PDA

View Full Version : Проблем с приятелката ми .....



Teu/|oH
07-16-2008, 14:08
От година и половина сме заедно аз съм на 16 тя е на 15..... първата година всичко беше наред почти нямахме никакви проблеми но... от половин година постоянно се караме даже бяхме разделени 2 месеца сега най-често се караме защото ревнувам от едно момче или пък защото според нея когато нямам настроение се даржа лошо аз не мисля че е така просто се даржа нормално и не се лигавя и т.н.. а обикновенно когато тя има настроение аз нямам на нея не и харесва, така и нейното "заминава на кино" иии така.... можете да се досетите какво др става предполагам покрай тия неща.... :( :( :( :( :( :( :( :( незнам какво да правя всеки път си казваме че ще спрем но след няколко дни или 1-2 седмици пак същата работа става .... Обичам я истински тя е първото момиче което съм обичал някога истински и не искам да я загубя защото с всеки следващ път се приближавам до това да я загубя... а ако това стане незнам какво ще правя ... когато нея я няма дори за 1-2 дни лежа по цял ден и ми е супер смотано някво не мога просто без нея :( :( :( :( :( :(

Erica
07-16-2008, 14:11
От година и половина сме заедно аз съм на 16 тя е на 15..... първата година всичко беше наред почти нямахме никакви проблеми но... от половин година постоянно се карахме даже бяхме разделени 2 месеца сега най-често се караме защото ревувам от едно момче или пък защото според нея когато нямам настроение се даржа лошо аз не мисля че е така просто се даржа нормално и не се лигавя и т.н.. а обикновенно когато тя има настроение аз нямам и обратното и нея на нея не и харесва когато нямам настроение и така и нейното "заминава на кино" иии така.... можете да се досетите какво др става предполагам покрай тия неща.... :( :( :( :( :( :( :( :( незнам какво да правя всеки път си казваме че ще спрем но след няколко дни или 1-2 седмици пак същата работа става .... Обичам я истински тя е първото момиче което съм обичал някога истински и не искам да я загубя защото с всеки следващ път се приближавам до това да я загубя... а ако това стане незнам какво ще правя ... когато нея я няма дори за 1-2 дни лежа по цял ден и ми е супер смотано някво не мога просто без нея :( :( :( :( :( :(

Дайте си време,разделете се без да се виждате и чувате за малък период от време.Само така ще можете да си изясните дали това е наистина любов или просто вече всичко се е превърнало в навик...

Teu/|oH
07-16-2008, 14:14
Ами... ние не сме от един град и сега във края на седмицата ще и ходя на гости....

Erica
07-16-2008, 14:25
Ами... ние не сме от един град и сега във края на седмицата ще и ходя на гости....

Това променя нещата...,от това което казваш ми се струва,че става въпрос за изстиване от нейна страна...Вариантите са два или да си поговорите сериозно и да се промените наистина,за да не се дразните,но не само на думи...Другият вариянт е както те посъветвах и преди раздяла и време...

Teu/|oH
07-16-2008, 14:34
ми и аз така мисля и сега като отида имаме много да си говорим и ще видим какво ще стане.... дано всичко да се оправи защото незнам какво ще правя без нея ... :(

Erica
07-16-2008, 14:42
ми и аз така мисля и сега като отида имаме много да си говорим и ще видим какво ще стане.... дано всичко да се оправи защото незнам какво ще правя без нея ... :(

Дано се оправят нещата.Само те съветвам,не се карайте - говорете си спокойно и дори и да стане въпрос за момчето,от което ревнуваш...изслушай я внимателно,и и сподели своите опасения,кажи и от какво те е страх,но в никакъв случай не и натяквай,каквото и да било свързано с него.Диалог - трябва да има диалог между вас,за да се оправят нещата.
Успех :mrgreen:

Teu/|oH
07-16-2008, 14:52
Много ти благодаря :) :) :)

Erica
07-16-2008, 14:56
За нищо.

aHeJlua
07-16-2008, 15:01
ти си мислиш че края наближава.. аз мисля че ако наистина искаш да си с това момиче трябва да си по търпелив как да кажа.. за спор са нужни двама.. мисля че когато отидеш да я видиш ще разбереш какво става с вас :)

I am your life
07-16-2008, 15:32
От година и половина сме заедно аз съм на 16 тя е на 15..... първата година всичко беше наред почти нямахме никакви проблеми но... от половин година постоянно се карахме даже бяхме разделени 2 месеца сега най-често се караме защото ревувам от едно момче или пък защото според нея когато нямам настроение се даржа лошо аз не мисля че е така просто се даржа нормално и не се лигавя и т.н.. а обикновенно когато тя има настроение аз нямам и обратното и нея на нея не и харесва когато нямам настроение и така и нейното "заминава на кино" иии така.... можете да се досетите какво др става предполагам покрай тия неща.... :( :( :( :( :( :( :( :( незнам какво да правя всеки път си казваме че ще спрем но след няколко дни или 1-2 седмици пак същата работа става .... Обичам я истински тя е първото момиче което съм обичал някога истински и не искам да я загубя защото с всеки следващ път се приближавам до това да я загубя... а ако това стане незнам какво ще правя ... когато нея я няма дори за 1-2 дни лежа по цял ден и ми е супер смотано някво не мога просто без нея :( :( :( :( :( :(

Дайте си време,разделете се без да се виждате и чувате за малък период от време.Само така ще можете да си изясните дали това е наистина любов или просто вече всичко се е превърнало в навик...



