PDA

View Full Version : много тъпо...



adelina--
07-17-2008, 16:01
съжелявам но може ми ще съм поредната с този проблем... с приятеля ми правихме секс с презерватив на 8 този месец но той е забравил да ми спомене че се е скъсал(което ме навежда на мисълта за предекулационната течност) както и да е не е свършвал в мен(не че тва ме успокоява) въпроса е че на следващия ден заминах за море и пих оргаметрил за да отложа цикъла си но при тези опстоятелства и многото функции на лекарството (подпомагало оплождането) се питам дали не е възможно да е е станало някое малко чудо... по принцип след като спра хапчетата ми идва сега е 5 ден и все още чакам
п.с. на 19 съм а той на 20 ... извинявам се за правописните си грешки от сега

fiama
07-17-2008, 16:57
Така както го описваш няма шанс да си бременна. По принцип кога ртябваше да ти дойде? А колкото до Оргаметрила и на мен ми идва до 3 дена след употребата му. Но това са хормони и е строго индививуално. Може и времето и смяната на климата да ти влияят. Ако продължи да ти закъснява не е лошо да посетиш лекар, може да има друга причина за закъснение на цикъла.

adelina--
07-17-2008, 19:40
да ми дойде трябваше към 15 някаде ама аз точно 9 10 11 12 13 го пих туй чудо и нз супер притеснено ми е и предполагам може и заради това да не ми идва пък и дозата която съм пила е супер объркана 3x1

hottie
07-17-2008, 19:43
Ами като пиеш хапчета ей така... така ще стане

fiama
07-17-2008, 20:20
Тя дозата ти не е объркана - то така се пие обикновено. И все пак ти закъснява с едва 2 дена ( зависи и колко ти е продължителността ан цикъла по принцип де, но пак е в рамките на нормалното). Изчакай известно време - щом до скоро си пила Оргаметрил, може би в следващите няколко дена ще ти дойде. Късмет!

samonervi
07-18-2008, 06:25
Оргаметрила подпомага забременяването,но ако се пие точно по определен график и ако по време на приема се прави секс.Случва се и забавяне след като се спрат хапчетата,но ако пък много се забави си направи един тест за всеки случай