PDA

View Full Version : Секс статистика за децата - или колко рано започват ...



IvOnDa
07-16-2008, 12:10
Всеки четвърти ученик започва да води полов живот преди да навърши 15 години, 41 на сто правят секс за първи път между 15-ия и 17-ия си рожден ден, а останалите 32 процента - по-късно.

Това показаха резултатите от анкета, в която участваха 80 ученици (53 момичета и 27 момчета) от 11-и и 12-и клас на столични гимназии. Допитването стана по време на втората сбирка на дискусионния клуб SexWell на тема "Сексът - начин на употреба".

Пет на сто от момчетата и три на сто от момичетата са осъществили първия си полов акт преди да навършат 13 години. Физическата необходимост е водещият мотив за започване на полов живот при над половината от анкетираните. Следващата най-основателна причина е "бях влюбен/а".

Три процента от участниците в допитването признават, че никога не са изпитвали удоволствие от секса.

За три четвърти от учениците най-често използваният секс терен е домашният.

Всеки десети признава, че не използва или използва рядко предпазни средства, а близо половината винаги използват такива. Презервативите са най-желаният избор за безопасен секс, като на тях разчитат 61 на сто от анкетираните. 15 на сто от момичетата, участвали в допитването, прибягват до хапчета за спешна контрацепция след половия акт.

Приятелите са предпочитан съветник при проблеми в сексуалния живот на учениците. Към тях се обръщат близо 56 на сто от анкетираните. Едва 12 на сто търсят специализирана помощ, а към родителите се обръщат 24 на сто от участниците в допитването.

Една шеста от тях не приемат хората с хомосексуална ориентация, 14 на сто признават, че се дразнят от тях, но ги приемат, а 54 процента са напълно толерантни към тях.
:shock: :shock: :-o :(

amatorium
07-16-2008, 12:21
Q se ogledaite i vijte na vsqka krachka kakvo ima - goli jeni po televizqta; svoboden dostup do dvoino analni pronikvaniq na 12 godishnite; parlament pulen s pederasi ... normalno e detsata da popivat ot tova, koeto gi zaobikalq. 8)

IvOnDa
07-16-2008, 12:26
Q se ogledaite i vijte na vsqka krachka kakvo ima - goli jeni po televizqta; svoboden dostup do dvoino analni pronikvaniq na 12 godishnite; parlament pulen s pederasi ... normalno e detsata da popivat ot tova, koeto gi zaobikalq. 8)

аз все още не мога да го проумея... :-o

Ophelia
07-16-2008, 12:44
Q se ogledaite i vijte na vsqka krachka kakvo ima - goli jeni po televizqta; svoboden dostup do dvoino analni pronikvaniq na 12 godishnite; parlament pulen s pederasi ... normalno e detsata da popivat ot tova, koeto gi zaobikalq. 8)
напълно съгласна съм.Държавата ни прави това с децата.На всякъде има сексуални намеци.Едни дете като чуе думата и пите и като почне да разбира и попорасва става любопитен и пробва.

jghgh
07-16-2008, 12:50
Физическата необходимост е водещият мотив за започване на полов живот при над половината от анкетираните. Следващата най-основателна причина е "бях влюбен/а".

Три процента от участниците в допитването признават, че никога не са изпитвали удоволствие от секса.

Една шеста от тях не приемат хората с хомосексуална ориентация, 14 на сто признават, че се дразнят от тях, но ги приемат, а 54 процента са напълно толерантни към тях.
:shock: :shock: :-o :(

Е тва е за мене. Толерантна към гейовете, досега секса не ме е кефил (е то за 2 пъти колко може да му се кефя 8)), бях влюбена и затва пуснах на тъпака.. наебах се на 13.. и т.н :\

MakeMeLaugh
07-16-2008, 13:04
Даже мисля, че данните не са актуални.. по-зле е ;)

Liar
07-16-2008, 13:50
В другите страни как е???