PDA

View Full Version : Досаден цикъл :( Help



ulenceto
07-17-2008, 15:20
Здравейте!Надявам се да не досаждам с тази тема...но ми е много притеснено ...
Историята е такава : Имам цикъл от 5 клас (сега съм 9-ти) ... през първата една година всичко беше нормално ... но от 2 години и нещо ...нещата като че ли не вървят на добре и съм много изплашена...идва ми когато си иска ... обикновенно през 3 месеца ...., но понякога и това пропуска...много съм тъпа,защото не послушах майка ми да си водя календарче и сега няма как да отида на гинеколог...страхувам се...може да ви звучи налудничево или нещо от сорта,но ме е страх да не остана стерилна или да имам рак( не съм правила секс..нямам проблеми с яйчниците и/или бъбреците)... Моля ви за съвет!Благодаря предварително ...
Съжелявам ... може да има такава тема ... ако искат модераторите могат да я изтрият :)))
Благодаря за отделенето внимание!
Последна молба:Ако някой иска да се подиграва или да оставя мнение,което не е свързано с темата ... моля да не го прави! :)

svetoslova
07-17-2008, 16:10
Ами може би трябва да идеш на генеколог. Но все пак да те утеша и аз бях така, но на мен като ми дойде за пръв път и след това не ми идваше редовно, дори не ми идваше :P Ама след около 2 години всичко се нормализира. Затова не се плаши мн ;)

swords1010
07-17-2008, 20:16
Здравей!
Задължително се консултирай с гинеколог. Три месеца е крайно ненормално.

fiama
07-17-2008, 21:22
Виж, мила, не се тревожи излишно. Познавам раждали жени, на които и до ден днешен не им е регулиран цикъла. Добре е да посетиш гинеколог, тъй като най-вероятно имаш хормонален проблем. Да не си и прекалено слабичка, защото този проблем се получава при по-слаби момичета често? :-o

Rebirthing
07-18-2008, 01:42
Ами отиди на гинеколог,няма страшно,мисля че си голяма вече тоест не си на 11-12 да те е страх от това 8) .

LadyDy
07-18-2008, 07:45
Посъветвай се с гинеколог. Иди на преглед и ще се успокоиш!

Harum_Scarum
07-18-2008, 08:27
Според мен няма нищу за притеснение .... Имам приятелки които първите месеци и там нз си колко около година им беше много нередовен...Но после се оправи ся с по една -две седмици максимум да им закаснее.... Но иди на гинеколог за да си спокоина :)

ulenceto
07-21-2008, 14:43
Hora,blagodarq wi za otdelento wreme kum moqta tema .. no kato otida na ginekolog kakvo da mu kaja ...? Mnogo sum pritesnena , a i kak da ida pri uslovie ,che ne sum si wodila kalendarche ??? :?? 8-[

_butterfly_
07-21-2008, 14:58
Hora,blagodarq wi za otdelento wreme kum moqta tema .. no kato otida na ginekolog kakvo da mu kaja ...? Mnogo sum pritesnena , a i kak da ida pri uslovie ,che ne sum si wodila kalendarche ??? :?? 8-[
Ще му кажеш това което и на нас написа. Общо взето не се притеснявай да кажеш как вдействителност стоят нещата, защото той е човекът който ще ти помогне. Успех.

foreverr
07-21-2008, 15:12
Според мен е напълно нормално!Още си малка и не ти се е регулирал цикъла.Но ако много се притесняваш просто иди на лекар и му кажи, че не си си водила календарче, но, че цикъла ти е много нередовен и идва през три месеца.

sexa_na_kompleksa
07-21-2008, 15:22
Няма значение, че не си си водила календарче, просто отиди и му кажи как стоят нещата.

bubenceee
07-24-2008, 09:49
Здравей!
Задължително се консултирай с гинеколог. Три месеца е крайно ненормално. не съм съгласна!!! миналата година ми закъсня с 6 месеца и ми дойде.Всички казаха ,че е нормално.Наистина и аз се тревожа,защото пак ми прескача с месеци.Това е биологичния часовник,пък и щом не е правила секс няма защо да се притеснява.НО все пак ако ти закйснее още се консултирай с лекар,може да ти даде някакви хапчета знам ли...

Presley
07-24-2008, 12:56
Естествено,че можеш да отидеш на гинеколог.И според мен това трябва да направиш,беэ да го отлагаш.Вероятно имаш някакъв проблем с хормоните,но не можем тук да ти кажем какъв,эатова отивай.

dqvolski_angel
07-25-2008, 07:42
абе щом ти е дошло от 5ти а ся си 9ти значи трябваше да се е нормализирал отдавна - за 4 години, а и щом в началото си е било добре а после е станало нещо, по-добре се посъветвай с лекар

fuck_brainpants
07-25-2008, 21:58
Да ва еба в тъпаците дето сте (само за 2ма стаа дума) ! Значи... момичето ми виказа ясно "дойде м ив 5-ти клас ся съм 9-ти" 9-5 = 1 мооого тъпи ейй ! Отдавна и се е нормализирал цикъла и както каза човека преди мен е настъпил някъкъв проблем, който ще се отсрани с помоща на лекар специалист :)

Късмет :)

malkyglezotika
07-26-2008, 20:36
[quote="ulenceto"]Здравейте!Надявам се да не досаждам с тази тема...но ми е много притеснено ...
Историята е такава : Имам цикъл от 5 клас (сега съм 9-ти) ... през първата една година всичко беше нормално ... но от 2 години и нещо ...нещата като че ли не вървят на добре и съм много изплашена...идва ми когато си иска ... обикновенно през 3 месеца ...., но понякога и това пропуска...много съм тъпа,защото не послушах майка ми да си водя календарче и сега няма как да отида на гинеколог...страхувам се...може да ви звучи налудничево или нещо от сорта,но ме е страх да не остана стерилна или да имам рак( не съм правила секс..нямам проблеми с яйчниците и/или бъбреците)... Моля ви за съвет!Благодаря предварително ...
Съжелявам ... може да има такава тема ... ако искат модераторите могат да я изтрият :)))
Благодаря за отделенето внимание!



честну да ти кажа и аз сам кат тебе значи дойде ми в 6 а сега ще сам 9 за тези 3 години е трябвало да ми дойде 36 пати а да ми е идвало само около 15 приблизително казвам и за мен така е по добре но и аз се притеснявам ест др сдедмица имам 4ас за генеколок страх ме е но е добре да се прегледам за6тото ми е притеснено