PDA

View Full Version : BMW 760 Li .. кой пише за коли ?!



PepiDesigns
07-16-2008, 20:43
Аз пиша за коли ..
Това което ще прочетете е написано по реална история ..
Всички имена и места описани и опоменати във по-долните текстове са напълно НАРОЧНО Описани .. :) :grin:

Дано Ви хареса това което ще напиша.
ще го напиша в няколко серии , тъй като искам да видя дали има интерес след първото ..

Мисля , че са около 3-4 ...
Дори и да няма интерес , до 1 ден може би ще има всичките 3-4 на линия тук.

След 5 минути идва първия пост..

PepiDesigns
07-16-2008, 20:44
Ама никой не пише .. да не чакате да напиша и някоя история :?: :lol:

Добре де :D

Любимата ми историйка се случи със едно BMW ... 760 Li ...
"Собственост" на А.Георгиев и С. Георгиев .. възраст не споменавам ...

Та , една вечер .. бях си легнал в 23:30 .. абе , около 00:00 да съм заспал ...та някъде около 01:30 , вече съм заспал , усещам Вибрации .. :lol:
Събуждам се , и гледам ,че съм заспал върху телефона , докато съм слушал музика на Hands Free-то ... та , гледам аз , на дисплея излиза една снимка на Един Форд , и името на един приятел , с който не сме се виждали от ... 3-4 месеца ...

-Ало ..
Ееее ,Пешоо , кво става бе ...
-Спя ..
Еее , нали не си лягаш преди два , кво е тва , излагаш се ..
-За кво ме търсите ? :shock:
Ааа .. мии , ние сме тука на гарата при роднините ..
-Чшш , кви роднини в 1 през нощта бе ..
Еее , добре де , дойдохме да се возим ... искаш ли да ни правиш компания , тамън ще се видим ..
-Емии .. ок ... елате ме вземете ..
Ааа , не , ние ще сме пред Чадъра , идвай бързо ..
-Ок

След 15 минути вече съм станал , и съм си облекал тениска и един суичер .. Вънка е кучи студ , аз ходя вече 10 минути и отивам пред "Чадъра"

(оглеждам се ... не виждам форд , само едно BMW 525 дизел , и неква зверска черна или бордо .. тъмен цвят 7-ца от новите , с некви джанти големи , хромирани Тип Бентли , с голяма плоскост ... абе супер изглеждащи на тая кола)
-Ебаси мамата ... тия ги няма ...
(телефона звъни)
-Ало ? Къде сте бе ?
Ми , пред чадъра ...
-Ама аз Форда не го виждам. Сигурни ли сте , че сте пред чадъра ? Аре че измръзвам
Бе , тука сме бе , виж ... Ааа , ние сме с BMW-то ...
-С кое ?! :o
BMW-то бе ..
-Тука са две бе , аре че мръзна ..
Седмицата !!!

:o :o :o :o :shock:

Отивам до седмицата , и прозореца се отваря ..
Гледам вътре - две познати физиономии , едната от която има брада ...

Аре Влизай!

Отварям задната врата , и сядам ...

5 минути седя и се оглеждам , като отпред се обръщат и двамата и ми казват
Аре на накъде ...
(с отворени усти стоя безмълвено и гледам ...) - Не знам ..
Аре , ще се возиме бавно ..

Колата запали .. чу се леко звука на двигателя , и после .. тишина отново ..
Абе брат ми , аре пусни радиото ..

В този момент гледам как лявата ръка на С. Георгиев се пресяга към Рейдиото , и се пуска радио Веселина ... Кеф кеф :D :D

Аз недоволен от музиката , но без думи от колата ... седя и се кефя ..

Тръгваме .. караме с до 10 км/ч .. супер бавно .. леле , кеф е да се возиш бавно в такава кола ..
Гъзарията ... бих искал цялата гара да ме види мене , в тази кола .. леле ... :cry: чак ме е яд, че са дошли през нощта ...

