PDA

View Full Version : Леле Шъ умра :(



nekaflude
07-16-2008, 13:52
Леле хора косата ми беше мн дълга и ходих да се подстригвам .. казах му да ми направи някаква прическа и ми хрумна бритона на едната страна и тои ма пита от по късо към по дълго и аз казах да . Сичко беше Ок докато не тръгна да реже бритона :( от ляво надясно и от лявата страна е мн къс а към дясната става по дълъг а аз нямах точно това предвид :( направо хич несе харесвам и нз какво да права.. дайте някакви идеи как да си направя прическата по хубава докато порасне отново било то с гел пяна и т.н. и т.н.

Плз!!!!! сега косата ми не е нито дълга нито къса някакво средно положение но нали ви казвам за бритона :( плз помагайте!

6emet4e
07-16-2008, 13:54
а ти как искаше да ти го подстриже,че не те разбирам :shock:
иначеее като не се харесваш слагай фиби,диадеми,ленти...

plamka
07-16-2008, 13:55
ами вдигай си го с фиби назад, ама щом ти е доста къс на едната страна, ще трябва да го зализваш с лак или пяна нагоре :D

akinom
07-16-2008, 13:56
Ami ot obqsnenieto ti ne se razbira mnogo mnogo, nai - dobre dai snimka a ako nqmash... moje da izchakash ot lqvata strana da ti porasne povechko i nakraq da go izravni6... a dokato stane za6tipvai s ne6to kosata si, fibi lastici diademi :D.. :)

mihichkaaa
07-16-2008, 13:57
разбирам те колко ти е гадно и аз бях така миналото лято :( не се притесняваи ще ти порасне косата а до тогава можеш да си дигаш бритона назад с фибички :-)

nekaflude
07-16-2008, 14:00
Абе хора аз съм момче бе....
Просто косата ми беше дълга и нямах си идея как искам да ме постриже
и отивам викам да ми земе малко от косата демек да я скъси.. ама по едно време се сетих за 1 прическа и му викам Мм ш можеш ли да ми направиш бритона на 1 страна и тои вика от по къс към по дълъг и аз му викам да и тои така ми я направи

Направо ужас :( тка хич не ми отива

qg0dkata
07-16-2008, 14:04
Хах ми да беше казал, че си момче..М..слагай пяна, лак и т.н. да можеш да си го залижеш както ти харесва..защото фиби..хмм..няма много да ти отива, обаче съм виждала момче с диадема и му отива..така, че можеш да си слагаш от онези диадеми черните дето са на спирали.. Късмет.. :р

plamka
07-16-2008, 14:04
Е то прозвуча все едно ти го е направил като на момиче :D Еми тогава си вдигай косата на бодлички...

6emet4e
07-16-2008, 14:05
Абе хора аз съм момче бе....
Просто косата ми беше дълга и нямах си идея как искам да ме постриже
и отивам викам да ми земе малко от косата демек да я скъси.. ама по едно време се сетих за 1 прическа и му викам Мм ш можеш ли да ми направиш бритона на 1 страна и тои вика от по къс към по дълъг и аз му викам да и тои така ми я направи

Направо ужас :( тка хич не ми отива

:lol: :lol: :lol:
такаа съжалявам,ма ме избива на смях....
значи отиди да ти го изравнят там може би колкото е най-късото и после го дигай с гел ....

Denchoy
07-16-2008, 14:07
Мисля, че е добре да ни дадеш снимка :)
И не е лошо да носиш диадема, има момчета дето носят и стои добре :wink:
Ама дай пик, за всеки случай :)

qg0dkata
07-16-2008, 14:08
Дамм..както казаха plamka и 6emet4e ..иди и си го отрежи най-късо и я прави на бодлички косата :-o Има много идеи..порови в нета за мъжки прически някви такива работи, за да се ориентираш..И недей ходи повече при този фризьор :D :D

nekaflude
07-16-2008, 14:54
МДА НЯМА!!!!!!!!!!! ДРУГИЯ ПЪТ ЩЕ ОТИДА И ЩЕ МУ ОСТРИЖА МАНЕРКАТА :lol: :lol: :lol:

