PDA

View Full Version : Проблем след избръсване...



dronerat
07-16-2008, 06:47
Значи вчера за пръв път се избръснах там долу и сега мисля че се изринах и ме съби ужасно. Нормално ли е понеже ми е за първи път и ако да какво мога да направя за да намалее сърбежа?

п.с:момче съм.

SeXyL[!]Nk@
07-16-2008, 07:26
Нормално е да те сърби....аз от години се бръсна....и пак се ме сърби.еми мажи там с някв'o успокояващо кремче.Например , ежко бежко или бочко. :)

fiama
07-16-2008, 08:27
И мен първите няколко пъти ме сърбеше. Нали не бръснеш на сухо или без сапун? Щото така дразни още повече. След бръснене намажи с някое успокояващо кремче- Здраве или Бочко са мнго подходящи.

redbul2
07-16-2008, 11:53
Ами като се бръснеш ще те сърби.Не се ли бръснеш,няма те сърби.Ти гей ли си,че се бръснеш там долу? :D

svetoslova
07-17-2008, 15:29
Рамбо
МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 2:53 pm Заглавие:
Ами като се бръснеш ще те сърби.Не се ли бръснеш,няма те сърби.Ти гей ли си,че се бръснеш там долу? Very Happy

Според мен е въпрос на хигиена и е по-добре да си бръстат ;)

Van4y
07-17-2008, 20:39
Омръзна ми вече :-x Не разбирам защо като имаш косми си с лоша хигиена :lol: е верно ,че трябва малко да се намалят ма ча пък да се бръса?!?!

batkodoki
07-19-2008, 23:11
Значи вчера за пръв път се избръснах там долу и сега мисля че се изринах и ме съби ужасно. Нормално ли е понеже ми е за първи път и ако да какво мога да направя за да намалее сърбежа?

п.с:момче съм.

нормално е само ако по каруцарски си обръснал космите и до там.


след като обръснеш пишока топките и дупето - следва да обмажеш хубаво тези области с някакъв крем - удачен като цена/количество/качество е " Lavena Natural - Масажен крем, Какаово масло с витамин Е".