PDA

View Full Version : Ужасена :smt078



fall_out_girl
07-16-2008, 11:43
Не знаех каде да сложа темата,затова я слагам тук.Става въпрос за травеститите(ако може така да се нарече 14-15 годишна пикла,която незнае какво иска...) Днес бях потресена,след като видях момче и момиче,които явно бяха гаджета...Та въпросното момче,не беше момче,а момиче...Превръзката с която явно притискаше гърдите си,за да не му личат се виждаше отзад,когато вятърат подухнеше...Стана ми ужасно гадно,като си представих,че може да съм на мястото на това момиче...Вярно е,че ако се стигне до по сериозни отношения,въпросното момче/момиче ще бъде разкрито и все пак тя/той има ли право да постпъва така гадно с момичето,което го/я смята за момче...Болни ли са тези хора...Побъркани ли са или просто аз не мога да ги разбера...???

BeBsItO
07-16-2008, 11:55
лоллллллллллллллллллллллл БОЛНИ СА! :(

Irrepresible
07-16-2008, 12:24
kvo im stava na teq hora....tq/toi moje bi si nqma ideq kakvo 6te pri4ini na momi4eto..gledali sa mnogo filmi qvno..

lovey_dovey
07-16-2008, 12:24
еми може просто да са лесбийки и за пред хората едното момиче да се прави на момче .. нз

LiLGrizzly
07-16-2008, 12:33
be moje da e bilo na bzk.. tey de se napravi

Glamoroussss
07-16-2008, 12:34
ti ot kude znae6 4e momi4eto ne znae

MakeMeLaugh
07-16-2008, 13:02
В случая тъпанарката е момичето, че се връзрва на траверса..

AFT
07-16-2008, 13:14
То по "Море от Любов" даваха за някви близначки, които си имали приятелки, които не знаели, че са момичета о.О Щот те бяха малко пълнички, с къси прически и то верно малко на момчета мясаха. Ама беше много брутално, онея девойки (не близначките) направо паднаха о.О

Brunoo
07-16-2008, 16:11
Имаше 2-ма такива във вече в бившото ми училище....извращение.Да се надяваме,че като станат по-големи ще им доиде акъл в главата на тези странни индивиди. :?

zvezdichkaaa
07-16-2008, 16:23
То по "Море от Любов" даваха за някви близначки, които си имали приятелки, които не знаели, че са момичета о.О Щот те бяха малко пълнички, с къси прически и то верно малко на момчета мясаха. Ама беше много брутално, онея девойки (не близначките) направо паднаха о.О






Да,точно за този случай се сетих и аз.Веднъж съвсем случайно го гледах и ме хвана много яд на тея тъпанарки.Иначе съм съгласна с lovey_dovey не се знае дали не са лесбийки и нарочно да се правят за пред хората хах :-D .

desityyy
07-16-2008, 16:30
Ох мн ме дразнят тия травестити веднъж питам да една улица и то ужким жена и след малко говори с мъжки глас и ми вика разкараи се тия хора незнаят кви са

DeAd_LooSeR
07-16-2008, 18:16
всеки си има право на избор и не можем нищо да направите по въпроса..колкото и д ане ви харесва.Пък и от къде знаете,че другото момиче не е занело...Вече,ако е било в неведение си е пълна подигравка :o

karitooy
07-16-2008, 18:21
И аз останах потресена... :? :shock: Чудно ми е как на 14 години това момиче дефакто е "осъзнало,че е момче" ??? Или пък го прави на пук на другите :D ...не знам

любомир
07-16-2008, 19:57
психи4ески проблеми имат :D :D :D

ThePowerOfLove
07-16-2008, 21:07
То по "Море от Любов" даваха за някви близначки, които си имали приятелки, които не знаели, че са момичета о.О Щот те бяха малко пълнички, с къси прически и то верно малко на момчета мясаха. Ама беше много брутално, онея девойки (не близначките) направо паднаха о.О






Да,точно за този случай се сетих и аз.Веднъж съвсем случайно го гледах и ме хвана много яд на тея тъпанарки.Иначе съм съгласна с lovey_dovey не се знае дали не са лесбийки и нарочно да се правят за пред хората хах :-D .

И аз се сетих за това :? Тея хора са доста болни..

preichetoy
07-16-2008, 22:40
Ооох, сетих се за един филм.. 'Момчетата не плачат' или нещо от сорта ... брррр

Rofl4e
07-16-2008, 23:25
Тва е бахти ужаса да пази господ от такива..

_FaShIoN_
07-17-2008, 12:06
Аз също познавам такова момиче,което се прави на момче....против съм това,защото е явно че тя е лесбийка,но не си го признава,а мен това ме дразни,кфо я интересува кфо ще каат другите хора,тя ако има истински приятели ще я подкрепят...И другото което е още по-гадно....момичетата с които ходи не знаят,че тя е момиче,а си мислят че е момче и тя се ебава по много гаден начин с тях,по-зле отколкото истинските момчета... :D Аз лично съм против този наичн на държание... :)

TikvenaElhichka
07-17-2008, 13:21
Хора като хора.
Какво толкова ви пречат тези хора, какво толкова ненормално виждате в тях?! И не, не са душевно болни. Просто понякога съзнание и тяло не си подхождат. Сега се сещам за един филм "Роден съм жена", вижте го - може и да сте си променили мнението накрая.

П.П. Девойката над мен, това не е "начин на държание", това е начин на живот, личен избор... И не мисля, че е непризнаване на факта, че е лезбийка(освен, ако не е на 14-15), а на нещо доста по-сложно психологически. Чела съм доста "изповеди" на травестити... и много от тях не са се чувствали добре като мъж/жена, а доста повече като противоположният пол (;

VerryBerry
07-17-2008, 13:26
абе..нека се обичат :)

Ice
07-17-2008, 13:56
http://vbox7.com/play:091a53c6
Ето ги момичетата, който се правеха на момчета от "Море от любов". Чесно казано не знам какво да кажа по темата.За мен това е доста неприятно...И не мога и не искам да си представя както им е било на тези 2 момичета от клипчетата, надявам се на никой да не се случи........

slivaka
07-20-2008, 11:22
Не знаех каде да сложа темата,затова я слагам тук.Става въпрос за травеститите(ако може така да се нарече 14-15 годишна пикла,която незнае какво иска...) Днес бях потресена,след като видях момче и момиче,които явно бяха гаджета...Та въпросното момче,не беше момче,а момиче...Превръзката с която явно притискаше гърдите си,за да не му личат се виждаше отзад,когато вятърат подухнеше...Стана ми ужасно гадно,като си представих,че може да съм на мястото на това момиче...Вярно е,че ако се стигне до по сериозни отношения,въпросното момче/момиче ще бъде разкрито и все пак тя/той има ли право да постпъва така гадно с момичето,което го/я смята за момче...Болни ли са тези хора...Побъркани ли са или просто аз не мога да ги разбера...???

Това не е травестит ,a хермафродит !Та наистина не честно спрямо момичето ,но тя рано или късно ще разбере !

DaRk_AnG3L
07-20-2008, 11:31
А да си се замисляла че др-то момиче може и да знае и лентата да е за пред хора

Божееее накъде отиа тоя свят момичета да се праят на момчета и обратното тцтцтц... :shock:

sladkъ_mackъ
07-20-2008, 11:32
ti ot kude znae6 4e momi4eto ne znae а така няма как да не забележи! Това ми е някак странно тая случка :-o :-o Трябва да е адски мъжкаранесто момиче,с мъжки черти,за да се преструва на момче и да не е разкрита :shock: :shock: И пак казвам нещо не мога да си я представа тая история..

nefchi_bs
07-20-2008, 12:31
охх до болка познато...в Бургас има един такъв индивид и за жалост аз го познавам :( лошото е че всички разбраха обаче никои нищо не прави по въпроса :o :o

chocoleptic
07-20-2008, 12:48
То и аз знам две такива.
:-o
За психиатър са.

zelenooko_kote
07-20-2008, 17:18
OHH ujas,i az znam za edna takava koqto ve4e daje ne moje6 da razbere6 4e e bila momi4e.Oh otvrat,ujasno,gadoriq...

Decu
07-20-2008, 17:30
Мхм, и аз имам една такава позната..познат. :?