PDA

View Full Version : help s yprajneniqtaa



bekssa
07-16-2008, 10:50
Zdr!Am ne iskam da otslabvam,ne sum debela suvsem normalna,no iskam da se stegna!Osobeno na korema iskam da go naprafq mn plosuk,naqsno sum,4e 6te e trydno i ako moje da mi dadete nqkfi suveti ili da mi kajete razni yprajneniq,s koito da ydarq pravo v celta!Ms ot sega
p.s. ako ima takava tem...sor nova sum tyk =] :oops:

jujulinkaa
07-16-2008, 11:13
ми прави по много коремни преси :)

lunichkataaa
07-16-2008, 11:18
ми прави по много коремни преси :)

+1

crazyhair
07-16-2008, 11:35
koremni pres e dobre no ako iska6 po barz efekt slaga6 si krakata varho nqkakva taboretka varho legloto tapa 4e krakata da ti sa nagore i pravi koremnite pres kato si dopira6 glavata v kapa4kite na kolenata po 10 na den stigat i mn pomagat

ell_ownz
07-16-2008, 11:57
saglasna sam s dr-te za presite, no trqbva i hranitelen rejim-qj salati i 4isto [nemazno] meso nai dobre pile, teleshko i riba, pii MNOGO voda s limonov sok [rastvor po4ti 1:1] pii BILKOVI 4aiove, ne qj sladko izvestno vreme i bqgai, nqkoi hora kazvat 4e nqa vrazka s korema no ima!

MoNiIiTo
07-16-2008, 12:20
Във v-box има няколко добри клипчета с упражнения за корем ... напиши там в търсачката " Упражнения за плосък корем" и ще излязат ... еми успех :)

machine
07-16-2008, 15:18
1.специално коремните мускули си е генетично заложено
2.бягане-4 пъти в седмицата по 45 минути мах-за изгаряне на мазнини чрез аеробно натоварване
3.хранене-за месата ок,ако не можеш без хляб 1-2 филийки типов на хранене.Плодове до 2-3 часа,последното ти хранене да не е след 7 часа,сладко,газирано-махаш,а салатитеако имаш възможност нека са със зехтин,киселото мляко нека е нискомаслено.Храненето определя твоят вид,не упражненията
4.Водата-най-важният източник.Поне по 2 литра дневно,в комбинация с натоварване служи като термогенетик
5.Упражнения-погрешно е схващането за многото коремни преси.Коремът е мускул като всички останали и той има нужда от почивка и възстановяване-72 часа.Упраненията за корем са ти:
-повдигане на краката от вис или легнала на пода с ръце под дупето(ако не ходиш на фитнес-2)-за долна част на корема
-нормални коремни преси-средна част
-свити крака или поставени на по-високо място(стол или др.) и се повдигаш лекички ако искаш слагаш си над гърдите малка тежест(придържаш я с ръце)-горна част на корема
-с гиричка се в лявата ръка се накланяш наляво и обратнот за дясната част-за любовните дръжки или т.нар.паласки
През ден го правиш-от всичко 3 или 4 серии до отказ-понеделник,сряда и петък или вторник.....................
Ако искаш и за други части на тялот казвай.
6.Добавки-по опоисанието съдя ,че нямаш нужда.С добро хранене ще постигнеш целта си.ЗАПОМНИ:Храната ни прави такива каквито изглеждаме

DJACK
07-16-2008, 19:39
С коремни преси няма да се смъкне корема ,коремните преси свалят около 5%
Трябва хубава деиета качествена храна и кардио ( тичане,скачане на въже, каране на колело )

bekssa
07-16-2008, 20:36
am ms mn osobeno na mchine ako moje i nqkolko dr da mi kaje za dypeto 6te sum mn blagodarna :-D