Усмивката на шест ....
Докато не ми зададоха въпроса
Абе , къде има широко място .. много широко , ако може да няма никви дупки и т.н. .. да е идеално "гладко"

И аз - ми , пред гарата ...


Следва продължение ... :arrow:

LizZz
07-17-2008, 07:34
Хо-хо.. Чакаме продължение...

PepiDesigns
07-20-2008, 11:26
Продължението пристига след 5 минутки.

PepiDesigns
07-20-2008, 11:28
Да продължим историята , че след малко излизам , и не се знае кога ще се прибера , и ще се прибера ли ...


Та , отиваме пред Гарата , новата гара .. и пред старата бяхме ..

До там карахме спокойно .. с 20-40 км/ч общо взето насиращо усещане .. всичко е гладко , никви ядове , свири чалгията , тук таме от турските блокове да се покаже някой да види хубавите кръгли светлинки отпред на бимъра ..

Та , стигнахме ... застанахме близко до бордюра .. от дясната страна , демек аз го виждах ,щото обичам да виждам какво става опред - да виждам оборотомера , километража и т.н. ...

Както си бяхме спряли , само се чу
-Намали ..
Музиката утихна ... направо спря.

Видях как двата крака на А. Георгиев сякаш бяха повлечени , дръпнати надолу , чу се зверския рев на двигателя , отмести рязко лявия си крак , оборотомера се задържа на почти 6.500 оборота и колата хукна напред ..
Предвидливо навития волан в посока на ляво , подсети колата , че ще се кара по друг начин ..

Зверско пищене на гуми ..
Ревът на двигателя също се чу ...
За нула време , докато колата се извърти , фаровете осветиха пепелта която беше вдигната във въздуха , и бялия пушек с мирис на гуми ...

Въртяхме се близо 5 минути , и разхода скочи до умопомрачителните 27 на 100 :shock:

В този момент от мен се чу въпроса

Тва да не е 3000 кубика
-Какви три ? 6000

След като лампата за горивото светна , се усетихме , че ще трябва да зареждаме ...
Тръгнахме си кротко и бавно от района в който се случи всичко това , включихме на втора , и спокойно си карахме ...

Стигнахме до надлеза .. който е бил в Гара Елин Пелин знае къде се намира ... навихме волана на ляво отново , вдигнахме оборотите , и колата отново започна да реве , гумите да пищят.
В този момент от някъде се появи VW Golf 2 с номер 3700 ... на мен ми беше известно , че това е локалния рейсър , но името не му го знаех ..
И той се славеше , че кара бърза кола , и бързо мина покрай нас ....

Сигурно съм забравил да спомена , че екстри като ASR или там както се пише , против боксуване беше изключен , и до 3-та предавка колата ревеше , и гумите се хабеха.

На надлеза карахме с до 60-70 км/ч от съображение за сигурност , пък и все пак , имаше знак за ограничение на скоростта до 40 км/ч

В момента в който се спуснахме Голф Рейсъра настъпи машинката си , и леко почна да се отдалечава.

Не за дълго , и крака на моя приятел трепна , колата засили , и от 60 км/ч до 130 срелката сякаш беше тази на оборотомера ...

За няколко секунди стигнахме Голфа , пуснахме на дълги и в този момент се чу

-Ей , тук има бензиностанция (сочех аз на ляво отново)
Ще ходим в града

Отпуснах се и се облегнах , в този момент чух хилене

Брат , с колко караме :lol:

Изправих се леко и видях ,че колата е вдигнала 180 , и вече идва завоя в който влизаме в града

-Намалетеее (виках в колата)

Намалихме на 100 за нула време , и взехме завоя съвсем нормално.

До бензиностанцията не стана нищо интересно ..
Слезна шофьора , и след малко се качи ..
Даде контакт .. запали , и стрелката на колата доволно се изправи , като мъжки полов орган застанал пред някоя хубава мацка :lol:


Следва продължение :arrow: