PDA

View Full Version : Циганите искат своя държава



Canis_Dirus
07-16-2008, 18:56
http://news.ibox.bg/material/id_1321105422/fpage_1/#clist


Той добави, че жалба, заради спирането на тока, ще бъде подадена и до Европейския парламент.
В нея дори се споменава за създаването на ромска автономна република, в случай, че правителството не намери решение на проблемите на ромите.

А така! Всички роми в Северозападна България - автономна държава Мангасария. 6 метра бетонна стена отвсякъде. Периодично тестване на нови оръжия по израелски образец. След 5 месеца като изпукат - стената се бута.

TheNewReligion
07-16-2008, 18:59
Оки.

dudumaster
07-16-2008, 19:00
а така верно държавам да им направят да ги изселят пък да ги видим, тамън ще можем да разработваме химически оръжия върху тях, напрао трябва сички в газовата камера щото не заслужава да живее тази измет

TERRORMACHINE
07-16-2008, 19:01
А защо да не пратим всичкото циганин при теб?

Canis_Dirus
07-16-2008, 19:04
А защо да не пратим всичкото циганин при теб?
Пратете ги. Няма проблеми. Но няма ли да ти е мъчно за всичките ти роднини?

TERRORMACHINE
07-16-2008, 19:07
А защо да не пратим всичкото циганин при теб?
Пратете ги. Няма проблеми. Но няма ли да ти е мъчно за всичките ти роднини?Хахаха кой го казва :-D :-D :-D

Най-големия циганин в целия форум!

_showy_
07-16-2008, 19:15
:grin: Това ще е много добро да го отделим в тяхна мини държава-кочинка.
Ех.. Колко нощи съм заспивала с тази мисъл.... :oops:

Jessika_MG
07-16-2008, 19:17
Абе те тия хора не спряха да се привилегироват сами. Как на всички други могат да им спират тока, водата и всичко останало заради неплащане, а тия не стига, че помощи получават, раждат по 20 деца, които България им гледа, а те само си вземат парите от социалните за всяко следващо. Трябва непрекъснато да ни крадат по автобусите, да ни дърпат чантите по пазара, а ние да ги търпим??? Какво е това безобразие :shock:

mhmhmhmhm
07-16-2008, 19:22
Да,бе ...всички в Северозападна...
зимайте ги вие :D

HenykucT
07-16-2008, 19:28
Сега остава да направят новините, освен на Български и на Турски, ми и на Цигански .. де*ба сапунерките ... да мрът бе :)

Mirelchetoo14
07-16-2008, 19:34
А коя държава ще си отдели от територията? 8-)

MakeMeLaugh
07-16-2008, 19:36
А така!!!!!!!!!!!!!!!
БРАВО на Е-ОН!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

Мръсна сганнннн :o :o :o :o

mishenceto92
07-16-2008, 19:54
:grin: Това ще е много добро да го отделим в тяхна мини държава-кочинка.
Ех.. Колко нощи съм заспивала с тази мисъл.... :oops:
И аз често си мисля за това.Но както каза някой кой ли ще си отдели от територията за тея... :?

GreenFairy
07-16-2008, 20:02
А коя държава ще си отдели от територията? 8-)

Тъкмо и аз тва се чудех

nasko07
07-16-2008, 20:06
Вие да не си мислите че те ще искат. Колкото и да се оплакват от лошото отношение към тях... ако ни няма нас кой ще им работи, че да им плаща помощите за 30тината им деца...

sh3_1s_7h3_0n3
07-16-2008, 20:08
Да си правят, но да е извън нашата.... пф... 'утопия' :?

slivaka
07-16-2008, 20:09
Да ви е*а майката на всички ромски копе*ета.Първо не си плащат сметките и крадът от нас ,не искат да работят и после имат претенции ,че сме им спирали тока.И тия които ще кажат че това е расизъм ще им кажа да ходят да поживеят малко в провинцията и да видят ,че има дискриминация към българите !Аз съм от софия,но имам баба в провинцията - там ако се збиеш с някое цигане ,защото ти се е изплюло ,на другия ден пред вас идват 20 циганина и те смелват от бой ,така че си помислете дали те имат право на глас !Ама се чудя като се отделят от нас от кого ше крадът !!!

