PDA

View Full Version : Стереотипни работи...



Jagger
07-17-2008, 09:47
КАк мислите вече сме в модерната епоха хората се изменят има различни хора има все повече свобода на мислене и сега защо трябва да поддържаме стереотипите от бабини години.... ето един който е възможно най-тъпия.... е има и други които са много зле но този е
"Мъжете трябва винаги да правят първата крачка" Оп стой това е много тъпо някой някога казал нещо и днеска сички си мислят че е така .... как ще коментирате ще ли задраскате тоя стереотип и ще си кажете кфо пък (това се отнася до момичетата) защо аз да не го поканя....

П.П. Имало едно време много тъпи,сляпи и безграм усет мъже който ако някой ги не побутне няма да направят нищо... и т.н.
Знаци знаци бля бля бля ... тц..

soulja_girl4e
07-17-2008, 09:52
miiii kvo da kaja. ako mom4eto e sramejlivo bi trqbvalo momi4eto da napravi pyrvata kra4ka... NO da si sramejliv e 4ara na momi4etata, ne na mom4etata :D po seksi e nahakaniq batko 8-) po ne za men

SINDEL
07-17-2008, 09:53
:D Не съм стереотипна, по4ти винаги аз показвам първа на мом4ето, 4е го харесвам..

Madn3s5
07-17-2008, 09:54
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)

vamp
07-17-2008, 09:55
:D Не съм стереотипна, по4ти винаги аз показвам първа на мом4ето, 4е го харесвам..

И добре правиш.Понякога момчето е заето с по-важни работи и може да не те разбере.За съжаление понякога мъжете не разбираме от намеци и знаци.Дори и най-добрите се случва...

Jagger
07-17-2008, 09:56
Смисъла в ситуацията е не дали ще прайте знаци за мен от тях никфа файда гледат поглеждат за глеждат глупости отиваш и казваш директно или да кажем момичето да кани на среща .... :-o

Erica
07-17-2008, 09:58
От моите наблюдения не съм останала с впечетлението...това да е актуално все още.В днешно време така като гледам девойките са по-активни...
Едно време е било "Майки и бащи пазете си дъщерите - имам син\" , а сега май май е обратното "Пазете си синовете,дъщеря ми проходи"

Jagger
07-17-2008, 10:01
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)


Много си права мен ако ме чакат ще ми трябва една камара проучваня да разбера кое кой как защо за чете на знаци ич ме нема.
Стереотипите особено този не се задраскават от днес за утре ма днеска 10 чоека казват не утре 20 и така постепенно се получава едно заличаване на старите идеали който все още съществуат под някакфа форма което мен лично ме дразни... аз напрай първата копка или първия удар с вария... в случая

AceOfSpades
07-17-2008, 10:05
Тва за мен с пъравата крачка е глупост. Като искаш нещо ще действаш независимо момче или момиче. Иначе чакай да направи парвата крачка и ОПАААА тема в teenproblem " :( харесвам едно момче/момиче от 5 години ама той/тя трагна с друг/а" някой и от намеци не разбират за това ако сте сигурни, че има някакви чувства към вас (не на сляпо да се хвърляте щот 20% шанс да стане нещо) и отивате и ДЕЙСТВАТЕ а не намеци ;). Ако сички са на тоя принцип тоя раздел "Любов" ще замре :-D

Jagger
07-17-2008, 10:09
И от къде тая сигурност, сигурни неща няма всико е много относително или да или не кфот излезе верно ще да има прецакани ма и ще има много успели въпроса сега е да не рискуват само момчетата да ходят първи да канят да охажват и т.н. ами момичетата да поемат малко отговорност все пак една връзка се дели 50/50 нема никой повече или по малко в нея... брех брех все очакваня и очакваня

AceOfSpades
07-17-2008, 10:13
е не да си сигурен ама мисълта ми е да не без въобще да си се поинтересувал дали не харесва (пък и да ходи) с друг/а и да отиваш веднага "айде да станем гаджета :oops: " :-D

mwniche
07-17-2008, 10:26
Според мен не е важно дали си момче или момиче, ако харесваш някой трябва да действаш, а не да седиш и да чакаш (ако си момиче)... аз лично наскоро зарязах тоя стереотип....и сега мие по-добре :grin: :grin: :grin: :grin: :-D

