PDA

View Full Version : Как да разбера кога тя достига оргазъм?



Alcazar
07-16-2008, 06:22
:-o Ами значи новак съм в секса и за няколкото пъти които съм го правил аз свършвам за 10 минути средно ,но ми се струва че момичето не успява :? та се чуда има ли признаци по които да разбера .Не ми се иска да я питам "свърши ли :oops: " ,а от това което съм чел знам ,че влагалището би трябвало да се свие по време на оргазъм :-o обаче не съм забелязвал подобни неща .Веднъж като работих с пръсти доста се кефеше и ме драскаше :D ама не усетих да се свива.Дайте някои акъл ...

Fx1
07-16-2008, 06:47
Като свърши ще разбереш, спокойно.

Nadelina
07-16-2008, 07:46
Za 10 min ne vqrvam da e svyrshila, oshte po-malko, ako i tq edva zapochva da pravi sex. Ot prysti vse si mislq, che ne e vyzmojno da svyrshi, osven ako ne sa, za da q dovyrshish. Kato otminesh vremeto na "novak" shte razberesh koga e svyrshila.

zVeZdIcHkA89
07-16-2008, 07:49
Za 10 min ne vqrvam da e svyrshila, oshte po-malko, ako i tq edva zapochva da pravi sex. Ot prysti vse si mislq, che ne e vyzmojno da svyrshi, osven ako ne sa, za da q dovyrshish. Kato otminesh vremeto na "novak" shte razberesh koga e svyrshila.

1+ 8)

Alcazar
07-16-2008, 08:25
:) Хм благодаря остава да навъртам километража значи.

stefity
07-16-2008, 08:27
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)

Alcazar
07-16-2008, 08:33
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Ами това звучи добре ама тея неща не стават просто така хоп намирам я и готово а и си държа на приятелката и не мисля да се занимавам с други към този момент , относно възраста ми нека да не конкретизираме ,но над 18 :)
Всеки които може да допълни да се чувства свободен да го направи

Nadelina
07-16-2008, 08:38
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Nikoi ne se rajda nauchen, sledovatelno i sam moje, no mu e nujno vreme, na vseki e nujno. No dori da si nameri nqkoq po-opitna tq edva li shte svyrshi za 10 minuti. Ta togava na kakvo da go prosvetlqva?

stefity
07-16-2008, 08:41
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Ами това звучи добре ама тея неща не стават просто така хоп намирам я и готово а и си държа на приятелката и не мисля да се занимавам с други към този момент , относно възраста ми нека да не конкретизираме ,но над 18 :)
Всеки които може да допълни да се чувства свободен да го направи

Еми значи...оставаш си с твоята приятелка на която явно много държиш, което е похвално, и просто се опитай да я изучаваш...в смисъл, всеки път когато сте си двамата говори с нея, питай я какво и харесва, кажи и, че искаш да направиш всичко, за да се чувства...върховно. Не се притеснявай да говориш с нея, защото ако не ти, то тогава кой...? :)

stefity
07-16-2008, 08:44
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Nikoi ne se rajda nauchen, sledovatelno i sam moje, no mu e nujno vreme, na vseki e nujno. No dori da si nameri nqkoq po-opitna tq edva li shte svyrshi za 10 minuti. Ta togava na kakvo da go prosvetlqva?

Вярно е, че никой не се ражда научен...просто, нали го знаеш лафа - "Хвани си кака, да те отрака." До някъде това е вярно, защото след като е с по-опитна жена, все ще научи нещо ново за това как да доставя по-голямо удоволствие на жените... :)

Ch0c0la73
07-16-2008, 09:39
Определено сега не е свършвала в твое присъствие .. при орален може би по лесно ще свърши за 10 мин но не и само при вагинален за толкова малко време...например преди да поченете главното ...възбуди я многоо ама наистина многооо целувай я по врата ...заигравай се с клитора след това слизай надолуу..езиче а у..поне 5 10 мин .. и тогава навлизай и може би тогава ще може да свърши за 10 ... простоо повечето момичета рядко свършват толкова бързо ..защото женския оргазъм е многоо по ..от мъжкия.. P.S. Спирай отвреме на време мисли си за други неща не бъди толкова концентриран в секса за да може да трае по дълго време..или мастурбирай преди да го направите.. както решиш ..

