PDA

View Full Version : Приятелят или гаджето..?



vio
07-16-2008, 10:14
ne znam no moje i da se povtarqm,no misulta mi e na kogo po durjite i raz4itate {are pi6ete :-) } :lol: :grin: 8) i ne SKU4AITEEEE

ell_ownz
07-16-2008, 10:52
est 4e na priqtelite...

" Friends are forever, boys are whatever ! ! ! "

*кФаРтАЛнЪтЪ_пРиНцЕскЪъЪ*
07-16-2008, 16:24
когато ходя с някого насочвам цялата си любов и внимание към него...зарязвам приятелите си, но...после всичко пак си е по старому :-P

karitooy
07-16-2008, 16:59
Ми то са много фактори...Ако обичаш гаджето си повече и си по-привързан към него,логично е да избереш гаджето си..Аз лично съм за приятелите :-) Но понякога нещата се обръщат :)

schmetterling
07-16-2008, 17:14
Приятелите : ) С гаджето късате след месец - два, докато приятелят си остава и те подкрепя.

Jamalska
07-16-2008, 17:40
Най-обичам да казвам на някого д го духа,щом не харесва приятелите ми.

BeBsItO
07-16-2008, 17:44
Най-обичам да казвам на някого д го духа,щом не харесва приятелите ми. Евала! Трябва и аз да се науча !

SweetDead
07-16-2008, 18:09
Приятелят е всичко, отколкото един от 'многото' и където само ходиш да му задоволяваш капризите.

DeAd_LooSeR
07-16-2008, 18:10
когато ходя с някого насочвам цялата си любов и внимание към него...зарязвам приятелите си, но...после всичко пак си е по старому :-P

е тва най-го мразя!!! Ебаси приятелката дет тряя си да зарежеш хората,на които рси разчитала до сега заради някакъв си пикльос когото ще скъсате след 2 седмици.Хипер тъпо е и много мразя така.Ок ако беше лбов в зряла възраст,а не тинейджърско увлечение-може.Но при положение,че в тази възраст всичко е толкова преходно и можеш да разчиташ най-много на родителите и на прителите си е,пак повтарям,страшно глупаво. :o Ако не можеш да си разделиш времето ,така че да отделяш време и на прителите и на гаджето...тряя избираш...,но повярвай ми ако избереш гаджето...ще останеш сама..
#-o И извинявай ако нещо съм те обидила,това не го казвам само на теб,но и на др с твоето мнение!! :?

TheNewReligion
07-16-2008, 19:06
На дедо ми най-много държа ! 8-)

любомир
07-16-2008, 19:55
ве4е на нито едно :grin: :D

Rofl4e
07-16-2008, 23:34
За различните неща различно на някои неща повече на гаджето за други на френдовте повече.. :-P

vio
07-17-2008, 06:00
когато ходя с някого насочвам цялата си любов и внимание към него...зарязвам приятелите си, но...после всичко пак си е по старому :-P

е тва най-го мразя!!! Ебаси приятелката дет тряя си да зарежеш хората,на които рси разчитала до сега заради някакъв си пикльос когото ще скъсате след 2 седмици.Хипер тъпо е и много мразя така.Ок ако беше лбов в зряла възраст,а не тинейджърско увлечение-може.Но при положение,че в тази възраст всичко е толкова преходно и можеш да разчиташ най-много на родителите и на прителите си е,пак повтарям,страшно глупаво. :o Ако не можеш да си разделиш времето ,така че да отделяш време и на прителите и на гаджето...тряя избираш...,но повярвай ми ако избереш гаджето...ще останеш сама..
#-o И извинявай ако нещо съм те обидила,това не го казвам само на теб,но и на др с твоето мнение!! :? mn si prava 8)

SeXyL[!]Nk@
07-17-2008, 07:46
На приятелите си държа много повече естествено.С гаджето може да се скараме,до като приятелите си остават завинаги. :)

_FaShIoN_
07-17-2008, 12:00
Много пъти съм повтаряла,че аз приятелите си не ги зарязвам заради момче...защото с момчето си месец,два..година,две и всичко свършва,докато приятелите ти са за цял живот...или пък когато се скарате с гаджето ти,когато нямаш приятели при кого ще отидеш да споделиш какво е станало,при кого ще отидеш да си поплачеш???... :-o :)

romantika_f_13
07-17-2008, 15:21
приятелите! :-)

