PDA

View Full Version : Проблем с компютъра



Madn3s5
07-16-2008, 10:46
Здравейте.. Проблема ми е такъв: Вчера след обяд мозилата спря да ми отваря някой страници,първо мислех че е от нея но и с опера става така. примерно като искам да отворя www.google.com го отваря и като напиша нещо да потърся си стои все едно зарежда и до там същото е и с www.vbox7.com и с www.impulse.bg за сега не ми отваря тези може да има и други,,и немога да си обесня защо..пробвах да ресна,да спра нета,да подържа комп. изключен но не става .. :-o :-o Някой има ли идея от какво е?!

todor92
07-16-2008, 12:01
sig virus

justbegan
07-16-2008, 12:20
Здравейте.. Проблема ми е такъв: Вчера след обяд мозилата спря да ми отваря някой страници,първо мислех че е от нея но и с опера става така. примерно като искам да отворя www.google.com го отваря и като напиша нещо да потърся си стои все едно зарежда и до там същото е и с www.vbox7.com и с www.impulse.bg за сега не ми отваря тези може да има и други,,и немога да си обесня защо..пробвах да ресна,да спра нета,да подържа комп. изключен но не става .. :-o :-o Някой има ли идея от какво е?!
пусни си един фрии онлаин скан на панда

напиши в гоогъл panda active scan или отвори този линк с интернет експлолер и разреши активекса за по-сигурно си направи и акаунт там за да ти изчисти част от вирусите http://www.pandasoftware.es/activescan/activescan-com.asp

и ако ти открие вируси активния скан си ги изтрии ръчно или си сложи нод или нещо друго да ти ги изтрие :)

Madn3s5
07-16-2008, 12:33
Нямам вируси,сканирах с тая онлайн и с антивирусната ми , не открива нищо :-o

twinski92
07-16-2008, 13:43
какъв ти е интернет доставчика да не би да имат проблем с ДНС-ите и да нямаш видимост към тези сайтове ?

Madn3s5
07-16-2008, 16:15
какъв ти е интернет доставчика да не би да имат проблем с ДНС-ите и да нямаш видимост към тези сайтове ?

Едва ли,понеже не съм в България ..иначе пробвах да направя нов акаунт на компютъра и влязох от там,там си е всичко наред отваря си ги съвсем нормално а тук не :(

xaxa
07-16-2008, 19:46
mace polzvai Internet Explorer 6 i ako vsi4ki nastroiki sa mu default zna4i nqma ima6 problem! kazvam ti go ot d1lgo godi6en opit ^^

loveandemotion
07-16-2008, 22:08
Нямам вируси,сканирах с тая онлайн и с антивирусната ми , не открива нищо :-o
пробваи опера,сафари,макстон и други браузери може с тях да нямаш проблеми.

Madn3s5
07-16-2008, 22:44
Нямам вируси,сканирах с тая онлайн и с антивирусната ми , не открива нищо :-o
пробваи опера,сафари,макстон и други браузери може с тях да нямаш проблеми.

Не става :(