PDA

View Full Version : Еротични(палави) SМС-и



pyfpaff
07-15-2008, 22:12
такам...както си показва и заглавието..това е което търсим..наблягам на ПАЛАВИ И ЕРОТИЧНИ а не просто СМС-и....
благодаря предварително..и който няма какво да каже..нека замълчи и без подигравки и отговори от вида..помисли...сети се сама..пф..щом искам помощ явно сама не ми се отдава...

baby_girl_vn
07-15-2008, 22:17
Търсиш смс или искаш да споделим :) :)

HeartBreakKid
07-15-2008, 22:18
СМС от рода на: "Искам всичките твой 22 сантиметра в мен винаги ми действа възбуждащо :) " :P

Love_Is_The_Answer
07-15-2008, 22:20
Az sam polu4avala takiva sms-i ... ima6e ne6to ot sorta .. predstavi si,4e si gola .. az sam do teb i prkarvam prasti po cqloto ti tqlo .. posle sluskam kub4e led po teb i zasmukvam zarnata ti :D nekfi takia ne6tica li tarsi6 :razz: :razz: :razz:

pyfpaff
07-15-2008, 22:23
дааа именно...но за момче...в смисал да пратя нещо такова на приятеля ми.. :) благодаря мнооооогооо :-)

I_likE_Sex
07-15-2008, 22:26
Аз пък търся за хермафродит :D

baby_girl_vn
07-15-2008, 22:28
Ето един мой: Представи си че го докосваш с върха на езика си и се покачваш бавно нагоре по настръхналото ми горещо тяло,аз бавно слизам надолу и допирам устните си до гърдите ти.А той бавно,бавно бавно прониква в теб.
Този си го пазя,защото ситуацията беше много яка :oops: :oops: :oops: Получавам този смс и приятелят ми звънна на вратата и просто се случи :P :P :oops: :oops: :P

pyfpaff
07-15-2008, 22:29
ooo super.... zavijdam tiiiii :P

KrisLovePuti
07-15-2008, 22:32
просто му напиши иснам да се чукаме като животни (може и като зайци) и до две мин ще звъни на вратата ако не влезе направо де..

MajeStic
07-15-2008, 22:33
Аз много обичам да ми пращат такива SMS-и стига ДА НЕ СА ОТ ИНТЕРНЕТ (;

pyfpaff
07-15-2008, 22:35
ee..аз не очаквам някакви изтъркани и банални..именно затова пиша тук...ако някой нещо е пращщал..да сподели и каквото е по ценно ... :P

nimfata
07-15-2008, 23:39
Затвори очи и си представи как ти завързвам очите.С език минавам по цялото ти тяло, с нокти докосвам сетивата ти... Събличам те и ...
Нещо такова ;)

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 23:48
Аз пък търся за хермафродит :D

От к1в зор ще пращаш на майка ти так1в смс !?

manichka_14
07-16-2008, 10:30
Искам да правим див и неконтролируем секс ! :D :D :D

ivito_13
07-16-2008, 10:34
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)

nimfata
07-16-2008, 10:50
Едно предложение -> Искам да ме притиснеш до стената, страстно да ме целуваш, да се съблечем взаимно, докато се опипваме и галим и да ме чукаш диво...


Оригинално е, да знаеш.:)

hgfh
07-16-2008, 11:34
Едно предложение -> Искам да ме притиснеш до стената, страстно да ме целуваш, да се съблечем взаимно, докато се опипваме и галим и да ме чукаш диво...


Оригинално е, да знаеш.:)

abe chovek mn gotini neshta izmislqsh :) :-D naistina mn me kefish

emchetyyy
07-16-2008, 12:00
интересна е темата моля някой ако намери такива смси да каже :-P :)

LiloTa
07-16-2008, 12:26
представи си че сме сам-сами...в тъмната гора..на мен ми става топло и те моля бявно,една по една да махнеш ввсички дрехи от мен,след това правя това с тебе...след което те яхвам и не те пускам докато спреш да можеш да си го дигаш :P :P


може да подейства :) :-D

mishaaaaa
07-16-2008, 12:40
"Съблечи ме с устни ... разкъсай дрехите ми ... излижи цялото ми тяло, без да оставяш дори сантиметър.
Харесва ти, нали? А ще ти хареса ли да го поема в устата си целия?
Мммм, да, жестоко е! Зърната ми настръхната от твоите звуци ....
знам, че ме желаеш, ела, вземи ме ... чукай ме като за последно ..."


Дано върши работа, аз такива смс-и обичам да пращам на приятеля си и винаги аз си ги измислям :oops:

nimfata
07-16-2008, 13:44
Едно предложение -> Искам да ме притиснеш до стената, страстно да ме целуваш, да се съблечем взаимно, докато се опипваме и галим и да ме чукаш диво...


Оригинално е, да знаеш.:)

abe chovek mn gotini neshta izmislqsh :) :-D naistina mn me kefish


:oops: Mersi

GabisiTa
07-16-2008, 13:57
Ммм аз си ги измислям самичка... :oops: Опиши му какво ще направиш с него... няма как да не подейства... ;)

kalpazanka
07-16-2008, 14:02
Ммм аз си ги измислям самичка... :oops: Опиши му какво ще направиш с него... няма как да не подейства... ;)
Това е :)

nimfata
07-16-2008, 14:08
Ти знаеш най-добре какво му харесва - нокти, език по корема, гъделичкане... Напиши, че ще му го направиш ;)

qg0dkata
07-16-2008, 14:20
Ти знаеш най-добре какво му харесва - нокти, език по корема, гъделичкане... Напиши, че ще му го направиш ;)

+1


Ммм аз си ги измислям самичка... Embarassed Опиши му какво ще направиш с него... няма как да не подейства... Wink

+1

You can take me there..
07-16-2008, 15:54
давайте още такива смс-и...а на авторката браво за темата...щото и на мен ми трябват такива смс-и за момче...и не ми се отдава да си ги измислям сама... :P

donkihot
07-16-2008, 16:03
не сприрай да ме гледаш...харесва ли ти,нали? знам,4е ме желаеш..знам,4е искаш да ме докоснеш нежно с език...то4но там..да,мило знам,4е го искаш...защо ме караш да те 4акам,знаем,4е и двамата се желаем неконтролируемо..просто ела..и нека превърнем последната ти фантазия с мен в реалност...

pyfpaff
07-16-2008, 16:14
олее страшниии сте...талантииииии :-) :-) :-)
мерси много...всичките са супер...който има и още предпожения нека сподели..

i'm so excited!
07-16-2008, 16:20
влажна съм ,ела да ме изсушиш

:D :D

едит: това беше тъпо :-o

:D :D

partychild
07-16-2008, 16:25
Аз пък търся за хермафродит :D

От к1в зор ще пращаш на майка ти так1в смс !? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

InSoMn1aC
07-16-2008, 16:46
не сприрай да ме гледаш...харесва ли ти,нали? знам,4е ме желаеш..знам,4е искаш да ме докоснеш нежно с език...то4но там..да,мило знам,4е го искаш...защо ме караш да те 4акам,знаем,4е и двамата се желаем неконтролируемо..просто ела..и нека превърнем последната ти фантазия с мен в реалност...
Ох... това ми хареса най-много :oops: :-)

donkihot
07-16-2008, 16:52
не сприрай да ме гледаш...харесва ли ти,нали? знам,4е ме желаеш..знам,4е искаш да ме докоснеш нежно с език...то4но там..да,мило знам,4е го искаш...защо ме караш да те 4акам,знаем,4е и двамата се желаем неконтролируемо..просто ела..и нека превърнем последната ти фантазия с мен в реалност...
Ох... това ми хареса най-много :oops: :-)



радвам се! още не см го изпробвала..ама доста такива подобни съм писала на приятеля ми и доскоро той ми се смееше..ама напоследък взе да връща..ама съм ги изтрила за жалост..ако измисля още нщ ще драсна.

djidjoleo
07-16-2008, 16:59
predi vreme mi isprati moq priqtel 1 sms 4e iska da me razkusa da me celuva tam... dame...

hgfh
07-16-2008, 20:36
влажна съм ,ела да ме изсушиш

:D :D

едит: това беше тъпо :-o

:D :D

beshe smeshno :lol:

hgfh
07-16-2008, 21:04
нейно прокарвам пръсти между краката си в ума ми се въртят мисли които би ни харесвали на теб и на мен .. леко прехапвам устни и си представям че си до мен и мога да ти се нахвърля и да докосна всяка една част от теб .. не ме карай да продължа да пиша а ела
да ти покажа неща които не си мислил че ще видиш

получи се мн глупаво но реших да се опитам

MakeMeLaugh
07-16-2008, 21:19
прокарвам пръсти между краката си

само това ми хареса от всички.... ;д;д;д;д;

nimfata
07-16-2008, 21:25
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)



Тази вечер ще те разцепя от мощен, разбиващ, потресаващ СЕКС ... Обичам те {} :shock: :shock: :shock:

hgfh
07-16-2008, 21:44
а не е нужно да ми се подиграваш знам че се получи тъпо но какво да направя не съм поет
:lol: 8-)

yuyuto
07-16-2008, 21:53
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)



Тази вечер ще те разцепя от мощен, разбиващ, потресаващ СЕКС ... Обичам те {} :shock: :shock: :shock:
Да, това определено кефи... :grin: :grin: :lol:

emchetyyy
07-17-2008, 11:49
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)



Тази вечер ще те разцепя от мощен, разбиващ, потресаващ СЕКС ... Обичам те {} :shock: :shock: :shock:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nimfata
07-17-2008, 13:44
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)



Тази вечер ще те разцепя от мощен, разбиващ, потресаващ СЕКС ... Обичам те {} :shock: :shock: :shock:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Ще те чукам като куче... Обичам те, принцесо моя {} :lol: :lol: :lol:
Още едно предложение... А мислях, че на мен нещо ми има...

