PDA

View Full Version : Приятелство - изчерпване?



HF
07-16-2008, 11:41
Здравейте,реших да споделя с вас проблема,който ме измъчва напоследък и да ме посъветвате какво да правя.
Става въпрос за 3-ма мои приятели. За най-добрите ми приятели. С тях се познаваме от повече от 3 години. Имали сме много хубави моменти,едни от най-хубавите преживявания са ми с тях. Последната половин година обаче нещата се обърнаха наобратно. Пак излизаме редовно,но вече се получават дълги паузи между разговорите,често спориме и т.н. Излизането ми с тях вече не е онова удоволствие и тръпка,която беше преди време. Излизам просто за да не стоя вкъщи. И аз не знам как да го опише като "охладняване" , "затваряне в себе си на всеки от нас" или просто изчерпване на приятелството. Вие какво правите в такива ситуации и какво бихте ме посъветвали аз да направя? Не искам да губя тези хора толкова лесно,защото все пак държа на тях и значат нещо за мен

lovey_dovey
07-16-2008, 12:19
Поговори с тях,кажи им как се чустваш,че вече не е онова,което е било преди,че усещаш някаква промяна и т.н.Успех ;)

LiLGrizzly
07-16-2008, 12:29
ae.. pravete pove4e prostotii.. i si gi razkazvaite .. :D

SweetDead
07-16-2008, 21:33
И аз имах такъв период с една моя приятелка. Винаги се пребирахме заедно от училище и си правихме простотийки по пътя, но стана така, че въобще не обелвхаме и дума.. Беше така около 2 седмици. Просто нямахме какво да си кажем. Пооправиха се нещата, ала сега даже и не си пишем.. :(

Rofl4e
07-16-2008, 23:32
Такааааа точно така както го обясни на нас го обясни и на тях запитаи ги на какво се дължи дали те го усещат и искат ли да го променят ако да променете го може да си намерите някои нови приятели с които да се събирате и т.н. :)