PDA

View Full Version : На горещия стол е amatorium



hottie
07-15-2008, 22:39
Сядай удобно и успех :)

1. Смяташ ли да останеш в Англия вечно?
2. Поздрави ме с някоя песен?
3. Любим филм?

amatorium
07-16-2008, 00:02
Сядай удобно и успех :)

1. Смяташ ли да останеш в Англия вечно? Nishto ne e vechno.
2. Поздрави ме с някоя песен? http://www.youtube.com/watch?v=EYy_c0sCGYA
3. Любим филм? Mnogo sa. Purviqt, koito mi izpluva e Blues Brothers.

amatorium
07-16-2008, 00:25
обичаш ли ЯКО МАЗНИ банички със сирене? :D Ne. I bozichka ne obicham. Predpochitam purjolki s bira. 8)

p0liner0
07-16-2008, 00:36
Защо не пишеш на кирилица? :-D

amatorium
07-16-2008, 00:40
Защо не пишеш на кирилица? :-D

Zashoto nqmam BDS.

Escarina
07-16-2008, 02:16
Чувствителен ли си?

jony
07-16-2008, 07:35
Na kolko si?
Ot kolko vreme si v Angliq?
Kefi li te foruma ili prosto gubi6 vreme tuk?
(sorry za latinicata, no preinstall s vista i.t.n.)

indecent
07-16-2008, 07:44
imash li priqtelka?ot kolko vreme ste zaedno?
koga za posledno pravi seks?
kakyv seks obi4ash da pravish?
ot kolko godishen pravish seks?

Nadelina
07-16-2008, 08:26
Kak se zabavlqvash?
Jiveesh li za miga?
Optimist li si?
Vqrvash li v Bog?
A v tova, che vseki vijda bqlata svetlina?!
Ot kakvo se strahuvash?
Kakvo obichash nai-mnogo?
Kakvo ti dava foruma?!
Nameri li priateli v nego, bilo to i samo virtualni?

hottie
07-16-2008, 08:52
Харесва ми поздрава ти :-)

Имаш ли някакъв белег по тялото?От какъв?
Как се чувстваш в момента?
Ето поздрав и за теб --> http://www.youtube.com/watch?v=7ItYVn2jcGU

HenykucT
07-16-2008, 08:56
Айде и аз да се разпиша. Като обичаш бирички с пържолки, каква бира и какви пържолки :D

SINDEL
07-16-2008, 09:42
С колко мацки си спал досега?
Колко от тях са били сериозни връзки?
Бил ли си влюбен?
Изневеряваш ли, когато имаш сериозна връзка?
Как се казваш?
На колко си?

toti
07-16-2008, 10:24
Какво работиш/учиш в момента?
На колко години беше когато за пръв път си казал'обичам те' на момиче?
Кое е най-еротичното ти изживяване?
Последно за какво си се смял от сърце?
Последно за какво си плакал?

sh3_1s_7h3_0n3
07-16-2008, 10:57
Най-извратеното нещо, което си правил/са ти правили в секса? (извратено - както ти го разбираш за такова) :)

amatorium
07-16-2008, 11:05
Ще ми купиш ли една баничка?

http://youtube.com/watch?v=mBQ1UH-pw3Q
пз :D

Shte ti kupq. 8-)

amatorium
07-16-2008, 11:15
Най-извратеното нещо, което си правил/са ти правили в секса? (извратено - както ти го разбираш за такова) :)

Hm, v momenta se seshtam za edna sluchka s nqkolko 14 godishni momicheta predi godini, na koqto prisustvah i te se gavreha s edin tehen sulagernik. Ne mi se davat podrobnost, no si beshe mnogo brutalno. Neshto, koeto da mi se stori izvrateno lichno momiche da mi go e pravilo ne se seshtam. :D

amatorium
07-16-2008, 11:23
Какво работиш/учиш в момента? Po edin bankov proekt. Shte vzemame parite ot Rusiq i Kazakhstan i shte gi vrushtame obratno v Evropa nai-realno kazano 8-) На колко години беше когато за пръв път си казал'обичам те' на момиче? 16
Кое е най-еротичното ти изживяване? Trudno e da se kaje koe mi e chak nai-erotichnoto. Vajnoto e vuv vsqka situaciq s momiche da q useshtam s trepet. Последно за какво си се смял от сърце? - Vchera gledah The Long Weekend i se posmqh qko. Последно за какво си плакал? Po princip ne placha chesto, no v interes na istinata vchera leko mi se nasulzi okoto kato chetoh za hubavata novina za lekarite, koito spasili rukata na nqkakvo dete.

amatorium
07-16-2008, 11:25
Чувствителен ли си? Razbira se.

amatorium
07-16-2008, 11:30
С колко мацки си спал досега? E chak tochna broika mi e trudno da opredelq, no mislq nqkude kum 15.
Колко от тях са били сериозни връзки? Imal sum 3 dulgi seriozni vruzki.
Бил ли си влюбен? Da si vluben e himicheska reakciq - v mnogo momicheta sum se vlubval. Ako govorim za obich - togava moje da se kaje che 3 puti. Изневеряваш ли, когато имаш сериозна връзка?
Как се казваш? Victor
На колко си? 22

amatorium
07-16-2008, 11:32
Айде и аз да се разпиша. Като обичаш бирички с пържолки, каква бира и какви пържолки :D

Svisnki vratni purjolki na jar i Zagorka (makar, che sa q porazvalili kato vsichko v BG). Ako ima prqsna bira ne otkazvam. 8-)

amatorium
07-16-2008, 11:34
Ot kolko vreme si v Angliq? Godina i polovina nqkude.
Kefi li te foruma ili prosto gubi6 vreme tuk? Nqkoi neshta sa mi zabavni puk i e priatno da se pishe v nego. (sorry za latinicata, no preinstall s vista i.t.n.)

HenykucT
07-16-2008, 11:35
Айде и аз да се разпиша. Като обичаш бирички с пържолки, каква бира и какви пържолки :D

Svisnki vratni purjolki na jar i Zagorka (makar, che sa q porazvalili kato vsichko v BG). Ako ima prqsna bira ne otkazvam. 8-)

Знаеш, какви пържолки да ядеш гадино :D Най-добрите са, ама се пълнее от тях доста :-D А за Загорката да, жалко е :)

Последен въпрос от мен : В кой град живееш в Англия ?