:shock:

pyfpaff
07-17-2008, 19:57
сигурна съм че има и ощееее...айдееееееее

Puky
07-17-2008, 22:47
Усещаш ли това,което напира за горещи страси отвътре.. Леко драскам с нокти твойте гърди.. Спускам език по мускулите надолу...Ела ме вземи!!!.. :-) :oops: :oops:


П.С. Ей сега го измислих .. не е кой знае какво , но може и да подейства.. ;)

`'Sweety`'
07-17-2008, 23:25
ако ти изпратя смс ще си играя с мислите ти,ако ти се обадя,ще си играя с чувствата ти,ако те видя,ще си играя с тялото ти :D

един съвет-лягай да спиш
една лъжа-идвам при теб
една истина-ще те скъсам от секс :grin:
една подробност-незнам кога

една цигара скъсява живота с 30 мин. а секса го удължава с 1 час.В момента пуша-помогни ми да живея!

ако левият ти крак е Коледа,а десния-Нова година,бих искала да те посетя между празниците :D :D :D :D

ХЕЙ, секси! какво ще кажеш за един бурен,мръсен,неустоим,стра тен бой с възглавници!

обичам да е голям,да го вдигнарда го размърдам и да го поема,да влезе вътре в мен и да ме измори-това е то.................удоволствието от уискито!!!! :D

ELFIQ
07-18-2008, 12:48
Усещам как възбудата ти постепенно нараства.Докосвам те с език и ти стенеш, а аз те захапвам нежно със зъби, защото искам да се убедя, че си жив.Трепериш, но не от болка, настръхваш, но не от студ.Желаеш ме и аз съм твоя....... ела и ме вземи :-)
:grin: :grin:

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 12:59
babity си пада много по такива смс, нали Hаде... :D

pyfpaff
07-18-2008, 15:20
сега се сетих имаше някав...
дръпни ме на сила..рацете ми хвани..накарай ме да стане без да ме боли..ама по нататъка не го помня :D

L0LiPoP
07-18-2008, 16:01
Аз ако напиша какви еротични смс-и съм писала ще ме баннат от форума :D

pyfpaff
07-18-2008, 22:09
близалчицееееееее :D как ще те баннат бе..аиде сега е момента да ги споделиш..

Komar
07-18-2008, 22:51
Възбуда с sms е най-малкото което мога да ти дам,не се занасяй,ела да те изям.Ще се къпеш в сметана,ще бъдеш моята черешка и ноща ще ти се види тежка!

Искам да си играчка за рожденият ми ден,с теб чршафите да мачкам,да те имам само ден!

Днес ще грабя аз от любовта ти,ще построя за тебе приказен палат,а вътре с Кама Сутра под ръка ще те направя най-искусен акробат!

Тебе искам да докосна и до теб в леглото да се просна,на ушенце да ти шепна и в ръцете ти да трепна!

Сексът е като математиката.Събираш телата,разделяш краката,изваждаш дрехите.Хайде да решаваме заедно задачи!

Искам езикът ти да играе брейк в моята уста и като Титаник да пътува между моите бедра!

Ще бродя с длани където искам,ти ще плъзгаш език където аз реша,а ти ще ме изпиваш грозно с очи и ще се молиш да сме някъде сами!!

Ако до 25 секунди не ми отговориш,а вече изтекоха 15,така че до 10 секунди не получа ли sms от теб ми дължиш един див sex!Времето изтече!Чакам те!

Аз съм малко перверзно човече, преоблечено като твоя GSM.В момента си играеш с интимните ми части и съдейки по усмивката на лицето ти, много ти харесва.

Айде имате СМС-и за една седмица напред... ще се постарая още! Дано
са ви харесали :)




:razz:

Spider4eto
07-18-2008, 22:53
Възбуда с sms е най-малкото което мога да ти дам,не се занасяй,ела да те изям.Ще се къпеш в сметана,ще бъдеш моята черешка и ноща ще ти се види тежка! Тва една от моя клас го беше патила на един от съседния :razz: :razz: :razz: голям смях падна

Komar
07-18-2008, 23:02
ще те чукам бясно и страстно, ще те чукам бавно да ти е гадно, ще те чукам с чувство, защото чукането е изкуство!

Ако искаш да имаш връзки в ада,изчукай се с дявола.И нека този дявол бъда АЗ!!!

Усмихни се ако не носиш никакво бельо и ме желаеш
Усмихни се ако искаш езика ми върху голото ти тяло
Обади ми се ако ме искаш до теб да правим горещ СЕКс!!!

Кога ако не сега?
Къде ако не тук?
Как ако не така?
С кого ако не с теб?

Небето е ясно
леглото е тясно
обичам те страстно
гълъбче прекрасно

БОже , дрехите ви биха изглеждали невероятно разхвърляни по пода на спалнята ми

На 31 декември ще се извърши престъпление!Време-около полунощ,място-твоето легло,извършител-аз,мотив-страст.Целувам те страстно и бясно..

Аз мърдам...ти мърдаш...аз мърдам...ти мърдаш...Ако мърдаме по-бързо , ще свършим по-бързо...Ех този шах :)

Mislih Mnogo OTnosno Men,Teb otnosno nas i re6ih 4e trqbva da ti go kaja mnogo mi e trudno no ne moga da jiveq po tozi na4in da kriq tazi isitna ot teb Iskam da Sk1same........................................... 4ar6afite ot SEX


klub: "Zaden dvor",organizira kupon pod deviza "Zdravo da ti vliza,bez da ti izliza".Za redovno pose6tenie i zadno namalenie,za akt bez spirka ima bonus i SVIRKA

Obi4am go tvoq malkiq! Me4taq s nego da si poigraq.
Iskam da go hvana. Obi4am da go stiskam i da go natiskam!
Priznavam si: ima6 stra6en TELEFON!!!

Sno6ti te tursih navsqkude, iskah da te ysetq vurhy moeto golo tqlo,
da 4yvstvam aromata ti, da vlqza v teb...Kude be6e glypava pijamo?

Iskam te! Iskam da te zamukna v krevata, da te mu4a i izpotq,
da te tresa, dokato sum v teb i tqloto ti da gori

"iskam da me celune6 tam kydeto nikoi ne me e celuval...." "na havaite mili4koo "

Beshe mi toplo i priatno! Pipah go, galeh go, iskah go, stiskah go, dokato poteche biala technost, za parvi pat v jivota si doiah krava!!!

Ne e losho da si iaice: samo vednaj se chukash v jivota si, samo za 4 minuti se vtvardiavash i edinstvenata jena, koiato sedi varhu liceto ti e maika ti...

Сега малко за наливане !

Ia ne se pali, che vij - moje i da izgorish.Iskam taia, poleka-leka, da mi chuknesh dva-tri teka.

Daje chak me hvana strah - shte me skasash, no ot smiah.Dokoga shte mi se hvalish, dokoga shte mi se palish

Kvo ti stava be, chovek? Penisut ti pak e mek.Kaza mi, che shtom ti stane, shte me skasash ot ebane

Niama li svurshvane taia poziciia, to ebane li i e ili inkvizicia!

Niama ne moje! Nyama ne iskam!Kureca tvoi shte go ustiskam.

Zenata obicha da ima chetiri zivotni v kushtata si.Jaguar pred vratata, lisica v garderoba, bik v krevata i idiot kojto da plashta za vsichko tova.

Сам0 с една целувка м0га да те п0бъркам само с един поглед мислите ти ще 0бъркам сам0 една н0щ и ще те п0длудя.Предчувстваш ли т0ва к0ет0 ще ти причиня??