IvOnDa
07-16-2008, 10:00
:-o Ами значи новак съм в секса и за няколкото пъти които съм го правил аз свършвам за 10 минути средно ,но ми се струва че момичето не успява :? та се чуда има ли признаци по които да разбера .Не ми се иска да я питам "свърши ли :oops: " ,а от това което съм чел знам ,че влагалището би трябвало да се свие по време на оргазъм :-o обаче не съм забелязвал подобни неща .Веднъж като работих с пръсти доста се кефеше и ме драскаше :D ама не усетих да се свива.Дайте някои акъл ...

бъди сигурен,че тя само ще ти каже че не изпитва оргазъм от секса с теб.ще сподели с теб и всичко ще е ок.

Strongbeard
07-16-2008, 10:58
Не всяко свършване е оргазъм.Мойта за 10-20 мин секс свършва около 4 пъти.Един ден беше свършила 12,но правихме секс няколко пъти.

nimfata
07-16-2008, 11:02
За 10 мин най-редовно свършвам по 1-2 пъти, но зависи от момичето. Говори с нея и й кажи да ти казва, когато свършва, така може и ти да се опиташ да свършиш с нея. Ако не е свършвала , нека ти каже, поне да заеш, да се постараеш повече..

VinDiesel
07-16-2008, 13:02
Може да свършва(да се подмокря) но оргазъм за 10 мин едвали... Когато получи оргазъм ще усетиш едно свиване и разпускане :) пък и по звъка от нея ще познаеш :)

InSoMn1aC
07-16-2008, 15:58
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Nikoi ne se rajda nauchen, sledovatelno i sam moje, no mu e nujno vreme, na vseki e nujno. No dori da si nameri nqkoq po-opitna tq edva li shte svyrshi za 10 minuti. Ta togava na kakvo da go prosvetlqva?

Вярно е, че никой не се ражда научен...просто, нали го знаеш лафа - "Хвани си кака, да те отрака." До някъде това е вярно, защото след като е с по-опитна жена, все ще научи нещо ново за това как да доставя по-голямо удоволствие на жените... :)
Мда... ама донякъде ;) Как си представяш 20 годишна с някъв 18 или 17 може би ? :shock: Мислиш ли, че тя пък не иска някой по-голям батко от нея, за да я научи и той на нещо, м ? :)

stefity
07-16-2008, 19:00
Еми препоръчвам ти да си намериш някоя по-голяма от тебе, и по-опитна в секса за да те просвети там, където ти явно сам не можеш... :)
Nikoi ne se rajda nauchen, sledovatelno i sam moje, no mu e nujno vreme, na vseki e nujno. No dori da si nameri nqkoq po-opitna tq edva li shte svyrshi za 10 minuti. Ta togava na kakvo da go prosvetlqva?

Вярно е, че никой не се ражда научен...просто, нали го знаеш лафа - "Хвани си кака, да те отрака." До някъде това е вярно, защото след като е с по-опитна жена, все ще научи нещо ново за това как да доставя по-голямо удоволствие на жените... :)
Мда... ама донякъде ;) Как си представяш 20 годишна с някъв 18 или 17 може би ? :shock: Мислиш ли, че тя пък не иска някой по-голям батко от нея, за да я научи и той на нещо, м ? :)

Оооо повярвай ми.....знам много момчета, които ходят с по-големи момичета, имам няколко приятели на по 17 и единият илиза с една на 20, а другият с една на 19....и аз им се чудя на момичетата които си хващат по-малки от тях, но явно им харесва....