Абе той само бритона е зле! прическата е супер но бритона е УЖАСЕН!
За колко ли време ще ми порасне бритона.. ако може да ми кажете нещо с което мога да му засиля растежа или... ? той ми расте бързо попринцип ноооооооо до събота трябва да е пораснал и.. :(

qg0dkata
07-16-2008, 15:16
Абе махни напълно бретона кво..може пък да стане, виж надигни си бретона пред огледалото само го задръж с ръката си и виж дали ще ти прилича без бретон и ако ти прилича иди и го отрежи..Има едни мазила като го мажеш косата ти расте по-бързо, една приятелка го има и действа беше от Гърция, но не си спомням името му, а няма как да се свържа с нея да я питам, а и може да го няма вече незнам..чакай да потърся да видя дали ще намеря нещо..ноо

Йее късмет, прегледай тази тема много хубави съвети са дали: http://www.pudriera.com/f/viewtopic.php?t=375 , макар, че събота е доста близоо ... :?

Все пак имай надежда, ако не..иди и го убий фризьора :-x :lol: :lol: :lol: :D :D :-D :-D

mysterious93
07-16-2008, 15:20
еми ти сам си казал "да..давай режи" така че той не ти е виновен :D а от обяснението ти не разбрах как те е направил в крайна сметка :D

Pagan_man
07-16-2008, 15:23
а защо подяволите си отишал да ти режат косата. карай сис дълга коса бе мен.

TheLittleAngel
07-16-2008, 15:31
E ti nali si kazal che go iskash na strani i toi taka te e napravil, a sega se oplakvash... Ne iskam da zvuchi grubo, no friziora ne e vinoven. Kakto i drugite te posyvetvaha moje da se pravish kosata na bodlichki ili neshto takova ili da nosish diadema. Makar che na men pyrviq variant poveche mi haresva. Pyk i shte porasne vse nqkoga ne se pritesnqvai :)

shady^baby
07-16-2008, 15:31
преди няколко месеца и на мен ми бяха окепазили бретона и напълно те разбирам..не знам дали при теб ще се получи,но при мен положението се пооправи малко като си спуснах кичур коса отгоре и го отрязах малко по-дълъг,така бретона ми стана на 2 пласта (по-къс и по-дълъг) и стоеше по-добре от първоначалнто :) а иначе фибичките също са решение докато порасне :) успех,дано съм ти помогнала :-)

nekaflude
07-16-2008, 15:33
Ххахах от де да знам че ще ме направи така.. исках нещо хубаво а...
еми направи ме ......... от по късо към по дълго самия бритон е в тоя стил.. Ужасно! без бритон не ми отива ХИЧ АМА ХИЧ :D Надеждата ми е тука до събота да порасне с 3-4 самтиметра :-P

nekaflude
07-16-2008, 15:35
E ti nali si kazal che go iskash na strani i toi taka te e napravil, a sega se oplakvash... Ne iskam da zvuchi grubo, no friziora ne e vinoven. Kakto i drugite te posyvetvaha moje da se pravish kosata na bodlichki ili neshto takova ili da nosish diadema. Makar che na men pyrviq variant poveche mi haresva. Pyk i shte porasne vse nqkoga ne se pritesnqvai :)


е не не съм аз виновен исках на една страна.. Но не исках да ми го остави такъв къс :@ хем му казах ..... иначе бритона ми беше супер дълъг така , че ... и тои е виновен .. караи няма да ходя там

TheLittleAngel
07-16-2008, 15:40
E ti nali si kazal che go iskash na strani i toi taka te e napravil, a sega se oplakvash... Ne iskam da zvuchi grubo, no friziora ne e vinoven. Kakto i drugite te posyvetvaha moje da se pravish kosata na bodlichki ili neshto takova ili da nosish diadema. Makar che na men pyrviq variant poveche mi haresva. Pyk i shte porasne vse nqkoga ne se pritesnqvai :)


е не не съм аз виновен исках на една страна.. Но не исках да ми го остави такъв къс :@ хем му казах ..... иначе бритона ми беше супер дълъг така , че ... и тои е виновен .. караи няма да ходя там