Ае стига толкова от мен че ми писна :)

babity
07-18-2008, 23:28
Най - най - най - маняшкия ми смс го открих една сутрин след една хубава почерпка предната вечер. Беше до непознат номер и пишеше цитирам дословно: искам да ти го усетя между краката си! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

emchetyyy
07-19-2008, 08:51
сега се сетих имаше някав...
дръпни ме на сила..рацете ми хвани..накарай ме да стане без да ме боли..ама по нататъка не го помня :D
Дръпни ме на сила ръцете ми хвани .. накарай ме да викам без да ме боли прехапвай устните ми , езика ми смучи , о , нека вършим лудории до зори ... :) :-P :-P

Xtuning
07-19-2008, 09:49
Бившата ми беше пратила един . Не се бяхме виждали вече 1 седмица :
" слънце , само да се върна и ща клатя кат гладен циганин- джанка "

DamaTa.v.Zelen0
07-19-2008, 10:11
Бившата ми беше пратила един . Не се бяхме виждали вече 1 седмица :
" слънце , само да се върна и ща клатя кат гладен циганин- джанка "
:lol: :razz: :razz: :D :D :razz: :razz: :razz:

По темата: " Мило, знаеш ли какво ми се иска? О да, знам, че знаеш и знам, че само ти умееш да го правиш толкова страстно.. Представи си как ме събличаш, как минаваш през цялото ми тяло с целувки и език, как стигаш Там, как проникваш в мен..Ах ти палавнико, още ли има? Е, ела и ми покажи какво можеш.. Обичам те! " :oops:

CocainCocktail
07-19-2008, 10:53
ако е измислено като стихче ще е по-добре според мен. например...
Хареса ти нали,
съблечи ме със очи,
пръстите плъзни,
пожара потуши,
щом изпълниш твоите мечти.


Обичам те!
Та ти го знаеш.
Привличам те,
и аз това го знам.
Събличай ме-
това го искам.
Прави го с мен,
това е моята мечта.


Плъзгат се пръстите,гореща е дланта
усещам целувките,гадаят те за вечерта.
Гадаят как ще искам да те поваля
във мойто топло легло...
Обещай ми ,че там,
в този наш свят храм.
Ще изпълниш до една,
всяка своя фантазия!

niquetamere
07-19-2008, 12:04
Съжалявам много , трудно ми е да издържам повече, мислих кога и как да ти го кажа и мисля ,че това е подходящия момент .... мисля си ,че трябва да оставим всичко и да СКЪСАМЕ ........ чаршафите от секс !


подобрения всякакви ,но все пак замисъла е един.

EleCtriC4yYy
07-19-2008, 13:36
готини са ... брао ! :smt118

PollyPoi
07-19-2008, 15:15
Яяяя гледай ти...какви таланти имало тук. 8-)

Komar
07-19-2008, 18:33
Яяяя гледай ти...какви таланти имало тук. 8-)

Поети направо :oops: :oops:

emchetyyy
07-20-2008, 15:05
:-P :-P :-P :-P

BaiToq
07-20-2008, 15:37
Искам да та люба
на дуваря :lol:

donkihot
07-20-2008, 16:03
ся си гледах телефона и намерих един кадето аз съм му пращала на милото...та понеже е доста тъпи4ък кръщавам неговото име с Т а мойто с Д

Д иска Т в леглото..(не,не Д не е пияна)..та..тя го иска,ама тои го няма..(не,споко ,добре е)..и Т май иска Д..ама ако е така Т не трябва да 4ака..Д се надява на манинку...ласки скоро,а Т иска ли нещу?


не полу4их отговор...но това е може би защото той не отговаря на смс...а звъни...ама не ми и звънна,защото на следваия ден го подсетих за смс...и той..къв смс??? и аз мии..и после го про4ете...ама ве4е нямаше смисъл..

ELiTyYy
07-20-2008, 18:33
S ustni izpivai me,s prysti izvaivai me...S pogled risuvai nejno po men....Tiho proshepvai mi kak me jelaesh ti..kak si mechtaesh samo za men..Bez dyh ti ostavi me do sutrinta...
Tova beshe ot edna pesen...ama ne pomnq koq...bqh go pisala na bivshiq... :) dobra rabota vyrshi... :)

ivana0895
07-20-2008, 19:59
Mi az s1m izpra6tla eto tak1v : predstavi si kak nejno zahapvam ystnite ti , ostavqm smy4ka na vrata ti i bavno se spyskam nadolo a tam ve4e4 ti kazva6 kakvo da pravq ... :) :grin: :-) a eto vi i edin koito mi go prati biv6oto mi gadje sled kato sk1sahme :Kaji mi sega moje6 li da spi6 spokoino 6te moje6 li da jivee6 bez men za6toto az na dali 6te moga da spq i da se hranq bez teb ne zna6 proso kolko te obi4am :) ( a toi me zarqza , qvno mainata ti im deistva na mom4etata ) :D

hAkEr4E
07-20-2008, 21:27
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

Xtuning
07-20-2008, 22:22
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

АХхаХахАХахАХахАХахАХахАХ ахАХахАХаххАХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FeelMyPain
07-20-2008, 22:37
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

АХхаХахАХахАХахАХахАХахАХ ахАХахАХаххАХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ьахьхахьахьахаьхьахьхьах не не ен ен ен ене тва 100% му е спечелило "порене" :lol: :lol: :lol:

pyfpaff
07-21-2008, 20:59
аййдееее не сте се изчерпалии...сиг съм ..всяка вечер пишете мръсни смсиии....споделетеее :D :P

paola_Rey
07-21-2008, 21:22
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

АХхаХахАХахАХахАХахАХахАХ ахАХахАХаххАХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ьахьхахьахьахаьхьахьхьах не не ен ен ен ене тва 100% му е спечелило "порене" :lol: :lol: :lol:aaaaaaaaaaaa ne ne ne ne ne :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :shock: :shock: :shock: :shock:
xarabiq ako nqkoi mi go kaje tva 6te sam go zarqzala na sekundata :shock:

sladkoto8801
07-21-2008, 21:47
mnogo gotini sms-4eta ste pusnali :D :D
az se se6tam za edin:



V momenta izgarqm ot stranen kopnej vuv vsqka moq dupka da mi gi navresh..... :-D

Komar
07-22-2008, 11:05
Napisah 100 SMS-a a nikoi ne kaza daje 1 mersi tc tc... neblagodarnici :D

hgfh
07-22-2008, 11:31
Napisah 100 SMS-a a nikoi ne kaza daje 1 mersi tc tc... neblagodarnici :D

mersii :P

SJD
07-22-2008, 12:15
аййдееее не сте се изчерпалии...сиг съм ..всяка вечер пишете мръсни смсиии....споделетеее :D :P

Напиши му : Искам да ме гнясаш ДУШМАНСКАТА !!!

бъзикам се ;)
Ако ше му пишеш еротичен СМС най-добре е ти да си го измислиш, защото ти най-добре знаеш на него какво му харесва ;) Развитни перврзното си въобръжение :D

pyfpaff
07-22-2008, 21:48
daaaaaam i az mersii :D :-)

xpucuto
07-22-2008, 22:47
Аз и ти на плажа.
Галим телата си треперещи от дива страст, все още мокри от солената морска вода.Пясъка полепва по кожата ни, слънцето гали нежно с лъчи голите ни гърчещи се тела.Аз крещя от удоволствие усещайки как навлизаш в мен все по-дълбоко и по-дълбоко...

.................................................. ..................................................
Сега го измислих 8-) тъпо е ама ко да се прави :D

pyfpaff
07-23-2008, 08:03
[quote="xpucuto"]Аз и ти на плажа.
Галим телата си треперещи от дива страст, все още мокри от солената морска вода.Пясъка полепва по кожата ни, слънцето гали нежно с лъчи голите ни гърчещи се тела.Аз крещя от удоволствие усещайки как навлизаш в мен все по-дълбоко и по-дълбоко...

.................................................. ..................................................
Сега го измислих 8-) тъпо е ама ко да се прави :D[/quoo


olEeeEeeEe maikOoOo

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 20:30
не сприрай да ме гледаш...харесва ли ти,нали? знам,4е ме желаеш..знам,4е искаш да ме докоснеш нежно с език...то4но там..да,мило знам,4е го искаш...защо ме караш да те 4акам,знаем,4е и двамата се желаем неконтролируемо..просто ела..и нека превърнем последната ти фантазия с мен в реалност...
Ох... това ми хареса най-много :oops: :-)
и на мен :oops:

ELFIQ
07-26-2008, 14:07
Vuzbyda s SMS e nai-malkoto,koeto moga da ti dam!Ne se zanasqi,a ela da te izqm!Iskam da sum tvoqta chereshka i da svalqsh bavno vsqka dreshka!Iskam nejnichko da me celyvash i sled SEXA samo mene da synuvash!

Imam si edna mechta - da sum s teb do sutrinta!Da me gledash pravo vav ochite, da ti shepna nejno na uho,da celuvam tvoito golo tqlo i s teb da budem edno cqlo

Jelaq te! Vulkan ot men izrigva i lavata v nego e strastta! Jelaq te! Ela i ugasi me stom az sum ogyn ti bydi voda!

Iskam da te lubq!Iskam da te nakaram da izpitash nai-golqmoto udovolstvie v jivota si, da te dokosvam do takava vyzbuda, che da iska6 vechno da se lubim bez krai!!!

