PDA

View Full Version : След колко срещи ?



pandelka
07-16-2008, 09:30
След колко срещи правихте секс със сегашния ви партньор? :)

zVeZdIcHkA89
07-16-2008, 09:47
е кво очакваш да си водим календарче , като това за мензиса ли ... :o

Nadelina
07-16-2008, 09:50
2 meseca, otkakto bqhme trygnali. Ama nie togava i zajivqhme zaedno, taka che beshe neizbejno.

stefity
07-16-2008, 10:05
Хмм...не мога да разбера, защо трябва да има точно определена среща на която да се прави секс?

mother
07-16-2008, 10:06
Аз мислех че секса предхожда срещите :razz:

zVeZdIcHkA89
07-16-2008, 10:06
Хмм...не мога да разбера, защо трябва да има точно определена среща на която да се прави секс?

подкрепям мнението ти

SINDEL
07-16-2008, 10:10
Преди да тръгнем още

Sigrina
07-16-2008, 10:10
Познавахме се около 2 години преди да тръгнем. А след като тръгнахме правихме секс след около 20 дни. Беше много хубаво. Просто не успях да устоя, но не съжалявам :)

manichka_14
07-16-2008, 10:32
След първата среща идва и първият път :-D :-D :-D :oops: :oops: :oops:

nimfata
07-16-2008, 10:52
С бившия- на първата среща. С настоящия - след 4-5-6 срещи, не помня.
Изкушението беше голямо... :oops:

girl91
07-16-2008, 10:59
След 3тия месец!
Не одобрявам правенето на секс след 1ва, 2ра, 3та среща.

zVeZdIcHkA89
07-16-2008, 11:01
След 3тия месец!
Не одобрявам правенето на секс след 1ва, 2ра, 3та среща.

аз също

Strongbeard
07-16-2008, 11:02
Мисля,че 4-5

HeartBreakKid
07-16-2008, 11:29
girl91

Браво. И аз съм така :)

CuteBaby
07-16-2008, 11:55
Около 2 месеца след като тръгнахме :)

plmn
07-16-2008, 12:02
Още на първата.

bebeT00
07-16-2008, 18:57
След колко срещи правихте секс със сегашния ви партньор? :)
pf ve4e se 4ydite kakvo da pitate !!!!!!! :( vseki go pravi kogato si iska

saltbaby
07-16-2008, 19:16
emi sled 6-q mesec....otkakto bexme zaedno....

pasii_sladuranata
07-16-2008, 19:20
и къф е смисала от въпроса,данеби и ти да го направиш след същото време като нас ?!?

Rebirthing
07-16-2008, 19:29
Какво значение има,ако например в живота си си имал/а няколко партньора с всеки може да си го направила на различен етап,зависи от привличането :-o .

neils
07-16-2008, 20:10
sedmica predi da tr1gnem...be6e strahotno :grin:

girl91
07-16-2008, 21:28
След 3тия месец!
Не одобрявам правенето на секс след 1ва, 2ра, 3та среща.
Да ти кажа тва е комплексарщина.На тебе ти се ебе,та 2 не виждаш,ама не може,по график след един месец трябва.Когато ти е на душа,тогава,няма смисъл от такива селски задръжки.

Не ти говоря за никакъв график! Докато не опозная човека до мен достатъчно няма да тръгна да правя такива работи!
За мен това не е най-важното. Дори и да ми се прави секс няма да тръгна да го правя с човек, който познавам примерно от 3 часа!

DevilWish
07-16-2008, 22:22
При бившия ,даже не го познавах ,смисъл видяхме се за сефте ,още не ходихме ама го направихме :grin: :D
Със сегашният точно като направихме 1 месец 2-3 дни след това и то ,защото той не щеше :shock: :lol:

Xtuning
07-16-2008, 22:25
А бе пускай му на първата и стига пита тука :D

IDEPENDENT
07-16-2008, 22:56
3 :shock: :-o

rubi
07-17-2008, 00:04
не че е най-важното нещо секса,ама колкото и да ми харесва младежа,ако не може да прави секс го оставям....принципно не обичам да слагам рога, а си обичам секса 8)
така че правя секс когато ми се доправи без да се стискам...няма ограничения,първа- втора среща,5-10 месеца 8)

martyy
07-17-2008, 00:06
А бе пускай му на първата и стига пита тука :D
:D da tam oshte w kafeto kadeto se widqt w toaletnite ... tam mu pusni shte se nakefi qko momcheto :-P

fiama
07-17-2008, 03:52
Със сегашния си приятел се познавахме от около 2 месеца преди да правим секс. Наистина е въпрос на разбиране - може да се случи и така, че още на първата среща да легнете- ОК, привлекли сте се и т.н., но да ми твърдите, че "много важно - като ти се прави секс лягай на коя да е среща" ... е изивнявайте, ама то затова днешните тийнове са такива, затова има толкова нежелани бремености и аборти. Не може системно да си лягаш с който ти падне на първа среща, без грам да да го познаваш и да му имаш доверие! Пак казвам - има и такива привличания, но кагато системно ти се случва - еми за мен не е оферта!

krem4et0
07-17-2008, 06:08
След година и половина, но за 9 месеца се бяхме виждали 20 пъти най-много......Преди да станем гаджета бяха около 4-5-6 срещи, после 10 месаца през ден са 150 и 20.....абе след около 200 срщи ще да е.

П.С. И двамата бяхме девствени, а и последните 15-тина 20 срешщи бяха все на крачка от лягането ни заедно....но просто нямаше терен или ми липсваше смелост....Всъщност още на 9-тия месец опитахме, но се притесних. на 11-тия също, но ме заболя зверски....а после не го виждах с месеци.

SINDEL
07-17-2008, 06:14
:shock: омфг....
200 срещи...
Ужас, аз не бих могла така.. Просто не си представям да ходя година и половина с 4овек, който харесвам най-малкото и ме привли4а, и да не искам да правим секс толкова време..
Аз оби4ам секса и за мен той е ужасно важен, колкото и кофти да зву4и. И ако с 4овека не си пасваме в леглото, няма да мога да остана с него, дори и да се разбираме 4удесно ина4е. Без хубав секс просто нищо не става. А за да го разбера, все трябва да го пробвам :-D Така де... Нищо ли4но, просто година и половина ми се вижда безкрайно много, при положение, 4е редовно се слу4ва първо да го направим и 4ак след това нещата да станат по-сериозни.

AceOfSpades
07-17-2008, 06:18
:oops: 7 месеца след като тръгнахме, защото не се чувстваше готова, а аз бях готов да я изчакам колкото й е нужно ;)

girl91
07-17-2008, 06:55
Дори и да ми се прави секс няма да тръгна да го правя с човек, който познавам примерно от 3 часа!

Защо?

Не бих си легнала с някой почти непознат! Това, че повечето го правят не значи, че и аз трябва да го правя! Не съм пропаднала чак толкова, не съм умряла за секс, не това е най-важното! :x
Но има различни хора. Според мен не е редно.

SINDEL
07-17-2008, 07:05
^
Какво озна4ава 'не съм пропаднала 4ак толкова'?
Сексът е удоволстиве, какво лошо има да го правиш, просто защото имаш нужда от него и ти се прави? Независимо дали си с някого дълго време или не.
Не виждам защо това да си задоволявам желанието, ще ме направи пропаднала.

girl91
07-17-2008, 07:20
^
Какво озна4ава 'не съм пропаднала 4ак толкова'?
Сексът е удоволстиве, какво лошо има да го правиш, просто защото имаш нужда от него и ти се прави? Независимо дали си с някого дълго време или не.
Не виждам защо това да си задоволявам желанието, ще ме направи пропаднала.

Казах, че няма да си легна с някой почти непознат, някой който го познавам примерно от една или две срещи. Повечето го правят.. ок, аз не съм като тях.
Не само аз мисля така!
Вие като искате го правете след 1вата среща. Аз докато не опозная достатъчно човека до мен не бих си легнала с него!!!

lips_of_anegel
07-17-2008, 07:37
на 5-я ден от както ходехме....а преди тва се познавахме от 7 месеца и си се забивахме а аз я харесвах от 5,6 месеца

krem4et0
07-17-2008, 10:02
:shock: омфг....
200 срещи...
Ужас, аз не бих могла така.. Просто не си представям да ходя година и половина с 4овек, който харесвам най-малкото и ме привли4а, и да не искам да правим секс толкова време..
Аз оби4ам секса и за мен той е ужасно важен, колкото и кофти да зву4и. И ако с 4овека не си пасваме в леглото, няма да мога да остана с него, дори и да се разбираме 4удесно ина4е. Без хубав секс просто нищо не става. А за да го разбера, все трябва да го пробвам :-D Така де... Нищо ли4но, просто година и половина ми се вижда безкрайно много, при положение, 4е редовно се слу4ва първо да го направим и 4ак след това нещата да станат по-сериозни.
Бяхме девствени и двамата. Бяхме срамежливи, особено той, не бяхме имали някаква по-сериозна връзка и двамата.......Харесвах го и ме привличаше и ако беше намекнал нещо, още на 2-3-ти месец щях да съм с него, но той беше ужасно срамежлив и нервен, дори когато се целуваме и прегръщаме...За мен никога не е било важно. не и преди да запачна да правя секс. за него - също. вина си имаме и двамата, че не е станало, но ние 7-8 мсеца дори не сме говорили за това. А когато заговорихме и опитахме........но не стана, той влезе в казармата и решихме, че трябва да изчакеме да излезе, защото вече ще ни бъде доста по-трудно без секс.....Така де...той го предложи, а мен ми беше все тая. за това време той стана най-близкия ми човек, обичах го до мозъка на костите си, беше единственият смисъл на деня ми(и все още е)...не ми пукаше за секс, оргацзми и прочие. Обожавах само да държи ръката ми. Аз съжалявам, защото е можело доста по-рано да се развият нещата, но той не съжалява. Колкото до пасването-ние нямахме никакъв опит зад гърба си и двамата, в нищо. Опитът и пасването дойдоха постепенно с нагаждане 1 км друг. Важното е, че се обичахме и не проявявахме егоизъм. И сега е така... Смятам, че когато вземеш 2 необработени камъка и и търкаш 1 в друг, тте рано или късно ще се нагодят.....Честно казано така погледнато изглежда много, но за темпото, с което стават нещата при нас си е направо малко. Всичко се получава, бавно, трудно и с цената на огромни усилия.....въпреки, че обожавам секса, ако се разделя с него няма да правя, и пак ще изчакам, за да правя с някой друг........поне докато не го опозная и обикна. за мен е твърде интимно....не мога да го направя просто така с някой, който ми харесва. Прекалено обвързващо и лично е....абе аз съм на 23 и съм била с 1 и искам да бъда само с него......зизобщо не съм пример в това отношение.

П.С.не ,че сексът не е важен. в момента, в който 2-ма души започнат да правят секс, той е важен. Ако са правили хубав секс, но нещата са се сринали, едва ли и връзката им ще продължи дълго. на мнение съм, че за да им върви и извън леглото, трябва в леглото да е ок....но, не и когато и 2-мата не знаят какво е, не и когато нямат опит......между другото е хубаво и беше далеч по-романтично. Свиреше ми на китара и ми пееше през ден, а за 2 години и нещо го направи една снощи лично за мен, а не в компания........Просто сексът доста измества начинът на мислене на партньорите. Всичко взема да се върти около него, когато са го правили. Ако не са.........нещата са супер различни. Дори не ти прави впечатение, че не сте правили секс. целувате се, прегръщата се, натискате се, опопвате се, готино ви е заедно...просто няма секс......какво от това. вие пак си се обичате и ви е приятно да сте 1 с друг.

Girlicious
07-17-2008, 18:40
Ми понеже ми беше първия,изчакахме доста време...няколко месеца

`SunFlower`
07-17-2008, 18:52
След първата среща идва и първият път :-D :-D :-D :oops: :oops: :oops:

#-o ако си на 14.....и си правила секс на 1 среща....мали мали...накъде отиде света :Д (не казвам,че е лошо,да не ми се обидиш нещо :П просто е странно ) :-P