Mislq che i da se razdelqt za malko ,ima po golqm shans da se razdelqt napylno,zashtoto nqma da sa zaedno i prosto vsichko shte svyrshi.A ako sa zaedno toi shte q ybedi che naistina q obicha.A ako tq naprimer ne go ne go obicha shte se razdelqt, no ako go obicha no ima symneniq - shte gi razsee.

A na momcheto moga da kaja samo da se dyrji po milo s neq.da i pravi iznenadi i vsichko shte se opravi.Kysmet v kraina smetka ne e samo tq :}

pam1
07-16-2008, 15:37
От година и половина сме заедно аз съм на 16 тя е на 15..... първата година всичко беше наред почти нямахме никакви проблеми но... от половин година постоянно се караме даже бяхме разделени 2 месеца сега най-често се караме защото ревнувам от едно момче или пък защото според нея когато нямам настроение се даржа лошо аз не мисля че е така просто се даржа нормално и не се лигавя и т.н.. а обикновенно когато тя има настроение аз нямам на нея не и харесва, така и нейното "заминава на кино" иии така.... можете да се досетите какво др става предполагам покрай тия неща.... :( :( :( :( :( :( :( :( незнам какво да правя всеки път си казваме че ще спрем но след няколко дни или 1-2 седмици пак същата работа става .... Обичам я истински тя е първото момиче което съм обичал някога истински и не искам да я загубя защото с всеки следващ път се приближавам до това да я загубя... а ако това стане незнам какво ще правя ... когато нея я няма дори за 1-2 дни лежа по цял ден и ми е супер смотано някво не мога просто без нея :( :( :( :( :( :(

относно настроенията-когато си с нея лошото ти настроение не трябва да се запазва такова,точно тя е тязи която трябва да ти пооправи настроението,срещата ви трябва да е като ОТТЪРСВАНЕ от проблемите възникнали преди това Помисли върху това и успех :)

soul1199
07-16-2008, 16:01
pogovorete seriozno 8)

Teu/|oH
07-16-2008, 16:52
относно настроенията-когато си с нея лошото ти настроение не трябва да се запазва такова,точно тя е тязи която трябва да ти пооправи настроението,срещата ви трябва да е като ОТТЪРСВАНЕ от проблемите възникнали преди това Помисли върху това и успех :)

Е да ама когато аз нямам настроение и нейното както казах "заминава на кино" .....

BaiToq
07-16-2008, 16:55
Ами... ние не сме от един град и сега във края на седмицата ще и ходя на гости....

Сичко е свършило,мой,
късай с нея,че ще страдаш повече.
При мен преди година беше абсолютно същото,
и още не мога да я забравя... :(
Или си трайкай,ама на мен ми беше под достойнството
и прекратих връзката.

Teu/|oH
07-16-2008, 18:12
не мога да го направя ... обичам я прекалено много и нищо не може да ме накара да се откажа от нея ... просто я обичам прекалено много за да застане нещо на пътя ми .... освен ако тя не реши друго естественно....

BaiToq
07-16-2008, 18:14
не мога да го направя ... обичам я прекалено много и нищо не може да ме накара да се откажа от нея ... просто я обичам прекалено много за да застане нещо на пътя ми .... освен ако тя не реши друго естественно....
И аз я обичах,още я обичам,
всичко давах за нея.
Но както се казва-
разумът надделя над чувствата. :(

pandelka
07-16-2008, 18:17
не мога да го направя ... обичам я прекалено много и нищо не може да ме накара да се откажа от нея ... просто я обичам прекалено много за да застане нещо на пътя ми .... освен ако тя не реши друго естественно....

Все някога ще има край..не мислиш ли че е до тук :? :? :? ?? След като се опитвате да се държите по-добре и да не се карате и пак да не става значи няма да стане колкото и да опитвате (дано да греша) . Според мен не се виждайте..известно време..а като се видитее се друж добре..дори да нямаш настроение в дадения ден се опитай максимално да си мил..ии такаа :):):)Дано нещата да се оправят :)Успех :) ;)

PePsSsSs
07-16-2008, 18:21
Аз до някъде разбирам какво ти е един приятел има същия проблем,с неговата приятелка се карат постоянно тя ту не иска да излизат ту имала да учи ей такива неща при тях разстоянието не е проблем ,но просто той не може да разбере какво става разделяха се за известно време пак се събраха но нещата отново не вървят той и се обади тя му каже примерно сега не мога да говоря или пък се скарат за нещо като той почне да я пита какво е правила и такива неща.и .. сега тя ходи на море скарали се по тела и май са разделени ама той не е сигурен дали е така защото не я е търсил и тя него.за него знам че наистина държи на нея и много я обича,но дали при нея чувствата са същите не знам :-o за сега той не иска да я търси макар да му е много гадно и мъчно,но иска след седмица две като се видят тя вече да си е изяснила нещата и да му каже иска или не да е с него а не само да го разиграва...Аз бих те посъветвала като повечето като идеш при нея да поговорите сериозно и да се разберете,защото така не може да я карате.Надявам се да си изясните всичко и да не се карате повече :) Пожелавам ти успех и дано тя е голямата ти любов,но ако не желая ти да я откриеш ;)

Teu/|oH
07-16-2008, 23:17
Моля някой модератор да изтрие всички мнения след последното на erica и да заключи темата благодаря :)