PDA

View Full Version : Ранички на входа на влагалището



AlitA
07-16-2008, 16:13
Хей, искам да ви питам ... от около седмица ми се появиха някакви ранички на входа на влагалището и ужасно много ме боли когато уринирам, знам че трябва да отида на гинеколог и ще го направя, но точно в момента не мога, ще мога най-рано след 5 дни.. кажете с какво мога да облекча болката... прави ми впечатление,че топлата вода много успокочва мястото... бях на море за няколко дена, но бях неразположена през това време и не съм влизала във водата, стоях само на плажа..възможно ли е да е от там...кажете какво мислите

aishalady2007
07-16-2008, 16:44
e ne znm :oops:

svetoslova
07-17-2008, 15:22
Ами може да си се изринала от превръзката, ако не си била с тампон де. Знам че когато си в цикъл нетрябва да влизаш в морето, защото ще се получат инфекции

hottie
07-17-2008, 19:18
пробвай промивки със смрадлика

Rebirthing
07-18-2008, 00:58
Ами може да си хванала бактерии,доста разпространени са например ешерихия коли :( които се разпространяват много бързо,при тях много боли като уринираш,за такива ранички не съм сигурна,но и те се появяват понякога.Отиди възможно най-бързо при гинеколог и после може да отидеш и при уролог.

samonervi
07-18-2008, 06:10
Може тези ранички да са се получили при бръснене,но ако те боли като ходиш до тоалетната може да си вземеш от аптеката чайове от Мечо грозде и Смрадлика.На опаковката пише как да се използват.Струват около 1 лев и нещо.А уреда за промивки е около 2 до 3 лева,взависимост от аптеката.Но при първа възможност отиди на лекар да те види.

cooool
07-18-2008, 06:57
Чай с лайка или бял равнеш, пии го и си прави промивки.

Pastichka
05-15-2012, 11:48
И аз имам този проблем, но при мен се получи след секс, защото не бях достатъчно овлажнена :( ужасна е болката, не мога да стоя на едно място, всичко ме дразни! с крем здраве ефекта е кратък, сега си взех Судокрем и го ползвах вече 2 пъти, но не виждам някаква промяна.. кажете как да се отърва от този проблем :(((

In*The*Face
05-15-2012, 12:09
Пише го няколко пъти. Купуваш си смрадлика, кипваш я, разеждаш със студена вода и киснеш 20-30 минути. Успокоява, но подобно нещо би могло и да е опасно, така че умната.