HAGVXSXVH
07-16-2008, 20:12
:-x тея нахални мангали да ги махат дано..ама няма да стане за съжеление:-x най-много те нас да премахнат в скоро време...

zvezdichkaaa
07-16-2008, 20:16
Ама се чудя като се отделят от нас от кого ше крадът !!!

И аз това се чудя.Само не искам да ги местят в Северозападна,а и защо въобще в България...пфф.

Blo0dyBitch
07-16-2008, 20:46
ае не може ли да си направят своя държава далеч далеч от тук,че вече ми писна

Pliok0019
07-16-2008, 20:51
Оки.
Ей, миризлива малка пикло... "добре" можеш да казваш само на брат`едите от родата.

По темата: Ако искат и 10 държави да направят, но в Черно море. Май там им е мястото на всички отрепки - на дъното.

TERRORMACHINE
07-16-2008, 22:19
ЗА,но да ги пратят при Израел!Та иракчаните да ги избият! 8-)

LSFCsupporter
07-16-2008, 22:23
Отново обикновенните тиняци,1 от които е канис,дава безразличие,точно заради такива скейтъри,и незнам каква още зган там повечето ДА НЕ КАЖА ВСИЧКИ малцинства знаят 1 да кажат "деба и мангали" и тва е,2 думи без никакво действие,БЕЗРАЗЛИЧИЕТО НА БЪЛГАРИНА НИ ДОКАРА ДО ТОЗИ ХАЛ ДНЕС,да толерираме турците,мангалите,евреите, рабита мръсната нация,да ни оправлява и да ни използва държавата...

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ СВЕТА БЕЗ ТЯХ,тих....честни БЪЛГАРИ работили цял живот,като бабите и дядовците ни,работили работили за НИЩО...1 апартамент,пенсия в добър случаи по 150 лева,и работят след пенсиониране,а мангалите който нищо не притежават им се правят къщи,защото са бутнали махалата в която се заселили НЕЗАКОННО и дори не притежават къщите в който са,а им се строят нови.

Преди 2 години на "наводненията" баба ми и дядо ми си бяха на село,и пострада цялата ни градна,циганите получиха нови къщи,нови конструкций,всичко точно,а баба ми и дядо ми до ден днешен имат проблем с дадена реколта.Работили са цял живот,и са си позволили само 1 апартамент 80 квадрата,а работят вече 10 години след пенсията си за да могат да се оправят....честни БЪЛГАРИ не откраднали 1 лев от никого....а МАНГАЛИТЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ И ИМ СЕ ПРАЩАТ ПОМОЩИ.... :-x :-x

Това е само 1та част на цирка,познат на мой познат,пие,напива се и се качва на кола,знае че е пиян и кара много леко,удря се с смешна скорост,няма пострадали ..предницата на другата кола е счупена (незнам дали много или не,но скоростта на зблъсака е била малка),познатия трябва сега секи божи ден да се разписва в незнам си кое районно защото няма право да напуска София,отнета му е книжката за 8 месеца,и трябва да изплаща колата на блъснатия,и колата е била нова...и му е скъпо...
Причината да ви разкажа този разказ :

Максим педерасински,тъп канкьор,участващ в реклама "НЕ НА НАРКОТИЦИТЕ" се надрусва на свиня,кара,убива и му дават 2 години условно...плаче 2 пъти по тв-то казва,да виновен съм заслужавам да бъда обвинен,но ЗАЩО НЕ СЕ ПРИЗНА В ЗАЛАТА ДА МУ ПЛЕСТНАТ (КАТО В АМЕРИКА ЖИВОТНА + 20) и в затвора с тая руса чутурка да му викат "Мара редовната" и да е курва на мутрите и мангалите в затворите ни пропаднали....

Честно ли е това,спрямо случая горе който ви разказах ? Не казвам познатия е невинен,но 2те случки и последствията ? ТОВА Е БЪЛГАРИЯ,ДОКАТО ИМА ХОРА КОЙТО СА БЕЗРАЗЛИЧНИ ....


EDIT

Извинете ако съм писал неграмотно,бързах и съм доста емоционален след поредната гавра с нас... :(

LSFCsupporter
07-16-2008, 22:24
ЗА,но да ги пратят при Израел!Та иракчаните да ги избият! 8-)


израел - еврейте приятелю....

