PDA

View Full Version : Искам си го !!



SlADka_lIGlA
07-16-2008, 12:59
Ходя с едно момче от няколко седмици много сладък,мил.Много го харесвам уникален е и отначало не спирах да мисля за него.Вече не е така ;( и ми е гадно заради това.В последно време мисля много за бившия,който много ме обичаше имахме 3 години адска тръпка и т.н.Но все нещата не се получаваха,но от скоро сме много добри приятели и по-цял ден сме заедно.Но той си има приятелка и е много влюбен в нея,а пък и тя е много добро момиче от начало не я харесвах,но е много печена и мила,а пък и е хубава.Виждам,че той е много много влюбен в нея и я обича,непрестанно за нея ми говори незнам от колко време са заедно тяхното е много трудно,но виждам че се обичат и тя ми стана приятелка.А аз не спирам да мисля за него станал е толко мил,добър,внимателен,нежен направо пак се влюбих в него,попринцип не е такъв беше много голям женкар и бройкаджия,но това момиче го промени.Когато той преди ходеше с мен се държеше по същия начин много мил беше и сега е същия.И си мисля дали я обича повече отколкото е обичал мен непрестанно мисля за това,той е супер мил с мен.Но все ми говори за нея виждам как сиае като говори за нея и като си говорат по телефона.. тя значи много за него а мен сигурно вече ме е забравил.Обичам го още и си го искам,но знам че не трябва той е с нея обичат се аз си имам приятел,но го обичам много ;( ;( какво да правя ??

Erica
07-16-2008, 13:02
Сама си си отговорила на въпроса...Той е с друга и е щастлив с нея,вашата любов е в миналото,сега сте приятели...Няма какво да направиш...по-добре не се меси и не им разваляй щастието...

pandelka
07-16-2008, 13:03
Остави ги тях двамата да се обичат..а ти твоя приятел..и може съдбата да ви събере пак някога

unicorn_f
07-16-2008, 13:13
остани си с гаджето,щом виждаш,че бившия ти обича гаджето си няма да ги разделяш я!Момиче си можеш да си замълчиш за тези чувства и просто да го оставиш да бъде щастлив с приятелката си.Пак си бъдете приятели,но се опитай да обикнеш своето гадже.

GabisiTa
07-16-2008, 13:28
Не им разваляй връзката! По-добре потърси някой друг, с който ще се чувстваш добре, а ако трябва да сте заедно с бившия, съдбата ще ви събере все някога ;)

Pliok0019
07-16-2008, 13:42
Остави бившия си. След време ще се разделят с тази и тогава отново можете да бъдете заедно. Дотогава - прекарвай си добре със сегашния. Сигурно е свясно момче.

punkrock
07-16-2008, 14:42
И аз искам много неща..

gPa3HuTeJl
07-16-2008, 14:58
И аз искам много неща..

Колело от печка :?:

Пей с Мен
07-16-2008, 15:35
По-добре недей да покаэваш чувствата си,щото ако наистина си се обичат с онова момиче,само ще им раэвалиш връэката.Щом е щастлив с нея и тя с него,недей да се намесваш между тях.Била си с него и не се е получило.Остави нещата в миналото.Въпреки че энам,че каквото и да ти кажа,няма да ти повлияе.Късмет.

nIkEnCeTy_bE
07-17-2008, 09:20
mi..spored men...po-dobre da si ostanesh sama..ti obichash bivshiq..spored men ne trqbva da lyjesh segashniq..trqbva da si otgovorish dali naistina obichash s segashniq i dali iskash da si s nego..nqma smisyl da lyjesh segashniq..a bivshiq trqbva da go zabravish pone zasega..nqma smisyl da lyjesh segashniq i sebe si..po dobre sama..spored men.. :? sama trqbva da si otgovorish.. :-D

EritYy
07-17-2008, 09:27
не се нъмозалъгвай...има те за приятелка,но нищо повече...

soulja_girl4e
07-17-2008, 09:29
emi prosto 4akai da sre6tne6 drug nqma6 drug izbor!

ss
07-17-2008, 09:31
искаш 1 кур типо-добре неможех да го кажа и аз...

raia338
07-19-2008, 11:30
ostavi gi da se obi4at,qvno ti ne si mn podhodq6ta za nego .... zareji i tozi tvoi priqtel ako ne go obi4a6!nqma smisal prosto da si s nego ,ei taka :)

`'Sweety`'
07-19-2008, 11:57
остави ги да са щастливи щом се обичат.стой си с гаджето.времето ще покаже

BOOK_FAN
07-19-2008, 12:02
Тя го е променила-значи той се нуждае от нея както тя от него!Остави според мен нещата на съдбата!И в никакъв случаи не се наместваи между тях!Ако скъсат почакаи млко и тогава нападай! :)

sladku_bebzi
07-19-2008, 14:05
Щом нищо не е станало първия път, кво очакваш да стане втория :-o

rusnache
07-19-2008, 14:16
Остави ги да се обичат, пък като пораснеш ще разбереш колко си сгрешила.
Не те знам на колко си, но секи се бори за тва което иска, искаш него, бори се за него, тъй или иначе цялата ти любов в момента се изразява в гушкане, говорене по телефона, кафенца и сокчета.

Ако знаехте колко няма смисъл да се напъвате.

desity_1936
07-19-2008, 14:55
ako naistina go obi4a6 6et si 6tastliva 4e toi e 6tastliv .... :)