PDA

View Full Version : Бихте ли върнали времето назад?



AnzaRe
07-16-2008, 08:43
Бихте ли върнали времето назад,за да бъдете с любим човек,когото сте обичали и непрекъснато сте мислили за него.
Това е моето мнение.
Аз искам да върна времето назад,защото имам любим човек който почина 2001 година.Всеки ден не спирам да мисля за него.Този любим човек беше Чичо ми Владко.Той почина на 29 години 2001 година.Искам да върна времето,за да го убедя да отиди в София за Операция.Но неможах защо се отказа всичките роднини му говоримхе да отиди,но той все отказваше.Деня в който почина,исках да го върна жив.Той ми беше като най-добрър приятел,винаги сме се разбирали както трябва.Как искам да върна времето назад,нямате си и напредстава.Болката никога няма да изчезне. :(

pandelka
07-16-2008, 09:03
Бихте ли върнали времето назад,за да бъдете с любим човек,когото сте обичали и непрекъснато сте мислили за него.
Това е моето мнение.
Аз искам да върна времето назад,защото имам любим човек който почина 2001 година.Всеки ден не спирам да мисля за него.Този любим човек беше Чичо ми Владко.Той почина на 29 години 2001 година.Искам да върна времето,за да го убедя да отиди в София за Операция.Но неможах защо се отказа всичките роднини му говоримхе да отиди,но той все отказваше.Деня в който почина,исках да го върна жив.Той ми беше като най-добрър приятел,винаги сме се разбирали както трябва.Как искам да върна времето назад,нямате си и напредстава.Болката никога няма да изчезне. :(

Много съжалявам за случилото се с чичоти..но понякога възрастните или по големите от нас никога не се заслушват в това,което казваме защото как може едно 15,16,17 годишно момче/момиче да знае повече?? :shock: Е понякога може.Жалко,че не те е послушал :? .
Аз също бих искала да го върна за да мога да предотврътя някои грешки които направих и за които осъзнах,че съжалявам много,но уви беше адскииии късно за да мога да оправя всичко..
8)

pandelka
07-16-2008, 09:09
Впрочем ти на колко год.си бил тогава 2001 год?

fuck_me_pls
07-16-2008, 09:11
Мм аз не искам,,квот е станало е трябвало да стане..съдба просто ..

xXxScreamxXx
07-16-2008, 09:12
И аз бих искала да върна времето .. някъде преди 2/3 седмици ,но е о4евидно 4е не може да стане :? :?
А от друга страна не искам .... щях да се питам : какво щеше да стане ,ако ..........?! е поне сега знам :)

mhmhmhmhm
07-16-2008, 09:17
да :/

AnzaRe
07-16-2008, 09:17
2001 година бях на 8.

ell_ownz
07-16-2008, 09:17
az ne bih iskala...ima momenti i hora koito iskam da vurna, da buda s tqh, no da stava si4ko kakto e pisano da stane...ne si padam po tiq "vrashtanki"

jujulinkaa
07-16-2008, 09:29
:( и аз искам да върна времето назад с 5 месеца.. тогава почина баба ми много я обичах и ще продължам да я обичам ! не е минал и ден в който да не си мисля за нея, сега се обвинявам постоянно че несъм била с нея много време ,нямаше как да се оправи болеста им защото беше болна от рак ,но поне щях да съм с нея повече време тя небеше просто една баба от тези който само се карат беше как да го кажа от по модерните и винаги ми е помагала тя има 3 внучки и винаги мен ме е обичала повече :(

TheMaggie
07-16-2008, 09:38
Да,искам да върна времето назад.Искам най-добрият ми приятел да беше спрял да пуши по-рано...

Black Tears
07-16-2008, 09:42
Искам да върна времето назад и да изживея отново най-хубавите си дни с любимия човек,с този,който никога няма да забравя.Въпреки че ще знам какво ще ми причини,искам да изживея всичко отново,защото за първи път бях щастлива :(
И още много други моменти от миналото ми искам да променя...