amatorium
07-16-2008, 11:47
Kak se zabavlqvash? Ami haresvam da sportuvam i da cheta, no nai-zabavnoto prekarvane si e v kompaniqta na momiche.
Jiveesh li za miga? Kakvo tochno oznachava tozi izraz, koito vsichki izpolzvat. Shtom imam shans za nqkoi priaten moment gledam da ne go propuskam. Optimist li si?
Vqrvash li v Bog? - Da, razbira se.
A v tova, che vseki vijda bqlata svetlina?! A v perlenite porti!? 8-) Ne vqrvam v zadgrobniq jivot. Az sum i taoist osven hristiqnin i gledam da ne mislq za smurtta. Kakto e kazal Konfucii kato go pitali za smurtta - Ta nie tui malko znaem za jivota, kakvo ostava da znaem za smurtta. 8-)
Ot kakvo se strahuvash? Ot nepravilno izjivqvavene na jivota si.
Kakvo obichash nai-mnogo? Da piq airqn i da lija sladki momicheta.
Kakvo ti dava foruma?! I az veche neznam. V nachaloto mi beshe interesno da cheta kakvo se sipe tuk, sega vlizam po navik da pogledna kakva nova prostotiq e izkochila.
Nameri li priateli v nego, bilo to i samo virtualni? Pisha si s nqkoi hora, koito sa interesni.

indecent
07-16-2008, 11:49
sloji tvoq snimka :)

zashto se premesti v Angliq?

amatorium
07-16-2008, 11:50
Айде и аз да се разпиша. Като обичаш бирички с пържолки, каква бира и какви пържолки :D

Svisnki vratni purjolki na jar i Zagorka (makar, che sa q porazvalili kato vsichko v BG). Ako ima prqsna bira ne otkazvam. 8-)

Знаеш, какви пържолки да ядеш гадино :D Най-добрите са, ама се пълнее от тях доста :-D А за Загорката да, жалко е :)

Последен въпрос от мен : В кой град живееш в Англия ?

Bez meso nqma onezi hormoni, koito te ozverqvat. Tui che tupchesh li purjolki trqbva i da izrazhodvash. Preporuchvam ti na Jack London - Kus meso.
V Birmingham.

amatorium
07-16-2008, 11:52
Спал ли си с някоя кифличка от форума - ако да ИМЕНА :) ако не Защо :)

Kazval sum i predi - Da. No prosto poradi fakta, che i tq reshi da pishe tuk.

amatorium
07-16-2008, 12:01
Харесва ми поздрава ти :-)

Имаш ли някакъв белег по тялото?От какъв? Imam nqkolko. Obichainite - naranqvaniq ot zlopoluki i sbivaniq. 8-) Как се чувстваш в момента? Ami v ochakvane za obqd :D Ето поздрав и за теб --> http://www.youtube.com/watch?v=7ItYVn2jcGU Eto ti i na teb oshte edin - http://www.youtube.com/watch?v=9nz6Rq1Pvh0

amatorium
07-16-2008, 12:14
sloji tvoq snimka :) Az sum slagal predi vreme, no moje dovechera da pusna nqkoq ako namerq diska sus snimkite.

zashto se premesti v Angliq? zashtoto ottuk malko po-lesno shte osushtesvq puteshestvieto, koeto sum reshil da napravq.

DarkmasteR_TB
07-16-2008, 12:15
1.Спортуваш ли ?Ако да,какво ?
2.Покажи 1 твоя снимка :)

fall_out_girl
07-16-2008, 13:09
Как се казваш?
Свириш ли на нещо?

RiseGirl
07-16-2008, 13:35
Любимо занимание?
Имаш ли някакъв талант?

amatorium
07-16-2008, 13:56
1.Спортуваш ли ?Ако да,какво ? Da - Jun Fan JKD, Muay Thai, pluvam, igraq futbol i lqtoto obicham da katerq po planinite.
2.Покажи 1 твоя снимка :) Eto s mama edna deto e na servera kachena :D http://amatorium.hit.bg/Pam01.JPG Shte postna dovechera nqkoq.

amatorium
07-16-2008, 13:58
Свириш ли на нещо? Na fligorna i barabani predi dosta vreme 8-)

amatorium
07-16-2008, 14:00
Любимо занимание? Sex 8-)
Имаш ли някакъв талант? Sex 8-)

yuyuto
07-16-2008, 15:21
Да подхващам и аз - като обичаш толкова секса, коя ти е любимата полза? :D

toti
07-16-2008, 16:41
Какво би те накарало да се изнервиш?
Можеш ли да запазиш хладнокръвие когато се налага?
Можеш ли да преценяваш хората правилно?
Бил ли си манипулиран от някоя жена?
Какво би предпочел да си господар или роб в леглото?
Къде би искал да работиш след 10 години?

amatorium
07-16-2008, 16:46
Да подхващам и аз - като обичаш толкова секса, коя ти е любимата полза? :D

Nqmam lubima. Nai-chesto chukam na misionerska, zadna i s krakata i na ramenete mi.

amatorium
07-16-2008, 16:48
Ще ми купиш ли една баничка?

http://youtube.com/watch?v=mBQ1UH-pw3Q
пз :D

Shte ti kupq. 8-)

Yeah! I bow before thy greatness :3

srsly now - отгоре,отдоле или по средата? :D

Zavisi za kakvo 8)

amatorium
07-16-2008, 16:49
Мале майка ти какво парче е била,я дай снимка да я видим сега.....

8-)

FeelMyPain
07-16-2008, 16:58
Защо искаш толкова отчаяно да привлечеш внимание?
Аз дразня ли те, защото ти определено ме дразниш 8-)
Какво мислиш за емотиконата --> 8) и защо я слагаш след всеки твой пост?
Защо защити kyrtika след като е пълен олигофрен?

amatorium
07-16-2008, 17:00
Какво би те накарало да се изнервиш? Ami nai-chesto se nervq na prostotiqta, nespravednivostta, kogato zakusnqvam ili kogato osuznavam che pravq nqkoq glupost, obache znam, che shte q napravq.
Можеш ли да запазиш хладнокръвие когато се налага? Razbira se.
Можеш ли да преценяваш хората правилно? V povecheto sluchai. Ponqkoga e trudno, kogato si zamesen lichno v precenkata.
Бил ли си манипулиран от някоя жена? Che koi muj ne e. To cqloto ni suznanie e edna jenska manipulaciq 8-)
Какво би предпочел да си господар или роб в леглото? V pochti vsichki sluchai az sum aktivniq, taka che iskami se da slucha da sum rob vednuj na nqkoq izobretatelna gospodarka (che i poveche ot edna po-dobre) :D
Къде би искал да работиш след 10 години? Vinagi sum iskal da si postroq durvena kushta ... eto tova e priatna rabota. 8)

