PDA

View Full Version : Любовен 3-ъгълник



Max_Payne
07-15-2008, 21:21
Офф отдавна не бях поглеждал този форум, но ето на попаднах в ужасна ситуация и не знам какво да правя...

Такам нещата седят по следния начин - един от най-добрите ми приятели е влюбен по негови думи в момиче от компанията от близо година, но колкото и пъти да й се е обяснявал тя го реже....

Обаче тук идва проблема - тай като учим с нея заедно и сме по купони и тн заедно се породиха чувства в мен, които таих или си мислех че крия досега...

Наскоро след поредното отрязване и обясних как стоят нещата и се оказа, че и тя изпитва същото, но моя приятел още има намерението и желанието да бъде с нея ....

И така и аз и тя се чудим какво да правим. Помогнете моля! :(

mirelkataaa
07-15-2008, 21:25
колкото и подло да звучи, според мен е по-добре да излизаш с нея без да му казваш .. пък когато истината излезе на яве ще трябва да се оправяш...и все пак лично аз предпочитам да лъжа октолкото да наранявам...а пък ако за теб приятелството е по-важно от любовта, заеби мацкаа и бъди верен приятел квото и да ти коства...но аз лично бих зарязала приятеля си ако бях на твое мястуу :oops:

devil_feel_f
07-15-2008, 21:29
С цел да го нараниш, най-добре му кажи истината.Все пак ти е приятел, а там най-важна е искреността.Надявам се да те разбере.Иначе е супер тъпо и подло да се срещате без той да разбере - рано или късно истината излиза на яве.А освен това, ако скриеш и той разбере по-късно ще си развалите приятелството.

ThePowerOfLove
07-15-2008, 21:32
Гаджета ще има винаги,но приятели... Не се крийте. Кажи му какво се е получило и го питай дали има нещо против да излизаш с момичето. Гледай да не си разваляте приятелството заради едно момиче ;)

Max_Payne
07-15-2008, 21:41
Мерси за мненията.
Само че съм изпуснал един случай, в който преди време ме заподозря, че имам нещо и се разсърди супер много ( случи се в една дискотека - бях пийнал и бях без задръжки, но пак уж внимавах) и на следващия ден се бяхме скарали и накрая му обясних че докато не си разрешат взаимоотношенията няма да правя нищо дори и да имам чувства (извъртайки го така все едно нямам). Той ми обясни, че бил готов на всичко за нея, че била единствената за него и тн...
И сега като си говоря с него той все ми говори как много я обичал и щяла да бъде негова ...... особено от началото на лятната ваканция като сме все по-често заедно само това ми говореше и полудявах....

aHeJlua
07-15-2008, 22:13
кофти ситуация .. тук няма измъкване - или нараняваш себе си или приятеля си .. аз все още си мисля че приятелството е много важно.. ако наистина много държиш на този човек или му кажи или просто остани безучастен .. пък ако не ти пука давай с мацкатта..

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:13
Положението хич не е розово..axhAxhAxhAx

PePeLePew
07-15-2008, 22:15
неставай путка заради путка

Max_Payne
07-15-2008, 22:16
Положението хич не е розово..axhAxhAxhAx
Мерси много :smt075 страшно много ми помагаш :-x

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:17
целта ми не е да ти помогна, а да те подразня..

Модерирано по т.9 от Правилника!
коалка

TheMaggie
07-16-2008, 07:51
Кажи му го в очите,с лъжи до никъде няма да стигнеш.Ако ти е наистина добър приятел ще те разбере и ще ви остави да си живеете живота.

koalka
07-16-2008, 07:54
Така темата ми харесва повече, моля без повече флууд...
Определено си в доста кофти ситуация, обаче какво да се прави - трябва някак си да се справиш с нея.Общо взето ти изброи вариантите, но най-добре му кажи.Много ще му стане гадно, но да се надяваме да не си развалите приятелството заради това.Зависи дали те смята за добър приятел...и дали би преглътнал, че ти си с момичето, което харесва много.