Madn3s5
07-17-2008, 10:31
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)


Много си права мен ако ме чакат ще ми трябва една камара проучваня да разбера кое кой как защо за чете на знаци ич ме нема.
Стереотипите особено този не се задраскават от днес за утре ма днеска 10 чоека казват не утре 20 и така постепенно се получава едно заличаване на старите идеали който все още съществуат под някакфа форма което мен лично ме дразни... аз напрай първата копка или първия удар с вария... в случая

Ти направи първата копка и след 20 дена всички баби ще говорят за Jagger от тийнпроблем и как момчетата тряя да чакат момичето.. хях.. :wink:

Lana
07-17-2008, 10:37
Мм според мен щом някой има смелоста и желаието да си признае ...ми да го направи.Така ще се улеснят и двата пола.Не да стоите и само да си "намигате" :-D Е аз нямам опит ,но според мен...
^^ 8-)

Vichko0o
07-17-2008, 10:45
Виж ся пичага тва че ти си срамежлив та те е страх да пикаш в обществена тоалетна е едно на ръка ... Има едно нещо което се нарича "кавалер" и не случайно е казано така .... Това е нещо като факта че ядете пиете и т.н не е бабина дивория и т.н ... Такаче това е задължение момичетата дават сигнала а момчетата налазват ;) Това е космически закон :) Но все пак понякога за заблудените момченца момиченцата правят първата крачка и така :)

pandelka
07-17-2008, 11:00
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)

+1

miss_asi
07-17-2008, 11:19
Не разчитам на момчето да направи първата крачка.И аз съм я правила!

SunShinePearl
07-17-2008, 11:29
Mn puti sum pravela purvata kra4ka mn vajno koi q e napravil,spored men nqma zna4enie i ako mom4eto e sramejlivo to4no 6te mu pomogne6 da se otpusne.

miss_asi
07-17-2008, 11:31
Mn puti sum pravela purvata kra4ka mn vajno koi q e napravil,spored men nqma zna4enie i ako mom4eto e sramejlivo to4no 6te mu pomogne6 da se otpusne.
Е за тва говоря!

babity
07-17-2008, 13:13
Аз не правя намеци. Или... всъщност правя... показвам, че искам да бъда "свалена"! Като ми отвърнат си ползвам добре заучените реплики и... к'вото сабя покаже!

Jagger
07-17-2008, 14:08
Виж ся пичага тва че ти си срамежлив та те е страх да пикаш в обществена тоалетна е едно на ръка ... Има едно нещо което се нарича "кавалер" и не случайно е казано така .... Това е нещо като факта че ядете пиете и т.н не е бабина дивория и т.н ... Такаче това е задължение момичетата дават сигнала а момчетата налазват ;) Това е космически закон :) Но все пак понякога за заблудените момченца момиченцата правят първата крачка и така :)

Ако туй е за мен щи кажа следните няколко думи изречения и т.н...
Не говорим за срам нито пък за мен ако реша да правя нещо то ще стане и нема кфо да ме запре говорим за нещата попринцип и специялно за въпроса защоли трябва М да кани F , а да не може и в двете посокие което до сега има положителна насока поне според отговорите до колко е така вече немога да кажа... :-P

Jagger
07-17-2008, 14:10
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)


Много си права мен ако ме чакат ще ми трябва една камара проучваня да разбера кое кой как защо за чете на знаци ич ме нема.
Стереотипите особено този не се задраскават от днес за утре ма днеска 10 чоека казват не утре 20 и така постепенно се получава едно заличаване на старите идеали който все още съществуат под някакфа форма което мен лично ме дразни... аз напрай първата копка или първия удар с вария... в случая

Ти направи първата копка и след 20 дена всички баби ще говорят за Jagger от тийнпроблем и как момчетата тряя да чакат момичето.. хях.. :wink:

Тука долавям като чели лека форма на гавра..... мъ нема значение бабите тия бабите умират нии уставаме пък и кфо ги грее тях кфи ги вършим нии те си имат едни ценности младото поколение други въпроса е да не зимаме всичко от тях ами да го изменяме и нагласяме според нашите вкусове...

