PDA

View Full Version : Толкова ли е важен външният вид?



preichetoy
07-15-2008, 22:47
Ако искате да задълбочите нещата с някого, не само секс, от огромно значение ли ще е външният му вид? Независимо дали е момче или момиче...

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:49
е много ясн0... баси т1пия в1прос..

babity
07-15-2008, 22:50
Ако искам да задълбоча нещата с някого, т.е. искам да правя секс с него (решила съм само още няколко дни да вярвам, че секс трябва да се прави с човек, който обичаш) аз, за себе си, няма да се вълнувам от външния вид. Е, ще е плюс ако е гологлав и мускулест, но... аз съм реалист... дори и да е с дълга коса и малко по - пълничък пак ше си го харесвам! :-D

jotitu
07-15-2008, 22:54
"По дрехите посрещат, по ума изпращат"


Само че в днешното съвремие не съм сигурна за ума...
Ако някой не те харесва, защото нямаш цици или дупе или пук си по-пълна, значи не си струва да се тормозиш за него! Ако беше по-хубава рискуваш да си "момиче за една вечер"... Така поне, ако някой ти обърне внимание ще знаеш, че е сериозен човек!

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:55
ш'е му щипкаш пухкавите бузи и ш'е се кефиш...

babity
07-15-2008, 22:56
Мда! :grin: След гологлавците на второ място в класацията ми са по - пълничките... обожавам ги! :grin:

jotitu
07-15-2008, 23:00
Мда! :grin: След гологлавците на второ място в класацията ми са по - пълничките... обожавам ги! :grin:

е поне знаеш че винаги падаш на меко :D

megasexy
07-15-2008, 23:37
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 23:44
От толко много самочувствие носа в небето ти се удря...

partychild
07-15-2008, 23:50
trqbva da ima himiq..privlichane..nezavisimo kak izglejda 4ovek..ako nqma himiq ..nqma da ima i 4uvstva.. :}

Scouse
07-16-2008, 04:37
иииес оф цорпсе :)

Saymon90
07-16-2008, 05:38
Не е най-важното нещо, но физическо привличане трябва да има ... иначе не става. Но съм бил и с хора, които не са кой знае какво външно и все пак съм ги чувствал адски близки... зависи от човека.

kiflata
07-16-2008, 07:12
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

Кой те излъга,че си най-красивата на СВЕТА?? :shock: :shock: :shock: :-D :-D :-D :D :D :D

ss
07-16-2008, 07:27
Не и ще кажа защо:
И малко по-грозно момиче да е като я поупозная,гледам на нея като на съвсем др!
А като видя хубаво момиче ама е с кофти характер(или с прекалено голямо самочувствие) и някакси немога да я гледам...
Иначе външния вид прави 1вото впечатление...

TheMaggie
07-16-2008, 07:35
Външния вид е важен в известна степен при първите срещи - докатоопознаеш човека.След това ако си допаднете на характер нещата ще потръгнат.Ако ми скача по нервите и най-големия красавец да е ще го разкарам. :?

Madness
07-16-2008, 07:36
естествено че има...може би не най-голямо и не единственото,но да има значение и то голямо...
да не говорим,че за повечето е най-голямо..и единствено :-o

NaNa_SladuRana
07-16-2008, 07:38
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

Кой те излъга,че си най-красивата на СВЕТА?? :shock: :shock: :shock: :-D :-D :-D :D :D :D
мама най-вероятно :lol:

koalka
07-16-2008, 08:10
По темата, ако може :)
Външния вид е важен, не толкова, но все пак...
Преди да има любов има и привличане(има го и след това), още в началото.И какво те привлича преди да познаваш човека?Външния вид.

AnzaRe
07-16-2008, 08:12
Важен е външния вид естествено. =D>

pandelka
07-16-2008, 08:15
За мен е важно :) ,да и повечето пъти когато съм се влюбвала е било основно заради външния вид , но искам това да се промени и малко съжалявам ,че е било така :? ,аз държа на външния вид , но не той е най-важният :) .Би ми се искало да не ценя хората по вида им , но засега това не е съвсем така :? .Но пък мога да кажа ,че външният вид(поне според мен) е ключ към душата на човека , въпреки че не винаги е така
:? :) :) .

fuck_me_pls
07-16-2008, 08:17
Ми разбирасе,че е важен..примерно когато се влюбиш и трябва да го опознаеш,ако не ти харесва външно какъв в смисъла да стигаш до вътрешно опознаване..Според мен е важен..за някои той е най-важния 8)

БОНБОНЧЕ
07-16-2008, 10:50
разбирасе че е важен външния вид! :grin:

TechnoSphere
07-16-2008, 11:16
Ако искам нещата да се задълбочат... има голямо значение...
Но има и такова значение отнасяйки се за секса... дори всякаш повече...

Ако ми харесва като човек, а визията му не ме привлича... та той ще да е много добър приятел, може би...

_FaShIoN_
07-16-2008, 11:19
Разбира се,че е от значение,не огромно,но значително....все пак не мога да съм с един човек,с който примерно ще ме е срам да излезна на кафе... :D Но въпреки всичо е важно и това което представлява човека отвътре... :)

kuklichka_bg
07-16-2008, 11:26
даа :-P

GreenFairy
07-16-2008, 11:29
Има значение до толкова човека до теб да не те отвращава и да ти е приятен.

hahavteen
07-16-2008, 11:39
По-важна е химията както казаха и преди мен. За пореден път ще кажа че за мен е от значение да е чистоплътен и висок. Всичко друго е относително.

preichetoy
07-16-2008, 16:45
Има значение до толкова човека до теб да не те отвращава и да ти е приятен. И аз така си мисля, ама ...

BaiToq
07-16-2008, 16:49
Не,искам всичките ми
гаджета да са крокозъбъри.
Ако може по-космати.

preichetoy
07-16-2008, 18:20
Не,искам всичките ми
гаджета да са крокозъбъри.
Ако може по-космати. Еми да! Имам една позната дето има доста ГРАМАДНА челюст ... (конска) и е безумноооооооооо космата, ама са и яко навити доста момчета...

karitooy
07-16-2008, 18:30
Хах,еми да външния вид гледам! :)
Иначе няма какво да ме привлече във въпросния човек,особено ако не се познаваме.След като стане това опитвам се да "видя" какъв е човека по характер,какви са му интересите и т.н :-P

jjjjjj6363
07-16-2008, 18:55
hubavo da e gotina no e po hubavo da e razbrana

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-16-2008, 18:58
Естествено , че външният вид е важен, да не кажа НАЙ-ВАЖНОТО качество , което гледам когато харесвам някого...по-нататък се опознава и самият човек като характер, но нали знаете - ВЪНШНАТА ОПАКОВКА винаги се гледа първо :-)

любомир
07-16-2008, 19:36
външния вид е много важен но не само тои :grin: :-P :D

eXciTeD
07-16-2008, 19:45
ДА, важен е. Колкото и да се лъжем може би е и от първостепенна важност, то просто трябва да се привличат. Ако е някоя надъхана кучка, жалко че е хубава :-D :-D :-D

sladku_bebzi
07-16-2008, 19:49
Ест, че е от значение - не бих тръгнала с някой метър на метър, та аз дори не бих се сприятелила с такъв.Ама все пак и не бих се спряла на Мистър Вселена..

mysterious93
07-16-2008, 19:56
Естествено , че външният вид е важен, да не кажа НАЙ-ВАЖНОТО качество , което гледам когато харесвам някого...по-нататък се опознава и самият човек като характер, но нали знаете - ВЪНШНАТА ОПАКОВКА винаги се гледа първо :-)

това сефте го чувам :lol: но има няква истина..трябва да има поне малко привличане за да искаш да го опознаеш и т.н...

PePeLePew
07-16-2008, 20:12
:D :D :D :D :D aко искам да задълбоча нещата с някоя :D :D :D ако не е готина мацка,която ми харесва на външен вид няма да започна дори за понататъка ще се опознаваме

Virtuallll
07-16-2008, 20:25
Външния вид е нещо субективно, нещо повърхностно. Хората не се делят на красиви и грозни, а на добри и лоши... всеки може да се разкраси ако е упорит независимо дали с пластични операции, редовни тренировки, козметици и т.н., но характера и душата си неможе... Всички хора, на които не им е в повече самочувствието заповат да се комплексират и да правят глупости, докато надутите "си мерят пишките" и се конкурират уж, кой/коя по-скъпи парцали носи и чие самочувствие е по-голямо... Съветвам всички читатели на темата, да не се комплексират, че примерно са грозни и немогат да си намерат гаджета... За всеки влак има пътници...

/Лично мнение/

amadeus
07-16-2008, 20:58
И мен ме мъчи тая тема, щото съм някакъв такъв...не мога да издържам много пред огледалото...

Blo0dyBitch
07-16-2008, 21:17
важен е,но всеки си има и различни представи за "хубаво" и 'грозно'
но много рядко(да не кажа само по филмите) на хората не им пука как изглеждаш и се стремят първо да те опознаят
на този въпрос,авторе,можеш и сам/а да си отговориш-ако видиш две момичета/момчета-едното хубаво,а другото невзрачно,отблъскващо..кое ще забележиш,кое ще ти привлече вниманието и кое ще искаш да опознаеш?
за мен в една пълноценна връзка трябва да има
привличане,страст,любов,ув жение,двамата да си пасват(независимо дали са с тотално различни интереси,или не)и всеки да приема другия с недостатъците му...
помисли така-човека до теб не те кефи сексуално,но е страхотен за разговори... добре ли е така?!

ilianchet0
07-16-2008, 21:29
Красив и грозен са относителни понятия, тъй като всеки си има различен вкус...Разни хора, разни идеали ;)
Важното е човекът да е поддържан. Е, няма да тръгна с някой, който не се е срещал със сапуна и ходи по 2 седмици с едни и същи дрехи. Човек, който не се поддържа не може да бъде привлекателен. Всички сме виждали момичета и момчета, които са изключително хубавки, но не се стараят по никакъв начин да покажат красотата си и никой не ги забелязва. Виждали сме и точно обратното, не дотам красиви хора, които обаче се поддържат, занят силните си страни и ги подчертават. Именно това са, хората, които аз харесвам и, с които ми е приятно да общувам и точно такива момчета харесвам ;)

S_L_A_D_U_R_K_A_f
07-16-2008, 21:43
Красив и грозен са относителни понятия, тъй като всеки си има различен вкус...Разни хора, разни идеали
Важното е човекът да е поддържан. Е, няма да тръгна с някой, който не се е срещал със сапуна и ходи по 2 седмици с едни и същи дрехи. Човек, който не се поддържа не може да бъде привлекателен. Всички сме виждали момичета и момчета, които са изключително хубавки, но не се стараят по никакъв начин да покажат красотата си и никой не ги забелязва. Аз сям съгласна с това мнение.

preichetoy
07-16-2008, 22:11
Някои не ме разбраха. Не говоря за някого, когото сте видяли на улицата. Едва ли без да познавате някого вече ще искате да започвате връзка с него. Интересно ми е, ако някой ви е впечатлил било то с държание, интелект или каквото и да било друго нещо, не е отблъскващ, но има малко недостатъци ( не говорп за две пъпки), бихте ли искали да продължите нещата?

Rebirthing
07-16-2008, 23:59
Еми според мен е доста важен,но има мъже които са красиви пък не са чаровни,а има и друг вид момчета който пък са толкова чаровни и не толкова красиви...и както казаха по-надолу трябва да са подържани :) .

Rebirthing
07-17-2008, 00:02
Някои не ме разбраха. Не говоря за някого, когото сте видяли на улицата. Едва ли без да познавате някого вече ще искате да започвате връзка с него. Интересно ми е, ако някой ви е впечатлил било то с държание, интелект или каквото и да било друго нещо, не е отблъскващ, но има малко недостатъци ( не говорп за две пъпки), бихте ли искали да продължите нещата?

Ами конкретизираи какво недостатъци имаш в предвид,дай пример :) а и както казват хората любовта е сляпа и даже за другите да има недостатъци в очите на въпросния човек може да е напълно перфектен. 8)

martyy
07-17-2008, 00:09
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

brqh nai krasiwata jena na sweta .. cuK-cuK-cuK ...hxhaHxhHAxhhxahxhhAXHhxahxh da si se vijdala f ogledaloto nqkoga :S :-x

vamp
07-17-2008, 08:42
Ако искате да задълбочите нещата с някого, не само секс, от огромно значение ли ще е външният му вид? Независимо дали е момче или момиче...

Ами да има малко чар поне,да мога да изляза с нея на улицата,да седна на кафе.Да има добро тяло,не казвам да е манекенка.Просто да не ми се смеят хората и да ми харесва на мен,такъв външен вид ми е достатъчен ако искам сериозни отношения с момиче.

DYNAMIC
07-17-2008, 17:51
От огромно значение не,но определено няма да се загледаш по някой който не ти е симпатичен.
+ така е

Vichko0o
07-17-2008, 18:39
Леле майко мила ! Тука какви неща прочетох просто не мога да спра да се смея ! Според някой хора вие си купувате вафлата заради хартииката ? Била тя гадна и неприятна важното е хартииката да е красива ? Ох не ще падна от смях немога .... Окей разбирам че визията има някво значение но как подяволите ще е от НАЙ-ГОЛЯМО значение ? Значи предпочитате да излизате с невероятния красавец който дори не може да си напише името правилно , да не говоря като си отвори устата че не излиза една нормална дума ..... Но така е за съжаление така сме възпитани и така ще възпитаваме децата си ! Всеки търси това което може да даде :) Следователно красивите търсят красиви заради факта че нямат акъл и немогат да предложат такът и хора които имат акъл не са им интересни :) Имаше едно мнение на Virtual^Reality Който ми хареса много ! Просто вие младото поколение толкова деградирате че скоро време ще се харесвате само и единствено на тема кой колко скъпи дрехи носи и колко големи мускули има (въпреки че то това е настъпило вече но все пак има изключения) Как може да задълбочиш връзка с човек който неможе да спретне цяло изречение без да помисли 5 пъти ? Аз не мога да го разбера това нещо ? Как да си харесам някой които е просто красив и нямам какво да си говоря с нея/него или само да се натискам с нея и заради това да излизам с нея ? Ее WTF това е най голямата глупост която може да съществува .... Но точно заради такива хора като вас със ОГРОМНО самочувствие без покритие форума се пълни със всякакъв тип теми от сорта на "той що ми изневерява ама той ме цунка обича ли ме и т.н" Нормално е продължавайте да харесвате вафлата заради обвивката и се чудете защо не е сладка или защо е толкова отвратителна :) Пък аз ще чета вашите мнения и ще се прививам от смях :grin: Давайте пишете още заблудени коментари и да видиме колко от вас ще пуснат по 100 теми от сорта на "той ми разби сърцето , той ми изневери и т.н" :) Ако имахте малко акъл и се замислите КАКВО говорите и как си представяте нещата щяхте да се изумите колко сте зле 8-) Нищо продължавайте аз ще продължа да се смея :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-18-2008, 14:00
разбира се! въпрреки че със гаджето ми в момента като се запознахме и изобщо не го хр ... още от начало си му казах че искам да сме само фрс... обааче ..... нали знаете няма жена която да не иска има мъж които да не знае как да си го иска :) а тои знае... ((: и въпреки че не ме кефеше в началото сега започна да ме кефи е не ме кефи МНОГО но става (: така чеее.. ... може би е важно но след като го нямаш правиш нещо по въпроса а не сядаш да се оплакваш (:

viketuyu
07-18-2008, 14:03
ем не е важен външния му вид ... треа да има химия .. ако се чусвам добре с него няма значение как изглежда стига да се обичаме :grin: :smt060

Dorky
07-18-2008, 16:41
Ако ме привлича и ме обича винаги ще намеря начин да ни е яко!
Всичко друго е маловажно :-P :-P :-P

Lady_B_
07-18-2008, 17:00
Ако искате да задълбочите нещата с някого, не само секс, от огромно значение ли ще е външният му вид? Независимо дали е момче или момиче... Огромно значение няма :) Поне според мен всичко останало за мен е повърхностно ;)

TheMaggie
07-18-2008, 17:01
Дааа...ВСИЧКО опира до материалното...и ВСИЧКИ,особено ВСИЧКИ жени са гадни материалистки...

pandelka
07-18-2008, 17:17
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

Ооо...ама много красива си напрао...кат те гледам..се едно виждам някое чудовище!! ;) Нещо много си се в1згордяла :-P Аз п1к с1м по-хубава hahaha :-P

gPa3HuTeJl
07-18-2008, 17:18
нап1лно вярно!

pandelka
07-18-2008, 17:19
.. :-) ..

kiflata
07-18-2008, 17:31
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

Ооо...ама много красива си напрао...кат те гледам..се едно виждам някое чудовище!! ;) Нещо много си се в1згордяла :-P Аз п1к с1м по-хубава hahaha :-P

da be po hybava nekfo grozno emo... 8-) 8-) 8-) xixi

fenkatakrisi952
07-18-2008, 17:46
Ако го обичам такъв какъвто е ще ми е все едно. 8)

didi_baby
07-19-2008, 09:13
Важен е,то това е ясно,но не е най-важното нещо в един човек,въпреки че всеки първо гледа външния вид и т.н. :)

buffalo88
07-20-2008, 17:49
много тря сте зле да определяте човека по външния вид ... тва е последното което тря глеаш ако човека е готин ;]

soulja_girl4e
07-20-2008, 18:25
offfffff ne go li razbrahteeeeeee!? ako si grozen, ne te brysnat za ni6tooooo!

gPa3HuTeJl
07-20-2008, 18:25
Ние с Бат ти Васко сме грозни ама пак ни харесват... Как става така :?: :-o

Nefarian
07-20-2008, 18:36
Ем важен е, кофти е да го/я гледаш и да си мислиш за бутилката

Sensuality
07-20-2008, 19:59
За мен има значение :) Но най важен е характера,все пак ако момче което харесвам е хубаво,но немога и две думи да си кажа с него,няма смисъл :)

fashiongirl
07-20-2008, 20:04
За съжаление е важен, но не е всичко . А и това, не те прави по - щастлив . Ок, по-харесван, ухажван, да ,но мъжете май се плашите ... Де да знам .

sunset_light
07-20-2008, 21:12
Леле майко мила ! Тука какви неща прочетох просто не мога да спра да се смея ! Според някой хора вие си купувате вафлата заради хартииката ? Била тя гадна и неприятна важното е хартииката да е красива ? Ох не ще падна от смях немога .... Окей разбирам че визията има някво значение но как подяволите ще е от НАЙ-ГОЛЯМО значение ? Значи предпочитате да излизате с невероятния красавец който дори не може да си напише името правилно , да не говоря като си отвори устата че не излиза една нормална дума ..... Но така е за съжаление така сме възпитани и така ще възпитаваме децата си ! Всеки търси това което може да даде :) Следователно красивите търсят красиви заради факта че нямат акъл и немогат да предложат такът и хора които имат акъл не са им интересни :) Имаше едно мнение на Virtual^Reality Който ми хареса много ! Просто вие младото поколение толкова деградирате че скоро време ще се харесвате само и единствено на тема кой колко скъпи дрехи носи и колко големи мускули има (въпреки че то това е настъпило вече но все пак има изключения) Как може да задълбочиш връзка с човек който неможе да спретне цяло изречение без да помисли 5 пъти ? Аз не мога да го разбера това нещо ? Как да си харесам някой които е просто красив и нямам какво да си говоря с нея/него или само да се натискам с нея и заради това да излизам с нея ? Ее WTF това е най голямата глупост която може да съществува .... Но точно заради такива хора като вас със ОГРОМНО самочувствие без покритие форума се пълни със всякакъв тип теми от сорта на "той що ми изневерява ама той ме цунка обича ли ме и т.н" Нормално е продължавайте да харесвате вафлата заради обвивката и се чудете защо не е сладка или защо е толкова отвратителна :) Пък аз ще чета вашите мнения и ще се прививам от смях :grin: Давайте пишете още заблудени коментари и да видиме колко от вас ще пуснат по 100 теми от сорта на "той ми разби сърцето , той ми изневери и т.н" :) Ако имахте малко акъл и се замислите КАКВО говорите и как си представяте нещата щяхте да се изумите колко сте зле 8-) Нищо продължавайте аз ще продължа да се смея :)
Съгласна съм с тебе,аз специално много държа на характера.
Външният вид също е от значение ,но не е всичко,добре е да се грижиш малко по малко,колкото да се харесаш,но пък аз специално съм грешала няколко пъти като съм определяла по външен вид,гледам гледам едно момче и си казвам ,той не ми харесва ,не ми е симпатичен в следващият момент,се заговорихме и се оказа,че имаме доста общи неща,беше ведър усмихнат,леко срамежлив,първото впечатление,не е много от значение,поне за мене,така е повечето хора гледат само външният вид,но пък те губят,може да има хора с не много хубав външен вид,но да се окажат такива душици. :)

AnzaRe
07-21-2008, 08:59
Важен е.Няма да тръгнеш с някъв/някаква грозница вещица. :D

tuzaro
07-21-2008, 09:01
Еми не е много тактично постоянно да я наричаш негърка. Не мислиш ли, че може да и е обидно?възможно е, ама аз не се обиждам ако ми кажат българин, малко странно разбиране имам аз не ма гледай 8-)

krem4et0
07-21-2008, 09:24
Каквото и да си говорим, за да изляза с някой, то трябва да го забележа. Не казвам, че трябва да е мистър Вселена, но трябва да изглежда добре. Знам, че е тъпо и повърхностно, но си е така. Не мисля, че мъжа ми е най-хубавия на света. но определено си го харесвам.

Glezenataa
07-21-2008, 10:14
Vunshnostta e mnogo vajna, no ne e vsi4ko koeto trqbva da vijdash v edin chovek.Az lichno smqtam za vajni poveche otnoshenieto ,haraktera i durjanieto na edin chovek.Vunshniq vid sashto e vajen,no ne samo toi.

tuzaro
07-21-2008, 12:05
Цензура!

Вие няма ли да се спрете? tuzaro, дразнител и останалите, които се отнасят по такъв долен начин към момичето, банана ли искате да изядете?

т.12
krem4et0

blader
07-21-2008, 12:29
искам само да кажа че по мои наблюдения за да много хора казват неща от сорта на:"попринцип може и да не е красив/а ама като го/я опознаеш може да си промениш мнението за него/нея и да се сближите" ама за да опознаеш някого първо трябва да ти е направил някакво впечатление(външността и/му да ти привлече вниманието) и тогава може да се обмисля по-нататъшно опознаване

Sladinka_f
07-21-2008, 12:39
Според мен външният вид не е определящ в една връзка,той е само някакава незначителна подробност.Трябва да има разбирателство,привличане и любов между двама души и колкото и да не е красив чоевка до теб,след като го обичаш той ще е НАЙ-КРАСИВИЯТ!!!Моля ви се стига с тези повърхностни въпроси... :lol:

huligankata
07-21-2008, 15:06
Външния вид се взима под внимание само до толкова, че човека срещу тебе да не те отвращава - мисля, че ако познаваш някой и се разбираш с него и т.н имате теми за разговор, уважавате се и те привлича по някакъв начин без значение, че може да има някакви недостатъци лично мен те не биха ме спрели да бъда с тоя човек. Все пак идеални хора няма ;)

DisciplineAndOrder
07-21-2008, 15:46
важен е,каквото искате говорете :)

preichetoy
07-21-2008, 20:04
Според мен външният вид не е определящ в една връзка,той е само някакава незначителна подробност.Трябва да има разбирателство,привличане и любов между двама души и колкото и да не е красив чоевка до теб,след като го обичаш той ще е НАЙ-КРАСИВИЯТ!!!Моля ви се стига с тези повърхностни въпроси... :lol: Напълно съм съгласна. Не разбрах, от отговорите на повечето от другите, защо очевидно грозните хора (тези, дето никой не може да отрече, че са грозни) си имат гаджета/съпрузи...

BoRe
07-21-2008, 20:48
ако седиш повечко от нормално пред огледалото значи държиш на външния вид

gerinceto
07-21-2008, 22:46
za men nai vajen e haraktera i durjanieto mu kum men

alex_devv
07-22-2008, 16:47
Задълбочаване, незадълбочаване ... външния вид е от огромно значение ;)
Не бих излезнал с някой крокодил само заради това, че има добър характер, много е умна и незнам си какви други глупости.

preichetoy
07-22-2008, 17:30
Задълбочаване, незадълбочаване ... външния вид е от огромно значение ;)
Не бих излезнал с някой крокодил само заради това, че има добър характер, много е умна и незнам си какви други глупости.Глупости??? Доста повърхностно.

TheGirlNextDoor
07-22-2008, 18:18
Задълбочаване, незадълбочаване ... външния вид е от огромно значение ;)
Не бих излезнал с някой крокодил само заради това, че има добър характер, много е умна и незнам си какви други глупости.Глупости??? Доста повърхностно.

свиквай...това е жестоката истина.....

InDo
07-22-2008, 19:43
Еми има значение но ако обичаш истински някой човек ще си със него както и да изглежда той. :) :)

little_elf
07-22-2008, 20:18
Не мисля,че външният вид е от голямо значение за една връзка.А и все пак е относително,например даден човек може да се хареса на някой,но на друг да не направи никакво впечатление.По-определящи са характерът и качествата на човека.Така че ако харесваш някой заради самия него,може да се пренебрегне някой и друг недостатък :) .

pet_14
07-22-2008, 20:58
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)
Pfff бахти надутата.....

tuzaro
07-22-2008, 21:02
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)
Pfff бахти надутата.....красивата милейди е с обратна резба :oops: :-) :-)

fifinkathefreak
07-22-2008, 21:15
Бях влюбена 2 години в човек,когото всички ме убеждаваха,че изглежда ужасно.Чак след 2 год го разбрах.Но любовта е сляпа.Така,че не ми пука.
А сегашния ми приятел...с всеки ден се уча да гледам обективно на нещата..и..знам,че изобщо не е красив.Но физическо привличане има :)

tuzaro
07-22-2008, 21:18
Задълбочаване, незадълбочаване ... външния вид е от огромно значение ;)
Не бих излезнал с някой крокодил само заради това, че има добър характер, много е умна и незнам си какви други глупости.Глупости??? Доста повърхностно.