Bubbly
07-17-2008, 17:22
Аз искам да задам един леко тъп въпрос -има ли някой, който да е приятел с гаджето си? Имам предвид да не сте заедно само за пред хората, чукането и натискането. Иначе и аз избирам приятелите, може би просто защото нямам гадже ... :D
ПП поздрави за Whisskas. За пръв път попадам на някого, който пише запейки и на края на подчиненото изречение.

vio
07-17-2008, 17:33
Аз искам да задам един леко тъп въпрос -има ли някой, който да е приятел с гаджето си? Имам предвид да не сте заедно само за пред хората, чукането и натискането. Иначе и аз избирам приятелите, може би просто защото нямам гадже ... :D
ПП поздрави за Whisskas. За пръв път попадам на някого, който пише запейки и на края на подчиненото изречение. li4i si4e e obrazovan 4oveka :-D 8) :-D

lisi4ety
07-17-2008, 18:35
И на двете по равно..
Приятелите никога не бих ги заменила за каквото и да е. А пък гаджето... си е гадже.. :D ! Не мога да избирам между двете..
Когато мога ще съм с приятелите, когато мога с него, но въпреки всичко мисля, че маааалко повечко внимание ще отделям на гаджето.

vio
07-18-2008, 11:40
Приятелите : ) С гаджето късате след месец - два, докато приятелят си остава и те подкрепя.
+1

Izzy_
07-18-2008, 11:50
Приятелите ест. :)

emchetyyy
07-18-2008, 12:07
хахах еми за мен и двете са по равно .. никога ама никога не бих си зарязала приятелите заради гадже а пък те ако наистина са ти приятели биха те разбрали когато си с него :) и когато казвате за един два месеца ами представете си че ходите с тоя човек година две и кво зарди приятели ще го зарежете ли :? :? :? за мен приятели и гадже са на едно ниво не мога да ги деля и без двете неможе няма спор ! :) :)

macy_day_parade
07-18-2008, 12:47
Приятелството е най-силното нещо на света.

VerryBerry
07-18-2008, 13:07
Ми то са много фактори...Ако обичаш гаджето си повече и си по-привързан към него,логично е да избереш гаджето си..Аз лично съм за приятелите :-) Но понякога нещата се обръщат :)

и аз така.Никога не се знае......

EJI4eTy
07-18-2008, 13:25
ПРИЯТЕЛИТЕ ПРЕДИ ВСИЧКО ;]

amadeus
07-18-2008, 23:27
Еми попринцип приятелите, но пожелавам на всички да намерят такова гадже, което да бъде освен само за гушкане и целуване, а и да можеш да споделиш всичко на нея/него, като на един истиснки приятел :)

D3m0n
07-19-2008, 11:06
Ами...като ви гледам постовете...момчета я си зарежете приятелките да ги видиме ко ше праят без вас примерно.Човек като гледа и си казва "добре де,ми то е по-добре да не си хващам гадже,защото няма да държи на мен...". Момичета не е честно.Гаджето ви може да ви защитава,пази и обича,но вие не можете да му се отблагодарите с уважение и приятелство,така ли? #-o :shock: :-x

love_bites
07-19-2008, 13:05
и приятелите,и гаджето .... понякога едното замества другото

Спирит =]
07-19-2008, 13:28
Мисля, че има време и за двете.На приятелите можеш да разчиташ винаги,те си остават за цял живот.

radiii
07-22-2008, 20:17
PriqTelqt estestveno .6tot gadjetata idvat i si otivat puk istinski priqtel e tozi koito moje sutrinta da go sybudi6 i da mu kajesh ''ubih 4ovek'' a toi da ti otvyrne ''Kude 6te kopaem'' zatova ne bydete glupavi i ne ostavqite priqtelite si zaradi nqkoe typo mom4e :) :) :) :) :) :)

presinky
07-22-2008, 20:43
PriqTelqt estestveno .6tot gadjetata idvat i si otivat puk istinski priqtel e tozi koito moje sutrinta da go sybudi6 i da mu kajesh ''ubih 4ovek'' a toi da ti otvyrne ''Kude 6te kopaem'' zatova ne bydete glupavi i ne ostavqite priqtelite si zaradi nqkoe typo mom4e :) :) :) :) :) :)

:shock: :shock: :shock: Много зловещ пример :smt119