Vichko0o
07-17-2008, 15:52
Джагер бате това е природния закон ! М кани Ф !!!! Когато М е твърде срамежлив Ф се престрашава и кани :) Тва не е бабина простотия .... Това е като че ние сме по космати от женските като че ние имаме пишоци те имат място където да ги поставим и т.н . Всичко това е природен закон ! НЯкъде да си видял примерно женско коте да сваял мъжко ? Или по Дискъвъри някоя женска да сваля мъжките ? Мне все те се перчат и се правят на маймуни за да и вземат "цветенцето" :) Такаче може да сме хора може да сме всичко НО ТОВА Е ПРИРОДАТА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ !!!!
Тъй че приемете фактите и продължавайте напред !!!

Jagger
07-17-2008, 18:49
Джагер бате това е природния закон ! М кани Ф !!!! Когато М е твърде срамежлив Ф се престрашава и кани :) Тва не е бабина простотия .... Това е като че ние сме по космати от женските като че ние имаме пишоци те имат място където да ги поставим и т.н . Всичко това е природен закон ! НЯкъде да си видял примерно женско коте да сваял мъжко ? Или по Дискъвъри някоя женска да сваля мъжките ? Мне все те се перчат и се правят на маймуни за да и вземат "цветенцето" :) Такаче може да сме хора може да сме всичко НО ТОВА Е ПРИРОДАТА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ !!!!
Тъй че приемете фактите и продължавайте напред !!!

Да ти кажа честно така е мислил съм за животните при тях има брачни периоди охажване и т.н. та от такава гледна точка бихме могли да кажем че е природен закон инстинктивното перчене на съперниците за да спечелят женската за да могат да сеят свойто поколение ... и се набляга иначе на секса както и при хората които също са животни... но какво ни отделя от животните именно нашия "разум" защото животните немогат да тръгнат срещу природата а хората могат... откачена работа.... но мислта ми беше да се ограничаваме до мислъта че мъжете винаги задължително трябва да гледат за знаци да охажват и да правят първата крачка ... тъй че съм съгласен с теб и се опитвам да внуша че нее нужно да се изпълнява защото ще изчезнат видове като мен :D :D тъй като нито мога да чета знаци нито се впечетлявам ако ме арешат ме арешат ако не да праят кфо искат.... :lol:

BaiToq
07-17-2008, 19:23
Джагер бате това е природния закон ! М кани Ф !!!! Когато М е твърде срамежлив Ф се престрашава и кани :) Тва не е бабина простотия .... Това е като че ние сме по космати от женските като че ние имаме пишоци те имат място където да ги поставим и т.н . Всичко това е природен закон ! НЯкъде да си видял примерно женско коте да сваял мъжко ? Или по Дискъвъри някоя женска да сваля мъжките ? Мне все те се перчат и се правят на маймуни за да и вземат "цветенцето" :) Такаче може да сме хора може да сме всичко НО ТОВА Е ПРИРОДАТА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ !!!!
Тъй че приемете фактите и продължавайте напред !!!

Евала!
Новия Крокодайл Хънтър :razz:

Madn3s5
07-17-2008, 20:48
Първо,единс стереотип не се задрасква от днес за утре.. второ,усещам как нямаш смелостта да направиш първата крачка с някое момиченце :)


Много си права мен ако ме чакат ще ми трябва една камара проучваня да разбера кое кой как защо за чете на знаци ич ме нема.
Стереотипите особено този не се задраскават от днес за утре ма днеска 10 чоека казват не утре 20 и така постепенно се получава едно заличаване на старите идеали който все още съществуат под някакфа форма което мен лично ме дразни... аз напрай първата копка или първия удар с вария... в случая

Ти направи първата копка и след 20 дена всички баби ще говорят за Jagger от тийнпроблем и как момчетата тряя да чакат момичето.. хях.. :wink:

Тука долавям като чели лека форма на гавра..... мъ нема значение бабите тия бабите умират нии уставаме пък и кфо ги грее тях кфи ги вършим нии те си имат едни ценности младото поколение други въпроса е да не зимаме всичко от тях ами да го изменяме и нагласяме според нашите вкусове...

Е не не се гавря ама понякога наистина ми става смешно как разсъждават някой хора :) Бабите като умират идват други баби 8-)