PDA

View Full Version : Малките Гърди



phenomenon4ety
07-16-2008, 20:39
Може на някои темата да ви се стори супер тъпа :( .... но все пак... та да си кажа аз съм 7-ми клас и гърдите ми са супер малки.... буквално съм плоска като дъска :cry: :cry: :cry: ... всички момичета от моя клас а и от другите класове вече носят сутиени, а на мен бюстиетата са ми големи :-# .. и се чувствам много гадно... дайте някакъв съвет :-k

mArMaLaDkA
07-16-2008, 21:00
Шшш,алоо,ти си 7 клас ! Тепърва ще ти се развиват гърдите!престани да се сравняваш с другите.Не е кой знае какъв кеф да носиш сутиен.Като ти пораснат ше видиш 8-)

Martini_Chick
07-16-2008, 21:05
мии..гърдите не са най-важното нещо но всяко момиче се нуждае от тях така че можеш да се поровиш из интернет и да намериш начин да ускориш растежа им..например да правиш определени упражнения и да ядеш определена храна която спомага за растежа

SeXyL[!]Nk@
07-16-2008, 21:55
Четох в една тема , че трябва по- време на къпане да си поливате гърдите със студена вода поне 10минути за стягане,а за разтеш , вечер като си легнете да ги мачкате... :lol: :lol: Звучи невероятно ,знам.Но е верно,една докторка ми каза,че е верно. ;) :-o

stealthyGirl
07-16-2008, 21:59
Сещам се за една магазинерка как ми каза, че момиче я пипитало дали може да си слага 4 подплънки в сутиена. :lol: Таа тая постъпка е много смешна, и с тебе общото е че и ти се комплексираш от това. Знам, че не мога да поставя на твоето място, но ще ти кажа, че външността не е всичко, има едно много по-важно нещо и то е самоувереността.

Rebirthing
07-17-2008, 00:10
Може на някои темата да ви се стори супер тъпа :( .... но все пак... та да си кажа аз съм 7-ми клас и гърдите ми са супер малки.... буквално съм плоска като дъска :cry: :cry: :cry: ... всички момичета от моя клас а и от другите класове вече носят сутиени, а на мен бюстиетата са ми големи :-# .. и се чувствам много гадно... дайте някакъв съвет :-k

Ами виж сега,радвай се,че не си мутирала като другите :-D ,защото съм забелязала в последно време,че в БГ пубертета настъпва много рано,което не е хубаво,радвай се не детсвото и всичко с времето си.

martyy
07-17-2008, 00:13
malkite cicki RYLSSSSSS !!!!!!!!! :lol: :lol:

buttertoast
07-17-2008, 07:04
Maцка,спокойно,и аз съм 7ми клас,и аз имам дооста малки гърди :) До един момент адски много се комплексирах,но малко по малко взех да свиквам .. в крайна сметка гърдите определено не са най-важното :) Ако ще те утеши,познавам едно момиче,на 16 е,гърдите й едвам се забелязват,но върти момчетата и хич не й дреме ;)

fiama
07-17-2008, 08:11
И мойте не са никак големи, при все че съм доста по-голяма на години от тебе. Ти тепърва се развиваш. Има време да пораснат. Но от друга страна - дори и да останат с по-малки размери, и това си има своя чар, и не всеки гледа големите гърди -повярвай ми. По-добре малък стегнат бюст, отколкото големи, но не дотам оформени гърди. Всеки е индивидуалността си!

SINDEL
07-17-2008, 08:48
Виж, мацка, аз съм на 21 и моите не са никак големи, ама не ми е пре4ело. Така де.. не са гърдите най-важното. А ти си 7ми клас, тепърва ще се развиваш, така 4е нищо не се знае.

malkata_kukli4ka
07-17-2008, 09:09
Ще ти пораснат още малко гърдите,но няма да станат големи.Аз като бях в 7-ми клас и ми бяха много големи,а днес правя 15 и гръдната ми обиколка е 90,а при вдишване 100 и нещо, не знам точно.Пий бира,моите от това станаха толкова големи.

Girlicious
07-17-2008, 19:30
И мойте не са никак големи, при все че съм доста по-голяма на години от тебе. Ти тепърва се развиваш. Има време да пораснат. Но от друга страна - дори и да останат с по-малки размери, и това си има своя чар, и не всеки гледа големите гърди -повярвай ми. По-добре малък стегнат бюст, отколкото големи, но не дотам оформени гърди. Всеки е индивидуалността си!


+1 ще пораснат спокойно

samonervi
07-18-2008, 06:15
Скъпа,недей да се нервираш.Не всички момчета обичат големи гърди.Пък и предимствата на малките са много.
1.Винаги може да си намериш сутиен малък номер
2.Винаги може да излизаш и без сутиен,няма какво да ти се полюшва
3.Няма да се тормозиш дали някоя тениска ще ти стане или ще ти е тясна
4.Няма да се чудиш дали момчето до теб не те е харесало само заради млекоцентралите които носиш
5.Няма да те боли гърба
И моите не са големи,ама хич не ми пука.Който ме харесва и така ме харесва

cooool
07-18-2008, 06:56
Може на някои темата да ви се стори супер тъпа :( .... но все пак... та да си кажа аз съм 7-ми клас и гърдите ми са супер малки.... буквално съм плоска като дъска :cry: :cry: :cry: ... всички момичета от моя клас а и от другите класове вече носят сутиени, а на мен бюстиетата са ми големи :-# .. и се чувствам много гадно... дайте някакъв съвет :-k

И аз бях така, но сега всичко си е наред, та даже някой ми и завиждат, не се притеснявай, ще пораснат. :oops:

Hayashi
07-18-2008, 10:33
Нищо страшно и аз съм така,но ако съм се метнала на майка ми в тази област едва ли и някога ще имам.

fiama
07-18-2008, 12:30
samonervi ти е изброила доста основни привилегии на малкия бюст :grin:

foreverr
07-18-2008, 14:44
Скъпа,недей да се нервираш.Не всички момчета обичат големи гърди.Пък и предимствата на малките са много.
1.Винаги може да си намериш сутиен малък номер
2.Винаги може да излизаш и без сутиен,няма какво да ти се полюшва
3.Няма да се тормозиш дали някоя тениска ще ти стане или ще ти е тясна
4.Няма да се чудиш дали момчето до теб не те е харесало само заради млекоцентралите които носиш
5.Няма да те боли гърба
И моите не са големи,ама хич не ми пука.Който ме харесва и така ме харесва
+1 - и аз като бях 7 клас нямах почти никви цици и се чувствах точно като теб, но вече не ми пука, ма кар, че още са ми мнооого малки!

Puky
07-18-2008, 17:00
Nk@]Четох в една тема , че трябва по- време на къпане да си поливате гърдите със студена вода поне 10минути за стягане,а за разтеш , вечер като си легнете да ги мачкате... :lol: :lol: Звучи невероятно ,знам.Но е верно,една докторка ми каза,че е верно. ;) :-o

Явно на мен не действа защото от година си седя на Б 75 :D :D