MoMoXiXi
07-16-2008, 17:04
Какво мислиш за греховете си?
Кое би избрал-море,слънчевите мъчи изгарят тялото ти,секси мацета,яхти ала-бала или голям двор с много усмихнати деца, които играят, барбекю... :)

amatorium
07-16-2008, 17:07
Защо искаш толкова отчаяно да привлечеш внимание? Do kolkoto vijdam ti se opitvash da privlichash moeto, a ne az tvoeto.
Аз дразня ли те, защото ти определено ме дразниш 8-) Bezrazlichen si mi. Ne sum zabelqzal neshto interesno, koeto da provokira neshto u men.
Какво мислиш за емотиконата --> 8) и защо я слагаш след всеки твой пост? Zashtoto mi haresva i e po-qka ot drugite, osven tova ne q slagam vseki put 8) 8-)
Защо защити kyrtika след като е пълен олигофрен? Ne go poznavam i ne moga da kaja dali e oligofren ili ne, no sum vijdal dosta po-golemi ot nego. A ti s kakvo pravo misish, che toi e oligofren? Ti neshto specialno li si? 8)

amatorium
07-16-2008, 17:11
Какво мислиш за греховете си? Za sega nqmam golemi grehove.
Кое би избрал-море,слънчевите мъчи изгарят тялото ти,секси мацета,яхти ала-бала или голям двор с много усмихнати деца, които играят, барбекю... :) Nima dvete ne mogat da budat suchetani!? :shock: :D

FeelMyPain
07-16-2008, 17:24
Ти направи собствена тема, в която се постави на "стола", това ако не е за привличане на внимание, нз за какво е. :-o
А за kyrtika...Всички го оплюхме, и щом админите го баннаха значи имам право да мисля, че е олигофрен.Все пак имаше 10-тина теми т.11, ако не и повече...

Briseis
07-16-2008, 17:36
Обичаш ли да споделяш опит?
Чувстваш ли се полезен на форума?
С какво те очарова Великобритания?
Самоопределяш ли се?
Егоист ли си в леглото? А в живота?

amatorium
07-16-2008, 19:01
Ти направи собствена тема, в която се постави на "стола", това ако не е за привличане на внимание, нз за какво е. :-o
А за kyrtika...Всички го оплюхме, и щом админите го баннаха значи имам право да мисля, че е олигофрен.Все пак имаше 10-тина теми т.11, ако не и повече...

Napravih go zashtoto Quench go predloji. Neznaeh, che lichno predishniq trqbva da zapochne temata. Nqma go v pravilata na foruma 8-) Chestno kazano sum se nagledal na temi zapluvaniq po moi adres i mi se iskashe da se nalobuvam na zlobni selski bekove malko predi da se pribera v kushti. :-P

Za kyrtika ne moga da komentiram, nito za adminite. Vseki ima pravo da puska temi. Ot vsichko nai-mrazq v bulgarite kolektivnata im zloba. Kogato e shreshtu nqkoi, vsichki stavat mnogo deini, a inache spqt kato mishki. Faktut che nqkoi kato men e zastanal sreshtu kolektiva momentalno budi zloba u nqkoi hora...

amatorium
07-16-2008, 19:28
Обичаш ли да споделяш опит? Da. Vinagi sum se optval da spodelqm tova, koeto znam i imam s ostanalite. Mrazq horata, koito ne spodelqt. Tezi sa sred nai-nenujnite formi na jivot v podnebesnata. Чувстваш ли се полезен на форума? Predi se staraeh dosta da suvetvam i da pomagam, sega ne osobeno. Samo na nqkoi, koito mi haresvat.
С какво те очарова Великобритания? S kulturata na horata. Vseki narod si ima i hubavite i loshite strani. Bulgaria naprimer ima mnogo hubavi neshta, no licemerieto, prostotiqta i zlobata gi eliminirat v mnogo silna stepen. Amerikancite naprimer, kolkoto i da gi pluqt umeqt da jiveqt s dostoinstvo. Holandtsite sa vesela naciq. Kitaicite sa dosta umereni i trudolubivi... Navsqkude moje da se vidi i dobro i losho. Vajnoto e da ne se popiva prostotiqta kakto stava s sega v Bulgaria s latino sapunkite.
Самоопределяш ли се? - Vseki se samoopredelq kato neshto. Vajnoto e da se samoopredelqsh kato neshto duhovno, a ne kato chift obuvki s emblemka ili marka kola.
Егоист ли си в леглото? А в живота? Vseki e egoist. Tova e prirodna cherta. Moje da se kaje, che sum golqm egoist v legloto. Egoto mi e golqmo i ne mi stiga da gledam zamaqno za nqkolko sekundi. Poveche me blazni da me gledat zamaqno sled tezi sekundi. 8-) Osven tova haresvam mnogo jenskata krasota i poneje ne sme kanibali, se nalaga da izpolzvam ustata si po razlichen nachin, za da izkonsumiram do nasita momicheto.

Escarina
07-16-2008, 22:23
Кое е най-красивото място във Варна за теб? :)

amatorium
07-16-2008, 22:51
Ходиш ли по мачове в Англия ?

Прибирали ли са те някога техните ушеви ?

Ne sum. Ne sum osoben fen na gledaneto na machove osven ako ne sa Evro ili Svetovno. No imam edin priatel bulgarin, koito e sudq v purva liga. Mnogo pechen tip. Napravo e zqn kak na vseki kilometur ima parkove i sportni komplexi, a nikoi ne sportuva. Jalko i che nashite si gi zastoihme s gadni blokove bez kanalizaciq. :?

amatorium
07-16-2008, 22:57
Кое е най-красивото място във Варна за теб? :)

Ami nqma osobeno mnogo hubavi mesta taka kakto beshe predi kogato bqh maluk. Ohste si ostava lubimoto mi mqsto na Kabakum (Morskiqt drakon), no stana prekaleno prenaseleno. Do po-minalata godina si imashe mnogo sladki turistki, plajove, diskoteki, universitet s razkreposteni studentki, mesta za vadene na midi, vila, lozq i hubava asma pod koqto da se suberem da piem i da pravim kuponi, a posle i nadolu na noshtni kupaniq i drugite raboti. :)

RiseGirl
07-16-2008, 22:59
Изброй ми 3 неща които искаш задължително да свършиш преди да умреш.... :)

amatorium
07-16-2008, 23:39
Изброй ми 3 неща които искаш задължително да свършиш преди да умреш.... :)

Hm. Da ostavq pokolenie, da ostavq neshto cenno na sveta sled sebe si i da polucha pokoi v dushata si. :)

I vse pak ako trqbva seriozno da otgovarqm bih kazal da se zapoznaq s Rocco i madamite mu, edno turne s NOFX i stana svetoven diktator, za da izpulnq vsichkite ostanali koito sum namislil. 8-)

RiseGirl
07-17-2008, 08:32
С какво се гордееш най-много в града си ? А в себе си ?
Как за теб минава една релаксираща вечер, какво правиш за да си отпочинеш ?
Какво те е впечатлило, изненадало през изминалия месец ?

amatorium
07-17-2008, 10:14
С какво се гордееш най-много в града си ? А в себе си ? Vuv Varna nai-mnogo mi haresvat starite ostanki. V momenta naistina nqma nishto, za koeto da se seshtam i koeto da e krasivo i hubavo, prez poslednite 20 godini pone. V sebe si se gordeq nai-mnogo s pochtenostta si i koqto e v kruvta na celiq mi rod.
Как за теб минава една релаксираща вечер, какво правиш за да си отпочинеш ? Az vecher obiknoveno sum prevuzbuden i ne mi se spi i mi e trudno da zavurshvam otpochivasht. Sex, birichka ili nqkoq hubava kniga ako sum v kushti.
Какво те е впечатлило, изненадало през изминалия месец ? Az ne se vpechatlqvam osobeno lesno, no bqh dovolen da si namerq edin bulgarski film, koito bqh gledal kato maluk. Mnogo dulgo go tursih - Plyontek.

RiseGirl
07-17-2008, 10:27
Какво е най-шантавото обръщение, което са използвали към теб?
Кое е най-лудото нещо ,което си правил?
Ако можеше да си избереш една супер сила каква щеше да е тя?

ако те тормозя прекалено много с въпросите ми кажи :)

amatorium
07-17-2008, 10:44
Какво е най-шантавото обръщение, което са използвали към теб? Ami obichainite, nqkoi i drug prqkor. Edin priatel obichashe da kazva: "Kaji mu Victor i ne go obijdai veche" 8-)
Кое е най-лудото нещо ,което си правил? V kakva oblast nai-ludoto? Zabavno, idiotsko ... riskuvashto jivota? Ако можеше да си избереш една супер сила каква щеше да е тя? Da chuvam mislite na horata.
ако те тормозя прекалено много с въпросите ми кажи :) E nali za tova sum na stola da otgovarqm. Posle kato stana ot nego shte mulcha i shte si pochivam. 8)

RiseGirl
07-17-2008, 17:05
значи мога да продължавам :-D

1.Вярваш ли в съдбата?
2.Какво би направил, ако спечелиш 6 от тотото?
3.Каква музика слушаш?
4.Допадат ли ти хората тук?

засега толкова... :-D

indecent
07-17-2008, 18:01
1.koga mislish da se ojenish?
2.kolko deca iskash da imash?
3.imash li domashen lubimec?

amatorium
07-17-2008, 19:38
значи мога да продължавам :-D

1.Вярваш ли в съдбата? - Da.
2.Какво би направил, ако спечелиш 6 от тотото? - Ne puskam toto, no ako spechelq bih investiral parite v nqkoi ot ideite si.
3.Каква музика слушаш? - Alternative, Rock, Punk, Jazz, Disco ... kakvoto mi dopadne ako e priatno i stoinostno.
4.Допадат ли ти хората тук? - Nqkoi. Ima interesni hora ima i prosti hora. Kato navsqkude.

засега толкова... :-D

amatorium
07-17-2008, 19:42
1.koga mislish da se ojenish? - Ne iskam da e kusno. Iskam da sum mlad tatko. Tochen plan nqmam. Kogato usetq momenta i shte deistvam.
2.kolko deca iskash da imash? - Nai-malko 2 dano.
3.imash li domashen lubimec? - Imah kuche hranitel, koeto me pazeshe ot rojdenieto mi nasam, no pochina ot starost.

Dreammy
07-17-2008, 20:03
Hresvash li jivota si?S kakvo bi go promenil?
Kak mislish, che te opredelqt horata ?
V kakvi otnosheniq si s roditelite si?
Imash li brat ili sestra?
Obichash li jivotnite?Koe ti e liybimo?

I btw - obojavam imeto Viktor ... :)

fall_out_girl
07-17-2008, 21:39
Има ли нещо,което би те накарало да почнеш да свириш на барабани отново?
А доставяше ли ти удоволствие свиренето?
Колко отдавна беше?

amatorium
07-18-2008, 03:10
Hresvash li jivota si?S kakvo bi go promenil? - Dali go haresvam e truden vupros, zashtoto kato cqlo vinagi moga da si predstavq nqkakva fantaziq, v koqto vsichko e perfektno. Tova obache ne e jivot, koito e realen. Inache postoyanno gledam da go promenqm i da razkarvam loshite navici i da izgrajdam hubavi, da vzimam dobri resheniq. Kato cqlo mislq, che pilcite se broqt na esen i e rano da precenqvam dali e losh i dali edna promqna e za dobro i losho.
Kak mislish, che te opredelqt horata ? - Ami dosta razlichno. Momchetata se plashat v nachaloto, a dosta momicheta me priemat za cinichen, predi da me poznavat. Posle kato cqlo nqmam problem s povecheto hora. Nai se qdosvat kato sporqd s men, che sum tvurdoglav i ne priemam chesto mneniqta im.
V kakvi otnosheniq si s roditelite si? - V dobri, makar, che sa razvedeni. Mnogo uvajavam bashta si. Toi e po-tvurd i strog, no e principen. Maika mi e obratnoto - kupondjiika do kolkoto moje.
Imash li brat ili sestra? - Ne.
Obichash li jivotnite?Koe ti e liybimo? - Obicham gi mnogo, osobeno divite. Lubimite mi sa vulka i garvana - mnogo socialni jivotni sa i povedenieto im mnogo mi haresva.
I btw - obojavam imeto Viktor ... :)

amatorium
07-18-2008, 03:15
Има ли нещо,което би те накарало да почнеш да свириш на барабани отново? - Moje bi ako namerq podhodqshti drugari za grupa. Makar che mai po-dobre se spravqm s peeneto, otkolkoto s barabanite. 8-)
А доставяше ли ти удоволствие свиренето? - Az haresvam mnogo muzikata. Beshe si udovolstvie.
Колко отдавна беше? - Dosta. Poslednite klasove na osnovnoto. V gimnaziqta na drugi gluposti me izbivashe.

Btw tozi nick ot Fall out boys li e variaciq? :)

fall_out_girl
07-18-2008, 09:56
Ами да...До скоро има бях мноого голяма фенка,но напоследък не ме влечат толкова...
Още няколко въпроса:
Чуствителен ли си?
Вникваш ли в смисала на песните или ги слушаш просто като за фон...?
Слушаш ли Fall Out Boy?
Предполагам не слушаш чалга.А би ли отишъл на Чалга Дискотека заради приятели/приятелки?

hottie
07-18-2008, 10:24
Би ли врътнал един кючек заради мен? 8-)
Колко пъти пиеш кафе на ден?
За колко време ще си си в БГ?
Още една песничка за кака ти Хоти :oops:

amatorium
07-18-2008, 12:25
Ами да...До скоро има бях мноого голяма фенка,но напоследък не ме влечат толкова...
Още няколко въпроса:
Чуствителен ли си? - Na tozi sum otogovarql.
Вникваш ли в смисала на песните или ги слушаш просто като за фон...? - Slusham vinagi i muzikata i texta. Edna pesen e suvkupnost ot vsichko. Zatova ne obicham izmislena muzika nasila bez nikakuv smisul.
Слушаш ли Fall Out Boy? - Imat nqkolko pesni, koito mi haresvat.
Предполагам не слушаш чалга.А би ли отишъл на Чалга Дискотека заради приятели/приятелки? Ne slusham, no sum hodil chat pat i e mnogo zabavno. Pulno e sus selqci vutre i kato izlezesh na dansinga s 2 momicheta i zapochnete da igraete mrusni tanci i stava zabavno. Muzikata ne e ot takova znachenie kakto kompaniqta i gradusa na nastroenieto 8-) .