ало , зимбабве знаем че са 2 отделни думи , и колкото и да го отрричате шибания външен вид има значениелош си баце, за тва те обичам :-)

Vichko0o
07-22-2008, 21:19
И след такива коментари тряя се държа като хората , ух ще бъде трудно :D ! Кво нападате момичето като е с друг цвят на кожата ? Брех голямата работа ! Много ясно че хората който немогат да намерят нещо по смислено от това да харесват само и единствено красотата ще търсят акъл или нещо друго ..... Търсят визия щото нямат акъл за да предложат :) Ми да супер е да си хванеш неверотната/невероянита красавица/красавец и да стоите по цял ден да се натискате и да незнаете какво да си кажете щотот вече е 10та среща и са ви се изчерпали речниците ;) Алекс девв ти със твоето мислене нищо чудно че ще умреш девствен :) Отностно останалото всеки си има мнение и всеки си има изисквания :) Лошото е че изискванията са големи , а хората с изискванията немогат да предложат това което искат :) Такаче авторке да не ти пука и продължавай смело напред :) Винаги ще има хора които да оценяват само и единствено визията :) Но пък такива хора на 30-35 като се сбръчкат и остават сами :) Всеки си има своя идол и за всеки си има влак :)

soul1199
07-22-2008, 21:24
da 8)

tuzaro
07-22-2008, 21:26
da 8)ебати включването

gPa3HuTeJl
07-22-2008, 22:16
Васко, ако ти беше тая на снимката... ти казва... ш'ех ти цепна аналноподатливото дупенце... :-)

preichetoy
07-22-2008, 22:25
Задълбочаване, незадълбочаване ... външния вид е от огромно значение ;)
Не бих излезнал с някой крокодил само заради това, че има добър характер, много е умна и незнам си какви други глупости.Глупости??? Доста повърхностно.


ало , зимбабве знаем че са 2 отделни думи , и колкото и да го отрричате шибания външен вид има значение Алооо, Сливополе, не е адресирано към теб. И никой не е казал, че НЯМА значение. Чети пооо-внимателно, преди да се изказваш, ако обичаш. ;)

slun4ice_90
07-23-2008, 16:10
От значение е да.... :) :-P

The_69
07-23-2008, 17:00
Дам, обаче мисля, че и най- грозния човек като положе усилия ще стане сладур. Представи си как се променя човек като си направи косата, смени гардероба, мине при козметик ако има нужда и походи няколко месеца на фитнес. Не казвам да пръска луди пари за Гучи, а просто по- добър стайлинг. Мисля, че всеки ако държи на човека до себе си би го направил. Иначе си е егоизъм!

da_e
07-23-2008, 17:01
Ще има значение, но няма в никакъв случай да е огромно :?

amerikanec
07-24-2008, 20:00
Ще бъда изчерпателен като ти кажа че ти липсва собствен мироглед и менение!!! Сам реши дали ще е добре за теб да си с това момиче на което симпатизираш. Не се влияй от чуждото мнение защото само ще с дообъркаш четворно!!!СЪВЕТ!!!!

sladku_bebzi
07-24-2008, 21:01
Някои не ме разбраха. Не говоря за някого, когото сте видяли на улицата. Едва ли без да познавате някого вече ще искате да започвате връзка с него. Интересно ми е, ако някой ви е впечатлил било то с държание, интелект или каквото и да било друго нещо, не е отблъскващ, но има малко недостатъци ( не говорп за две пъпки), бихте ли искали да продължите нещата?

Да ест

ludisuvurshen
07-24-2008, 21:03
По важно е сърцето на човек, но зажалост всички гледаме външния вид

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 23:56
И след такива коментари тряя се държа като хората , ух ще бъде трудно :D ! Кво нападате момичето като е с друг цвят на кожата ? Брех голямата работа ! Много ясно че хората който немогат да намерят нещо по смислено от това да харесват само и единствено красотата ще търсят акъл или нещо друго ..... Търсят визия щото нямат акъл за да предложат :) Ми да супер е да си хванеш неверотната/невероянита красавица/красавец и да стоите по цял ден да се натискате и да незнаете какво да си кажете щотот вече е 10та среща и са ви се изчерпали речниците ;) Алекс девв ти със твоето мислене нищо чудно че ще умреш девствен :) Отностно останалото всеки си има мнение и всеки си има изисквания :) Лошото е че изискванията са големи , а хората с изискванията немогат да предложат това което искат :) Такаче авторке да не ти пука и продължавай смело напред :) Винаги ще има хора които да оценяват само и единствено визията :) Но пък такива хора на 30-35 като се сбръчкат и остават сами :) Всеки си има своя идол и за всеки си има влак :)

Новият Vichko0o ми по харесва. Така те искам... ама от време на време... позатапвай... нервивай... не може само интелитентни отговори да даваш.. ;)

UnABooMBeR
07-25-2008, 00:01
Еми донякъде има значение все пак ако не ти е приятна физиономията на някой ,дори да е супер свястен едва ли ще ти е много приятно да си с него.