Rebirthing
07-16-2008, 22:18
Когато се изсере тогава е свършила,по това се разбира.

Ще уплашиш всички във форума :lol: :lol: :lol: .

DevilWish
07-16-2008, 22:24
Определено сега не е свършвала в твое присъствие .. при орален може би по лесно ще свърши за 10 мин но не и само при вагинален за толкова малко време...например преди да поченете главното ...възбуди я многоо ама наистина многооо целувай я по врата ...заигравай се с клитора след това слизай надолуу..езиче а у..поне 5 10 мин .. и тогава навлизай и може би тогава ще може да свърши за 10 ... простоо повечето момичета рядко свършват толкова бързо ..защото женския оргазъм е многоо по ..от мъжкия.. P.S. Спирай отвреме на време мисли си за други неща не бъди толкова концентриран в секса за да може да трае по дълго време..или мастурбирай преди да го направите.. както решиш ..
Точно така ;)

fiama
07-17-2008, 04:22
За 10 минути трудно ще свърши. Постарай се малко повечко - френска, пръстчета. А иначе според мен ще познаеш по това, че влагалището се свива и отпуска за някакъв период от време.

mishaaaaa
07-17-2008, 11:52
stefity оле, супер оригинална и забавна си, честно!
Кажи ми, как го постигаш?!

stefity
07-17-2008, 11:55
stefity оле, супер оригинална и забавна си, честно!
Кажи ми, как го постигаш?!

За к'во става въпрос...? За това, че изказвам мнението си ли?!

bebeT00
07-17-2008, 12:15
:-o Ами значи новак съм в секса и за няколкото пъти които съм го правил аз свършвам за 10 минути средно ,но ми се струва че момичето не успява :? та се чуда има ли признаци по които да разбера .Не ми се иска да я питам "свърши ли :oops: " ,а от това което съм чел знам ,че влагалището би трябвало да се свие по време на оргазъм :-o обаче не съм забелязвал подобни неща .Веднъж като работих с пръсти доста се кефеше и ме драскаше :D ама не усетих да се свива.Дайте някои акъл ...
mi pri pove4eto momi4eta se razbira po zvy4ite koito izdava pa6kaneto po golqmoto yvlqjnqvane otdoly i takiva ne6ta.kato stane6 opiten 6te razbere6

nimfata
07-17-2008, 13:32
:-o Ами значи новак съм в секса и за няколкото пъти които съм го правил аз свършвам за 10 минути средно ,но ми се струва че момичето не успява :? та се чуда има ли признаци по които да разбера .Не ми се иска да я питам "свърши ли :oops: " ,а от това което съм чел знам ,че влагалището би трябвало да се свие по време на оргазъм :-o обаче не съм забелязвал подобни неща .Веднъж като работих с пръсти доста се кефеше и ме драскаше :D ама не усетих да се свива.Дайте някои акъл ...
mi pri pove4eto momi4eta se razbira po zvy4ite koito izdava pa6kaneto po golqmoto yvlqjnqvane otdoly i takiva ne6ta.kato stane6 opiten 6te razbere6


Помоли я да ти каже когато свършва!!!
Не всеки пъшка и се гърчи... И овлажняването не е толкова ... "обилно" :)

amatorium
07-17-2008, 14:09
Ne e zaduljitelno vaginata i da se sviva. Shte razberesh po rituma i na dishane nai-dobre. Kogato zapochne da stava nakusan i neraven. Tq stane goreshta i se zachervqva... ako q dokarash do momenta shte razberesh za kakvo ti govorq.

ByBeTyYy
07-18-2008, 00:20
Mi po princip po zvycite 4esty se poznava,no ne vinagi gi ima..po di6anety s16ty,ama nai-dobre q popitai 6tot da si sigyren 8-) Ama tfa za 10 min da sf1r6i6...mi srry ama az ne moga da poly4a orgaz1m za tolkova kratko vreme...no za tova ima sledva6ti p1ti :P