PDA

View Full Version : помогнете за прическата плсс



srpsko_1988
07-16-2008, 19:09
3начи аз съм момче и тея дни ще хода на фризьор.. проблема е че доста трудно си изправам косата. Отпред имам бритон,отстрани и отгоре ми е късо, а отзад е леко пораснала надолу ,. Бритона ми стига доста под очите. Въпроса е дали да дам да ми изтъни косата с оная ножица филажната дето е е като два гребена? щото на вид е доста страшна и не смея.. :( ще мога ли след тва като е по рядка да я изправам с пресата по лесно? в същото време неискам да стане съвсем рядка с 5 косъма и ме е страх. искам да запаза дължината също.
мн съм срамежлив нз как ще обесна всичко тва :-) 8) :oops:.

iPurple
07-16-2008, 19:14
Дай снимка че нещо не разбрах как ти е прическата..

6emet4e
07-16-2008, 19:45
и аз не разбрах :-o
ма иначе не вярвам да е проблем да ти го изтъни,нооо незнам....

Chacho
07-16-2008, 19:55
Що не питаш фризьора. Той, мисля, най-компетентно мнение ще има.

ПП: Само мен ли ме притеснява факта, че и мъжката част се загрижи за броя и дебелината на косъмчетата по косата, и как ще стоят на преса. Нищо лично, брат, но с тези подробности ми звучи изнежено. Мъже сме все пак - с или без кичури пак опира до теглото на портфейла ;)

mirelS
07-16-2008, 19:58
Ami shtom kosata ti otgore i otstrani e kusa ,po dobre da ti iztuni kosata s onaq nojica samo otpret - britona .. i mislq che dori po lesno shte go izpravqsh kato e po tunuk(koeto ne znachi che shte e 5 kosuma) :)

nejnaDROGA
07-16-2008, 19:58
Що не питаш фризьора. Той, мисля, най-компетентно мнение ще има.

ПП: Само мен ли ме притеснява факта, че и мъжката част се загрижи за броя и дебелината на косъмчетата по косата, и как ще стоят на преса. Нищо лично, брат, но с тези подробности ми звучи изнежено. Мъже сме все пак - с или без кичури пак опира до теглото на портфейла ;)
Миии той или е от ония "фещъни" или просто обича да изглежда добре :P

А по темата:Обясняваш УЖАСНО :( Нищо не разбрах от написаното :?

srpsko_1988
07-16-2008, 20:20
Дай снимка че нещо не разбрах как ти е прическата..

ами мн ясно обясних..отстрани ми е късо,отгоре също. отпред съм с бритон,а одзат косата ми е леко пораснала надолу 8)

qg0dkata
07-16-2008, 20:26
Ами като ти се махне малко от косата ще е по-лесно да я изправяш...На мене специално ми е така, аз като се подстрижа дори само върховете да ми обере, супер лесно ми се изправя косата, иначе и на мен ми е адски трудно да си я изправя..Сега в момента като не съм ходила от 2 месеца и половина на фризьор и дори неможе да ми се изправи косата..Адски "труден характер" има :lol: :D На никаква прическа не застава..Дори с Тафт Волюм 5/черния/ да й слагам..Абе нищо не я закрепя, все едно не съм сложила нищо на косата си.И фризьори са опитвали, но ми е адски жива..А не искам така да е..Отплеснах се..Но да по-лесно ще ти е поне според мен. 8)

IDEPENDENT
07-17-2008, 00:08
Скъси си малко бретона ;) и нека малко с филажната ножица, няма страшно... малко и отзад с нея и ще си добре 8-)
Аз моята сама си я изтънявах с тая ножица, и после мн по-добре ми се изправяше... сложи си и кристали и ще ти е перфе, ако ти е няква мн суха косата :)


Good Luck

martyy
07-17-2008, 00:11
3начи аз съм момче и тея дни ще хода на фризьор.. проблема е че доста трудно си изправам косата. Отпред имам бритон,отстрани и отгоре ми е късо, а отзад е леко пораснала надолу ,. Бритона ми стига доста под очите. Въпроса е дали да дам да ми изтъни косата с оная ножица филажната дето е е като два гребена? щото на вид е доста страшна и не смея.. :( ще мога ли след тва като е по рядка да я изправам с пресата по лесно? в същото време неискам да стане съвсем рядка с 5 косъма и ме е страх. искам да запаза дължината също.
мн съм срамежлив нз как ще обесна всичко тва :-) 8) :oops:.

dura bura dura bura ... obrasni se gola glava i se yvivai f taletna hartiq.. Meko kazano.. PERFEKTNA PRICHESKA !!!

srpsko_1988
07-17-2008, 06:59
dura bura dura bura ... obrasni se gola glava i se yvivai f taletna hartiq.. Meko kazano.. PERFEKTNA PRICHESKA !!!

гледай само аз да не те обръсна!

rosalkaaa
07-17-2008, 17:20
napulno mi e qsno kvo iska6 da kaje6 i pita6.po vs vuprosi....zavisi ot kosata ti ako iska6 opitai sled presatada da napruska6 kosata si s lak da se zadurji v tazi forna a za nojicata koqto te pritesnqva nz pitai frizior i ne se pritesnqvai te sa za tova ;) yspeh4e

КУРав_лад
07-21-2008, 13:26
dura bura dura bura ... obrasni se gola glava i se yvivai f taletna hartiq.. Meko kazano.. PERFEKTNA PRICHESKA !!!

гледай само аз да не те обръсна!Дали па да ти не ебем макята?! :)

buffalo88
07-21-2008, 17:26
ти тря си бахти гейчето ако имаш такъв израстък на главата честно.. :D