PDA

View Full Version : 53-годишен полицейски инспектор прострелял неволно мъж



bulgarche
07-16-2008, 06:26
http://zaralii.eu/images/stories/krimi/policesir.jpg
53-годишен полицейски инспектор прострелял неволно мъж, информират от дирекция полиция. Снощи, десет минути преди полунощ 53-годишен полицейски инспектор в годишен отпуск от с. Тъжа, община Павел Баня съобщил в РПУ-Казанлък за инцидент в гориста местност, на около 5 км южно от с. Турия. Там той неволно прострелял в крака 49-годишен от Павел баня. Ловецът, стрелял със законно притежаване пушка “Ремингтон”. 53-годишния мъж своевременно оказал помощ на пострадалия, но раненият починал от кръвозагуба. Образувано е следствено дело.


изрочник: zaralii.eu

Disrespect
07-16-2008, 07:56
айде сега сапуните, куровете, калетата и кафевото следват

Canis_Dirus
07-16-2008, 11:32
Чичката е no lifer - това е модния лаф сега. Живее само в патрулката, докато момчетата си правят кефа.

_showy_
07-16-2008, 17:25
Ебаси глупаците има в този форум.. Ма Атака е прав. Да ви еба.. Дано верно ви се случи нещо кофти, та да се осъзнаете.. :o

Canis_Dirus
07-16-2008, 17:32
А ако въпросният не е бил полицай? Изобщо нямаше да има тема, нали?

А на мен ми се е случвало. Чичо ми - запален ловджия (лека му пръст) за малко да ме отстреля като елен. Ама то - акъл се иска - в гората се ходи с ярки дрехи. Хората рядко ходят само мълчешком в гората.
И ако прочетете текста - ще видите, че двамата са вероятно приятели (павел баня) и са били дружинка. Тоест човека му е много по-кофти, отколкото на вас.

Но важното е да се философства.

А да - инциденти се случват. На хора от всякакви професии.

Хората да мислят, преди да пишат.