4ervei4e
07-25-2008, 00:05
До скоро щях да кажа,че не е толкова важен,но последното ми гадже ме разубеди...беше умен,забавен,но доста пълничък,а аз....хубаво момиче съм(не че се хваля,просто много по-хубави момчета отрязах ).Просто след 3 седмици заедно се заглеждах постояно и не издържах...кофти ми беше като си спомнех...съжалявам,да бъдем реалисти.Кой не иска сладур до себе си... :neutral:

kasiopea
07-25-2008, 08:27
Външният вид е нещо, което се забелязва първо от околните, но не винаги може да ни даде ясна представа за даден човек. С риск да стана банална ще кажа, че 'вътрешният вид' е много по-важен, защото само малцина го виждат и оценяват. Разбира се, че човек може да положи усилия за вида, ако това ще повижи самочувствието му, но не и чак толкова да се вманиачава как изглежда и да се плаши от образа в огледалото.

Wrathchild
07-25-2008, 08:38
Не е единственото необходимо нещо, но да, важен е. Ти като обичаш някой си сексуално привлечен от него, а това няма как да стане ако пред теб стои прототип на баба Яга.

Cvetito53
07-25-2008, 09:11
Va6niq vid e ot golqmo zna4enie...... :)

glori4ka
07-25-2008, 09:16
От толко много самочувствие носа в небето ти се удря...

na su6toto mnenie sum

aa za krasotata emi estestveno !!!! to tfa se znae

GetNasty
07-25-2008, 09:35
да..

smal_girl
07-25-2008, 21:55
Аз пипам мойте приятелки по циците, редовно. Защото са хубави. Въпреки че аз съм най-красивата секси мадама на света. 8-)

Кой те излъга,че си най-красивата на СВЕТА?? :shock: :shock: :shock: :-D :-D :-D :D :D :D xaxaxaxax taka si e da :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

time2rock
07-25-2008, 22:02
Не съм чела всички страници с постовете ви,но съм сиг. че сте писали - "ОооО дАаА,ТряБвАа ДааА сМеЕ3 Мно0ОгоО якииИ по0О в1ншн0ст!"
Хора,външността няма значение.Просто може да си с голям нос и уши,но да имаш супер весел и щур характер.А може да си красавица неземна,но в акъла ти да има само...нищо да няма,или макс да мислиш за дрехи и мода.
ВЪНШНОСТТА НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ.ВАЖЕН Е ХАРАКТЕРА НА ЧОВЕК.ТАКА ЧЕ,авторке,не се притеснявай.Ако не си първа хубост и заради това той те зареже или нз там кото ще те прай,просто не те заслужава и акъла му е толкоз...Се някога ще намериш някой който ще те цени заради характера ти,а не заради големината на циците и г*за ти :)

preichetoy
07-26-2008, 13:49
Не съм чела всички страници с постовете ви,но съм сиг. че сте писали - "ОооО дАаА,ТряБвАа ДааА сМеЕ3 Мно0ОгоО якииИ по0О в1ншн0ст!"
Хора,външността няма значение.Просто може да си с голям нос и уши,но да имаш супер весел и щур характер.А може да си красавица неземна,но в акъла ти да има само...нищо да няма,или макс да мислиш за дрехи и мода.
ВЪНШНОСТТА НЕ Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ.ВАЖЕН Е ХАРАКТЕРА НА ЧОВЕК.ТАКА ЧЕ,авторке,не се притеснявай.Ако не си първа хубост и заради това той те зареже или нз там кото ще те прай,просто не те заслужава и акъла му е толкоз...Се някога ще намериш някой който ще те цени заради характера ти,а не заради големината на циците и г*за ти :) Ето едно супер мнение. Темата не я направих защото съм била отхвъряна заради външния си вид, а защото ми стана интересно. Забелязах, че 90% от хората във форума са доста повърхностни и сиках да видя дали съм права. И ето оказа се, че не съм и се радвам за това. :)

havajskite ga6ti
07-26-2008, 14:10
Външния вид не е важен ако наистина обичаш някой....а ако не го харесваш достатъчно търсиш начин да го промениш :x което не е правилно....ти ако харесваш или обичаш някого ще е заради самия него а не щото е с еди кви си очи или коса....