amatorium
07-18-2008, 12:56
Би ли врътнал един кючек заради мен? 8-) A ti nqma li purvo da me pocherpish nqkoe pitie 8-) Колко пъти пиеш кафе на ден? Tri puti nqkude.
За колко време ще си си в БГ? Neznam oshte.
Още една песничка за кака ти Хоти :oops: Eto ti edna na frenska grupichka: http://www.youtube.com/watch?v=fTKrNPNxE1k&feature=related :-) I edin specialen pozdrav za pravitelstvoto: http://www.youtube.com/watch?v=SXZVc0h8Gok

indecent
07-18-2008, 13:42
1.koi mislish da e sledvashtiq na goreshtiq stol ?
2.Nqkoga otkradnal li si neshto ?

Dreammy
07-18-2008, 13:46
Hresvash li jivota si?S kakvo bi go promenil? - Dali go haresvam e truden vupros, zashtoto kato cqlo vinagi moga da si predstavq nqkakva fantaziq, v koqto vsichko e perfektno. Tova obache ne e jivot, koito e realen. Inache postoyanno gledam da go promenqm i da razkarvam loshite navici i da izgrajdam hubavi, da vzimam dobri resheniq. Kato cqlo mislq, che pilcite se broqt na esen i e rano da precenqvam dali e losh i dali edna promqna e za dobro i losho.
Kak mislish, che te opredelqt horata ? - Ami dosta razlichno. Momchetata se plashat v nachaloto, a dosta momicheta me priemat za cinichen, predi da me poznavat. Posle kato cqlo nqmam problem s povecheto hora. Nai se qdosvat kato sporqd s men, che sum tvurdoglav i ne priemam chesto mneniqta im.
V kakvi otnosheniq si s roditelite si? - V dobri, makar, che sa razvedeni. Mnogo uvajavam bashta si. Toi e po-tvurd i strog, no e principen. Maika mi e obratnoto - kupondjiika do kolkoto moje.
Imash li brat ili sestra? - Ne.
Obichash li jivotnite?Koe ti e liybimo? - Obicham gi mnogo, osobeno divite. Lubimite mi sa vulka i garvana - mnogo socialni jivotni sa i povedenieto im mnogo mi haresva.
I btw - obojavam imeto Viktor ... :)

Chydesno, moeto liybimo jivotno e vulkut. :)

Heresvash garvanite zaradi blizkiq do horata im nrav predpolagam?(kakto i vulcite)

Kakvo mislish za horata v Angliq?

Koi sa drebnite neshta, koito zabelqzvahs v edna jena?

Kak bi opredelil stila si na oblichane?A stila si na jivot?

amatorium
07-18-2008, 13:59
1.koi mislish da e sledvashtiq na goreshtiq stol ? - Ti koi predlagash? 8-)
2.Nqkoga otkradnal li si neshto ? - Kato bqh maluk sum kradql plodove ot gradinite;ot voennite kato bqh maluk si gepah edin Naruchnik po vzrivni raboti; trubi za funiiki. Naskoro si gepah edna halba za bira ot edno zavedenie, che mnogo beshe gotina. 8-)

amatorium
07-18-2008, 14:14
...

Chydesno, moeto liybimo jivotno e vulkut. :)

Heresvash garvanite zaradi blizkiq do horata im nrav predpolagam?(kakto i vulcite). Mdam. Osven tova te sa ptici, koito umeqt da se naslajdavat na jivota za samoto udovolstvie i sa silno privurzani kum semeistvoto si jivotni.
Kakvo mislish za horata v Angliq? Ami umni sa. Chetat mnogo i se interesuvat mnogo. Obichat da se borqt za kauzi. Uslujlivi hora sa. Nqma go selskoto razdelenie na bogati i bedni (ima go predimno pri imigrantite). Ot druga strana se nabludava edna silna degradaciq na novoto pokolenie, koqto se rosmukva i sred bulgarite, koito jadno kopirat vinagi nai-loshoto ot zapada i nishto hubavo.
Koi sa drebnite neshta, koito zabelqzvahs v edna jena? Manikur, pedikur, jestove, talismani, vsichko. Povecheto hora ne se habqt za drebnite neshta, a v tqh e klucha za razbiraneto na edin chovek.

Kak bi opredelil stila si na oblichane?A stila si na jivot? Obiknoveno hodq obiknoveno oblechen - pantaloche, teniska i tova e. Poveche durja na izchistenite drehi i na materiite. Za stila na jivot - trud i mislovna deinost dokato se pochuvstvam dovolen posle izbuhvane v priatna kompaniq. Vseki svoboden moment si go ostavqm na dviejenieto i sporta. Nakraq nqkoe pitie predi lqgane i taka.

Dreammy
07-18-2008, 17:01
Az produljavam s vuprosite, ako reshish ne otgovarqi (kazvam go ot ychtivost, no ako iskash naistina ne otgovarqi :) ).

Kakvo ti lipsva nai-mnogo ot Bulgariq?Zashtoto tyk, vuv Franciq, na bratovched mi, kato gledam, rakiqta i lykankata mnogo my lipsvat :D

Kazvash, che obichash malkite drebnite neshta v jivota.Koi sa malkite ydovolstviq,koito te radvat?Naprimer az obojavam, kogato izlqza da ima lek vqtur.Osobeno sytrinta mi beshe vurhoven kef,kato chetqh kniga v parka...mmm :smt007

Kakvi ezici govorish?
Privurzvash li se lesno?
Mislish che si naiven?
Liybima misul?

:)

indecent
07-18-2008, 17:39
1.kakvi sa ti planovete za tazi ve4er ?
2.ot kolko godishen rabotish?
3.kakyv sladoled obi4ash? :lol:

cherinka
07-18-2008, 19:21
Кога за последно повръща от много алкохол?

amatorium
07-18-2008, 19:23
Az produljavam s vuprosite, ako reshish ne otgovarqi (kazvam go ot ychtivost, no ako iskash naistina ne otgovarqi :) ) E spoko. Shte otgovarqm. :)

Kakvo ti lipsva nai-mnogo ot Bulgariq?Zashtoto tyk, vuv Franciq, na bratovched mi, kato gledam, rakiqta i lykankata mnogo my lipsvat :D Mmm, hubavo kiselo mlqko, rakiika, slunce, priatelite, rodninite, lozqta mi, moreto ... abe dosta neshta.

Kazvash, che obichash malkite drebnite neshta v jivota.Koi sa malkite ydovolstviq,koito te radvat?Naprimer az obojavam, kogato izlqza da ima lek vqtur.Osobeno sytrinta mi beshe vurhoven kef,kato chetqh kniga v parka...mmm :smt007 - Napravil sum si tuk edin Zen kut s cvetq i kamuni i mnogo obicham da mu se lubuvam. Haresvam samite momenti ... hubav aromat na kafe, hubava glutka bira, sladostta na chistata voda, sutrinnata svejest ... nai-obiknovenite hubavi neshta.

Kakvi ezici govorish? - Angliiski i frenski makar, che frenskiq qko sum go zabravil i vse se kanq da si vzema nqkoq kniga da si go popregovorq.
Privurzvash li se lesno? - Da, no kum neshto hubavo.
Mislish che si naiven? - Spored nqkoi naivnostta e priznak na neobrazovanost. Az lichno smqtqm, che e dobre chovek da e oprosten. Ne obicham hora, koito se pravqt na vajni. Ot druga strana e glupavo da se vqrva slqpo na neshto. Spored men chovek trqbva da bude naiven otnosno blagorostvoto si i nashrek, kogato e zamesen choveshki faktor.
Liybima misul? - Te sa tolkova mnogo. Imam edna ot Bibliqta, koqto da ti spodelq, za kraq na choveshkiq jivot - Prostiqt nikoga nqma nasita, blagorodniqt edin den sam se otegchava ot sebe si.

:)

fall_out_girl
07-18-2008, 19:25
Би ли изоставил приятелите си,заради гадже...?
Гледаш ли Комиците?
Ще ми напишеш ли любима част от текста на любима песен...?

amatorium
07-18-2008, 19:28
1.kakvi sa ti planovete za tazi ve4er ? - Ami sled chas otivam da treniram i sled tova shte hodq na edin casting na sukvartirantkata mi za tanciorka. Sled tova shte vidim kolko chasa e stanalo. 8-) 2.ot kolko godishen rabotish? - Ot 17 nqkude.
3.kakyv sladoled obi4ash? :lol: - Ne qm mnogo chesto sladoled. Posledno mi haresaha sladoledeni ekleri i magnum s pulnej ot bql shokolad.

amatorium
07-18-2008, 19:31
Кога за последно повръща от много алкохол? Na Nova godina bqh v Koprivshtitsa i pihme do 6 sutrinta i zapochna snejna burq i az vzeh reshenieto da otida da si burkam v gurloto dokato si izkaram alkohola. Posle pospah 3-4 chasa, dvoino kafe i nqkude kum 11 i neshto obratno s kolata kum Varna. Dobre che trugnah da hvana malko po-slaba snejna burq, che inache shtqha sigurno i men da me davat zakusal s kolata na Petoluchkata 8-)

Dreammy
07-18-2008, 19:37
Zen kut?Otdavna ne bqh sreshtala chovek, koito e zainteresovan ot iztochna kyltyra.

Shte supostavish li bydizma i hristqnstvoto prez tvoq gledna tochka? (eto tova shte e interesno ;-) )

Meditirash li?

Am, shtqh da te putam i za edin indiec ama ne moga da se setq za imeto my. :? Kato si spomnq i s tova shte te potormozq. 8-)

amatorium
07-18-2008, 19:53
Би ли изоставил приятелите си,заради гадже...? - Az sum go pravil do nqkude. Imah edin priatel, koito se pisheshe golqm pich i hodeshe s edna. N edin kupon prispah s priatelkata i i poneje pravihme sex cqla vecher do sutrinta pred edin drug nash obsht priatel i se zapochnaha golemi panairi mejdu dvete ot zavist i taka ... mnogo stranna istoriq, no e trudna za opisvane.
Гледаш ли Комиците? - Ne.
Ще ми напишеш ли любима част от текста на любима песен...? Az imam mnogo lubimi textove. Neznam v kakva nasoka da e, no shte si izbera edin vse pak:
Pesnichkata se kazva "Idiots are taking over" na NOFX. Eto q: http://www.youtube.com/watch?v=TOPJ90FRZHI Eto texta:

it's not the right time to be sober
now the idiots have taken over
spreading like a social cancer, is there an answer?

Mensa membership conceding
tell me why and how are all the stupid people breeding
Watson, it's really elementary
the industrial revolution
has flipped the bitch on evolution
the benevolent and wise are being thwarted, ostracized, what a bummer
the world keeps getting dumber
insensitivity is standard and faith is being fancied over reason

darwin's rollin over in his coffin
the fittest are surviving much less often
now everything seems to be reversing, and it's worsening
someone flopped a steamer in the gene pool
now angry mob mentality's no longer the exception, it's the rule
and im startin to feel a lot like charlton heston
stranded on a primate planet
apes and orangutans that ran it to the ground
with generals and the armies that obeyed them
followers following fables
philosophies that enable them to rule without regard

there's no point for democracy when ignorance is celebrated
political scientists get the same one vote as some Arkansas inbred
majority rule, don't work in mental institutions
sometimes the smallest softest voice carries the grand biggest solutions

what are we left with?
a nation of god-fearing pregnant nationalists
who feel it's their duty to populate the homeland
pass on traditions
how to get ahead religions
And prosperity via simpleton culture

the idiots are takin over [x8]

amatorium
07-18-2008, 20:03
Zen kut?Otdavna ne bqh sreshtala chovek, koito e zainteresovan ot iztochna kyltyra.

Shte supostavish li bydizma i hristqnstvoto prez tvoq gledna tochka? (eto tova shte e interesno ;-) ) Ami, v sushtnostta si sa dosta ednakvi. Lichno na men ne mi dopada buddizma i indiiskata kultura. Poveche sum zastupnik za osnovite na taoizma. Moga da izpadna v mnogo detaili, no shte stane dulgo. Tova, koeto moga da ti kaja e che nasheto pravoslavno hristianstvo e mnogo po-pravedno v ideite si ot ostanalite hristianski ezichnici.

Meditirash li? - Ne, no razmishlqvam chesto i za da spra nablqgam na piene i buhtene na chovala. 8-)
Am, shtqh da te putam i za edin indiec ama ne moga da se setq za imeto my. :? Kato si spomnq i s tova shte te potormozq. 8-)

hottie
07-18-2008, 20:57
Depuis quand tu n'as pas parl

toti
07-18-2008, 21:09
Имаш ли гъдел?
Какво те кара да изтръпнеш(да замръзнеш на място)?
Посягал ли си да удариш момиче?
Готов ли си да направиш 'големия жест' за да запазиш връзката си?
Харесваш ли природните науки?Коя?

