PDA

View Full Version : Белези



denchityyy
07-16-2008, 13:32
Здравейте. Имам белег на кракът от изгорено. Известно време ходих по лекари мазах го с контратубекс обаче не трябваше да го излагам на слънце за да не почернее а аз без да искам го направих. Така де да се върна към въпроса ми. Знаете ли къде мога да отида за да го махна и дали лазерната епилация ще ми помогне и колко струва процедурата. Ако знаете някоя клиника за премахване на белези моля кажете ми. Благодаря предварително !!!

mimsssssss
07-16-2008, 14:06
зависи колко е голямо.една приятелка и взеха 50лв в стара загора беше колкото кътийка пудра долу горе и беше изгорено преди 2г.дано сум ти помогнала,повече инфо в някоя клиника може да питаш

crazyhair
07-16-2008, 14:10
moje no 6te struva mnogo zavisi kolko ti e golqm belega na kraka

ra4ence
07-16-2008, 14:30
Абе ти изобщо знаеш ли какво е лазерна епилация? :shock: :razz: падам от смях.
Иначе с лазер могат да ти махнат брадавички, тъмни петна..ама белег не!

denchityyy
07-17-2008, 16:16
ra4ence да знам какво е лазерна епилация ама май ти не знаеш. Махат се и белези от изгаряне. Когато белега се възтановявя и почернее на слънце както е моя случей се прави тази лазерна епилация за премахването му. Аз падам да се смея заради теб :grin: :grin: :grin: :grin:

denchityyy
07-17-2008, 16:18
зависи колко е голямо.една приятелка и взеха 50лв в стара загора беше колкото кътийка пудра долу горе и беше изгорено преди 2г.дано сум ти помогнала,повече инфо в някоя клиника може да питаш ами белега ми на дължина е около 10-12см а на широчина е около 7-8см. Изгарянето ми е от аспух на мотор. Ам ти знаеш ли нещо повече за лазерите. Аз бях чула че цената се пределя от см на белега ама незнам каква е на см

InDo
07-22-2008, 21:41
:razz: :razz: :razz: :razz: консултирай се малко и тогава реши какво да правиш