kuklichka_bg
07-17-2008, 08:17
1.специално коремните мускули си е генетично заложено
2.бягане-4 пъти в седмицата по 45 минути мах-за изгаряне на мазнини чрез аеробно натоварване
3.хранене-за месата ок,ако не можеш без хляб 1-2 филийки типов на хранене.Плодове до 2-3 часа,последното ти хранене да не е след 7 часа,сладко,газирано-махаш,а салатитеако имаш възможност нека са със зехтин,киселото мляко нека е нискомаслено.Храненето определя твоят вид,не упражненията
4.Водата-най-важният източник.Поне по 2 литра дневно,в комбинация с натоварване служи като термогенетик
5.Упражнения-погрешно е схващането за многото коремни преси.Коремът е мускул като всички останали и той има нужда от почивка и възстановяване-72 часа.Упраненията за корем са ти:
-повдигане на краката от вис или легнала на пода с ръце под дупето(ако не ходиш на фитнес-2)-за долна част на корема
-нормални коремни преси-средна част
-свити крака или поставени на по-високо място(стол или др.) и се повдигаш лекички ако искаш слагаш си над гърдите малка тежест(придържаш я с ръце)-горна част на корема
-с гиричка се в лявата ръка се накланяш наляво и обратнот за дясната част-за любовните дръжки или т.нар.паласки
През ден го правиш-от всичко 3 или 4 серии до отказ-понеделник,сряда и петък или вторник.....................
Ако искаш и за други части на тялот казвай.
6.Добавки-по опоисанието съдя ,че нямаш нужда.С добро хранене ще постигнеш целта си.ЗАПОМНИ:Храната ни прави такива каквито изглеждаме

palni gluposti tui s vodata 2 lv na den daje moje da e vredeno orgaznizma moje da zadarja voda i........ sled 7 sashto 4ovek se nujdae ot opredelen broi klaori nqma zna4enie koga sa prieti prosto trqbva da sa 2 h predi qdene oF negramotni kolkot 6te6

DJACK
07-17-2008, 10:13
Глупаво е да се здържаш да не пиеш вода ,колктоо повече вода толкова по добре.

bekssa
07-17-2008, 11:25
da tfa vodata e verno trqbva da se pie mn voda purvo vodata ti namalq apetita da qde6 i e mn polezna za organizma osobeno sq prez lqtoto am dr i az go znam 4e sled 7 ne e mn qko da se qde 6toto togafa spira6 da se dfiji6 i mazninite nqma kak da gi izgori6 :razz:

kuklichka_bg
07-17-2008, 14:55
da tfa vodata e verno trqbva da se pie mn voda purvo vodata ti namalq apetita da qde6 i e mn polezna za organizma osobeno sq prez lqtoto am dr i az go znam 4e sled 7 ne e mn qko da se qde 6toto togafa spira6 da se dfiji6 i mazninite nqma kak da gi izgori6 :razz:

spirash da se dvijesh 4e horata togava izlizat we bahti spreliq det si ne trqbva da se qde dva 4asa predi da legnesh da spi6 oFff palno s neorientiraniiiiiiiiiii

machine
07-17-2008, 19:14
Случайно да знаеш,че след 7часа се забавя метаболизма.А случйано да си чувала за термогенетичното действие на водата,че тя е близо 60% от телесното ни тегло;ако задържа вода дай да не пие и после след месец пак същата работа;знаеш ли ,че човек едни от най-важните минерали си ги набавя чрез водата.

п.сРаздавай го само по-спокойно и не се нерви толкова!!!

pdd
07-18-2008, 02:58
ми прави по много коремни преси :) gluposti am ot koremnite presi samo stqgash koremnata presa hubavo e da tichash i akolo koremchete ovii nqkfkaf nailon i se oblechi debelo i ogranich hranata koqto e ot testo ( hlqb, pica , banichka,spageti i taka na tataka ...) am za hubavo da go oformish hvashtash se na edin lost ofistvash na nego i digash samo krakaata ispunati na 90 gradusa

machine
07-18-2008, 19:50
akolo koremchete ovii nqkfkaf nailon i se oblechi debelo

изхвърля се повече вода отколкото мазнина,но има ефект макар и минимален

DJACK
07-19-2008, 08:51
Гледал съм дебели футболисчета се навличат с анцук и отгоре грейка и дебела фанела и тичат така за да топят повече ,незнам дали е варянт