PDA

View Full Version : гхг



viketuyu
07-15-2008, 21:38
ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ

sladur4etyYy
07-15-2008, 21:41
25 кг?! :shock: кажи й 4е ще й е доста трудно :D да тръгне на фитнес и да яде плодове и зеленчуци, без мазни храни

6emet4e
07-15-2008, 21:44
:shock: а тя на колко години е?

viketuyu
07-15-2008, 21:47
na 13 :(

sladur4etyYy
07-15-2008, 21:56
na 13 :(

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: а сега колко тежи? :D

viketuyu
07-15-2008, 22:02
78 :( :( i e adski gadno shot ws samo q kritikuwat :( :( :( da palna e no az si q hareswam takawa katy q opoznaesh e bahti qkata apak wsi4kiq pricenqwat i q othwarlqt shot e debela :( :( :(

6emet4e
07-15-2008, 22:04
хм...ми да ти кажа едва ли ще успее да ги свали...поне в близките 3,4 години...то така се свалят 25 кг... :?
иначеее не е хубаво на тая възраст да се правят много строги диети...
Трябва много спорт+подбрани храни...храната трябва да е и добре съчетавана...трябва да пие много вода и да не яде пържено....
най-важното е постоянството...
ии идея от диетата на дюкан,която като цяло не я предлагам защото не е много полезна за деца в пубертета,но от там-триците са добра идея,въпреки че не са от най-предпочитаните храни са много полезни и имат пречистващо деиствие...

надявам се да съм помогнала

sladur4etyYy
07-15-2008, 22:06
да иде тогава на диетолог. той ще й препоръча какво да прави, ние не сме специалисти и не знаем с точност, още пове4е 4е 25 кг са доста..

BoRe
07-15-2008, 22:09
мм то че е на ръба на ненавъзможното да го стори вярно е
пък и ако свали 25 кила кожата и ше увисне много лошо и ще съжелява многократно дет е си е останала пълна ;]

GaBiIi__
07-16-2008, 06:12
da se zanimava po seriozno s nqkakv sport i fitnes mn dvijenie uprajneniq i prabvilno hranene

adizitk1
07-16-2008, 06:16
Всеки ден по един час спорт(за препоръчване каланетика,фитнес или бягане) и здравословно хранене.Здравословно,а не да се лишаваш и да гладуваш.Да се консултира с специалист,който да й изготви собствен режим на хранене.И да не й пука да критиките,тия,дето гледат само външния вид са повърхностни и глупави,не трябва да пука й за мнението на такива хора? :?

adizitk1
07-16-2008, 06:17
Всеки ден по един час спорт(за препоръчване каланетика,фитнес или бягане) и здравословно хранене.Здравословно,а не да се лишаваш и да гладуваш.Да се консултира с специалист,който да й изготви собствен режим на хранене.И да не й пука да критиките,тия,дето гледат само външния вид са повърхностни и глупави,не трябва да пука й за мнението на такива хора? :?

fiama
07-16-2008, 06:51
В този случай най-добре е посещение при диетолог, който да и препоръча подходящата диета. За тези килограми ще й е нужно най-малко година да е на диета. Задължително трябва да я съчетае със спорт и то редовен спорт, освен това със подходящ антицелулитен крем, стягащ крем и крем против стрии. Не знам ако стане -25 кг, как би изглеждала кожата й. Въобще подобно отслабване си е нож с 2 остриета, но ако положи необходимите усилия и е стриктна, вярвам че всичко ще се нареди. Късмет на приятелката ти!

kuklichka_bg
07-16-2008, 11:29
nai dobrata mi priqtelka ima malko problemi s tegloty iska da swali okolo 25 kg iska mi sawet a nemoga da i pomogna :cry: molq wi dai te mi nqkwi saweti nqklopi izprobwani dieti hap4eta i takiwa ako ste probwali nqkoq efikasna dieta ili neshto takowa dori i da swalq po malko :( 8-[ mersi predwaritelno [/code]

Виж как се издаде сама първо каза че това е за най добрата ти фр пък после "dori i da swalq po malko" :grin:

Jamalska
07-16-2008, 11:59
nai dobrata mi priqtelka ima malko problemi s tegloty iska da swali okolo 25 kg iska mi sawet a nemoga da i pomogna :cry: molq wi dai te mi nqkwi saweti nqklopi izprobwani dieti hap4eta i takiwa ako ste probwali nqkoq efikasna dieta ili neshto takowa dori i da swalq po malko :( 8-[ mersi predwaritelno [/code]

Виж как се издаде сама първо каза че това е за най добрата ти фр пък после "dori i da swalq po malko" :grin:
не те разбирам?.Постави ударението на свАля

sweetsunshine
07-16-2008, 12:59
Ами kuklichka_bg има предвид че момичето което пуска темата първо казва,че най-добрата и фр има проблем с килограмите,а след това пише "dori i da SWALQ po malko"--->излиза така,че не пита за най-добрата си фр,а за себе си. :lol: :lol: :lol:

ra4ence
07-16-2008, 13:13
на 13г 80кг... Колко е висока? Това е доста сериозен проблем! Трябва да се обърне към специалист

6emet4e
07-16-2008, 13:15
Да де а както каза Jamalska като сложиш ударението на "а" се получава нещо различно...т.е. дори "хапчето"или въпросното нещо да сваля по малко :-o

plamka
07-16-2008, 14:13
Ами kuklichka_bg има предвид че момичето което пуска темата първо казва,че най-добрата и фр има проблем с килограмите,а след това пише "dori i da SWALQ po malko"--->излиза така,че не пита за най-добрата си фр,а за себе си. :lol: :lol: :lol:
замести го с "дори и тя да сваля по малко" ... "по малко", а не "по - малко"...
Иначе напоследък много теми се навъдиха з априятелки, та нищо чудно за нея си да е ама това не е от значение...
На приятелката ти й трябва много, много, МНОГО фитнес. Каквато и диета да спазва, ако не ходи на фитнес, ще заприлича на кучето от рекламата на Garnier за крема против бръчки... Ако иска сериозно да се захване да сваля най - добре да отиде на диетолог да й изготви програма и да спортува всеки ден по най - малко час във фитнеса. Ако от начало не може толкова често поне 3 пъти седмично.

Madness
07-16-2008, 14:15
абе че може да ги свали може...имам познати свалили и по 35...за година някъде-две...ама не е тука мястото където ще ти кажат как

viketuyu
07-16-2008, 15:46
abe [ kuklichka_bg ] neznam kakwo si mislish ama temata e za neq prosty i s neq goworih i tq iska nqkakaf sawet ...ako mislish 4e sawa duma za mene nqma problem .. twa si e twoe ubejdenie kakwoty iskash twa misli za sawetite wse pak blagodarq

qg0dkata
07-16-2008, 15:57
УОууу.. 25 кг да свали на 13 години..Хмм.. :( :( :? Impossible..тъй де, ама малко е гадно за нейният организъм толкова много килограма на веднъж, гадно е .. Повече плодове и зеленчуци, да не яде много мазни храни, но и без тях неможе, но просто да ги ограничи малко..Спорт, става рано и се хващате двете и почвате да тичате..Кви дупета ша хванете, малее..да ви завижда човек :grin: :) Тъй де..все някога поне по 1 кг ще може да свали..Гадно е, че всички я пренебрегват така, заради теглото й, но ти си й най-близка, затова сутрин при изгрев слънце се хващате и в някой парк или карате колела или тичате около 30 мин.След тва упражнения .. леки храни и тва е :)

pinki
07-17-2008, 11:16
+ всичките неща, които се изприказваха :) трябва да знаеш, че тя сама няма да се справи ! Трябва да си до нея, да и даваш сили, защото 25 кг не са никак малко и тя самата трябва да знае, че няма току така лесно да се оттърве от тях, а и друго си е когато знаеш, че има някой до теб да ти дава напътствия и кураж :) по-лесно става ... а и защо не си постави за цел 1во да смъкне например 10 кг ;) по-малка цифра не звучи толкова плашешта като 25 :)

Iria
07-17-2008, 14:02
Да спортува и да отиде на диетолог, за да й изготви специална диета :)

sladkъ_mackъ
07-17-2008, 16:14
nai dobrata mi priqtelka ima malko problemi s tegloty iska da swali okolo 25 kg iska mi sawet a nemoga da i pomogna :cry: molq wi dai te mi nqkwi saweti nqklopi izprobwani dieti hap4eta i takiwa ako ste probwali nqkoq efikasna dieta ili neshto takowa dori i da swalq po malko :( 8-[ mersi predwaritelno [/code]

Виж как се издаде сама първо каза че това е за най добрата ти фр пък после "dori i da swalq po malko" :grin:
не те разбирам?.Постави ударението на свАля а така бе ма де толко мозък,вместо да гледаш да й помогнеш,дори тя да е ,а не нейна фр,ти гледаш за какво да се хванеш и да се подиграваш :o :-x

rosalkaaa
07-17-2008, 16:47
25 kg sa mn. :( po princip ne e mn dobre tolkova mn da se svalqt no ako se pravi po razymniq na4in moje i da stane.kolkoto do tova kvo da qde6...zameni beliq hlqb s rujen ili pulnozurnest,spri s sladkoto(vednuj sedmi4no moje bez da prekalqva6),pii po 2 litra voda(mineralna) na den,sportyvai ili ako nqma6 vuzmojnost vku6ti.vdigai 6i6eta s mineralna voda ako 6te6 pravi koremni presi.....no NIKOGA ama NIKOGA NEDEI DA GLADYVA6,ZA6TOTO NQMA SMISUL a i moje da ti navle4e mn problemi(kazvam ti go ot li4en opit).YSPEH!!!! ;)
AKO Ima6 o6te vuprosi moje6 da pi6e6 na karol_desi@abv.bg

monityY
07-17-2008, 18:39
Диетата която съм изпробвала аз е ефикасна..Но е дълго за писане и не ми се занимава..А и най-удачно е да и кажеш да отиде на ендокринолог или диетолог-все пак става въпрос за доста килограми..Няма да е зле да и направят изследване,защото понякога се подлъгваме че сме дебели от много ядене,а може да има някава болест.. :( Но тфа си е работа на лекаря..Аз на енгокринолог ходих за мойта диетичка и съм мн доволна.. ;) Наистина я посъветвай това да направи,а да не зима сама някакви драстични мерки сама :-x