам.Структурата на всеки човек е различна и никой тук не може да ти каже какво точно да правиш.

monityY
07-16-2008, 05:46
Ай си сменим ролите..Аз ще съм на ваше място,вие на мое :) Изобщо няма да искам да напълнявам :-D

indecent
07-16-2008, 06:52
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/dieta_n

http://www.zdravoslovno.com/Diets/EnergeticDiet.html