Iskam te,iskam da te zamakna v legloto,da te my4a i potq,da te pobarkvam ot celuvki,d ate hapq I dera,da si samo moi...Do kato sam s teb,ve4no tvoq:qnica.

Hqkade ima race koito iskam dokosna!Nqkade ima o4i,koito iskam da vidq!Nqkade ima ustni koito jaduvam da vkusq!Nqkade ima 4ovek koito mi lipsva!i tova si ti!!!

6te brodq s dlani kadeto iska6 ti,6te plazgam palavo ezika si kadeto az re6a,6te me izpiva6 qrostno s o4i i 6te se moli6 dvamata da sme sami!!!

Iskam da si oreh4e.Da te 4ukam,da te 4ukam,dokato te razpukam


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sladkata_bebz
07-26-2008, 20:33
Дръпни ме насила в ръцете ти ме хвани...накарай ме да викам без да ме боли!Притисни ме до стената,страстно ме целувай,устните ми прехапи!Знам че го желаеш..искаш го нали?! ..щом в ръчичките ми ти попаднеш,ще го имаш разбери...



сега го пратих на мойто мило,подлудих го :grin: :grin: :grin:

sladkata_bebz
07-26-2008, 20:42
ооо да сега ми се обади...оооо да май съм късметлийка утре :P :oops: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

You can take me there..
09-13-2008, 17:37
айде дее...не вярвам да сте се изчерпали 8-) трябват ми много такива смс-чета...понеже не ми се отдава да си ги измислям сама... :) :P

cMon
09-13-2008, 17:47
ще ти сготвя толкова секси пиле с картофи , че после ще пъшкаш в екстаз в продължение на часове....

mad123
09-13-2008, 17:52
Ще ти ръгам пръчка в задника после ти ще ми дърпаш космите на гъза и аз ще квича като прасе и накрая ще ти отрежа генеталите :)
Този ще го възбуди 100 на 100 пращай веднага :)

purple4o
09-13-2008, 20:01
такам...както си показва и заглавието..това е което търсим..наблягам на ПАЛАВИ И ЕРОТИЧНИ а не просто СМС-и....
благодаря предварително..и който няма какво да каже..нека замълчи и без подигравки и отговори от вида..помисли...сети се сама..пф..щом искам помощ явно сама не ми се отдава...


Дий коньо! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You can take me there..
09-15-2008, 12:12
aйде бее...трябват ми смс-и :(

key_of_hell
09-15-2008, 14:17
sedq si v tumnoto a misulta za teb izgarq vsqka 4ast ot men, gore6tata mi koja me4tae za vsqko tvoe dokosvane, ustnite mi use6tat celuvkite ti, rucete mi use6tat tqloto ti, mislq, me4taq, iskam te sega!

moga da se setq i za po gore6ti ne6ta ama 6te e mn mrusni6ko i 6te mi trqbva mn cenzora

Lady_B_
09-15-2008, 14:53
Не ме чакай в гората, нямам бензин в колата, чакай ме в леглото, идвам с колелото :lol: :lol: :lol: хихихих винаги много ме е радвал :-D

You can take me there..
09-16-2008, 11:58
sedq si v tumnoto a misulta za teb izgarq vsqka 4ast ot men, gore6tata mi koja me4tae za vsqko tvoe dokosvane, ustnite mi use6tat celuvkite ti, rucete mi use6tat tqloto ti, mislq, me4taq, iskam te sega!

moga da se setq i za po gore6ti ne6ta ama 6te e mn mrusni6ko i 6te mi trqbva mn cenzora

пиши на ЛС :D

SMoKe_BoY
09-16-2008, 14:31
Пухчето .. исками се да съм до теб и да те докосвам , искам нежно да ти хапя ушенцето .. и с палаво езиче да рисувам варху теб ..
Или нещо такова :) Голям съм поет :) само да ми доиди музата :)

chara
09-22-2008, 21:21
e to moje mnogo da si izmisli6 we.......kato gledam te sa takova nekvi elementarni prosto

FreeSpirit
09-22-2008, 21:33
Знам че за мене мислиш всеки час, копнееш да ме имаш на леглото у вас, да ме чукаш бавно и страстно в захлас :) о0о0о даааа

MDMA
09-22-2008, 22:08
искам да те смуча
искам лично аз да те обуча
да правиш с мен каквото аз реша
да да знам,че силно ще прегреша

искам да ме лижеш страстно
но знай любими това много опасно
искам да ти направя смучка
но моля те не ме мисли за кучка

:razz: :razz: :razz:

или искаш нещо с повече чувства,а? :D

pepita87
09-25-2008, 15:04
Аххх,какви надарени личности имало тук :razz: Талантиии (да си призная...току-що изпратих един на гаджето,ефекта беше...УАУУУУ!) :grin:

pyfpaff
09-25-2008, 16:10
aide oshte iskamm :P

batty
09-25-2008, 17:14
S ustni izpivai me,s prysti izvaivai me...S pogled risuvai nejno po men....Tiho proshepvai mi kak me jelaesh ti..kak si mechtaesh samo za men..Bez dyh ti ostavi me do sutrinta...
Tova beshe ot edna pesen...ama ne pomnq koq...bqh go pisala na bivshiq... :) dobra rabota vyrshi... :)


do zori na aneliq . to v teq pesni ima nai mn materql tva koceto (vs minuta v koqto sme dvama ot sram 4ervise svenlivo sveta.6tom te obi4am spasenie nqma -i az i to go jelaem sega

da te use6tam na blizo gali me sladko na vs ti 6te hapq tvoite ustni kaprizno ti gre6ni dumi 6te mi mavi6 edno v dr dvete tela bezkraino nejni tarsqt sami lubovta )

-bez dah neka ostana do teb tiho sega.bez dah neka sme dvama sami v no6ta.pak me pregra6tai pak me dokasvai nejno celuvai ne ne spirai.pak me me izgarai drehite svalqi vs sabli4ai ne ne spirai. za mig neka zabravim za mig celiq svqt za mig neka ostanem sami v no6ta

-s usni izpivai me s prasti izvaiva me s pogleda risuvai nejno po men tiho pro6epvai mi kak me jelae6 ti kaka si me4tae6 samo za men.bez dah ti ostavi me ti do sutrinta.do zori ti celuvai me do zori s usni jadni me izpivai obi4ai me .

i mn dr

candy_neli
09-26-2008, 16:36
iskam ezika ti da igrae breik v moita usta i kato karaba titanik da pot1ne6 m/y moite kraka :-)

milenski86
10-05-2008, 22:08
Iska6 li da legna po korem,i da lapna tvoq 4len.slivkata mi malka da vzeme6 za blizalka.i sled tozi kratak spazam,da stignem do orgazam.
:P :P :P

varnen4e
10-06-2008, 05:59
Емии примерно за мене дейста палавия текст последван от едно Обичам те :)



Тази вечер ще те разцепя от мощен, разбиващ, потресаващ СЕКС ... Обичам те {} :shock: :shock: :shock:

:D :D :D Защо не.. сладко е. :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-06-2008, 06:03
Интересна тема. :) Следя...

CuteBaby
10-06-2008, 08:24
Амии веднъж като бях в приятеля ми и бяхме с техните в хола и гледахме някакъв филм и на мен ми се правеше секс и му написах нещо от сорта на : Искам аз и ти сами оттатък,с палавото ти езиче да си играеш с мен,да ти го поема със устата а после целият да е във мен..искам да ме чукаш страстно ..нещо подобно беше :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: след като го получи веднага изтича в стаята иии.... :oops:

И защо винаги има по 963243208743715 еднакви теми.. :-x

Mnogo tajna
10-06-2008, 09:10
Sorka ama mislq 4e tova e super li4no i ne trqbva da zaimstva6?Nali v kraina smetka e tvoqt priqtel iska6 da mu napi6e6 po pikanten sms,mi izpolzvai vaobrajenieto si.Nali na teb ti se pravi sex.

pyfpaff
10-07-2008, 12:17
Sorka ama mislq 4e tova e super li4no i ne trqbva da zaimstva6?Nali v kraina smetka e tvoqt priqtel iska6 da mu napi6e6 po pikanten sms,mi izpolzvai vaobrajenieto si.Nali na teb ti se pravi sex.

Не виждам нищо лошо в това да споделите вие какви пращате..никой на сила не карам да пише-щом за теб е прекалено лично-ок.. :)

А между другото ..бившия ми вече приятел какъв ми прати...
Мило не мога да спря да мисля за теб..Желая те,искам да станем една цяло..
не е нищо особенно,но все пак.. :)

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 13:02
мм.. според мен еротичните.. смси.. са тъпи :(

GreenFairy
10-07-2008, 19:13
Ето едно което действа обаче само ако си пушач: "Една цигара съкращава живота с 15 минути, един хубав секс удължава живота с 20 минути. Аз пуша много, но искам да живея дълго, искаш ли да ми помогнеш?"