S_L_A_D_U_R_K_A
07-16-2008, 09:50
Опитвам се да не се замислям за това, ако върна времето назад как ще е, защото знам, че това никога няма да стане и само ще се дразня! Иначе съжалявам за случилото се с теб, но нищо не можеш да промениш и не се упреквай, даже да върнеш времето назад мисля, че едно 8 годишно момче не би могло да промени ситуацията

remember_me
07-16-2008, 09:53
da ima nqkoi ne6ta nqkoi gre6ki koito iskam da popravq.. no ot4asti taka si e bilo pisano. iskam da se varna nazade kam minaloto mi s ednin ot biv6ite mi za da ysetq, da po4yvstvam otnovo tazi neimoverna lubov koqto my q bqh dala. gre6kite ponqkoga se popravqt s edno izvinqvai no ne se zabravqt... napravo kop4eto dell i da iztriq celiq si jivot.tova 6te bade po dobre :D

Lord_Of_The_Night
07-16-2008, 10:05
Не неискам да връщам времето назад,защото каквото е било писано да стане е станало,понякога за добро,понякога за лошо,но такъв е живота.

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 10:19
Не... за любимия човек не няма да в1рна времето, поради простата причина, че ще има още много xD

Бих в1рнал време на детството ми... когато карахме колелета и играехме на стражари и апаши...когато семейството ми беше заедно, а не разделени както сме сега..когато нямах никакви зад1лжения и не ми пукаше за нищо. За това бих в1рнал времето !!!

Harum_Scarum
07-16-2008, 10:25
Бихте ли върнали времето назад,за да бъдете с любим човек,когото сте обичали и непрекъснато сте мислили за него.
Това е моето мнение.
Аз искам да върна времето назад,защото имам любим човек който почина 2001 година.Всеки ден не спирам да мисля за него.Този любим човек беше Чичо ми Владко.Той почина на 29 години 2001 година.Искам да върна времето,за да го убедя да отиди в София за Операция.Но неможах защо се отказа всичките роднини му говоримхе да отиди,но той все отказваше.Деня в който почина,исках да го върна жив.Той ми беше като най-добрър приятел,винаги сме се разбирали както трябва.Как искам да върна времето назад,нямате си и напредстава.Болката никога няма да изчезне. :(

Помисли така: Ако те беше послушал може би операцията нямаше да помогне....

aHeJlua
07-16-2008, 10:53
не.. според мен нещата просто трябва да се случват .. така човек се учи от грешките си :-)

БОНБОНЧЕ
07-16-2008, 11:02
бих искала да върна 3 години назад!
8)

Gold_Angel
07-16-2008, 11:10
ех, това време! Кой не иска да го върне?!?... но не може :( затова няма смисъл да съжаляваме за станалото - имало е защо да стане....

GreenFairy
07-16-2008, 11:23
Може би не, всичко трябва да си е такова каквото е, каквото станало станало, не може да се промени. Иначе бих искала да видя какво ще е бъдещето, но пък така няма да е интересно...

unicorn_f
07-16-2008, 13:39
м да когато бяхме деца...всичко беше лесно,само игра..а после...УЖАС! Бих върнала времето назад с около 4/5 години

zlateto
07-16-2008, 16:39
iskam da go vyrna s okolo 3-4 meseca :S noo nqma nachin za jalost :(

punkrock
07-16-2008, 16:41
Примири се защото не можеш.

BaiToq
07-16-2008, 16:47
Автора,съболезнования!
Иначе не бих.
Няма минало,няма бъдеще за мен-
животът е сега.
Правя каквото смятам за редно
и каквото смятам,че може да ми е в
полза.

taffy
07-16-2008, 16:50
Да..искам да върна времето назад..Искам да го върна със 7 години, поне да си кажа на баба колко много си я обичах..Искам да го върна с 2 години , за да предотвратя болката, която изпитвах дълго време и която още ме гложди понякога..Искам да върна времето с 10 месеца, за да не се съглася да помогна на първия учебен ден на едно момче..и да не се влюбвам..