pandelka
07-16-2008, 08:08
Според мен е най-добре да му кажеш истината..Определено ще му стане адски гадно независимо дали сте мн добри приятели..А ако е един от най-добрите ти приятели би трябвало да се опита да преодолее тъгата си и да се радва,че ти ще бъдеш с момичето,което харесваш.С риск да се скарате и да не успеете да си запазите приятелството защото аз мисля,че това ще стане,тъй като имах такава ситуация преди време и до ден днешен не съм си оправила отношенията с приятелката ми с която се скарах заради това,че аз тръгнах с момчето,което тя харесваше от доста време и с което искаше мн да тръгне..Но живота е такъв.Не може винаги да бъде розоф.Така,че моят съвет е да му кажеш..Ако тръгнеш с нея без той да знае,така и така рано или късно ще разбере,а ако пък тръгнеш да го чакаш чувствата му да отминат според мене ще има да си чакаш много.След като за една година не е могъл да разбере,че няма да може да има нищо с нея и да си дава някакви несъществуващи шансове няма да го разбере и в скоро време.За това недей да се преебаваш а бъде с момичето което обичаш.Късмет :-) !

In_my_dreams
07-16-2008, 10:43
и аз мисля,че трябва да поговориш с него и да му обясниш как стоят нещата :) а той ако ти е истински приятел ще те разбере и просто ще ви остави с мацката да си се обичате :wink:

Neftochimic
07-16-2008, 11:01
1...... :)

Gold_Angel
07-16-2008, 11:19
Истината!!!! само тя 6те те спаси !!! ако лажеш след време ще стане много много по- лошо...!!! Късмет...

TechnoSphere
07-16-2008, 11:30
Поговори с него...
признай си...
Ако пак нещо се сдърпате и се скарате, а го цениш супер много като добър приятел си направете уговорка, че нито единия няма да тръгне с нея...
Зависи от теб и от това на кого държиш повече...
защото можеш да тръгнеш с момичето и след това да скъсате... по този начин ще загубиш 2 приятелства... което също не е много на оферта...

Ако никой с никой не тръгне така ще си бъдете съпричастни един на друг и тримата няма да получите каквото искате 8-)

N0_feAR
07-16-2008, 16:47
Еми казваш на въпросния пич, че ти и това момиче, което и той харесва, сте си допаднали случайно и много искате да бъдете заедно и че разбираш колко ще му е трудно на него, но ако ти е истински приятел би трябвало да те разбере. Кофти ши му е, ама поне ше се разясните и щи е по-спокойно. А и ако твоят приятел вече окончателно разбере, че няма шанс с нея може би ще се откаже и ще потърси друга

BaiToq
07-16-2008, 17:48
Аз съм бил само в Бермудския триъгълник...

rokity
07-16-2008, 20:35
ako naistina se haresvate i se obichate budete zaedno i ne trqbva da vi puka ot nikoi i ot nishto. :)

yuyuto
07-16-2008, 21:45
Боли, не боли, казвай му... Иначе ако ходите зад гърба му, той рано или късно ще разбере и тогава ще го боли повече...
Пък иначе ще ти се сърди известно време, но ще оцени, че си го погледнал в очите и си му казал истината... Иначе ако го лъжите и двамата и ходите зад гърба му, тогава може и цял живот да не ви прости и ще има основание, докато в първия случай няма...

Max_Payne
07-17-2008, 21:17
Ами говорих с него и го прие доста по-леко отколкото очаквах, но все пак реши, че ще й е сърдит на нея... Опитах да му обясня, че моя е по-голямата част от вината ,ама безрезултатно...

Иначе с нея сме си супер щастливи :)

П.С. Мерси за подкрепата и съветите 8)

h0t_lipS~anD_kisSes
07-17-2008, 21:57
Гаджета ще има винаги,но приятели... Не се крийте. Кажи му какво се е получило и го питай дали има нещо против да излизаш с момичето. Гледай да не си разваляте приятелството заради едно момиче ;)

+1

MoHuTo
07-18-2008, 10:30
Кажи му го в очите,с лъжи до никъде няма да стигнеш.Ако ти е наистина добър приятел ще те разбере и ще ви остави да си живеете живота.

ImmortalForever
07-18-2008, 12:29
В любовния триъгълник винаги един от ъглите е по-голям от 90 градуса ;)

Fr0s7y
07-18-2008, 15:12
И според мене трябва да му кажеш, 'щото представи си ситуацията излизате с това момиче и той ви види. Сещай се как ще се почувства той, а и как ще се почувстваш ти.