ValzZi
10-07-2008, 19:35
Искам да правим див и неконтролируем секс ! :D :D :D


ха така! точно и ясно без овъртане...(нз дали е с у или о сори ) :D
мъжете са тъи и не разбират от намеци :D :D :D

Геша
10-07-2008, 20:36
мм.. според мен еротичните.. смси.. са тъпи :(

Пробвай нещо от типа :
"Мило, вземи хляб и бира, когато се прибираш... а, и забравих нещо - ще те разкъсам на молекули и ще правя секс с всяка една от тях... "

По темата : Еротичните SMS-с са тъпи наистина !!!

VeSna
10-15-2008, 21:53
мм.. според мен еротичните.. смси.. са тъпи :(

Пробвай нещо от типа :
"Мило, вземи хляб и бира, когато се прибираш... а, и забравих нещо - ще те разкъсам на молекули и ще правя секс с всяка една от тях... "

По темата : Еротичните SMS-с са тъпи наистина !!!

тъпи са когато не си правил секс с чувста и такъв без - ако си мислите че секс е само "ръгаи чушки с боб" жестоко се лъжете... а възбудата преди секса си е 60-70% от него - другото си е еднакво...Друг е въпроса умееш ли да действаш по този начин и дали имаш "стил" или само "простееш" много ясно,че ако е 2-то няма да се получи нищо.....Съжелявам...

ПС: Аз лично пращам по много такива СМС-и, но повече обичам да разказвам "приказки за лека нощ"... Дойде ли ми музата и посред нощ гаджето ми е идвал е званял на вратата че е полудял.....

Consequence
10-16-2008, 01:09
Тъпотата на тези sms-и не се съдържа в написаното ... Те са си много интересни и т.н., но е глупаво да пишеш sms.Толкова ли не можете да ги кажете тези неща на приятелките/приятелите си, да им ги прошепнете и да ги възбудите като хората :)
И аз пиша на моето съкровище, но са по-скоро любовни и ги пиша в 3-4 сутринта за да може като се събуди да се почувства наистина приятно.Но ако ще е нещо на еротична тематика, предпочитам директно да й го кажа :)

Ch0c0la73
10-16-2008, 18:59
Затъжих се за теб.В момента съм сама.Искам те до мен...Представи си че сме заедно..събличам те бавно а устните ми се плъзгат по цялото ти тяло..и моите дрехи са вече на пода..а аз леко захапвам долната ти устна..обичам до го првя..знаеш..ръцете ти са топли и ги чуствам по тялото си..изгарям от желание..а ти не издържаш..топло е,премятам косата си..а ти сваляш разкъсвайки прашките ми с зъби.. ... to be continued... ... пращ ли са ми и аз също съм пращала,готинко е общо взето ;)

million
10-17-2008, 21:38
такам...както си показва и заглавието..това е което търсим..наблягам на ПАЛАВИ И ЕРОТИЧНИ а не просто СМС-и....
благодаря предварително..и който няма какво да каже..нека замълчи и без подигравки и отговори от вида..помисли...сети се сама..пф..щом искам помощ явно сама не ми се отдава...
Ха-ха, ами ако падне батерията??? :-D

GreenFairy
10-18-2008, 19:17
Еми не е еротичен, ама супер много ме радва: "Обичам те, защото ти си като приказка -вълшебна и красива. Ти си всичко което ме кара да се усмихвам"

Tienji
12-13-2008, 15:34
добре де и тук ще се разпиша - "Каня те на секс и пица... Какво не обичаш пица ? :oops:

vikito2111
12-13-2008, 15:38
Ами аз между другото много им се кефих на тези смс-и като бях по малка , но сега ми са глупави ;)

Neprikosnovena
12-13-2008, 18:51
Ako do 25 sec. ne mi otgovorish,a 15 veche iztekoha,taka che ako do 10 sec. ne polucha sms ot teb mi dyljish edin div sex!!!!!!!Vremeto izteche.......chakam te!! :P :D

Neprikosnovena
12-13-2008, 18:56
Дойде ли ми музата и посред нощ гаджето ми е идвал е званял на вратата че е полудял.....
завиждам ти :) :smt038

beb4yy
12-13-2008, 22:52
мм.. според мен еротичните.. смси.. са тъпи :( +2013546879751123 въпреки че имаше един СмС искам да ме изчукаш :D

NaNa_SladuRana
12-14-2008, 09:13
мен ми пратиха "Ако искаш да знаеш какво ще ти направя,ще те чакам след даскало" не е кой знае кво,но беше сладко :oops:

neils
12-15-2008, 19:41
Napisah 100 SMS-a a nikoi ne kaza daje 1 mersi tc tc... neblagodarnici :D


mersiiiiiii :P daje s1m pisala na moq edin ot tvoite sms-i :oops:

xpici
12-15-2008, 20:58
Do you wanna’ fuck?
Yes I wanna’ do
I wanna’ put my dick in you
I wanna’ make you scream my name
It is a game, we both know

8-) 8-)

ninjako
12-15-2008, 21:01
просто му напиши иснам да се чукаме като животни (може и като зайци) и до две мин ще звъни на вратата ако не влезе направо де..

:grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: ebati pi4a... kak vi idvat takiz idiot6tini we ?! :D

sexita
12-15-2008, 23:46
Юрганчето съм гушнала и спя си сладко.
До мен е легнал моя “батко”.
С крайчеца на пръстите ме гали-
насън дори желанието пали.
Дръпва бавно чаршафчето бяло
и наслаждава се на мойто тяло.
Под ношничката ми се очертават
набъбналите ми зърна,
а в основата и се подават
две красиво оформени бедра.
Целуваш мойте меки устни
/като разцепени ягодки вкусни/.
Длан по лицето ми прокрадваш
и края на съня ми ти открадваш.
Ръката ти върху бедрото се пренася,
следи горещи върху тялото разнася.
Езикът ти в моя се вплита,
хрущялчето ми милваш до насита.
Повдигаш нощницата и обхващаш ми гърдите;
глава заравяш между тях.
Потапяш се дълбоко в ... очите.
В тях блестят сълзи от щастие и смях.
И те говорят за възбуда,
на която аз съм в плен.
Желанието ме изгаря до полуда,
като зверче се хвърлям върху теб.
Към леглото с ръце те натискам.
Обхождам те с поглед зажадняла.
Леко и нежно се притиска
дупето ми към богатство овлажняло.
Спомени в съзнанието носят
чупките в кръста.
Като вълните необятни морски
напред- назад бавно се плъзгам.
Лице към твоето лице аз свеждам.
Давам на желанието воля.
Езичето пътя на пръстите ми следва.
Да те усетя в мен се моля.
Танц на любовта се върху тебе разиграва.
Той изпод боксерките любопитно се подава.
Целувам го. Устните го скриват.
Завивката отсреща се повдига.
Съквартирантката пробужда се. Дошла е сутринта.
Поглеждам я, усмихвам се и продължавам.
А тя обръща се на другата страна
безцветната стена да наблюдава.
Главичката повторно всмуквам
и в гърлото усещам как опира.
Ти от екстаз си луднал.
Чувствам лавата как напира.
Рамката на леглото стискам...
Езикът ти е вече в мен.
Хрущялчето захапваш и притискаш
...
Телата ни се плъзгат.
Завивките отхвърлям.
Съквартирантката към нас поглежда,
глава срамежливо навежда.
От желание и тя потръпва
и бързичко навън изхвръква.
Останахме сами,
отдадени един на друг- свободни.
Аз със настръхнали гърди
и галиш ти бедрата мои.
Огън в очите ни гори.
По- силен и от този в ада.
В ритъм се веят моите коси
и караш ме от страст да “страдам”.
С тласъци силни проникваш,
все по- надълбоко влиза.
От недоволство аз извиквам-
след силен тласък щом излиза.
Дланите ми са вече върху твойте колене,
с език желание отново ти възпламеняваш.
Погалваш нежно малкото “дете”.
На плътта женска се наслаждаваш.
Чувствам, че ще свършиш.
От хватката ми /ловко/ се измъкваш.
Извивам тяло като котка,
блажено се протягам- кротка.
Отново той в мен прониква.

Телата ни вълни заливат,
иглички остри ни побиват.
И като спирка тъй желана
върховната наслада наближава.
Фибрите ми на теб се подчиняват.
Пулса се ускорява.
Спазми телата побеждават
и удоволствие ни завладява.
Дръпваш се, течността се стича.
На сметана тя прилича.
Любопитство в мен това събужда
и страх от неизвестното пробужда.
Към устните главичката поднасям.
Облизвам част, а другата с ръка разнасям.
Отново се желанието пали.
Не спирай да ме галиш...

sexita
12-15-2008, 23:48
Подай ръка и да вървиме двама,
далеч от чуждите очи- на кея,
там аз ще ти покажа
това, което тук не смея.

Ще ти покажа, че не ме е срам
щом вечерта настъпи,
когато изгрее бледата, пълна луна
и всички звезди заблещукат.