only_you
07-16-2008, 17:33
азз бих върнала времето заа определени моменти.. но дори и да го върнеш не се знае дали това ще промени нещо.. особено за хора който са починали.. ;ss

Celldweller
07-16-2008, 17:42
Аз искам да върна времето назад със 6-7 месеца и да не правя същите грешки които правя от тогава до сега добре че има умен човек до мен за да ми прощава и помага... :(

keep_smiling
07-16-2008, 18:27
Не! Ето аз съм човек, който не иска да върне времето назад! Ама по никакъв повод! В живота ми съм изгубла общо 4 много важни хора за мене... много ми е било мъчно за всички... много трудно преодолях нещата! След това имах някои големи разочарования и от тогава се научих да се усмихвам на хубавите момети от миналото и да си спомням за всичко само с добро. Не мисля, че ако успеем да върнем миговете, ще сме способни да ги променим. Нещата просто се случват искаме или не искаме :( единственото, което може да си довлечеме е още мъка, а аз не мога повече;( Всяко нещо си има смисъл и нека се радваме на бъдещето, живота върви напред ;)

pandelka
07-16-2008, 18:29
2001 година бях на 8.

Емм нормално е тогава да не се вслуша в съвета ти и в това,което си му говорил..но и да те беше послушал ти не знаеш дали наистина щеше да се оправи..за това нека не бъркаме в миналото може би е трябвало да стане така просто СЪДБА :) ;););) :)

ANTIHUMAN
07-16-2008, 19:04
Искам да върна времето с 4 години назад!Не бих направил грешките които допуснах!Но за вбъдеще ще знам да не лъжа и да казвам истината в очите за добро или лошо!Бих искал просто да поправя грешките си!Скарах се с най-добрия ми приятел преди 2 месеца ,а сега не иска да ме вижда!Негово решение не го виня ,а и за какво?Мога да живея и без него.Приятели много ще имам в живота ,ще се разделям с едни ще идват други и т.н. ,но вече казвам истината в очите ,а ако отсрещния човек реагира песимистично ,то какъв приятел ми е тогава?
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ВСИЧКО НАЙ-НАЙ ХУБАВО! 8) :-P

yuyuto
07-16-2008, 21:28
Бихте ли върнали времето назад,за да бъдете с любим човек,когото сте обичали и непрекъснато сте мислили за него.
Това е моето мнение.
Аз искам да върна времето назад,защото имам любим човек който почина 2001 година.Всеки ден не спирам да мисля за него.Този любим човек беше Чичо ми Владко.Той почина на 29 години 2001 година.Искам да върна времето,за да го убедя да отиди в София за Операция.Но неможах защо се отказа всичките роднини му говоримхе да отиди,но той все отказваше.Деня в който почина,исках да го върна жив.Той ми беше като най-добрър приятел,винаги сме се разбирали както трябва.Как искам да върна времето назад,нямате си и напредстава.Болката никога няма да изчезне. :(
Имам... :-# Брат ми... Но определено не ми се говори за това сега...

ilianchet0
07-16-2008, 21:35
Не! Научих се, че човек не трябва да съжалява за нищо, не трябва да гледа назад, а само и единствено напред! Всичко, което се е случило се е случило, защото така е трябвало.

evil_angel69
07-16-2008, 21:39
да искам.. и то много :\ но от друга страна .. човек се учи от грешките си ;)

Rofl4e
07-16-2008, 21:46
Не бих искала да връщам никакво време защото..каквото е трябвало да стане е станалоо и щом така е било писано значи е е било за доброто..на когото и да било 8)

ZaI4I
07-17-2008, 12:50
Ами не не искам... доволна съм от живота си.Не съжалявам за нищо :) И което се е случило..случило се е :) Само напред и никога назад..Искам нови преживявания :grin:

Just_ME !!!!
07-17-2008, 13:10
Бихте ли върнали времето назад,за да бъдете с любим човек,когото сте обичали и непрекъснато сте мислили за него.
Това е моето мнение.
Аз искам да върна времето назад,защото имам любим човек който почина 2001 година.Всеки ден не спирам да мисля за него.Този любим човек беше Чичо ми Владко.Той почина на 29 години 2001 година.Искам да върна времето,за да го убедя да отиди в София за Операция.Но неможах защо се отказа всичките роднини му говоримхе да отиди,но той все отказваше.Деня в който почина,исках да го върна жив.Той ми беше като най-добрър приятел,винаги сме се разбирали както трябва.Как искам да върна времето назад,нямате си и напредстава.Болката никога няма да изчезне. :(


:cry: R.I.P :/ i az iskam da varna vremeto nazad ..za mn ne6ta.. da dam vs ot sebes i za lubmite mi hora.. ne ne vinagi mi se otva6ta s sa6toto..

soul1199
07-17-2008, 13:13
isam da,nqma da spomenavam imena,no estt nqma da stane

darince
07-17-2008, 16:57
Да .. на моменти много искам да върна времето назад .. да поправя много грешки които допуснах..
Но в същото време не искам да го връщам .. трябва да продължим напред .. просто това е трябвало да стане ..

freakish1boy
07-18-2008, 10:49
samo da mojeh :cry: :cry: :cry:
sa sujalqvam za twa koeto napravih :smt089 :smt089 :smt089

MartyParty
07-18-2008, 10:51
Не знам дали изобщо има смисъл да връщам времето назад.Дори да го върна,хората не се променят,а проблемите си остават същите.

rosalkaaa
07-18-2008, 12:20
edvali si prejivql/a bolkata ot zagybenoto,no trqbva da se bori6 i da produlji6 napred vupreki vs. i az prejivqh zagyba prez 2007 no moqta ne bi mogla da se sravni s tvoqta.ako iska6 pi6i na karol_desi@abv.bg

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-18-2008, 18:40
разбира се , че бих...за много неща :oops:

miminkaa
07-18-2008, 19:19
Искам да варна времето на зад за да поправя всички стари грешки... заради някои от тях се мразя.... Като се замисля колко грешки сам допуснала направо.... :shock: Искам да го варна и заради една трагедия със мои близък човек....

sladko_teenche_v
07-18-2008, 19:22
Бих върнала времето назад с 2 седмици :( :( :( :( :( :( :( :-P
Станаха много тъпи неща :? :? :?

woshata
07-18-2008, 20:13
не..колкото и да ми е мъчно..щом така е станало няма кво да направя повече

ra4ence
07-18-2008, 20:15
Никога
Всяко зло е за добро

feniksSs
07-18-2008, 20:27
Искам да върна времето, искам да мога пак да видя лицето на човека който обичам най-много и без когото се опитвам да живея до ден днешен. Искам пак да вида брат ми, но жиота е прекалено гаден и ни взима хората които обичаме, по начин по който може най-много да ни нарани. Искам пак да знам че има на кого да разчитам, да знам че има някой до мен. Но за съжаление това е невъзможно. Сега единстеното което ми остана е прекрасния спомен за един невероятен човек, който си отиде преди да е видял живота

Rebirthing
07-18-2008, 23:48
Бих върнала времето не само заради любим човек, а и заради усещането да съм дете,например на 5-6 години да си играя на вън до късно вечер,да преяждам с бонбони,да нямам проблемите на възрастните, да не мисля за смърта...еееххх като малка толкова исках да порасна, а сега ми се иска да съм вечно малка :? .

Vikitooo
07-19-2008, 00:32
В любовен план няма какво да връщам назад или да поправям. Но бих искала да върна времето назад и да оправя взаимотношенията на двете фамилии( на майка и баща ми). :?

AceOfSpades
07-19-2008, 07:42
Каквото е станало е станало :( можеби по един или друг начин ако е писано да стане дори да го променя пак ще си стане. Но така или иначе ЗА НИЩО НА СВЕТА не бих искал да върна времето след като срещнах момичето на живота си и живота ми от тогава е една приказка :grin: :oops: