PDA

View Full Version : След раздяла



NeLLy_BaBy
07-16-2008, 20:01
Здравейте искам да ви питам когато сте се разделили, с човек , на който много държите и въпреки че е минало време след раздялата как успявате да го забравите. Има най-различни сигурно ще кажете - да излизаш с приятели и т.н., но когато се чувстваш празен дори тогава, когато не намираш смисъл почти в нищо , все едно си че си в омагьосан кръг от който няма измъкване. И ако виждаш бившия си често , защото сте излизали в една обща компания. Аз се чувствам сега точно така.

hahavteen
07-16-2008, 20:09
Трябва да се запознаеш с някой който да ти е интересен и да те накара да мислиш за него (дори и да не го харесваш като гадже.. дори и момиче да е.. просто някой който да ти изпълни душата).
Така най-лесно се преодолява раздялата знам го от опит. Аз скъсах с бившия си преди 3 месеца но това не значи че съм го забравила съвсем.. Това май става едва когато се влюбиш отново... Но пък сега значително по-рядко се срещам за него и не ми липсва чаааак толкова мн.

Gold_Angel
07-16-2008, 20:14
аз се чувствах така и се събрахме отново... но ако не можеш да се върнеш при него.. не знам , определено ти трябва нова компания и нови приятели или силена воля, с която да си забраниш да мислиш за него... Успех..

PePeLePew
07-16-2008, 20:14
или ядеш сладолед и се депресираш сама жкъщи или излизаш и намираш ново момче,с което да си прекарваш времето и да избие кофти мислите ти за предишното гадже

sasha_90
07-16-2008, 20:16
И аз в началото се чувствах празна,...Помогнаха ми приятелите,но най-вече времето.

Jagger
07-16-2008, 20:18
Чакай малко я поясни кой къса кой какфо прави та да се разбере ако той те е зарязал значи си много прецакана ако сии намерил нова... иначе ако ти си го зарязала пак си направила голема грешка ма то нали знаеш осъзнаваме колко е ценно едно нещо за нас когато го загубим нищо не пречи опит за възтановяване ако го обичаш ако нее не би трябвало да има проблем при забравянето намери си човек който да ти грабне значително вниманието или си излей душицата след време ще се съвземеш това е като да паднеш но вместо да седиш на земята просто стани и продължи на пред нещата сами ще се подредят

NeLLy_BaBy
07-16-2008, 20:22
Не мисля че мога да се върна при него, защото той скъса с мене . той е момче , кеото твърде лесно се поддава на приятелите си и когато всичките му приятели са свободни и могат да правят каквото си поискат, защо и той не, а имахме прекрасни 11 мес заедно. Той избра да разруши всичко. Вече знам какво е да обичаш и да мразиш едновременно, макар че като го видя не знам кое от двете надделява. Не съм готова и да тръгна с друго момче макар че искам само и само да го видя да страда, но какъв е смисъла да наранявам и заблуждавам друг човек.

remember_me
07-16-2008, 20:24
parviqt pat zabravq6.vtoriqt pat kogato se saberete togava ve4e cql jivot nqma da go zabravi6. minala sam prez tova. obi4ah neimoverno mn a ot negova strana ni6to.sega sam s drygo mom4e koeto obojavam i yse6tam 4e zapo4vam da go obi4am i da zabravqm drygoto mom4e...

Jagger
07-16-2008, 20:25
Забрави така е трябвало да се случи всяко зло за добро.... сега ще се чувстваш зле след време ще осъзнаеш че е трябвало така да се случи... Just believe me!!!

Chacho
07-16-2008, 20:31
Отмъщението не поправя грешките ни. Нормално е да искаш да страда, ако той те е наранил, но не се поддавай на емоцията си.
В същност, вярвам, че и в това е решението. Да оставиш чувствата на заден план и да се довериш на разума си. Живота продължава, дръж се. По-горе ти казаха да ядеш сладолед. Яж един сладолед и се омажи здраво. Това са неща, които си позволявам да правя, когато нямам връзка и ми показват, че има и хубава страна. Не мисли, какво ще загубиш от раздялата, а какво ще спечелиш. Винаги има, често под формата на урок.
Би хепи!

Jagger
07-16-2008, 20:34
Тази вечер се навъдиха много млади психолози епа добрее ще да е стига да не казват едни и същи работи.... момичето требе отдавна да е получила необходимата информация сега освен спам друго нема какво да се получи

kuklichka_bg
07-16-2008, 20:44
Здравейте искам да ви питам когато сте се разделили, с човек , на който много държите и въпреки че е минало време след раздялата как успявате да го забравите. Има най-различни сигурно ще кажете - да излизаш с приятели и т.н., но когато се чувстваш празен дори тогава, когато не намираш смисъл почти в нищо , все едно си че си в омагьосан кръг от който няма измъкване. И ако виждаш бившия си често , защото сте излизали в една обща компания. Аз се чувствам сега точно така.

ne ostavai sama spx ne si edinstvenata ne misli za nego

gledanata
07-16-2008, 20:45
emi na vseki se e sluchvalo i e mn gadno za sajalenie :( a za tova kak da go preodoleesh edinstveniq nachin e drugo momche i to zadaljitelno trqbva da e nqko koito strashno mn ti haresva i ti dopada,tova e nai-dobriq nachin da zabravish bivshiq si. Az sashto sam se chuvstvala taka i e mn gadno i zn che kolkoto poveche vreme minva ne go zabravqsh a naprotiv vse poveche ti lipsva ... Pojelavam ti uspeh i ako ima nachin dano se saberete otnovo :)

NeLLy_BaBy
07-16-2008, 20:46
Благодаря за съветите! Хубаво е, когато човек се чувства зле да усети подкрепата от хора, които са минали през това.

yuyuto
07-16-2008, 20:46
когато не намираш смисъл почти в нищо
Със сигурност има нещо, в което ще намериш смисъл и ще вложиш усилия и то ще ти помогне да преглътнеш раздялата, въпроса е да го намериш тва нещо... За мен тва нещо обикновено е рисуването и приятелите ми... Понякога и веселата музика... За теб може да са други неща... Щом приятелите ти те свързват с него, просто временно се дистанцирай от тях... Намери някой друг, който да не те свързва с него или пък ся както е лято, отиди на почивка и там създай нови познанства... Нз, има хиляди варианти...
П.П. И нали знаеш - Out of sight, out of mind... :)

Rofl4e
07-16-2008, 22:15
Еми няма как да се опиташ да го забравиш според мен трябва да мине време... имах едно гадже за което ме е яд и до ден днешен и не съм го преживяла макар че си имам гадже щаслива съм с него може и ми дава много повече от колкото въпросното неприживяно момче но...не мога да излъжа сърцето си... :? ИСКАММ СИ ГО ПАК ОБРАТНОО ГОСПОДИИИИИИИИИИИИИИИИИ :smt022

IDEPENDENT
07-16-2008, 22:23
Ами и аз чесно казано не знам... просто упитвам се да не мисля за него, да излизам по често с други приятели и така :) най-вече намирам лошото в него, и разбирам че просто не ме заслужава :)

Той губи не ти и готово :) има 1000 момчета.. радзялата е временна :)
ще видиш колко бързо ще го забравиш- просто не мисли за него :) слушай такава музика която да те кара да го забравяш не някаква тъжна...

Вярно че е трудно ама какво да се прави... казва ме че сме забравили и т.н а всъщност...

Успех :-)