Ще свалям бавно своите дрехи,
ще ги захвърлям на морския пясък,
ще танцувам с тебе танца на страстта
в ритъма на морския плясък.

Дори и ураган не ще ме спре.
Устните ти бавно ще целувам,
ще обхождам тялото ти с две ръце
и после дълго с тебе ще лудувам.

Накрая - уморена от страстта,
ще заспя в твоите прегръдки,
а после скрити в нощната тъма
ще изпитаме отново тези тръпки.












Ръката ти по шията ми преминава
и после на гърдите ми остава.
Фанелката повдигаш, разкопчаваш сутиена-
езикът ти палав ме кара да стена.
На пейката лягам сама
под погледа на бледата луна.
Езикът ти се спуска по- надолу
бавно към пъпчето ми голо.
А ръцете ти нежно обличат
женските разголени гърди,
поличката ми после свличат
и я захвърлят настрани.
Стряскам се. Ръцете ти от мен откъсвам.
Освобождаваш се. Дантелата разкъсваш.
Хълмчето отгоре се показва
и сякаш пътя ти указва.
Езикът между “устните” ми се натрапва,
а зъбите хрущялчето захапват.
Стон от желание издава моята уста,
а ти си ближеш “сладоледа” все така.
Готова съм да те поема.
Желая те дълбоко в мене.
Отиваме към близкото дърво-
с длани подпирам якото стъбло.,
леко приведена с гръб към теб
и нежно ти проникваш в мен.
Във тишината на нощта
играем с теб танца на любовта.

sexita
12-15-2008, 23:52
А аз потапям се в горещата вана.
Хавлията извиквам да ми подадеш.
При мене те издърпвам преди да разбереш.
Нека видим сега
кой колко издържа под вода.
Започваш от муцунката и слизаш по- надолу,
целуваш тялото ми голо.
Под водата бавно се потапяш,
изтъркваш нежно тялото ми с език,
от ласките ти лесно се разтапям-
удължи безкрайно този миг.
На ръба на ваната присядам
и ръце към теб протягам.
За любовта ми ти си гладен,
от мен отпиваш настървено- жаден.
Пренасяме се в стаята.
Попива водата от тялото моя любим войник,
ту с хавлията,
ту с целувки и език.
С лице съм към балкона,
а ти- точно зад мене.
Опитвам да те хвана,
отпускам се примирена.
Ръцете си по моя гръб ти плъзгаш,
обхващаш нежно моите гърди,
зърната между пръстите притискаш,
желанието лудо в мен гори.
Езикът по врата ми преминава,
гърба ми овлажнява.
А после се към дупето насочва,
захапваш нежно бузките ми сочни.
Повдигам се. Обръщам се с лице
и жадно устни в твоите впивам.
Усещам ритъма на твоето сърце,
от твоята любов препивам.
Всмуквам твоите зърна. Въздъхваш.
Пъпчето ти ще оближа.
Брадичката опира в достойнството мъжко,
опитвам се да се нанижа.
Хващам го с длани и го масажирам,
поглъщам го, дълбоко го прибирам.
Стон на възбуда устните издават,
зениците се разширяват.
Върху спалнята ще продължим...
Шампанското в ръка държиш.
Бавно върху мене го изливаш,
от тялото настръхнало отпиваш.
Ягода от чинийката захапваш,
върху зърното я поставяш.
Подаваш я в моята уста,
сметаната размазваш с ръка.
Взимаш банан. Презерватив му слагаш.
Чете се в погледа недоумение.
Насочваш го надолу. Не искам да преставаш.
Хрущяла и цепнатината масажираш.
Обхваща ме вълнение.
Очи затварям от блаженство.
Сваляйки презерватива банана забелваш.
Отхапвам от сърцевината бяла,
с тласък в мен прониква оригинала.
Сметаната топи се по телата,
стичайки се бавно към земята.
Заставаш ти на колене.
Обхващаш дупето ми с ръце.
Повдигаш го. Езика си придвижваш,
от тялото всичко облизваш.
Обръщайки ме по корем
отново проникваш в мен.
Бушува ураган от страсти.
Извивам се наляво и надясно.
Усещането е невероятно,
потъваме в море необятно.
Обгръщаш ме, повдигаш ме-
поза тантра ще опитаме.
Кръгови движения извършвам,
бавно се издигам и се спускам.
Отново ме прехвърляш настрани ти-
като сиамски близнаци сме впити.
Пенисът ти набъбва, пулсира силно,
лавата е готова да изригне.
Капки животворна течност върху мен се гонят.
С пръсти разнасям ги по ерогенните си зони.
Да свърша кара ме това
и като лист есенен да трептя.
Игли пробождат нервните ни окончания.
Обхождаме взаимно своите очертания.
Това докосване трепет пробужда,
страстта отново се събужда...

sexita
12-16-2008, 00:05
Преди да легнеш в своето легло
вгледай се в възглавницата бяла,
главата ми положена за миг,
бразда на нея е оставила.
И тялото ми свойта топлина
за теб е отредило,
сърцето- ритъма неспиращ
на теб е подарило.





В мен гори любовен огън.
Ти наркотикът си,
без който аз не мога.
Вик се в мен пробужда:
От тебе имам нужда!
От твоите съвети, ласки,
от твоите целувки страстни.
Допирът ти нежен да усещам
и онова голямо твърдо нещо.
Потрепва още в мен сърцето,
събрало радост, мъка и което
очаква с трепет теб любими
отново да те има.


Искам да те любя!
Грозно ли звучи?
Може би е грубо
в твоите очи?

Ала нека знаеш,
да не го тая,
пък дори да кажеш
"мъжка суета".

Искам да усетя
твоя дъх от близо,
като някакъв случен
полъх лек на бриза.

Тялото ти живо
с любов да обуздая,
гърдите да целувам
с косата да играя,

да докосвам с пръсти
нежната ти кожа
и на място свидно
глава си да пoложа.

Да проникна бавно
чакан и желан
в твоята утроба,
сладкия капан.

Да усетиш колко
дълго съм бленувал
ласките в самотни
нощи съм сънувал.

Да се слеем в цяло,
две тела в едно
електрично тяло,
огнено кълбо.

Любя от "Любов" е.
На любов ухаеш.
Искам да те любя!
Искам да го знаеш!




Посрещане

Прегръдка, като нежен полъх,
милувка, като кадифе,
целувка, вземаща ми воля
и поглед, който ме зове.
И се понасям на вълните
на щастието, че си с мен,
топла влага във очите,
миг прекрасен, споделен.

Нежни ласки, медни думи,
вихър от любов и страст,
няма друго помежду ни,
само чувства, само страст.
Две тела в едно се сливат,
музика от две сърца,
устни в устните се впиват,
плът притиска се в плътта.
Ти и аз сега сме всичко.
Ти си моя, аз съм твой.
Колко много те обичам!
Ти си буря, аз порой.

Пламъкът в пожар прераства,
в огнен танц се ний въртим,
като в приказка прекрасна,
като в сън незабравим.
И вълната се надига,
нощ, небе, звезди, заря...
думи никога не стигат
да опишем любовта.

Времето сега е спряло.
Няма минало в тоз час,
бъдещето закъсняло,
чака в притаен захлас.
Влажни чувства, влажна кожа,
бързо тупкащо сърце,
буза на гръдта положил,
галя твоето лице.

А сега недей заспива!
Аз те чаках много дни.
Много нощи се приспивах
с чакане и със мечти.
Ще налеем чаша вино,
и ще ми разкажеш ти
колко много съм ти липсвал,
колко много ти тежи.
А пък аз ще ти разправям
моите самотни дни,
и отново във забрава
ще се любим до зори.




Искам те

Искам те!
Сега те искам!
Лудо, огнено горещо.
С дива ярост да изпивам
устни, пламенни, горещи.

Искам те!
Сега те искам!
Тялото да обладая,
силите ти да изстискам,
да потънем във безкрая.

Искам те!
Ще бъда нежен.
Във плътта ти ще потапям
свойта плът и във безбрежен
океан ще те разтапям.

Искам с теб!
Ах! Бяла роза!
Границата да прегазя,
да те вдигна, да те нося
на вълната на екстаза!

Искам те!
С любовна ярост,
теб със себе си да слея
и в красива нереалност
сладостно да отмалея.