Emi shtom ne si iskal da e chak tolkova kyso zashto ne mu kaza da ne go pravi mnogo kys. Az predi vreme bqh s takyv briton i bqh predupredila friziorkata si da ne go pravi mnogo kys i stana prefektno. Spokoino ne se qdosvai shte porasne :)

nekaflude
07-16-2008, 15:43
Как ша изляза навън ся леле ;(

qg0dkata
07-16-2008, 15:45
Как ша изляза навън ся леле ;(

Слагай шапка и излизай или се прави на болен до събота :D

nekaflude
07-16-2008, 15:53
КВИ СА ТИЯ ЯГОДИ ДЕТО ФАРЧАТ КАТО ПИША СЪОБЩЕНИЕ :lol: :lol: :lol:

АААА ДА ШАПКА ЩЕ НОСЯ.. :( АМА ТАКА НЯМА ЛИДА РАСТЕ ПО БАВНО.. ТАКА СЪМ ЧУВАЛ.. ДАВАИТЕ МЕТОДИ ЗА БЪРЗ РАСТЕЖ !!!!!!!!!

nekaflude
07-16-2008, 17:29
Ето снимка

http://prikachi.com/files/242240V.jpg

:shock:

Bloodryne1996
07-16-2008, 17:48
Ъъъ... човек дай снимка
а иначе имам страхотни идеи :grin:

Baby_b
07-16-2008, 17:54
с фиби го слагай нагоре

mysterious93
07-16-2008, 18:23
Ето снимка

http://prikachi.com/files/242240V.jpg

:shock:

имаме си и художник :D

Eli>>>
07-16-2008, 18:55
ебаси гадното ...
ами върни се при "Майстора"и му забий главата в някое огледало :(

Myrth
07-16-2008, 18:56
Обръсни главата, сложи черните цайси и бъди лош :D

great_mari
07-16-2008, 19:22
подстрижи си бритона колкото ти е наи-късия край и после с гел го прави на бодлички вдигнат нагоре, седи сладко :)

qg0dkata
07-16-2008, 20:20
Да съгласна съм с грейт-мари ..нооо наистина по-добре сложи твоя снимка, от рисунката всичко ми е еднакво и ми изглежда даже сладко :D Прочете ли онази тема, която ти дадох в онзи форум - виж я на първата страница. Защо просто не отидеш при фризьора и му кажи - А ся сядай аджеба, че те праим джентълмен :D :D :booooomb:! И го подстрижи след тва ще се почувстваш по-добре :grin: :lol: ..Не бе според мене няма да е толкова лошо, но сложи истинска снимкааааааааааа!!!!

monityY
07-16-2008, 20:32
Да си му го казала на него,когато му е било времето ;)

TheNewReligion
07-16-2008, 20:32
Ммм , сещам се за какво говориш . Супер смешно седи . Едно момиче от моя клас се подстрига така и .... :shock: . Носи диадема , докато ти порастне ...

nekaflude
07-16-2008, 20:34
Офф да така е... :( тази неделя ще имам важни гости от гърция и незнам :( диалема не ми отива хич... няма смисъл...
няма ли нещо с което може набързо да ми порасне бритона :(:(
квото и да е !

TheNewReligion
07-16-2008, 20:39
Офф да така е... :( тази неделя ще имам важни гости от гърция и незнам :( диалема не ми отива хич... няма смисъл...
няма ли нещо с което може набързо да ми порасне бритона :(:(
квото и да е !
Купи си хининова вода , но се съмнявам да успее да порастне достатъчно до неделя ... :(

nekaflude
07-16-2008, 20:42
Леле секи ден ще я мия по 1000 пъти ако трябва и ще и слагам такава вода... :( искам горе доло един нормален бритон до неделя :( ама едвали ще стане леле :o :o :o

SunSmile
07-16-2008, 21:18
Абе хора аз съм момче бе....
Просто косата ми беше дълга и нямах си идея как искам да ме постриже
и отивам викам да ми земе малко от косата демек да я скъси.. ама по едно време се сетих за 1 прическа и му викам Мм ш можеш ли да ми направиш бритона на 1 страна и тои вика от по къс към по дълъг и аз му викам да и тои така ми я направи

Направо ужас :( тка хич не ми отива
Еми или си изравни бритона или слагай мъжка диадема. Може с гел, пяна или лак, или всич1ко да си я дигасх нагоре. Може да ти го направи равен и да се правиш на бодли4ки... :?

Myrth
07-16-2008, 21:41
Сериозно се замисли за къса подстрижка с машинка. Няма какво да се лъжем, бретона ти (така се пише) няма как да се оправи до неделя. Питай някой познат как би ти седяла къса, даже войнишка прическа. И действай \:D/

nekaflude
07-16-2008, 21:47
nema nikaf shans ? :(

nekaflude
07-17-2008, 06:07
:? :? :? :?

qg0dkata
07-17-2008, 09:39
Виж писах ти ЛС...

nekaflude
07-17-2008, 11:10
:grin:

Iria
07-17-2008, 13:59
Хах ми да беше казал, че си момче..М..слагай пяна, лак и т.н. да можеш да си го залижеш както ти харесва..защото фиби..хмм..няма много да ти отива, обаче съм виждала момче с диадема и му отива..така, че можеш да си слагаш от онези диадеми черните дето са на спирали.. Късмет.. :р+1

nejnaDROGA
07-17-2008, 16:12
Ти си многооо зле да знаеш :lol: :razz: :lol:
1.Как мислиш,че до събота брЕтона ще ти порасне с няколко см?!
2.Толкова ли ти е беден речника,че не си обяснил какво точно искаш и как го искаш?!А и можеше просто да кажеш "искам прическа тип ЕМО стайл" или "искам фешън прическа с брЕтон настрани" ... 100% щяха да те направят както си искал!
3.Ти не се ли гледаш в огледалото докато те подстригват?!То е поставено за това - да наблюдаваш работата на фризьора и ако има нещо,което не ти харесва да му го кажеш докато е време!!!
4.Как очакваш да ти дадем съвет,като нито обясняваш както трябва,нито пускаш снимка...Освен ако онова надрасканото изчадие не си ти :D А и като гледам предишните мнения...Всеки се опитва да ти помогне,а ти отказваш с крясък (в случай,че не знаеш когато пишеш само с големи букви това се смята за викане!!!) ...
5.Знаеш ли какъв ще е резултата ако се "къпеш" по 100 пъти с хининова вода :D ... След известно време няма да имаш нужда от гел,защото косата ти ще се омазнява за 1 ден :D А и хининовата вода се втрива в корените,а не се къпеш с нея :lol:

Сори за грубия ми тон,но ти не знаеш какво искаш,а очакваш ние (които даже не знаем как изглеждаш) да ти помогнем ... Тъпо е!!!

rosalkaaa
07-17-2008, 16:58
mn zdravo si se nakisnala.... :smt018 po-dobre si nameri dr frizior i kato se podstrigva6 si izbirai ot katalog ili pone im pokazvai i obqsnqvai.a dokato porasne polzvai fibi diademi i takiva roboti ;)

nejnaDROGA
07-17-2008, 21:59
mn zdravo si se nakisnala.... :smt018 po-dobre si nameri dr frizior i kato se podstrigva6 si izbirai ot katalog ili pone im pokazvai i obqsnqvai.a dokato porasne polzvai fibi diademi i takiva roboti ;)
:lol: :razz: :lol: Само да кажа,че автора е МОМЧЕ :lol: :razz: :lol: Моля не забелязвайте първия му пост,в който пише все едно е момиче (както и останалите му постове де,в които се изживява лекооо като "F")

taamara
07-17-2008, 23:05
Хах.. :razz: Пък ние даваме съвети да си слага фиби и диадеми :razz: да не вземеш да ни послушаш :D

nekaflude
07-18-2008, 06:45
mn zdravo si se nakisnala.... :smt018 po-dobre si nameri dr frizior i kato se podstrigva6 si izbirai ot katalog ili pone im pokazvai i obqsnqvai.a dokato porasne polzvai fibi diademi i takiva roboti ;)
:lol: :razz: :lol: Само да кажа,че автора е МОМЧЕ :lol: :razz: :lol: Моля не забелязвайте първия му пост,в който пише все едно е момиче (както и останалите му постове де,в които се изживява лекооо като "F")

Абе кви са тия глупости :o :o :o
....No Comment... то човек да не попита нещо ве :o

DaRk_AnG3L
07-18-2008, 13:09
oleee i men me bqha napraili taka ili s fibi da si go diga6 ili pak na frizior i o6te po kyso i na bodli4ki amaa nai dobre s fibata spored men :)