PDA

View Full Version : Гинеколог-а трябва ли?



PaSs1on
07-17-2008, 09:39
Значи майка ми вчера каза че въпросното бяло течение тфа може да е някфа инфекция и аз понеже съм чела и в тоя форум и по сайтове разни че тфа си е нормално преди да ти дойде 1 менструация щото аз нямам още и мислех че е тфа ма майка ми и тя вика че не било нормално и че можело да е инфекция и иска да хода на гинеколог ама аз не искам според вас трябва ли смис има ли голяма вероятност да е инфекция или поне да не се притеснявам пък ако майка ми ме замъкне няма как...Според вас лошо ли тва да имам бяло течение?

jujulinkaa
07-17-2008, 09:50
върви на гинеколог няма какво да ти стане :)

EritYy
07-17-2008, 09:56
ами попринцип всяка втора мацка има бяло течение и да,това се получава в резултат на някакво васпаление или тем подобно.Най-добре е да отидеш на гинеколог,той ще ти изпише някакви лекарства и бялото течение ще спре,а пък ако те е срам от това да отидеш на гинеколог,спокойно все пак той е преглеждал доста момичето с твоя и с други проблеми,няма нищо срамно :wink:

sheilsis
07-17-2008, 10:03
am bqloto te4enie ne e v rezultat na vyzpalenie...smisyl ako e mnogo silno julto-kafenikavo i e syprovodeno ot syrbej i parene -da togava moje da ima nqkakva infekciq i to po-seriozna i e prepory4itelno da se ide na ginekolog. no ako nqma6 nqkakvi oplakvaniq osven 4e ti zacapva belioto spored men e izli6no da hodi6...no nqma ni6to stra6no ot edin pregled :) po dobre idi za da uspokoi6 maika ti i vse pak za da ste sigurni 4e e normalno..az li4no imam bqlo te4enie ot mnogo vreme i osven 4e e malko dosadno ne mi pre4i..prosto kogato e malko po silno nosq ejednevni prevryzki :) nadqvam s eda sym bila polezna :)

kalpazanka
07-17-2008, 10:05
Постоянно ли го имаш това "бяло течение"?

PaSs1on
07-17-2008, 10:05
мерси мноого :-) :-) :-) :-)

pandelka
07-17-2008, 11:05
отиди няма нищо да ти стане според мене не е инфекция но пък за да се успокои майка ти и за да си знаеш сама ти ;)

PaSs1on
07-17-2008, 11:49
Постоянно ли го имаш това "бяло течение"?
emi da

hottie
07-17-2008, 19:19
отиди на гинеколог

fiama
07-17-2008, 20:17
Виж сега - ако течението е в рамките на нормалното, без да е с характерен различен цвят или остра миризма, придружено със сърбеж, вероятно е напълно нормалното вагинално течение, предхождащо първата ти менструация. Във всеки друг случай е признак за проблем. Все пак не виждам нищо лошо с майка ти да идете на лекар - ей така профилактично, да те прегледа. Всяка жена трябва да изгради в себе си този навик за редовно посещение при гинеколог и то от сравнително ранна възраст!

darla
07-17-2008, 21:36
1vo-ginekologa nqma da te izqde
2ro-obrazovai se malko otnosno bqloto te4enie i vaginalnoto i t.n
3to-sedmi klas si,mislq,4e si dostatu4no golqma da si pere6 belioto sama!!!!!!!!