Казваш, че в банята се къпеш,
а аз /май/ в леглото съм завита.
Дошъл си ти при мене, скъпи,
за да ме любиш до насита.
Не си чул да се връщам.
Мислиш, че си сам в къщи.
Неподвижен, стреснат, онемял,
гледаш своя “ангел” бял.
От леглото бавно се отблъсквам,
юрганчето по тялото се плъзга
и шумолейки свлича се на пода-
към тебе аз пристъпям гола.
Хавлията ти ловко дръпвам
на пода бавно тя се смъква.
Тила ти с ръце обвивам
и страстно устни в твоите впивам.
Езичето ми палаво те изучава,
от горе надолу по тялото ти преминава.
Но ти съвземаш се тъй бързо
и раменете ми за миг придърпваш.
Сега е твоя ред да ми се наслаждаваш-
повдигаш ме и на леглото ме полагаш.
Езикът ти по шията ми преминава
около зърната се забавя.
Изпитвам чувство на наслада.
Със длани масажираш моето тяло.
Главата ти е вече в моя скут,
макар и да усещаш смут.
Леко захапваш моя клитор.
Целуваш ме и устните засмукваш.
Продължаваш. Не издържам...
Ръцете ми назад избутваш.
Свършвайки, главата ти придърпвам.
От бурен секс нужда изпитвам.
Притискам те до мен. Изтръпвам.
Вкуса ти сладък пак опитвам.
Езикът ти от устните в ухото преминава.
Желанието в мен възпламенява.
Ръцете ти тъй трескаво ме галят
и страст необуздана в мене палят.
Изправяш ме. До масата заставам
и с гръб към теб сега оставам.
Проникваш с мощен тласък в мен.
На върховно удоволствие сме в плен.
Звука от моите устни поглъщаш.
Косите ми докосваш. Мен обръщаш.
Сега и двамата сме на земята-
танца любовен продължава в тишината




Стрийп

Облива ме тиха червената лампа,
в лъчите и топли съм аз.
Пристъпваща бавно,с походка нахална,
жена провокираща страст.

На мъж ми ухае в тъмната стая,
прекрачвам случайния стол.
Коси разпилявам и смело решавам,
след мене и ти ще си гол.

Недей ме поглежда с нескрита надежда,
едва ли за мен си мечтал.
Облечена-само така ти изглеждам,
отдолу-без капчица свян.

Прехапани устни и поглед влудяващ,
горещи и дръзки ръце.
Желязото гладко в тях се стопява
и бавно по мен тече.

А дрехите мои на пода се свличат,
небрежно ме лизва камшик.
На култова сцена това ми прилича -
бич,лачена кожа и вик!


Пристъпих аз към асансьора,
тежката врата отворих.
В тази гъста тъмнина
напипах нечия ръка
и сблъсках се с тяло меко,
а ти докосна ме полека.
На допира отвърнах
и нежно те прегърнах.
Препусна бясно моето сърце.
Напипах с длани твоето лице.
Прокарах устни по очите.
С език ти опознах чертите.
Почудих се, (само) за миг-
Чий е пред мене този лик?
От тази черна тъмнина
кой ще изплува- мъж или жена?
Спираме между два етажа плавно.
Започвам да опипвам бавно.
Леко смъквам ти панталона
и здраво хващам се… за клона.
А ти повдигна ми полата,
ръка завря между краката.
Дланта ти нежно клитора погалва
и вътре огън се разпалва.
Бедрата се разтварят и приемат
големия надървен член…
Потръпвам. Искам да ме чукаш до полуда,
дълбоко да проникваш в мен.
Зърната ми засмуквай и целувай.
Изпий ме с очи.
Тялото ми ти обвивай.
Докосвай ме. Мълчи…
И пръстите ти нека бавно влизат.
Един,… а после два.
А устните ти нежно да облизват
от мен всяка капка.
С брадичката си лекичко “загрявай”.
Не пропускай нищичко от мене.
С косъмчетата гали и подлудявай.
Накарай ме от страст да стена.
...........
Не мога с дум да опиша,
това, което преживях.
Усетих как чрез тебе дишам.
Родих се… и умрях.

Lovebaby
12-17-2008, 09:55
добре де и тук ще се разпиша - "Каня те на секс и пица... Какво не обичаш пица ? :oops: - Това беше от един филм :D А иначе и мен си ме радват тези смс-и. Имаше доста, които ми харесаха, но 2 от тях най-много :
Стоя си в тъмното, а мисълта за теб изгаря всяка част от мен, горещата ми кожа мечтае за всяко твое докосване, устните ми усещат целувките ти, ръцете ми усещат тялото ти, мисля, мечтaя..искам те сега!

и 2я: Дръпни ме насила, ръцете ми хвани...накарай ме да викам без да ме боли! Притисни ме до стената, страстно ме целувай, устните ми прехапи! Знам че го желаеш.. искаш го нали?!

VictoriasSecret
12-17-2008, 11:47
Сега е момента,с мен да потънеш
без време да губиш,в морето от рози...
вземи ме в Рая,не бързай да ме върнеш
че искам страстта да е в ударни дози...
Целувай където и както ти искаш,
хапи устните ми нахално,безсрамно....
така ще те докосвам,че още да искаш
в мене те искам и бързо и бавно....

;)

-/-
12-17-2008, 15:57
Сексита, момичето иска да праща смс-и, а не да дописва 3ти том на Война и Мир.

LP_GirL
12-17-2008, 16:26
Секси мисли в моята глава, искат да ги обуздаеш във нощта .... треперя аз във твойте ръце, лудо бие моето сърце .... копней за едно откровение, копнеж за едно изпълнение, копнеж за плътта ти до моята, копнеж за греха със отровата ..... не спирам да копнея за теб ..... ( и едно мое творение) :)

sexita
12-17-2008, 18:27
Сексита, момичето иска да праща смс-и, а не да дописва 3ти том на Война и Мир.

Почти всяко изречение е един смс...не съм казала,че трябва да го праща цялото.
Само давам идейки с рими 8)

jeni92_abc
12-18-2008, 07:32
sexita,прочетох всички 'стихчета',до едно...уникални са!!!адски много ми харесват :smt007

amadeus
12-18-2008, 10:01
" Еби си майката, мажи я със спирт! "

Kicata
12-18-2008, 10:29
На последния ми Рожден ден получих супер як СМС от неизвестен номер:

"Нека на рожденият ти ден слънцето те прегърне, защото след това си мои- от докосването, до свършването"

или нещо подобно беше..на пияна глава ми подейства сташно възбуждащо :D

Golodupe
12-18-2008, 11:23
един смс в 2 часа...
...вчера ми каза да кажа мяу нали? еее котаране аз почвам да свалям дрехите една по една и да мяукам и да свалям и да мяукам и свалям...котьоо знаеш къде ми е прозореца нали .... мяяяу

еее кажете как да не довтаса в нас :-) :-) :grin:

sexita
12-28-2008, 12:10
Днес е светъл ден за нас, скоро ще настъпи час, в който ще те изтезавам шумно - ще те любя парещо и неразумно!

bebeshok
12-28-2008, 12:29
по хубав смс от "Обичам те!" няма..

Bianca
12-28-2008, 15:01
по хубав смс от "Обичам те!" няма..
;-) Толкова са еднотипни, и въпреки това настръхвам всеки път, когато ми прати такъв SMS. :)

soul1199
12-28-2008, 15:54
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

b3byl1nka
12-28-2008, 23:42
Съжалявам много , трудно ми е да издържам повече, мислих кога и как да ти го кажа и мисля ,че това е подходящия момент .... мисля си ,че трябва да оставим всичко и да СКЪСАМЕ ........ чаршафите от секс !


евалаа :grin:

BrainlessROCKBABY
12-29-2008, 17:27
sexita,прочетох всички 'стихчета',до едно...уникални са!!!адски много ми харесват :smt007

Ichigo_Kurosaki
12-30-2008, 02:19
sexita,прочетох всички 'стихчета',до едно...уникални са!!!адски много ми харесват :smt007

А кой е авторът или не се знае?

love_shu
12-30-2008, 17:10
sexita,прочетох всички 'стихчета',до едно...уникални са!!!адски много ми харесват :smt007

А кой е авторът или не се знае?

Не е ли тя? :-o

ani00770088
12-31-2008, 09:12
ще бъда твоя във нощта...ще ближеш нежно моята мазга...

sexita
01-02-2009, 16:04
Не са мои стихчетата...на различни хора са....нещо като лична поезия от някакъв сайт...
Общо взето от гугъл

PuhkaFelka
01-02-2009, 17:02
Ето този е разбиващ .. "Усещам че възбудата ти постепенно нараства. Докосвам те с език и ти стенеш, захапвам те със зъби защото искам да се уверя че си жив. Трепериш, но не от болка, настръхваш, но не от студ. Желаеш ме и аз съм твоя..страхуваш се, но не от мен... " :oops:

xplay
01-02-2009, 18:50
predstavi si kak bavno te sabli4am razkop4avaiki vsqko edno kop4e i cip po drehite ti .. :P posle celuvam ustnite ti, zahapvam vratleto ti, slizam nadolu s celuvki, i ot tam natatyk ti kazva6 kakvo da pravq :P .. :grin: :grin:

naia
01-02-2009, 21:29
Искам да те завържа,да разкъсам дрехите ти,да почна да те измъчвам със целувки и на края да те изнасиля като животно.........

dArKsMoOkEy
01-12-2009, 10:21
Na men vednyj biv6eto mi gadje mi be6e pisalo tkf sms--> Iskam te vednaga da yse6tam ystnite ti po men...Iskam da ysetq tqloto ti v1rxy moeto da me celyva6 bavno ezika ti da gali cqloto mi tqlo navsqkyde po kojata mi... :D :P :P :P :P :grin:

Gerganna
04-07-2009, 22:24
много ги обичам тези смси, жалко, че сегашния ми приятел няма навика да ми пише такива.. :( :?

sweetkiss74
04-08-2009, 07:41
:D хохо .. На мене са ми пращали от сорта :D

"Вън вали и той напира иска да се впусне във вира на твойта мъничка сестра.Искам в тебе да го вра."


:D :razz: Страшно тъпо беше ... :D

kris4ann
04-08-2009, 10:21
Секса е като математиката-прибавя6 леглото,изважда6 дрехите,раздеаля6 краката и се омножавате :D :D :D

прати му "Нема нЕща,сваляй гащите... " 8-) базикк
П.П. немоа да измисла в момента после ще напиша като ми доиде музата 8-)

someonefree
04-08-2009, 11:46
Do you wanna’ fuck?
Yes I wanna’ do
I wanna’ put my dick in you
I wanna’ make you scream my name
It is a game, we both know

8-) 8-)

това радва :D :-)

kris4ann
04-09-2009, 10:43
Харесва ми да гледам как по твоето тяло се стича пот и влизаш в мен изцяло..настола сядам срещу теб и те подтисквам,пазтварям си краката уж без да искам.Наморник сякаш виждам да стискаш даме разхождаш с него май ти се иска!..В твоите ръце ставам вир вода.. Ела и направи всичко грешно с мен сега!! <- Прати му това (от една песен е), аз вчера го пратих на моя малее толкова се беше възбудил веднага след 5-10 минути някаде дойде у нас .. малеле беше върха :grin: :grin: :-)

LovelyGirl
04-09-2009, 10:53
^ Е какво да праща, тя темата е от преди една година, кой знае момичето колко е пратилo вече 8-)

NaNa_SladuRana
04-09-2009, 13:59
Ето този е разбиващ .. "Усещам че възбудата ти постепенно нараства. Докосвам те с език и ти стенеш, захапвам те със зъби защото искам да се уверя че си жив. Трепериш, но не от болка, настръхваш, но не от студ. Желаеш ме и аз съм твоя..страхуваш се, но не от мен... " :oops:
СМСите не ме впечатляват,но някой каже ли ми това в очите с правилната интонация,вобще не ме интересува кой е веднага ще му скоча

nebrejnata
04-09-2009, 16:22
ее за жалост не съм получавала такива ама има време :grin:

d0itwell
05-26-2009, 21:45
Ами аз между другото много им се кефих на тези смс-и като бях по малка , но сега ми са глупави ;)

като ти гледам снимката не ми изглеждаш сега да си много голяма :D

devilface
06-01-2009, 15:25
Часовника ми показва, че в момента си гол и ме чакаш в леглото.Още си с дрехи?Аааа значи часовника ми е малко напред :-P

yahhooo
06-01-2009, 16:20
'Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море"

Тва ме уби

Scouser
06-01-2009, 16:46
Мисля, че ще помогна по този въпрос доста. :) "Искаш ли да знаеш, к`во ще правя, за да те оправя? Много страстно ще те цункам и ще те и гушкам, много ще те аз обичам и ще ти се вричам, стига само да ми пуснеш и да се отпуснеш".

"К`во си праиш душичка, искам да оближа твойта малка, сладка пичка. Ти си като сладичко мишленце, със страшно готино дупенце. Много искам да ти го вкарам и да ти докарам оргазъм тъй велик, с хуя си, кат` шпек перелик. Много искам да се опознаем и в сексуален план да се узнаем, знай че само ако ти ми паднеш, ще припаднеш" . 8) :-D

Дано да съм бил полезен. :)

XTREMEFREERIDE
06-01-2009, 17:29
Темата е доста отдавна, но все пак и аз да се разпиша. :-D

Не е точно СМС, но става:

Аз: Ами представи си ако се скараме, ще ме молиш ли за секскче за сдобряване?
Той: Не, направо идвам за едно сексче, няма да те моля. Ще дойда с цветя и картичка, с надписче за повдигане на адреналина. :-D
Аз: Ооо, ама ако е само за сексче, си стой надървен цял ден. Или ще клатим дървото здраво или нищо...

След което следваше ... мълчание.. :D :D
Между другото идеята я взех от части от форума БГМамма, но се получи супер. Голяма работа, че не правим секс още с моя.. не ни пречи да плануваме някои неща.. :D

Bobs
06-01-2009, 18:15
Na men vednyj biv6eto mi gadje mi be6e pisalo tkf sms--> Iskam te vednaga da yse6tam ystnite ti po men...Iskam da ysetq tqloto ti v1rxy moeto da me celyva6 bavno ezika ti da gali cqloto mi tqlo navsqkyde po kojata mi... :D :P :P :P :P :grin:

на тва твое прословуто бивше гадже аз и дадох идеята и после и го написах и тя ти го прати докато бяхме вечерта на плажа :D :D :D

qwertz
06-02-2009, 21:47
Една от нашия клас пращаше на много хора sms от рода на
ebe mi se ...ама като се разбра яко я ебавахме

eHoT4e
06-03-2009, 12:11
аз преди 1 година съчиних едно... ама не го оцениха и ми стана тъпо :oops: I want to suck your ice cream, I want to be in your porn dream, I want to touch your body all the way, I want to fuck you every day. :( :o

mustaineforpresident
06-03-2009, 17:06
ща скъсм :D

Hagakur3
06-04-2009, 06:47
ща скъсм :D или щи напрая дупката на гъза кат кихнеш да се насираш

HichNeMiPuka
06-04-2009, 07:25
аз преди 1 година съчиних едно... ама не го оцениха и ми стана тъпо :oops: I want to suck your ice cream, I want to be in your porn dream, I want to touch your body all the way, I want to fuck you every day. :( :o

еее
тва е яко, кво

иначе "е.бе ми се...идвай!" върши чудеса
8-)

Dollystar
06-06-2009, 11:28
ее за жалост не съм получавала такива ама има време :grin:

Dollystar
06-06-2009, 11:33
Ето едно което действа обаче само ако си пушач: "Една цигара съкращава живота с 15 минути, един хубав секс удължава живота с 20 минути. Аз пуша много, но искам да живея дълго, искаш ли да ми помогнеш?"
Веднага ще го прата но малко преработен, щото още не праа секс
cigarata sykra6ava jivota s 15m. celuvkata go udyljava s 5, az pusha mnogo, no mi se jivee dylgo, iskash li da mi pomognesh ? :-P

FakePlasticTree
06-06-2009, 12:04
нейно прокарвам пръсти между краката си в ума ми се въртят мисли които би ни харесвали на теб и на мен .. леко прехапвам устни и си представям че си до мен и мога да ти се нахвърля и да докосна всяка една част от теб .. не ме карай да продължа да пиша а ела
да ти покажа неща които не си мислил че ще видиш

получи се мн глупаво но реших да се опитам

това е яко:) също е готино, ако му звъннеш, без много приказки направо почваш да му обесняваш какво ти се прави и още докато говорите му цъфнеш на вратата.. :-)

miss_kiss181
06-07-2009, 13:22
baby_girl_vn и аз ти завиждам определено хах :grin: :grin: :grin: :grin:

TimeKiller
06-09-2009, 17:46
v tozi sait ima kolkoto si izka6 na razli4na tematika porazgledai i podberi tova koeto ti haresva
http://pojelaniq-bg.hit.bg/lubovni-pojelaniq.html

killa
06-09-2009, 20:07
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

АХхаХахАХахАХахАХахАХахАХ ахАХахАХаххАХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ДАДАДАДАДАДАДАДАДАДА :D :D :D :D :-D :grin: :D :D :D :D

Hilary_
06-09-2009, 22:43
Ето нещо и от мен, което изнамерих:

Дръпни ме на сила ръцете ми хвани ... накарай ме да викам без да ме боли ... прехапвай устните ми, навсякъде ме оближи ... искам да сме само аз и ти! Желаеш ме нали... ела и ми покажи ... :oops:

fam0usbaby
06-09-2009, 23:13
Кучкооооооо, сакам да те порим кат' Мойсей Червено Море :shock:

АХхаХахАХахАХахАХахАХахАХ ахАХахАХаххАХа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ДАДАДАДАДАДАДАДАДАДА :D :D :D :D :-D :grin: :D :D :D :D


е не е т'ва ти е играта няма такъв лаф !!!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: Свалям ти шапка батко ! :shock: :shock: :shock: :-)

mi6inka919
10-10-2011, 12:58
Браво за темата, чак започнахте да ме вдъхновявате пак да творя
:)

ted4ty
10-10-2011, 13:03
без гащи съм :grin: :grin:

tincheto95
05-16-2015, 14:23
topal hlqb i sirence ti si moito pilence