Dreammy
07-18-2008, 21:44
[quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-18-2008, 22:14
[quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-18-2008, 22:20
Имаш ли гъдел? - Da.
Какво те кара да изтръпнеш(да замръзнеш на място)? - Neshto vnezapno kogato sum pil mnogo kafe :)
Посягал ли си да удариш момиче? - Vednuj na maitap edno momiche skochi da me bie, kato bqh nqkude 7m klas i az reshih da q splasha s visok udar s krak ama tq vze che se navede kum men da me obijda i kraka mi sreshtna ustata i. Ottogava nasam ne sum. :)
Готов ли си да направиш 'големия жест' за да запазиш връзката си? - Koi trabva da e "golemiq jest"?
Харесваш ли природните науки?Коя? - Da. Kato maluk bqh mnogo zapalen po arheologiqta, astrofizikata i kvantovata mehanika. Ama predi nqkolko godini se otkazah, zashtoto nqma hlqb v BG za takiva raboti.

amatorium
07-18-2008, 22:22
моят въпрос пропусна... A to bilo vupros. :) Mrazq da izpolzvam fonetichnata, zashtoto e realno pisane na latinitsa. Zashto vsichki otvoreni na kirilitsata ne pishat i s bulgarskiq standart!? No kakto i da e. Dobre. Obeshtavam ot drugata sedmitsa ako pisha da e na kirilitsa. Dovolen? 8-)

Briseis
07-18-2008, 22:24
Какво те отвращва у хората?
Каква жена не би могла да те възбуди?
Изполваш ли дадени хора за лични цели?

amatorium
07-18-2008, 22:31
[quote=Dreamy~~][quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-18-2008, 22:34
моят въпрос пропусна... A to bilo vupros. :) Mrazq da izpolzvam fonetichnata, zashtoto e realno pisane na latinitsa. Zashto vsichki otvoreni na kirilitsata ne pishat i s bulgarskiq standart!? No kakto i da e. Dobre. Obeshtavam ot drugata sedmitsa ako pisha da e na kirilitsa. Dovolen? 8-)

реално или нереално се гледат знаците, а не как си го писал...
това с БДС беше най-тъпото оправдание защо някой не пише на кирилица - EVER! Pone pisha na bulgarski, za razlika ot mnogo hora tuk, koito pishat na kirilitsa, no govorqt na angliiski. :-P

Dreammy
07-18-2008, 22:37
[quote=amatorium][quote=Dreamy~~][quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-18-2008, 22:42
Какво те отвращва у хората? - Prostotiqta i licemerieto.
Каква жена не би могла да те възбуди? - Da kajem, che ako e mnogo krasiva i super tupa shte se vuzbudq, no ako e i tupa i grozna neznam kak shte stane bez da sum bil v zatvora mnogo mnogo dulgo. A da, nechistoplutnostta e mnogo obluskvashto kachestvo ponqkoga.
Изполваш ли дадени хора за лични цели? Ne. Ne haresvam izpolzvachite i ne obicham nito da izpolzvam nqkogo, nito da sum dlujnik bez da mu se otplatq. Osven sexualno de. V sexa sum dolen izpolzvach 8-)

amatorium
07-18-2008, 22:45
...

Seksyalni osobenosti?!Sai Baba?! OMG, ti me razbi :shock: :shock: :shock: Kakvi seksyalni osobenosti, tova ne go znam :shock: Imalo e podozreniq, che se e zalubval v uchenici ot shkolata mu. Osven tova ima neshto osobeno okolo sexualnite mu vqrvaniq. Neznam moje da ne e istina. Moje toi da e prav, az kriv. Az sum sexualno neobuzdan oshte. Kato stana na 50 shte kaja dali e bil prav ;)

toti
07-18-2008, 23:04
Готов ли си да направиш 'големия жест' за да запазиш връзката си? - Koi trabva da e "golemiq jest"?


Да се откажеш от нещо много важно за теб(мечта или принципи),заради някого на когото държиш.

hottie
07-18-2008, 23:16
[quote=Dreamy~~][quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

Dreammy
07-18-2008, 23:35
[quote=the_hottie][quote=Dreamy~~][quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-19-2008, 00:24
[quote=the_hottie][quote=Dreamy~~][quote=the_hottie]Depuis quand tu n'as pas parl

amatorium
07-19-2008, 00:27
Готов ли си да направиш 'големия жест' за да запазиш връзката си? - Koi trabva da e "golemiq jest"?


Да се откажеш от нещо много важно за теб(мечта или принципи),заради някого на когото държиш. Zavisi ot mechtata. Ot princip veroqtno ne. Ama i kakvo e tova strannoto uslovie. :) Obiknoveno chovek se jeni za chovek, koito mu dopada, za da ne se nalaga da izbira podobni neshta. No kato se zamislq, chovek kato se privurje kum nqkoi i e sklonen da si preoburne cqlata vutreshna vselena taka, che nai-realniqt otgovor e DA.

amatorium
07-19-2008, 00:29
...

Aha, mersi :-)

I za da e po temata:

Koq zodiq si? - Skorpion.
Vqrvash li na horoskopi? - Ami predi ne vqrvah, no otkrih, che ima opredeleni naklonnosti v horata, koito sa verni.

Dreammy
07-19-2008, 00:37
...

Aha, mersi :-)

I za da e po temata:

Koq zodiq si? - Skorpion.
Vqrvash li na horoskopi? - Ami predi ne vqrvah, no otkrih, che ima opredeleni naklonnosti v horata, koito sa verni.

Oo, opredeleno e taka :) Az sum lyda na tema horoskop :D Na men ascendenta mi e v skorpion.Znaesh li si ascendenta?V opredeleni slychai se nabliydava po-golqmo vuzdeistvie ot nego,otkolkoto ot zodiqkalniq znak. :)

amatorium
07-19-2008, 00:47
...

Aha, mersi :-)

I za da e po temata:

Koq zodiq si? - Skorpion.
Vqrvash li na horoskopi? - Ami predi ne vqrvah, no otkrih, che ima opredeleni naklonnosti v horata, koito sa verni.

Oo, opredeleno e taka :) Az sum lyda na tema horoskop :D Na men ascendenta mi e v skorpion.Znaesh li si ascendenta?V opredeleni slychai se nabliydava po-golqmo vuzdeistvie ot nego,otkolkoto ot zodiqkalniq znak. :) Chuval sum za nego, no ne sum se zadulbochaval i ne znam moq kakuv e. Edno momiche me beshe pitalo i mi beshe kazalo, no vuobshte ne se seshtam.

gPa3HuTeJl
07-19-2008, 01:02
Ш'е се кандидатирам и аз за 1 горещ стол :!:

Escarina
07-19-2008, 01:51
Ако играеш ролята на роб в леглото, какво би искал да направи господарката ти?

Каква е любимата ти част от секса като изключим това, което вече си ми казвал?

Опиши ми една твоя сексуална фантазия.

amatorium
07-19-2008, 01:59
Ако играеш ролята на роб в леглото, какво би искал да направи господарката ти? - Neshto, perverzno i arogantno, koeto ne ochakvam. Neshto po gospodarski.

Каква е любимата ти част от секса като изключим това, което вече си ми казвал? - Osven oralnata haresvam mnogo da izmislq neshto, koeto momicheto ne e pravilo. Neshto predizvikatelno.