богоизбраните резаняци :-x :-x :-x

07-16-2008, 22:25
Ако нещата тръгнат натам, мнооого ми мирише на гражданска война...
Почваме да месим BP и РДХ-а отсега, че като стане време, ехеее...

TERRORMACHINE
07-16-2008, 22:36
ЗА,но да ги пратят при Израел!Та иракчаните да ги избият! 8-)


израел - еврейте приятелю....

богоизбраните резаняци :-x :-x :-xИзраел и Иран се готвят за война, приятелю т.е. съм сбъркал само като съм написал "иракчаните", а не иранците!

Да ги пратят в Израел и да спосорираме Иран с техника и абсолютно всичко, ЗА унищожението на чумата на света!!!

LSFCsupporter
07-16-2008, 22:38
ЗА,но да ги пратят при Израел!Та иракчаните да ги избият! 8-)


израел - еврейте приятелю....

богоизбраните резаняци :-x :-x :-xИзраел и Иран се готвят за война, приятелю т.е. съм сбъркал само като съм написал "иракчаните", а не иранците!

Да ги пратят в Израел и да спосорираме Иран с техника и абсолютно всичко, ЗА унищожението на чумата на света!!!


БОЖЕ МОЙ,ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ КАКВО ГОВОРИШ БЕ ИДИОТО ?!

LSFCsupporter
07-16-2008, 22:51
Шанса са го имали,и то много години,те незнаят компромисите който правим,защото аз ще фана накрая 1 бомба и ще влезна в 1 гето ще си дам живота но ще знам за какво съм го дал и ще еба мамата на поне 500 от тех,защото вече ми се реве от безсилие,и не зимане на отношение на "нормалния Българин" ...

Само скиновете и крайно десните ултраси ли трябва да мислят за РОДИНАТА ?! ?!

Създаването на държава,ще е пълен кур....ще я продадат,ще се избият 1 друг,и ще трябва да им пратим самолети с бомби,но нали модерният Европеец не е расист,и ще трябва да събираме от държавите помощи за тях...абе кфа държава я се осъзнайте,те половината нямат лични карти,дори повече от половината нямат там какви актове се водеха че въобще ги има...че са родени... излезна ми от главата...пък какво да говорим за паспорт за излизане от държавата....

ВСИЧКО В ГЪЗА !

LSFCsupporter
07-16-2008, 22:56
14/88

ХИТЛЕР Е БИЛ ПРАВ !

ЗА ЧИСТА РАСА !

LSFCsupporter
07-16-2008, 23:38
Аз пък искам да ги няма,да се изнасят на кораби,да ги избият,да се самоубият,се ми е едно,искам да сме спокойни,честни и добри ХОРА ! Без чужденци в правителството,без толериране на този защото е еди кой си,без внасяне на чужди религий,само защото еди какъв си процент от еди коя си нация са в България!

Кой от вас не се е чуствал застрашен и оплашен като види по-късно примерно към 10,11 в транспорт или по улица 5-10 мангала а вие сте сам ? КОЙ ?! Ако има такъв,аз ще се метна от балкона ми...

GREEN_OR_DEAD
07-17-2008, 00:03
Мрете чернилки !

Rofl4e
07-17-2008, 00:04
Екстра ще е ако ще можем да се отделим пък ако ще и 2-3 милиона да останем.. ама да си знаем че сме си само българи

ABSOLUTme
07-17-2008, 00:30
'Точно спрямо тази напаст един мустакат ефрейтор имаше много свежи идеи по въпроса. Арбайт махт фрай! ' 8-)

psychopath
07-17-2008, 00:58
Оки.кое по-точно?

LizZz
07-17-2008, 03:48
Екстра ще се наредят нещата, ако стане по план. И аз съм ЗА!

pykankata
07-23-2008, 14:33
"Циганите искат своя държава" ...abe tyka ne s1m mnoy s1glasna...dokolkoto znam te ne iskat tva :?
....no ako imaha...6te6e da e hpr qko.. :grin:

BulgariaZaBulgarite
07-23-2008, 15:44
Да си направят подземен град и после ще го зарием.
Друг вариант е да им дадем остров Белене. Най малката държава и с най голямо население и ако продължават да се ебат ще изпопадат в реката. :D :D :D

_showy_
07-23-2008, 15:57
Да си направят подземен град и после ще го зарием.
Друг вариант е да им дадем остров Белене. Най малката държава и с най голямо население и ако продължават да се ебат ще изпопадат в реката. :D :D :D
От твоята уста - в Божите уши... 8-)

Alco
07-23-2008, 16:15
да се направи както в някои други страни - убийство при самозащита и те оправдават. пълен АБСУРД е мангал да ме нападне с нож през нощта, да извадя пистолет, да му пръсна черепа и да ме осъдят за убийство примерно...

а циганите да си имат страна също е голяма пародия, на тях им е добре тука, дори самите прости, малоумни мангали си знаят, че интерграцията на ромите е на много (ПРЕКАЛЕНО!!!) високо ниво, обаче се правят на девствени девойки.

BulgariaZaBulgarite
07-23-2008, 17:04
Циганите никога няма да си направят собствена държава, зашото както знаем те са паразити, а паразитите без организъм не могат да живеят.

MetalL
07-23-2008, 18:33
Ше искат ...ама с искането ше си останат..освен ако не се появи някой "политик" който да продаде земите на България на някой(нещо което вече мисля че почна да става със съседката ни Турция :S )..но ние сме тези които трябва да ги спрем..ако не вдигнем глава още много ще страдаме заради нашите самозвани вече Европейски ПОлитици ( :booooomb: ) ...Така че помнете...От нас зависи!

Alco
07-23-2008, 21:30
да се направи както в някои други страни - убийство при самозащита и те оправдават. пълен АБСУРД е мангал да ме нападне с нож през нощта, да извадя пистолет, да му пръсна черепа и да ме осъдят за убийство примерно...

а циганите да си имат страна също е голяма пародия, на тях им е добре тука, дори самите прости, малоумни мангали си знаят, че интерграцията на ромите е на много (ПРЕКАЛЕНО!!!) високо ниво, обаче се правят на девствени девойки.

няма да те осъдят за убийство, защото закона е неясен, но винаги можеш да кажеш, че са те нападнали двама с ножове и единия е избягал.
Тогава закона не може да приложи уравнението за степен на нападение, защото като те нападат двама с ножове- не можеш да се раздвоиш и да се дуелирате. Тъп е закона, но няма да те изхакат с него така грозно...



не знам, не съм много наясно с тия работи... но е факт, че мой познат го осъдиха на 2 години условно, щото счупи няколко ребра на циганин, който се опита да му разбие колата и му ОТКЪСНА част от ухото. :shock:

krisscho
07-23-2008, 21:40
Съгласен съм, даваме им перник и затваряме сЕкви граници, тъкмо ще решим 2 проблема.

Xelliex*
07-24-2008, 08:42
БРАВО БРАВО да се махат махат не ги искаме (поне така мисля ) :grin:

Да ходят в Индия так има място за тях :D :D

Muse_of_Madness
07-24-2008, 14:09
Мне, не, няма да се окрадат, нито ще им рухне държавата.
Около 100% сигурна съм, че ще завъдят твърде успешен бизнес от износ на курви и детски органи :D

Inalcanzable
08-03-2008, 18:17
Ххах ми ко ша прават без кражбите си те самоо тва знаат и от тва живеятт, на гърба на останалите :x

_MuMu7y_
08-03-2008, 19:16
ами да искаттт :lol:

DjBaloon
08-03-2008, 19:19
Да бягат в Турция-това е тяхната държава!

Рангел
08-03-2008, 20:05
Ромите си имат държава - Romania 8-)

lisi4ety
08-03-2008, 20:07
Искат своя държава? И ние искаме да имат своя държава.. ако може някъде при Америка - да са далеч от нас?!

Alco
08-03-2008, 20:32
да ги пратят в палестина! :-P

Samotno_Angel4e
08-04-2008, 07:06
Ах мама им мръсна... :-x :-x :-x Сичките на сапун!!! Собствена държава ша видят само през крив макарон. :smt097
П.С Извинявам се за думите,ама се ядосах...Бати и мангалите... :smt091

.:БаЛъК:.
08-04-2008, 10:08
да отиват в Африка ,там при бушмените 8-)

UnABooMBeR
08-04-2008, 13:15
I'll give them one nuclear bomb ;-)[/i]

Christ
08-04-2008, 13:21
I'll give them one nuclear bomb ;-)[/i]

Stick that bomb up your ass...



Иначе може някво градче да им направят... Иначе, държава.. да, да. :)

GetNasty
08-04-2008, 13:30
педерунгели нещастник да умрете в собствената си пикня дано!

Samotno_Angel4e
08-04-2008, 16:58
Ах мама им мръсна... :-x :-x :-x Сичките на сапун!!! Собствена държава ша видят само през крив макарон. :smt097
П.С Извинявам се за думите,ама се ядосах...Бати и мангалите... :smt091

А вие пък сте едни...
Тук, при нас в България "Мама им мръсна, тъпи цигани, не ги искам тук, мразя ги, да се махат от България" и после те искат да се махнат, защото им е писнало от бели, надути задници и оттам "А, мама им мръсна, ще видят държава през крив макарон" ...
Преди да започнеш да псуваш наред трябва да си изградиш някакво становище, не мислиш ли?
Малко не схванах ко искаш да кажеш,ама аз си имам становище...И то е съвсем ясно.... :-o Не стига,че живеят на чужд гръб,постоянно извършват какви ли не кражби,раждат по 20-30 деца и само си вземат социалните (както каза Jessika_MG
),а са се разбучали тука,че са им спрели тока...Ем кат не плащат няма...За кво ние да ги търпим... :x Един вид ние ги издържаме...Ние си плащаме сметките,а те цяла година си живеят без да имат никви грижи...Аз съм си патила от тия мръсни мангали...Не ги искам тука... и не казвам,че всички са такива...85 % от тях са точно такива хора кавито съм описала по-горе...Виждала съм има някои дето наистина се опитват да работят и изхранват семейството си с честен труд...Но да има едно такова мекотело дето да живее на чужд гръб,е тва не мога да го понасям....Щот накрая всички ние си патим от ей таквиз... :-x :-x :-x

VerryBerry
08-05-2008, 05:45
А коя държава ще си отдели от територията? 8-)

Тъкмо и аз тва се чудех

може би нашата?! :shock:

LINKNOT
08-05-2008, 07:26
Екстра ще е ако ще можем да се отделим пък ако ще и 2-3 милиона да останем.. ама да си знаем че сме си само българи

Точно така.


Според Българската академия на науките през 2020 година 30% от населението на страната ще бъде ромско. Институтът по социология на БАН е провел изследване, което показва, че прирастът на ромите е над 2%, докато този на етническите българи е 1.3%. Това означава, че ромското население в страната ще продължава да расте, докато българите ще намаляват. Това заяви социологът Алексей Пампоров от БАН по време на конференция за проблемите на ромското население. Според официалната българска статистика през 2001 ромите в страната са били 370 хил., но според представители на ромските партии те са между 900 хил. и 1.1 млн. души.

Българите емигрират,циганите се множат ...
Ето за пример : Вчера в парка докато си стояхме на две люлки с едно момиче, дойдоха две майки от ромски произход с децата си в колички. Решихме,че компанията не ни я приятна и станахме,а те веднага се втурнаха да се люлеят ... Бяха на около 15-16 ...

insomnia2008
08-05-2008, 13:27
Циганите да ги пратят във Афганистан ТАМ да ги видим как ще мързелуват...ще измрат от глад

Mooo6no
08-06-2008, 08:03
Ще е готино... отделяме им някоя от по-слабо развитите области като Видин или нещо от сорта. Отиват там всичките. Вече нищо не им плащаме, за да влязат във България и съответно в ЕС... виза, която бива давана доста трудно, а пък на криминално проявени - никога. Няма да могат вече да ни крадат; няма да си харчат тока на аванта; няма да могат да ходят в чужбина да крадат там и да ни излагат; и тъй като повечето от тях са мързеливи ще умират от глад и ще почна да се ядат сами, ще измрат всичките и накрая Видин пак ще стане българска област.... Но за съжаление това е чиста утопия.

Rowdy
08-06-2008, 08:21
нека си направят.. Гренландия е за тях

sladku_bebzi
08-06-2008, 09:10
Тряя да им купим 1 остров
и да не ни закачат повече :-D