Опиши ми една твоя сексуална фантазия. - Haide shte kaja neshto po-moralno v sluchaq - primerno, nqkoe momiche direktno da me predizvika za neshto sexualno.

Spider4eto
07-19-2008, 02:03
Ако хванеш златната рибка и имаш право на 3 желания, какво би си пожелал?
Кое е нещото, което винаги си искал да направиш, но не ти е достигала смелост?
Опиши се с 5 думи

TheNewReligion
07-19-2008, 02:12
Не съм чела всички мнения и , ако повторя някой въпрос , моля да ме извините :
1. Какво е за теб изкуството ?
2. Какво вечеря ?
3. Можеш ли да спиш без възглавница ?
4. Как би ял мусака , ако нямаш никакви прибори ?
5. Ако сам се изгубиш в непозната гора какво би направил ?
6. Кои са 3-те неща , които ще вземеш със себе си на самотен остров ?

amatorium
07-19-2008, 02:32
Не съм чела всички мнения и , ако повторя някой въпрос , моля да ме извините :

Hah, eto tova sa stranni vuprosi kato ot Cosmopolitan :)
1. Какво е за теб изкуството ? - Neshto, koeto edin chovek vijda ot prirodata i jivota i uspqva da go izrazi prez negoviq mirogled.
2. Какво вечеря ? - Siomga s chesnov sos.
3. Можеш ли да спиш без възглавница ? - Da.
4. Как би ял мусака , ако нямаш никакви прибори ? - S ruce.
5. Ако сам се изгубиш в непозната гора какво би направил ? - Do sega nikoga ne sum se gubil v gora. No ako se se sluchi, v zavisimost koq chast ot denq e bih si opredelil posokata. Ako e sledobed, bih zapochnal da mislq da si opravqm lager za noshtta.
6. Кои са 3-те неща , които ще вземеш със себе си на самотен остров ? - Noja si, Analektite na Konfucii i Bibliqta.

amatorium
07-19-2008, 02:41
Ако хванеш златната рибка и имаш право на 3 желания, какво би си пожелал? - Da polucha vsichkata mudrost na vselenata. Posle bih si poiskal drugite 2.
Кое е нещото, което винаги си искал да направиш, но не ти е достигала смелост? - Hm. Da si premahna loshite navici,
Опиши се с 5 думи - Sexualen, nezrql, glupav, strahliv, chovek.

Spider4eto
07-19-2008, 02:55
Ако разбереш, че ти остават 24 часа живот какво ще направиш?Кое от нещата,които ще направиш, ще е първо?

Ситуацията, в която си се чувствал най-сконфузено и сдухано?

Ако беше животно, какво щеше да бъдеш?

Какво би избрал: къща на брега на морето или къща на брега на планинско езеро?

Кое е нещото, за което мислиш най-често?

Кое предпочиташ: да снимаш или да те снимат?

Сори, че са толкова много въпросите, ама ми дойде музата :D

Mementomori
07-19-2008, 08:15
Кои държави си посещавал?
Студент ли си?(Понеже не се разбра точно..)
В какво училище си учил?
Обвързан ли си в момента?
Правил ли си секс без чувства,а само с привличане?
Какво мислиш за секса за една нощ?Правил ли си такъв?
Смяташ ли да останеш за постоянно в чужбина?

fall_out_girl
07-19-2008, 08:33
Значи си падаш по секса за една нощ?
А от къде идва ника ти?
А аватара...Има ли нещо с което да го свързваш?
Кецове,Маратонки или...?

hottie
07-19-2008, 09:42
Днес май тръгваш. Стегна ли си багажа... а може би вече летиш?

amatorium
07-19-2008, 12:22
Ако разбереш, че ти остават 24 часа живот какво ще направиш?Кое от нещата,които ще направиш, ще е първо? - Takova neshto ne moga da kaja. Veroqtno shte si vzema sbogom s blizkite.

Ситуацията, в която си се чувствал най-сконфузено и сдухано? - Ne se seshtam.

Ако беше животно, какво щеше да бъдеш? - Az sum jivotno.

Какво би избрал: къща на брега на морето или къща на брега на планинско езеро? - Estestveno che na moreto.

Кое е нещото, за което мислиш най-често? - Sex.

Кое предпочиташ: да снимаш или да те снимат? - Da snimam.

Сори, че са толкова много въпросите, ама ми дойде музата :D

amatorium
07-19-2008, 12:27
Кои държави си посещавал? - Turciq, Gurciq, Makedonia, Franciq, Germaniq, Holandia, Shveciq, UK, Irlandiq, USA, Kitai.
Студент ли си?(Понеже не се разбра точно..) Da. Prekusnal.
В какво училище си учил? - Matematicheska.
Обвързан ли си в момента? - Ot chasti.
Правил ли си секс без чувства,а само с привличане? - Privlichaneto ne e li chuvstvo? 8-)
Какво мислиш за секса за една нощ?Правил ли си такъв? - Haresva mi mnogo.
Смяташ ли да останеш за постоянно в чужбина? - Dokato ni upravlqvat bokluci i naroda ni e takuv smotan veroqtno.

amatorium
07-19-2008, 12:30
Значи си падаш по секса за една нощ? - Mda.
А от къде идва ника ти? - Ot edin razkaz, koito pisah predi dosta vreme.
А аватара...Има ли нещо с което да го свързваш? - S texta v podpisa mi 8-) Кецове,Маратонки или...? Sportno elegantni obuvki ili oficialni obuvki.

amatorium
07-19-2008, 12:32
Днес май тръгваш. Стегна ли си багажа... а може би вече летиш? Trugvam sled malko. Da si doopeka pitsite i v sled 2 chasa sum po putq. :D

hottie
07-19-2008, 13:11
Лек път ! Пийни и едно за мен в самолета и до скив ;)

amatorium
07-19-2008, 13:53
Лек път ! Пийни и едно за мен в самолета и до скив ;) Haide priatni pochivni dni ot men. Kato se vurna jvot i zdrave ako ima vuprosi shte dootgovorq v nedelq. ;)

illidan_stormrage_bg
07-19-2008, 17:47
Искам да те поздравя с няколко велики български песни:
http://vbox7.com/play:61b48862
http://vbox7.com/play:94fbad0c

Поклон пред певците, жалко че не се сред живите за да ни радват още.

Въпроса ми е в Англия виждал ли си Ariel Atom 3 или Ariel Atom 500 или друг модел на фирмата ?

Освен това момиче с което си разменяте поздрави имаш ли друг любим потребител

amatorium
07-21-2008, 10:14
Mersi za pozdravite. Imam nqkolko lubimi potrebiteli tuk. Koga trqbva da otstupq stola? 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
07-21-2008, 10:26
днес :)

Избирай си жертвата, питай я и я пържи на стола. ;)